Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

Pravieši Bībeles un šodien

419_studujte_prorocka_pisma.jpg

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 142208x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš sniedz liecību par to, ko viņš redzēja - tas ir Dieva vārdu un Jēzus Kristus liecību. Svētīgs ir tas, kas lasa, un tie, kas dzird vārdus šo pareģojumu, un ievēro to, kas ir rakstīts tā. Laiks ir tuvu.

Grāmata Daniēla un Atklāsmes, John nav noslēpums

Cilvēki apgalvoja, ka Daniels un Atklāsmes pravietojumi nesaprotami noslēpums. Bet Kristus, kas vērsti saviem mācekļiem ar pravieša Daniēla par notikumiem, kas notiek laika un teica vārdus:

Matthew 24,15 - "Kas rakstīts saprast".

Tā arī apgalvo, ka atklāsme ir noslēpums, kas nevar saprast, ir pretrunā ar pašu nosaukumu grāmatu.

Atklāsmes 1:1-3 - Svētīgs ir tas, kas lasa, un tie, kas dzird vārdus šo pareģojumu, un ievēro to, kas ir rakstīts tā. Laiks ir tuvu.

Saīsināta versija pravietojums šeit http://www.mefag.com/

Sagatavošana pētījumu pravietojums!

Kad Dievs sūta brīdinājumu cilvēkiem tik svarīga, ka var raksturot kā zvanu centrs svēto eņģeļu peld debesīs, tad ticīgais, un visus iespējamos persona, kam jāpakļaujas ziņu. Briesmīgi tiesas pasludinājušas spriedumus, kuri pielūdz zvēru un viņa attēlu, vajadzētu panākt visu, lai rūpīgu pētījumu par pravietojumu zināt, kas ir zīme zvērs, un kā no tiem izvairīties veikt.

Lielākā daļa cilvēku nav stoppeth ausis dzirdēt patiesību un dod ticēt mītiem un tradīcijas. Apustulis Pāvils rakstīja:

2. Timothy 4,3-4 - jo nāks laiks, kad cilvēki nepanes veselīgo mācību, bet kas atbilst jūsu gaumei ap skolotājiem, kuri būs kutēšana savas ausis. Novēršas savas ausis no patiesības, un izmantot mīti.

Svarīgākais jautājums ir trešā eņģeļa ziņojumu, kurā apkopotas ziņas par eņģelis pirmā un otrā. Ikvienam vajadzētu saprast patiesības, kas ir šo ziņu un piemērot tos ikdienas dzīvē, jo tas ir būtiski pestīšanu. (Evangelism 196)

Neatsaka Prophecy - pravietis saka: "Svētīgs ir tas, kas lasa." Ikviens, kurš atsakās pievērst uzmanību brīdinājumiem un norādījumiem, kas ietverti atklāsme, nevar paļauties uz šo solījumu.

Nav izspēles Prophecy - Ikviens, kas mocks šo pareģojumu, un atsakās sagatavoties Jēzus Kristus atnākšana, paliek bez svētību.

Open Atklāsmes grāmata - Atklāsmes atklāja noslēpumus atvērta grāmata, un noved pie Daniel pravietojumiem. Abu valstu svarīgākos ieteikumus, ko Dievs dod cilvēkiem odledně notikumiem, kas ir kļuvuši vēsture beigās pasaulē.

Atklāsme ir Pēdējo Dienu Baznīcai - John, tika konstatētas šo notikumu, kas rada dziļu un lielu interesi baznīcā. Viņš redzēja stāvokli Dieva tautas, jo viņš ir apdraudēta, kuras gaida viņa cīnās un gala atbrīvošanu. Viņš bija norādīts lietas ievērojamā nozīme, jo īpaši attiecībā uz pēdējo draudzes tiem, kuri atgriežas no maldiem pie patiesības, lai uzzinātu par briesmām un cīņas, kas viņus gaida. Neviens ir tumsā par to, kas nāk uz zemes.

Centieni sātana - Kāpēc tik maz cilvēkiem saprast, cik svarīgi ir Svēto Rakstu? Kāpēc pastāv tik nevēlēšanās pārbaudīt šīs grāmatas? Tā ir apzināta centieni Sātans - slēpt no cilvēkiem, ko viņi atklāj krāpšanu. Tādēļ Kristus deva svētību pār tiem, kas lasīs, klausīties un novērot vārdus prophecy.

Saprast vēstījumu Atklāsmes grāmata - pēdējā grāmata no Jaunās Derības Svētie Raksti ir pilna ar patiesību, Dieva cilvēkiem šajās pēdējās dienās. Svarīgs ziņojums, kas tika sniegta Atklāsmes grāmatā, savukārt, lai pirmo vietu Dieva cilvēku prātos. Kristus svarīgākajiem lieciniekiem, kas vērsta uz pasauli. Visā Atklāsmes grāmata ir mīļākais, un lielākā daļa noble solījumus, un ir arī nopietns brīdinājums!

