Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

3. Gandarīšanas - ceļš pie Kristus

Izejas punkts, ko es varu darīt?

165_cesta_ke_kristu.jpg

3. Gandarīšanas - ceļš pie Kristus

Pievienots: 07.10.2010
Lasījumi: 119719x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Grēku nožēlošana

Kā kļūst taisnais Dieva? Kā var attaisnot grēcinieks? Tikai Kristus var mūs saskaņotu ar Dievu, ar svētumu. Bet kā mēs uz Kristu?

Patiesa grēku nožēlošana ietver patiesu nožēlu pār grēku un vērsta prom no grēka. Grēks ne atteikties, kamēr mēs nezinām viņa grēcīguma, reālas pārmaiņas dzīvē notiek tikai tad, kad sirds novēršas no grēka.

Daudzi cilvēki nespēj saprast patieso dabu grēku nožēlas. Tie ir noskuma, jo tie ir grēkojuši, un pat padara ārējo līdzeklis pret bailēm, ka viņi dos ciešanas izdarījis ļaunumu. Tas nav nožēlot nozīmē Dieva vārdu. Šiem cilvēkiem darīt, ir sūdzas nevis viņu grēkus, nevis grēku pati sekas.

Ja jūs piešķirat centrā Gara, tomēr atmodina sirdsapziņu un grēcinieku jutīsies kaut dziļumu un svētumu Dieva likuma, pamatojoties uz valdības Dieva debesīs un virs zemes. "Gaisma, kas apgaismo katru cilvēku, kas nāk pasaulē" (Jāņa 1:9), apgaismo noslēpums stūriem no sirds un atklāj lietas paslēptas tumsā. Prātu un sirdi, ir pilnvaras uzskati par grēku. Grēcinieku uzskata tieslietu Tā Kunga, un uzskatīja, baidās ierasties grēcīgs un netīra, ar kuru pārbauda sirds. Viņš redz Dieva mīlestību, skaistumu svētuma, prieks par nevainīgumu, ilgojas jātīra un saņemt atpakaļ sazināties ar debesīm.

Bībele nekad māca, ka grēcinieks ir jānožēlo grēki, pirms Kristus aicinājumu: "Nāciet pie manis visi, kas darba un grūtsirdīgi kravām, un staigā man atpūta" (Mateja 11:28). Dziedinošo spēku, kas nāk no Kristus izraisa patiesu grēku nožēlošanu. Pēteris paskaidroja, ka Izraēla, sakot: "Šī Dievs ir cildens kā līderis un glābējs, un deva viņam vietu uz savām tiesībām celt Izraēlu grēku nožēlošanu un grēku piedošanu" (Apustuļu 5,31). Mēs nevaram pat nožēlot bez Kristus Garu, kas rada apziņas, tāpat kā Kristus nevar sasniegt piedošanu par mūsu grēkiem.

Kristus ir avots visiem patiess motīvi. Tikai viņš var instill sirdī naids pret grēku. Jebkuru patiesību un tīrību vēlme, katrs mūsu grēcīgumu pārliecība ir pierādījums, ka mūsu sirds ir Svētais Gars. Viņa nāve grēciniekiem, Kristus parādīja mīlestību, viņš nevar saprast, un izskatās, ja šo mīlestību grēcinieks, jihne viņa sirds, prāta un dvēseles piepilda ar pazemību un grēku nožēlošanu.

Jūs, kas ir pamatā vēlmei kaut ko labāku, nekā tā var dot šajā pasaulē, uzskatām, ka šo vēlmi ir Dieva balss, kas runā ar jums. Lūgt Dievu, lai dod jums reālu žēl, ka jums atklājas Kristus mūžīgo mīlestību, jo tās ideāli tīrība. Dzīve Glābējs ir lielisks piemērs saglabāt principu Dieva likumiem - mīlestību uz Dievu un cilvēkiem. Viņa dzīve bija pilna ar piedošanu un nesavtīga mīlestība. Ja mēs skatāmies uz to attiecas, lai mums, kad mūsu Glābēja gaismas, tad mēs zinām, ļaunumu viņu sirdis.

Tomēr, ja pielec gaisma nāk no Kristus mūsu sirdīs, mēs zinām, to motīvi egoisms, ienaids ar Dievu, aptraipīta ar lēmumu par mūsu dzīvi. Tad mēs saprotam, ka mūsu tiesu tiešām netīrās drēbes, un ka tikai Kristus asinis var šķīsta mūs no grēka un no sirds apgānīšana atjaunot savu tēlu. Grēcinieks pierāda savu tiesību aktu neticība, kas atcēla Dieva likumu un grēcinieka gars pieskārās un pazemīgs, ko iekļūst ietekme Dieva Gara. Grēcinieku loathes pats meklē tīru, bez traipiem Kristus rakstura.

