Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

8. pieaugums Kristus izmaiņas dabā - Ceļojums uz Kristu

Izejas punkts, ko es varu darīt?

304_cesta_ke_kristu.jpg

8. pieaugums Kristus izmaiņas dabā - Ceļojums uz Kristu

Pievienots: 07.01.2011
Lasījumi: 114271x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Pieaugums Kristus - lai mainītu mūsu dabu

Padomājiet par Kristus mīlestību, skaistumu un viņa raksturs pilnību. Domāju, ka Kristus pašaizliedzība, pazemību Kristū, Kristus šķīstībā un svētumā, Kristus Viņa neizsakāmo mīlestību - tās ir tēmas pārdomām. Tikai tad, ja jums patīk Kristu, ja jums ir kā piemērs, ja paļaujas tikai uz viņu, tikai tad jūs pārmaiņām attiecībā uz tās formu.

Izmaiņas sirds, kas kļūst nedaudz par Dieva bērniem, Bībele sauc par atdzimšanu. Bībele arī pielīdzina izmaiņas uz labu sēklu dīgtspēju, sētas vadītājs. Tāpat arī tie, kas bija iespējams pārveidot, lai Kristus, "kā jaundzimušajam" (02:02 1 Peter), kas aug (Efeziešiem 4,15) pieaugušiem vīriešiem un sievietēm Kristū Jēzū. Kā labu sēklu sēj jomā augt un nest augļus. Jesaja raksta, ka "tiek saukti par kokiem taisnības, ko Tas Kungs apstādītas, lai atzīmētu" (Jesajas 61,3). Attēli no dabas, tika izmantoti, lai mēs varētu viegli saprast noslēpumaino patiesības garīgajā dzīvē.

Ne visi gudrības un cilvēka prasmes var paaugstināt dzīves lietām dabas mazāko. Augi un dzīvnieki var dzīvot tikai caur dzīvi iedvesmo Dievu. Tāpat tikai ar Dievu elpošanas dzīve var dzemdēt garīgās dzīves cilvēku sirdīs. Līdz persona, kas dzimusi "no augšas" nevar piedalīties dzīvē, ka Kristus nāca, lai sniegtu.

Kā tas ir taisnība, ar dzīvi, tāpēc tas ir ar izaugsmi. Vienīgi Dievs rada ziedu pumpuri un ziedi auglim. Sēklu varas attīstās, "pirmais asmens, tad vārpu, tad pilnīgi auss kviešu" (Marka 4,28). Un pravietis Hosea saka Izraēlas, ka "zieds kā lilija.", "Nāc uz dzīvi kā kukurūzas ziedu par vīnogulāju" (Hozejas 14,5.7). Un Jēzus mūs aicina, mēs ievērojām, lilijas, kā tās aug (skat. Lūkas 12:27). Augi un ziedi aug, jo tie pavada savu spēku, pūles un rūpes, bet tāpēc, ka tie kļūst no Dieva, kas dod dzīvību tiem.

Bērns nevar savas pilnvaras vai pēc savas iniciatīvas augt collas un tāpat kā mums nav centienus nodrošināt garīgo izaugsmi, kā arī augu augšanas bērnu, ņemot no apkārtnes, kas palīdz viņiem dzīvē - gaisa, saules un atjaunošana. Ko šie dabas dāvanas dzīvniekus un augus, ir Kristus, tiem, kas tic uz Viņu. Tā ir viņu "mūžīgā gaisma", "saule un vairogs" (Jesajas 60,19, Psalmi 84,11). Būs "kā rasa uz Izraēlu", "piemēram, lietus nāk uz leju zālienu izgriezumus (14.5 Oz, Psalmi 72,6). Dzīvais ūdens", jo Dieva maize, kas nolaižas no debesīm, un dod pasaulei dzīvību "(Jāņa 6 : 33).

Unbeatable dāvanu, kas bija viņa dēls, Dievs ir apkārt visai pasaulei gaisa papildperiods, kas ir tikpat reāla kā gaisa vāciņu, kas ieskauj pasaulē. Tiem, kas izvēlas elpot šo spēcinoša atmosfēru dzīvos un izaugt pieaugušiem vīriešiem un sievietēm Kristū Jēzū.

Kā ziedu kļūst pret sauli, tāpēc tas ir spilgti stari palīdzēja skaistumu un harmonisku, tāpēc mums ir vērsties Eiropas Kopienu Sun, uz mums mirdzošu debesu gaismas un mūsu attīstījusies dabas tēla Kristus.

Jēzus māca mums, kad tā saka: "Palieciet manī un Es jums kā stādiem nevar būt aitu sevi, ja to atstāj uz auga, tāpēc ne jūs paliekat man, kad ... Bez manis jūs nenieka nespējat darīt "(Jāņa 15,4.5). Dzīvot svētu dzīvi, jums ir tikai tik atkarīga no Kristus, jo parazīts atkarīgs celms, kas var augt un nest augļus. Ja Jums ir atvienots no Kristus, jums dzīvības nav sevī. Jums nav spēka pretoties kārdinājumam un augt žēlastību un svētumu. Ja jūs mīt, Jūs varēsiet zelt. Ja jūsu dzīve ir balstīta uz Kristu, nokalst vai atstāj piekārtiem augļus. Jums būs kā kokam, kas stādīts ūdens plūsma.

Daudzi domā, ka daži darbi veicami vienatnē. Tie balstās uz Kristu piedot grēkus, bet mēģināt dzīvot tiesības ar saviem spēkiem. Jebkurš šāds mēģinājums ir noraidāma. Jēzus saka: "Bez manis jūs nenieka nespējat darīt." Mūsu izaugsmi žēlastību, mūsu prieks, mūsu lietderība - tas viss ir atkarīgs tikai no mūsu savienību ar Kristu. Pieaugs žēlastību, ja mēs saskarē ar viņu, katru dienu, katru stundu, ja mēs dzīvot tajā. Kristus ir vienīgais autors mūsu ticības, bet arī apretētājs. Kristus ir pirmā un pēdējā, vienmēr. Būt ar mums tikai sākumā un mūsu ceļojuma beigas, bet gan katru soli. David teikt: "Kungs, pirms es, vairāk acis, un, kad manas labās rokas, nekas krata mani" (Psalmi 16:08).

Tu jautā: "Kā es varu dzīvot Kristū?" - Tikai tad, kad jūs to saņēma pirmā. "Live Kristū Jēzū, kad jūs pieņemat viņu kā Kungu." "Taisnais dzīvos no ticības." (Kolosiešiem 2,6, Ebrejiem 10:38).

Dieva roku, tu bija visi viņa, Jums kalpotu viņu, un viņš bija paklausīgs ar viņu, un jūs saņēmāt kā savu Glābēju Kristu. Jūs nevarētu sasniegt remisiju savus grēkus, vai arī viņš var pārveidot sirdis. Ja jums ir nodota Dievam, jūs uzskatāt, ka tas viss Dievs darīs jums, lai Kristus nopelnu. Ar ticību jūs kļuvāt Kristus īpašumtiesībām un ticību viņu aug - ka jūs sniedzat, un jūs saņemsiet. Jums ir jāsniedz viss - jūsu sirds, jūsu būs, jūsu pakalpojumu, jums ir jāsniedz Dievam visu, ja jūs vēlaties būt paklausīgam visus Viņa baušļus, un arī viss nepieciešamais pieņemt - pilnība Kristu kā svētība, lai mājot savas sirds, bija jūsu spēks, jūsu taisnību, savu mūžīgo palīgs -, lai dotu jums spēku paklausīt.