Bailes ir simbolika Atklāsmes - Vai nav iebiedēja ar mistiskā simboliem. Jautāt pēc gudrības no Dieva.

Salamana pamācības 2,6 - Just do Kungs dod gudrību, zināšanas un izpratne nāk no viņa mutes.

Prophetic grāmatas ir shrouded in mystery - Bībele bija paredzēts kļūt par rokasgrāmatu visiem, kas vēlas zināt būs Radītāja. Šo svarīgo patiesības par mūsu pestīšanu, nevis tur slepenībā. Tie, kas patiesi vēlas patiesību būs atklāts.

Habakkuk 2.2 - Un Tas Kungs sacīja: "Pierakstiet redzējumu skaidri uz galda, lai lasītājs varētu viegli izlasīt.

Psalmi 97,11 - godīgi cilvēki lampiņa, prieks ir dots patiesi. Rūpīgi izskatīja pravietojumu nāk saprast, kā uz priekšu pasaules vēsturē mēs zinām droši, ka otrā atnākšana Jēzus Kristus ir tuvu.

Vērtīgs mantojums, par praviešiem

Neviens no seno praviešu nerunāja daudz sava laika, jo laiks mums, lai to pravietojums ir derīgs mums.

1 Korintiešiem 10,11 - tas viss noticis ar viņiem, brīdinājuma un bija rakstīts instrukcijā par mums, kas ir atraduši savu beigās laiku.

1 Peter 1.12 - Viņi bija atklāja, ka ne unto sevi, bet jūs iespaidu, ka jūs tagad celt tie, kas sludina Evaņģēliju Svētajā Garā sūta no debesīm.

Adventistu kapa atbildību Dieva

Kristus teica savai tautai: "Jūs esat pasaules gaisma." No viedokļa adventisti tika ievestas pasaulē kā aizsargs un balsti gaismas. Jim ir uzticēts pēdējais brīdinājums mirst pasaulē. Tām tika dota darbs ļoti liela nozīme - sludināt vēstījumu pirmā, otrā un trešā eņģelis. Svarīgākie patiesības ir dota mums, lai mēs pasludinām visai pasaulei. Pasaules jābrīdina un Dieva cilvēkiem ir jābūt uzticīgiem pievilt uzticību piešķirts.

Tas ir pārsteidzošs, priekšroku varētu saprast Dieva gribu, kā atklāja mums ir pravietojums vārdus. ASV ir liels atrodas atbildību. Dievs cer, ka zināšanas deva mums, mēs dalīties tajā ar citiem. Viņa griba ir, ka Dieva un cilvēku instrumentu apvienot, izplatot vēstījumu par brīdinājumu. (9 Liecības 19-20)

Atklāsmes 3,10-13 - Tāpēc, ka jūs esat tur manu vārdu neatlaidību, es glabā tevi no stundu izmēģinājumam, kas ir nonācis visā pasaulē, cenšas būt tās valsts rezidentus,. Es atnākšu drīz. Turēt uz to, kas jums ir, neviens nav uzvarētāju vainagu. Kurš uzvar, Es darīšu pīlāra templi sava Dieva, un viņš iet vairs ārā. Uzrakstiet savu Dieva vārdu un, savu Dievu, Jaunā Jeruzaleme nosaukums, dilstošā no debesīm, no mana Dieva, un savu jauno vārdu. Kam ausis, lai dzird, ko Gars saka: baznīcas. "

Atklāsmes 22,7 - "Redzi, Es nāku drīz Svētīgs ir tas, kas tur vārdus pravietojumu par šo grāmatu!."


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331953x

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu ...
Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 280066x

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

161_ellen_gould_white.jpg Dāvanu pravietošanas izpaužas pakalpojumu Elena Vaita, kas bija viens no Septītās dienas Adventistu Baznīcas dibinātājām. Padome saņēma iedvesmoja cilvēkus Dieva pēdējā laikā. Sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā pasaules sākuma, lai Dieva vēstījums bija ...
Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 259281x

Mesiānisko jūdu

164_izrael_vlajka.jpg Mesiānisko jūdu - atbilst prophecyVienlaikus ar daudziem kristīgo konfesiju pastāv Izraēlā un tā saukto "mesiānisko jūdu kustību. Šie cilvēki parasti nāk no ebreju ģimenes, bet ticēt Jēzum kā Mesiju un pieņemt ...
Pievienots: 06.10.2010
Lasījumi: 207667x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 149037x

Lv.AmazingHope.net - Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos