Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

Pravieši Bībeles un šodien

299_egw-vision-with-bible2.jpg

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

Pievienots: 25.12.2010
Lasījumi: 143232x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

No dienas, Ādams un Ieva atstāja vārtiem, raudāšana, Ēdenes dārzs, Dievs sagaida, ka cilvēki Kungs, kas pārtraukumiem spēku Lucifers un atjaunot zemes paradīze ir zaudēts un kas grēkā. Otrās Atnākšanas Kunga Jēzus ir kulminācija rakstiem, mūsu ticību un pestīšanu.

Amerika bija deviņpadsmitajā gadsimtā sporādiska atjaunošanu uz reliģisko piederību centrā netālu no Kristus atgriešanās. Daudzi uzskatīja, ka dažādos pasākumos vēsturē kā izpausme Jēzus brīdinājums, ka pirms Viņa atgriešanās būs zemestrīces un zīmes saule, mēness un zvaigznēm. Tā kā briesmīgās zemestrīces Lisabonā 1755 līdz fantastisku katastrofu un neizskaidrojamas daudzums meteorītu un asiņainas mēnesī. 19 maijs 1780 bija īpaša saules aptumsums, kas pazīstams kā "Big tumši dienu Ziemeļamerikā." 1833 bija ievērojams meteorīts crashing tādā pašā mērā, kā nekad agrāk. Tika lēsts, ka novērotājs varēja redzēt vidēji 60000 meteors stundā.

Starp viņiem bija godīgs zemnieks William Miller, kurš kļuva centīgs no Bībeles studentu un it īpaši Daniel un Jāņa Atklāsmes grāmata. Bībele atspēkoja daudz kļūdu šajā laikā. Piemēram, pārliecību, tūkstošgadu valstībā miera beigām pasaulē, bet viņš bija arī pārliecināts, ka Jēzus nāk, ir tuvu.

Tā konstatēja, ka sakarā ar pravieša Daniēla 8. Nodaļā, ja dzīvnieki aktu, kas veido globālu impēriju. Salīdzinot tos ar vēsturi un secināja, ka pravietojums identificē ram, kā Medo-Persijas (20 verse.) Kazas, Grieķija (21. Pants) un šausmīgs maz ragu, kā citā pasaulē jauda, lielāks nekā iepriekšējos divos, kas parādās Grieķijas impēriju, pakaļdzīšanās cilvēkiem Dieva un ilgst līdz pat laiku beigām (23-25 verse). Tikai jaudas, kas atbilst šim aprakstam, Romas impērija, gan pagānu un kristiešu veidā.

Visa redzējums beidzas ar vārdiem, Daniel 8, 14 - "Tas ir 2300 vakarā un no rīta," viņš atbildēja. "Tad svētnīcas ir jāatjauno." Millerite bet viņš domāja, ka patvērumu ir mūsu valstī.

9 Daniel, 24-27, balstās uz iepriekšējo pravietojums, un pat runā par nākamo reizi 70 nedēļās, kas atslēdz (KJV Bībelē) un nosaka precīzus sākumā pravietojums. Tā atbrīvošanu, kas Jeruzālemē bija atjaunot, kad Mesija līderi, nodots septiņas nedēļas un sešdesmit divām nedēļām. Komandu, lai atjaunotu un veidot Jeruzālemes templis tika izdota pirms gada BC 457 King Artaxersem Ezra Nodaļa 13.

Sakarā ar laika saskaņā ar vienas Bībeles dienas = pravietojumi vienu gadu ir 2300 vakarā un no rīta = 2300 gadiem un par 70 nedēļām = 490 gadiem.

Gada pirms mūsu ēras 457 + 70 gadi aprēķinu, lai saņemtu pakalpojumu un nāves Jēzus Kristus 34 AD.

Gada pirms mūsu ēras 457 + 2300 gadiem aprēķina mūs noved 1844. Mums ir jāatceras, ka nav gads 0.

Pravietojumi, tiks sīkāk atsevišķi.

Bet Kristus nenāca vēl par 1844 Tika aprēķināts pēc Bībeles pravietojums ir pareiza un balstās uz galvenajiem notikumiem pasaules vēsturē - pirmā Kristus atnākšanu.

Jēzus Augstais Priesteris, kas svētnīcā

Early adventisti, bet vispirms atzina pētījuma Bībeles pravietojums, kas nav saistīti ar Jēzus otro atnākšanu uz zemes, bet debesīs, rezervāts, kur Kristus intercedes mums. Visa Izraēlas, Vecās Derības prefigured dievkalpojumu svētnīca attēlā patieso patvērumu debesīs. Bībele skaidri saka, ka Jēzus tur augstā priestera pakalpojumu Debesu svētnīcā, un sāka galīgu tiesas Dieva.