Siloģisms nav objektīva persona, un tāpēc nepilnīgs. Bet Dievs uzskata visu, kā tas ir patiesībā. Piedzēries ir nicinājumu un stāsta viņam, ka viņa grēks nav nokļūt debesīs, lepnums, egoisms un mantkārība, tomēr bieži vien iet bez rājienu. Tieši grēkus, ka aizvainot Dievu, jo īpaši tie ir pretrunā ar žēlastību, ko raksturo Dieva dabu ar šo nesavtīga mīlestība, kas pastāv Visumu nesamazinājās. Kas ir vainīgs par nopietnu grēku var justies kauns un nabadzība, var justies vajadzīga Kristus žēlastībā.

Bet nabadzība nejūtas lepnums, un tādējādi noslēdz pret Kristu sirdī un mūžīgā svētība, kas nāca, lai dotu. Vai jūs zināt, ja Jūsu grēcīgumu, netērētu laiku, lai labotu savu dzinējspēku vien. Cik daudz cilvēku domā, ka viņi ir pietiekami labs, lai varētu nākt pie Kristus! Vai jūs domājat, ka peļņa no tiem tikai saviem spēkiem? "Vai melns cilvēks mainīt savu ādas vai leopardu viņa klipus Kā jūs varētu darīt, labi, ja Jums ir pieraduši darīt ļaunu?" (Jeremijas 13,23). Palīdziet mums ir vienatnē ar Dievu. Mēs nevaram gaidīt stiprāku ticību, labāka iespēja, vai kāds, kurš ir labāks. Sami paveikt neko. Mēs nākam pie Kristus, piemēram, mēs esam.

Atlikšana ir kļūda, ko izdarījis tūkstošiem cilvēku rēķina mūžīgo svētlaimi. Es negribu runāt par to, kā īstermiņa un nedrošu dzīvi. Ir tāds, ka briesmīgs briesmām, kuras par zemu pietiekami, lai gan ilgi jāgaida maksāt dzirdes balss Svēto Garu un izvēlējās dzīvot grēkā. Šāds risks, ka atlikšana patiešām ir. Grēks, ļaujiet mums vismazākās, šķiet, var tikai izdarīt ar risku, ka mēs mūžīgo zaudējumus. Kas mēs neesam virsroku, mēs pārvarēt un panākt mūsu sabrukums.

Katram indivīdam pārkāpums, katru nolaidības vai noraidīšanu Kristus žēlastības iekrīt jums. Grēkus rūdīts sirds, vājina gribu, atņem saprātu un padara jūs mazāk labprātāk un vairāk spēj sekot mazāk maigu zvanu no Svētā Gara. Nodarbojas godīgi ar savu sirdi. Ir īsta un pastāvīga, kā tas būtu runa savu dzīvi šeit uz zemes, jo cīņa starp Dieva tīrības un jums ir jābūt lēmumu par mūžību. Tikai ceru, ka, ja nekas vairāk,, parādīs jums to iznīcināšanas. Meklējiet Dieva vārdu ar lūgšanu. Šo vārdu parādīts Dieva likums un Kristus ir liels principiem svētuma dzīvi, bez kuras "neviens nedrīkst redzēt Kungu" (Ebrejiem 12,14). Tas pārliecina par grēku, norāda ceļu uz pestīšanu. Izpildiet tos Dieva balsi runā ar savu dvēseli.

Vai jūs zināt, ja grēka sarežģītības, jūs sapratīsiet, ja mēs patiesi, tie nav izmisums. Kristus nāca pasaulē tieši tāpēc, lai saglabātu grēciniekus. Mums nav samierināties ar Dievu, bet Kristū Dievs saskaņot pasaulē sevi "(05:19 2 Korintiešiem). Kad sātans čukst jums, ka jūs ir liels grēcinieki, paskaties uz savu Pestītāju un runāt par tā pamatotību. Mēs visi esam liels grēcinieki, bet Kristus mira, lai mēs varētu tikt piedots nopelniem Kristus upuris ir pietiekams, lai ļautu mums jāsaskaņo ar Tēvu.. Kā lielu mīlestību.

Izraksts no grāmatas Ceļojums uz Kristu - EG White


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

439_izraelite.jpg Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, karalis un Izraēlas Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un esmu pēdējā, turklāt man nav Dievs.Dievs ir tikai viens! Viens Radītājs zemes un ...
Pievienots: 01.06.2011
Lasījumi: 249967x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 228318x

Plašs ir ceļš uz pazušanu, šauri ir veids, kā debesīs!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Ievadiet pa šaurajiem vārtiem lielos vārtus un plašu ir ceļš, kas ved uz pazušanu, un daudz ir tie, kuri ierodas ar to jūras šaurumu ir. Vārti un šaurs ceļš, kas ved ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 289092x

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 157221x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 138613x

Lv.AmazingHope.net - 3. Gandarīšanas - ceļš pie Kristus