Svētīts lai Dievs no rīta, vai tas ir jūsu pirmo prasību: Lūgsim: "Ņem mani, Kungs, jo visu savu īpašumu man visas savas plānus kājām Lietošana man šodien savā ministrijā mani un Palieciet dod... man gatavo visu savu darbu jūs "Tādēļ lūdzieties, katru dienu.. Katru rītu veltīt Dievam par dienu uz priekšu. Lai to ar visu savu plāno atzīt viņa Providence, kas jāveic, un kas nav. Tātad katru dienu Put jūsu dzīvi Dieva rokās, un jūsu dzīve kļūs arvien vairāk un vairāk darināts pēc Kristus dzīvi.

Dzīve Kristus dzīvē līdzsvaru. Nav nepieciešams kādu emocionālo satraukumu, bet tas ir ilgstoša mierīga uzticību. Neviens ierakstīt ceru sevi, bet Kristu. Jūsu vājums ir saistīts ar savu spēku, savu nezināšanu viņa gudrību, savu frailty viņa neatlaidība un izturība. Jums ir jāatbild apskatīt sevi, tu nedrīksti domāt pašiem, bet jums ir skatīties uz Kristu.

Padomājiet par savu mīlestību skaistumu un viņa raksturs pilnību. Kristus pašaizliedzība, pazemību Kristū, Kristus šķīstībā un svētumā, Kristus Viņa neizsakāmo mīlestību - tās ir meditācijai tēmām. Tikai tad, ja jums patīk Kristu, ja jums ir kā piemērs, ja paļaujas tikai uz viņu, tikai tad jūs pārmaiņām attiecībā uz tās formu.

Jēzus saka: "un mājot man." Šie vārdi rada priekšstatu telpa, izturību, uzticību. Viņš aicina mūs: "Nāciet pie manis ... un es jūs gribu atvieglināt" (Mateja 11,28.29). Psalmists vārdi izsaka to pašu ideju: "Esi klusa Tā Kunga un gaidīt uz viņu." Un Jesajas dod mums pārliecību: "In pārbūves un klusums būs jūsu pestīšana" (Psalmi 37,7, Jesajas 30,15). Šis miers ir nevis dīkā, jo par Glābēja ielūgums no istabas sola sadarboties ar izaicinājumu: "Ņemiet uz sevi Manu jūgu ... un jūs atradīsiet atpūtas" (Mateja 11,29). Sirds, kas pilna ar Kristu, kas strādā Kristus, un lielākā daļa patiesi visvairāk dedzīgi.

Darījumi ar sevi, pagrieziena prom no Kristus, enerģijas avota un dzīvi. Tas ir iemesls, kāpēc sātans cenšas novirzīt mūsu uzmanību no Glābēju un neļauj mums ar viņu vienā līnijā un savienojumu. Viņš mēģina novirzīt mūsu prātus pasaulīgās baudas dzīves problēmas, problēmas un trūkumi citiem, vai mūsu pašu kļūdas un vājās puses. Neļaujiet sevi apmānīt tās pieņēmumi.

Un daudzi no tiem, kas ir patiešām apzinīgi, un kuri vēlas dzīvot Dievam, bieži vien vilināja tas, ka viņi domā par savu defekti un vājās puses, un cer, ka tas atsevišķi no Kristus un pār tiem triumfs. Mums būtu domāt par sevi, un mums vajadzētu dzīvot bailes un nemieru, ka mēs esam glābti. Visi no mums prom no elektrības avotus. Saistības sevi pilnībā Dievam un uzticību viņam. par Jēzu Sarunu un domā par viņu. Lai tā varētu zaudēt savu "self." Nodot tālāk visas šaubas, padzīt visus bailes. Teikt, apustulis Pāvils: "Ko dzīvē vairs es, bet Kristus dzīvo manī Ja jūs tagad dzīvoju miesā, tas ir dzīves ticībā uz Dieva Dēlu, kas mani aizveda uz mīlestību un nodevies par mani.. " (Galatiešiem 2:20). Atdevi Dievam. Viņš tur to, ko viņš teicis. Dod pārnesta viņu rokās, kuri mīl jūs, lai jūs droši nepilnības.

Kad Kristus uzņēmās cilvēka formu sevi, chained sevi obligāciju mīlestības cilvēci, kuriem nav spēkā var pārtraukt, ja vien tas to vēlas viens pats. Sātans vēl rokasgrāmatas mums un ir iekaisušas, ka mēs izputējis šo obligāciju, mēs nolēmām, lai atdalītu no Kristus. Tāpēc mums ir skatīties, cīnīties un lūdzieties, ka nekas varētu sniegt mums, mēs izvēlējāmies citu vīrieti, varat to darīt jebkurā laikā, jo mums ir brīva griba. Ļaujiet mums, tāpēc vēl joprojām skatiens uz Kristus un viņš mūs aizsargā. Ja mēs skatāmies uz Jēzu, mēs esam droši. Nekas nevar pull mums no viņa rokām. Ja kādreiz mēs skatāmies uz viņu, "mēs mainīt savā līdzību vēl lielāku slavu - visi Tā Kunga Gars" (2 Korintiešiem 3:18).

Šādi iegūto formu pirmie mācekļi dārgo Glābēju. Ja šie mācekļi dzirdēja Jēzus vārdus, viņi uzskatīja, ka viņiem ir nepieciešams Jēzus. Meklēja viņu, atrastas un jāievēro. Viņi bija kopā ar viņu mājās, pie sava rakstāmgalda, istabas un šajā jomā. Nonāca saskarē ar viņu kā skolotāju ar skolēniem, saņem dienas norādījumus no viņa mutes patiesību. Skatījās uz viņu kā kalps savam kungam, lai uzzinātu savus pienākumus. Šie mācekļi bija vīrieši ", attiecas tie paši grūtībām kā mēs" (Jēkaba 5:17). Cīnījās pašu kaujas ar grēku kā mēs. Tie bija tādi paši kā mēs žēlastību dzīvot svētu dzīvi.

Pat John, mīļais māceklis, kas visvairāk atgādināja Glābējs, nevis mīļoto rakstzīmi no paša sākuma. Viņš bija augstprātīga un ambicioza, bet arī sīva un aizskaroši. Kad viņš parādījās, tomēr dievišķo dabu Kristus zina savas vājās puses un šīs zināšanas, viņš pazemojās. Spēku un pacietību, spēku un maigumu, žēlastību un pazemību, ko viņš redzēja ikdienā uz Dieva Dēlu, piepildījis savu dvēseli ar apbrīnu un mīlestību.

Katru dienu, ka viņa sirds ir piesaistījis tuvāk Kristum un mīlestība uz savu skolotāju aizmirsu valkāt. Viņa augstprātību un ambīcijām bija ceļā uz darbības pārveides iespējām Kristus. Atdzimstošo ietekme Svētais Gars deva viņam jaunu sirdi. Kristus mīlestības enerģijas izraisīja izmaiņas viņa raksturu. Šāds rezultāts parāda kopību ar Jēzu. Ja Kristus mājo sirdī, tas izmaina visu veidu zemes. Kristus Gars, un viņa mīlestība pārņemšanas sirds, paaugstināts domas un vēlmes Dievam un debesīm.

Kad Kristus stājās debesīs, palika viņa sekotāji joprojām jūtas viņa klātbūtnē. Tā bija personas klātbūtni pilna mīlestības un gaismas. Jēzus, Pestītājs no tām gāja un runāja, un kurš lūdza ar viņiem, lai nodrošinātu viņu sirdis ar cerību un komfortu, tie tika veikti prom uz debesīm ar ziņu telpas uz lūpām. Un, kad viņš bija pūļa eņģeļi, mācekļi vēl joprojām dzirdēju skaņu balsī, sacīdams: "Lūk, es esmu pie jums ik dienas līdz pat galam vecuma" (Mateja 28,20). Kristus uzkāpa debesīs cilvēka veidolā. Mācekļi, to redzēdami, pirms Dieva troņa joprojām savu draugu, un Glābēju, ka viņa mīlestība nav mainījies, tas joprojām ir viens no ciešanām cilvēci. Viņš iepazīstināja Dieva būtības jūsu dārgakmeņi asins un parādīja savu ievainoto roku un kāju, kā atgādinājums par cenām, ko tie maksā par izpirkšanu. Viņi zināja, ka uzkāpis debesīs, lai sagatavotu vietu tiem, un nāk atpakaļ, un tas viņam.