Ebrejiem 8, 1-5 - galvenais, ko mēs runājam, tomēr ir tas, ka mums ir augstais priesteris, kas bija labās rokas troņa Majestātes debesīs. Viņš kalpo svētnīca - stendu, kas nav būvēts viens, bet Tas Kungs. Katrs priesteris ir atbildīga par lietas dāvanas un upurus. Tādēļ bija svarīgi, lai viņš ir kaut ko piedāvāt. Šeit uz zemes, tomēr nevarēja pat priesteris, jo vietējie garīdznieki piedāvā dāvanas saskaņā ar likumu, kas ir tēls un ēna, kas tas ir debesīs. Tātad tas tika teikts, Mozus, kad viņš bija jāpabeidz mājokli: "Redzu, ka tu visu pēc parauga, kas jums redzēja uz kalnu."

9 Ebrejiem, 11-12 - Kristus nāca kā augstā priestera labas lietas, kas ir ieradušies, izgājušas cauri lielāku un perfekta mājokli, kas nav būvēts ar rokām, tas ir, stends, kas nepieder šai radībai. Reizi par visām reizēm ieraksta Svētais Holies, nevis asinīm kazu un teļu, bet viņa paša asinis, lai mēs nodrošinātu mūžīgo pestīšanu.

9,23-26 Ebrejiem - Kristus nenāca uz svētvietām izgatavoti ar rokām (kas ir tikai tiesības skats), bet debesīs pats mums stāvēt Dieva priekšā. Arī tāpēc, ka nāca upurēt atkal un atkal, tāpat kā katru gadu augstais priesteris ieiet Svētais Holies ar asinīm (kas pēc tam cieš no pasaules radīšanas daudzas reizes), bet tagad beigās vecuma viņa upuriem reizi par visām reizēm izdzēsīs grēks.

Dieva tiesa, otrā atnākšana

Izraēla bija prototips patvērumu no debesīm. Visu gadu telpa patvērumu "uzkrātā" grēkus un vainas, un tāpēc reizi gadā, pēc kulminācijas ebreju svētkiem, bija vissvarīgākais ceremonija - dienā izpirkšanas. Mozus nodaļas 16. Šī diena ir arī sauc par tiesu, kur cilvēki gaidīja, lai paziņotu par priesteri piedošanu - samierināšanos. Piesārņots patvērumu bija attīrīti no grēkiem un Dieva ļaudis uz tiesu "attaisnoja".

Izraēlas tiesa datums ir prototips no brīža, kad debesis būs tiesa par Dievu un Jēzu augstā priestera advokātu cilvēki. Bībele pravietojums ir skaidri norādīts, kad tam ir jānotiek brīdī vēsturē. Tas bija gads 1844. Daniel 8, 14 - "Tas ir 2300 vakarā un no rīta," viņš atbildēja. "Tad svētnīcas ir jāatjauno." Kad tiesa būs debesīs, Kristus varēs nākt pasaulē un tie, kas bija pamatoti, ņemot par sevi. Pēc atklāsme dzejolis skaidri noteikts, ka tiesa notiks līdz otrās atnākšanas.

Atklāsmes 14 Jāņa, 6-8 - es redzēju citu eņģeli peld centrā debesīm, tam bija mūžīgs evaņģēlijs sludināt uz Zemes iedzīvotājiem - katrai tautai, ciltij, valodai un tautībai - saka skaļā balsī: " Bailes Dieva un dot viņam atzinību, jo nāk stunda savas ar izpēti. Dievkalpojumu Tam, kas radījis debesis un zemi, jūru un atsperes ūdens! "Aiz viņa lidoja uz otro eņģelis, sakot:" Kritusi, samazinājusies ir Babilonas liela pilsēta, tāpēc, ka viņa veica visus tautas vīna dusmas viņas laulības pārkāpšana! "

7 Daniel, 9-10 - ir sen izvietojums thrones un apsēdās. Viņa tērps bija balts kā sniegs, mati uz galvas, jo jēru vilnas. Viņa troņa - ugunīgs liesmu un riteņi - uguns! Pašreizējā uguns no upes tas ir balstīts, miljoniem ir viņa darbinieku un miljardiem stāv viņa. Tiesa sēdēja un grāmatas tika atvērtas.