Kad mācekļi sapulcējās pēc debesbraukšanas sava Kunga, deva lūgšanu Tēvam Jēzus vārdā. Ar pietāti un bijību ir saliektas lūgšanā un atkārtotu solījumu Jēzus. "Ja jūs lūdzat Tēvam kaut ko, jūs arī tā manā vārdā Jūs neesat lūdzās, lai kaut manā vārdā, lūdziet un jūs saņemsiet, lai jūsu prieks pabeigta "(Jāņa 16,23.24). Viņš pacēla roku ticības lielāks un lielāks ar pārliecinošu apgalvojumu: "Jēzus Kristus, kurš nomira un kas tika izvirzīts, Dieva labās rokas interceding mums" (Romiešiem 8:34).

Vasarsvētki atveda viņus klātbūtni Paraklēts, no kuriem Kristus teica: ". Tas būs jums" Un tad viņš teica: "Tu būtu laba, man atstāt Kad dodaties prom, Mierinātājs nenāks pie jums es ņemšu atvaļinājumu, ja es to nosūtīt uz jums.." (Jāņa 14,17, 16:07). Kopš tā laika Kristus Gars mīt pastāvīgi viņa sekotāji sirdīs. Viņu kopībā tagad tuvāk nekā tad, kad viņš bija ar viņiem personīgi. Gaisma, mīlestība un Kristus pilnvaru dzīvot ar tiem, tie nenāca no, lai cilvēki skatoties uz tām, "viņi brīnījās, uzzināt, kas bija ar Jēzu" (Ap.d. 4:13).

Viss, kas bija Kristus saviem mācekļiem, viņš vēlas būt viņa sekotāji mūsdienās, jo viņa pēdējā lūgšanā, kad pulcējās ap viņu nelielu pūļa mācekļiem, sacīdams: "Lūdzu, ne tikai tiem, bet arī par tiem, kuri savu vārdu tic uz Mani "(Jāņa 17,20). Jēzus lūdza par mums un lūdza mūs ir viens ar viņu, jo viņš ir viens ar Tēvu. Kas vienotību!

Glābējs teica sev: "Dēls pats par sevi nevar sasniegt neko," Tēvs, kas mājo mani dara savu darbu "(Jāņa 5,19, 14,10) Ja Kristus mājo mūsu sirdīs, mēs rīkosimies." Kā aktu būs un pareizus lēmumus. "Mēs strādāsim, kā viņš strādāja, mēs parādīsim pašā garā. Tātad, ja mēs viņu mīlam, un, ja mēs mājot tā, pieaugs" all-in-tam, kas ir galva, kas ir Kristus "( Efeziešiem 4:15).


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 145540x

Video - Jēzus

199_film_jezis.jpg Jēzus John Heyman tiek uzskatīta un arī visvairāk tulkotā filma kino vēsturē.Šī filma ir vēsturiski cieši Jēzus Kristus dzīvē.Kas ir Jēzus? Šis jautājums, lai atbildētu acclaimed ražotāju John Heyman. Viņš pavadīja ...
Pievienots: 03.11.2010
Lasījumi: 207064x

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 128591x

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

298_cina.jpg Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā ...
Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 135991x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 150625x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - 8. pieaugums Kristus izmaiņas dabā - Ceļojums uz Kristu