Daniel 7, 26-27 - Bet tad tiesa sēdēt un sloksnes viņam tiesības uz visiem laikiem iznīcināti, un iznīcina. Karaliste, jaudas un zem debess valstības godību tiks nodoti svēti cilvēki par Visaugstākā. Viņa valstības būs mūžīgi, un visi valdnieki būs pielūgt viņu un paklausīt. "

Romāns 8,34 - Kas būs nosodīt mums? Jēzus Kristus nomira, bet galvenokārt bija augšāmcēlies, Dieva labās rokas, un lūdzieties par mums!

Atklāsme 11,19 John - tad atver Dieva templī debesīs, un viņa templis tika novērota šķirstu savu derību.

Visā cilvēces vēsturē ir debesīs uzskaites cilvēku dzīvi, ieraksti savas domas, vārdos un darbos. 12,36 Matthew - bet es esmu stāsta jums, ikkatru veltīgu vārdu, ko cilvēki runās, tiem sniedz kontā Pastardiena. Tie ir ieraksti par cilvēku grēkiem, kas piesārņo patvērumu debesīs. Un viņa ir attīrīts. Tām ir jāizlemj, vai šie grēki tiks piedoti, vai nenotikusi materiālu, kā pierādījums pārliecību otrajā posmā pētījumā.

Kopš 1844 periods tiek saukts par "tiesas procesu Adventes" un beigu laiku. Cilvēku visā pasaulē var dzirdēt evaņģēliju un debesis, ka spriežot cilvēku, ar kuru pusi ir izliekta. Kas neizmanto iespēju šodien, lai Jēzus Kristus kļuva par viņa aizstāvis un advokāts, tikties ar viņu drīz vien tiesnesis.

Ir nepieciešams izmantot, kad notiek Kristus debesu svētnīcā augstā priestera lomu. Mēs dzīvojam laikā, lielu izpētes telpas Atklāsmes 14,6-7. Līdz ar to ebreji norāda autora pieņemt Kristu šodien! Ebrejiem 3, 7-8

Pirmā Adventistu - Bībeles studiju un vīzija EG White

Millerit kustība kļuva par pamatu mācību pirmās Septītās dienas adventistu. Pirmā Septītās dienas adventisti bija cilvēki Bībeli. Ja jūsu jaunā mācības, kuru pamatā Bībeles tekstiem un dziļi mācībām. Tāpat tas bija jautājums par koordinācijas sestdienās, mācību, ka Jēzus nonāk līdz tūkstošgadu valstībā un mācību, ka dvēsele ir nemirstīga. Tas bija grūti ticēt laika izmēģinājumu un varbūt tāpēc Dievs deva pravietiski vadību.

Dievs deva laikā no sākotnējā pravietiskā gara Elena Vaita savā vīzijas apstiprinājumu tam, ka no jauna iestudēta no Bībeles zināšanas un bija avots vadību jauna veidojot Septītās dienas adventistu. Viņas dāvana bija pakļauts stingrai pārbaudei, un salīdzinājums ar Bībeli. Lasīt pārbaudi patieso Bībeles pravietis.

Izstrādājot galvenā iezīme viņa mācību punktiem sestdien, bet iznāca adventistu Bībeles, nevis redzējumu Ellen White. Bībele ir vienīgais kritērijs, lai novērtētu augstākais citas dāvanas.

Nolūks bija skaidrs, lai veicinātu vīziju Millerit nožēlu un dod viņiem pārliecību par precizitāti Bībeles studiju. Mums ir jāatceras, kā lomu Elena Vaita nākotnes veidošanā Septītās dienas adventistu Baznīcas, ka viņas redze ir gandrīz vienmēr apliecināja savu doktrinālo nostāju, ka citi, balstoties uz intensīvu Bībeles studiju. Par viņas lomu, veidojot doktrīnas var uzskatīt par apliecinājumu tam nozīme, nevis uzsākot.

Pamata doktrinālo punkts, kas pakāpeniski apvienot grupu adventistu sabata, bija pārliecība, ka Okt 22, 1844 kaut ko nozīmīgu noticis. E. White 's pirmo vīziju 1844 gada decembrī apstiprināja, taču nepaskaidroja, kas noticis. Detalizētu pētījumu par vēstule par ebrejiem jāsaprot Hiram Edson un Crosier, svētnīcām nesaprot, ka mūsu valstī, bet taisnība, patvērumu debesīs, kas ir metaforiskā kā ebreju Jēzus un divās daļās 1844 ieraksta otrajā un sāka dienu no izpirkšanas.

Pirmā Septītās dienas adventisti, ir nonākusi pie secinājuma, ka kristiešiem nevajadzētu steigā noraidīt tiem, kas saka, ka viņiem pravietiskos dāvanu, bet arī, lai tos pārbaudītu, vai runājot, saskaņā ar likumu un pierādījumus. Jesajas 8.20. Pēdējo dienu Baznīca Dieva būtu sludināt Dieva baušļus un turiet liecība par Jēzu, Atklāsmes 12,17. Jēzus liecību uzskata par pravietošanas dāvanu, Atklāsmes 19,10 Lai liecība par Jēzu, ir praviešu gars.

1 Tesaloniķiešiem 5, 19-21 - Vai nav dzēšanas Garu. Nicināt ne pareģojumiem. Pārbauda visu, lai noturētu labu, ļauno jebkurā tā izpausmē, piesargāties.

Reāla pieņemšana Elena Vaita, kā pravietis bija process, kas vajadzīgs laiks, lai salīdzinātu cilvēka ziņu un Bībeles ministriju.

Turklāt daudzi citi pierādījumi, ka viņas spējas ir Dieva dāvana un ne tikai figments no iztēles, ne slimību. Ellen to vīzijas, bieži vien elpas un vairāk nekā pusstundu, un apliecina daudzi cilvēki, tostarp ārstiem, kuri nav ticīgie. Viņa bija pārdabisks spēks, kas notika lielā Bībele virs galvas tik ilgi, ka tas nav pat spēcīgāko cilvēks. Viņa bija pozitīva ietekme uz dzīvniekiem, kas varētu pieskarties, lai klusums bēguļojošs zirgu.

Bet galvenais ietekmes rezultātā lieliski Dievu un Jēzu Kristu un iedvesmoja rakstiem pieņēmuši Jēzu Kristu sirdī daudziem cilvēkiem visā pasaulē.

Elena Vaita ir publicējusi dučiem grāmatu, Outline kristiešu pieredzi un uzskatiem Elena Vaita 1851. 1888 publicēts viņa visslavenāko grāmatu, Lielās cīņas starp Kristu un sātanu, un 1898 publicēja Laikmetu ilgas, biogrāfija par dzīvi un mācībām Jēzus Kristus.

Jo misis Vaita ir pareģojumi ir paredzams dažādi nākotnes notikumus. Piemēram, paredzams, postoša zemestrīce Sanfrancisko, 1906-2 dienas pirms tas noticis, sprādziena spiritisms, kas tajā laikā bija tikai sākums. Prognozēt divus pasaules karus un pieaug jauda atkārtoti Romas katoļu baznīca. Daudzas citas scenāriji ir izpildīti un daži satiekas un tas ir pierādījums tam, ka pravietojums ir no Dieva.

18,21-22 Mozus - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek Kungs, tad Tas Kungs runāja vārdu. Otrā pusē pravieša runā presumptuously. Viņu bīstas.

Viņas raksti ir guide Bībeles, lai izprastu Bībeli, konsultants, piemērojot Bībeles principiem konsultanta.

Vienīgais, kas jums var darīt, ir tas, ka mēs jums uzaicinājumu pārbaudīt, pārbaudīt, pētniecību par dievbijīgs sieviešu Gould Elena Vaita rakstiem un salīdzināt ar Bībeli - Dieva vārdu.

Hronikas 20,20 - Tici Dievu, savu Kungu, un paliek spēkā. Ticiet Viņa praviešiem, un gūt panākumus! "

Jēzus nāk! Vai esat gatavi?

Atklāsmes 18,4 "Un es dzirdēju vēl citu balsi no debesīm sacīja: Nāciet, mana tauta, pilsēta, nav dalības viņas grēkos, tā būs viņas nomoka." "

Atklāsmes 14,7: "skaļā balsī: Bailes Dieva un dot Viņam godu, jo stundu savas ar izpēti, un dievkalpojumu viņam kuras radījis debesis un zemi, jūru un atsperes ūdens". "

Jesajas 13,13 "būs sakrata debesis un zeme ir spiesti pamest savas vietas dusmas par saimniekiem Kungu dienā viņa sīva dusmas."


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 225259x

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš ...
Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 142206x

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331948x

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

447_666.jpg Iepriekšējos pantos mēs pētīta, kas saskaņā ar Daniel 7 un Atklāsmes nodaļas zvēra nodaļas 13 reizēm nevietā. Saskaņā ar pierādījumiem, kas mums deva Bībele pati par sevi, ir zvērs kas iznirst ...
Pievienots: 17.07.2011
Lasījumi: 417788x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333712x

Lv.AmazingHope.net - Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa