Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!

Izejas punkts, ko es varu darīt?

484_pokani.jpg

Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!

Pievienots: 25.09.2011
Lasījumi: 172575x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Matthew 4,17 - No tā laika Jēzus iesāka sludināt, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"

Kad Jēzus Kristus un Jānis Kristītājs sludināja netālu Debesu valstībā, pirmajā sauc un aicināja cilvēkus nožēlot grēkus. Citiem vārdiem sakot, par saviem grēkiem grēksūdzi un atteikties no tiem. Pamest ikvienu ļaunu un dzīvot svētu dzīvi.

Matthew 3,2 - Tolaik Jānis Kristītājs sāka sludināt Jūdejas tuksnesī! "Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"

Atzīmēt 1,15 - Jēzus atnāca uz Galileju, sludinādams Dieva evaņģēlijam: "Laiks ir piepildīts - Dieva valstība ir tuvu Atgriezieties no grēkiem un ticiet uz evaņģēliju.!"

Luke 3,3 - gāja visā reģionā ap Jordānas, sludinādams grēku nožēlas kristību uz grēku piedošanu ...

Cik svarīgi, ka cilvēki nožēlo grēkus?

Tā nebija pat Dieva kaut ko citu? Kaut ērts, varbūt tāpēc, ka Jēzus jau darīts viss mums galu galā, un mēs nevaram dzīvot svēti līdzīgi Viņam? Lasīt šādus pantus, bet kas ir absolūti skaidrs, ka mums ir ieiet pa šaurajiem vārtiem, un bez nožēlas un grēku atteikšanās nevar. Mēs nevaram palikt vecs grēcīgs cilvēks, bet mēs cīņa ar grēku, nevis padoties viņam. Ja tas vienkārši nav, krist uz jūsu ceļgaliem un apliecinām Kristu un viņa vājums lūgt grēka varu un cīnīties. Vai nav jums bail, ka tad, kad Jēzus Kristus nāk, mēs būsim grupā ticīgo cilvēku, kas zvana ar šausmām:

Matthew 7,22-23 - Kungs, Kungs, mums nav pareģots tavs vārds? Mēs izdzīt dēmonus Jūsu vārds? Mēs neesam ar savu vārdu daudz brīnumu? "Un tad viņi skaidri pateikt:" Es jūs nekad neesmu pazinis. Prom no manis jūs, kas izdara ļaunu!

Kurš nejūtas dziļas skumjas pār grēkus, krustā sisto Kristu, tad esam uz nepareizā plašu ceļu. Pietura, ko tagad tā ir, kamēr ir laiks! Apstāties un apsvērt, kā jūs faktiski saistīta ar Kristu. Ja Kristus ir jūsu sirdī, ka pirmajā vietā? No rīta, kad tu pamosties, mesties ceļos uz ceļiem un lūdz atkal un atkal Viņa klātbūtnes un norādījumi visas dienas garumā? Jūs prasāt ietekmēt savas domas, vārdiem un darbiem? Vai jūs ilgi to darīt? Sami tā nekad neizdosies, tikai Jēzus var dot mums spēku cīnīties ar grēku, un lai no viņa atbrīvotos. Tikai Jēzum ir vara un spēks darboties mūsu sirdīs, un mainītu mūsu cilvēku un grēcīgās vēlmes.

Luke 13,3 - Ja jums nav nožēlot, tā bojā visu.

Luke 15,7 - Es esmu stāsta jums, tikai vairāk prieks Debesīs par vienu grēcinieku, kas nožēlo grēkus nekā par 99 taisnīgajiem personām, kurām nav nepieciešama grēku nožēlošanu. "

Ja šī pazemībā Jēzum katru dienu pieeju, viņa žēlastība attaisno mums un izdzēš mūsu grēkus. Tā ir Dieva bezgalīgo žēlastību, ka mēs tomēr varam parādīties un lūgt piedošanu, un Dievs nenoraida mums, bet vienmēr pazemīgi grēku nožēlas saņem. Ar šo apbrīnojamo un mēs pilnīgi pārliecināts. Tik daudz mīlestības pierādīts mums.

Salamana pamācības 28,13 - kuri attiecas uz viņa pārkāpumiem netiks plaukt, bet kurš atzīstas un forsakes tām tiks apžēloti.

Nosacījumiem, ar kādiem tās var saņemt piedošanu no Dieva, viņi ir brīvi, godīgi un saprātīgi.

Kungs liek mums grēku piedošanu nekādas ciešanas. Mums nav ilgs un nogurdinošs brauciens, vai veikt sāpīgas gandarīšanas, mēs nodrošinām, ka Dieva žēlastība vai salīdzināšanu par viņa grēku, bet tas, kas izsūdz savus grēkus, un atstāt to, tā žēlastība.

James 5,16 - atzīstiet jūsu grēkus, lai viens otru un lūdzam viens par otru, lai jūs varētu būt sadzijusi.

Atzīstiet jūsu grēkus, Dievam, kurš vienīgais var piedot tās trūkumiem un viens otru. Kad esat aizvainoti savam draugam vai kaimiņam, iet par to un jums ir atzīt savu kļūdu. Viņa pienākums piedot, no sirds. Tad jums ir jālūdz Dievam piedošanu, ka viņa brālis, kuram Jūs esat ievainots, ir īpašums Dieva, un ja tas Ranis, jūs grēks tādējādi pret savu Radītāju un Pestītāju. Lieta tiek nodota viena patiesa Starpnieku, mūsu brīnišķīgo Augstais Priesteris, kurš "kārdināts visās lietās, kā mēs, tomēr bez grēka", un kurš ir "spējīgs tev būs līdzjūtību mūsu vājības" (Ebr 04:15), un to var iztīrīt no katra plankuma netaisnības.

Darbības 20,32 - Bet tagad es nododu jums ar Dievu un Viņa žēlastību, kas spēj būvēt jums un sniegt jums mantojumu starp visiem tiem, kas iesvētīti vārdu.

Romans 6,15-16 - Nu, mēs grēkojam, kad mēs neesam ar likumu, bet žēlastībai? Nekādā gadījumā! Vai jūs nezināt, ka tad, kad jūs kalpojat kādu, jums ir klausīties viņu? Jūs kļūstat kalpiem, kuri klausās, vai no grēka uz nāvi, vai paklausībai uz taisnīgumu.

Ņemiet vērā, ka tāpat kā tas bija svarīgi, lai nožēlot laikā patriarhi, kad Jēzus "pirmais nāk, un ir svarīgi arī pirms Viņa otrās atnākšanas. Apustuļi un Jāņa, kurā runāts par beigu laiks mūsu valstij Atklāsmes skaidri norādīts, ka mēs nožēlojam grēkus, atgriežas pie Dieva un viņa darbiem pierādīt savu grēku nožēlošanu. Tas nav kaut kas attiecās vienīgi uz Vecās Derības laikos.

Akti 11,19 apustuļu - Tāpēc nožēlot grēkus un savukārt, lai jūsu grēki tiek izdeldēti, un Tas Kungs bija laiks, lai atpūstos, kā arī, lai nosūtītu jums paziņoja Mesija - Jēzus, kurš vēl ir jāpaliek Debesīs līdz laikam, kad reformācija visas lietas, tas, kā Dievs ir runājis caur visu savu svēto praviešu vecumu.

Darbības 26,20 - I sāka sludināt vispirms Damaskā, pēc tam Jeruzālemē, visā Jūdas zemē un pagāniem, nožēlot grēkus, atgriežas pie Dieva un viņa darbiem pierādīt savu grēku nožēlošanu.

Atklāsmes 3,3 - Atcerieties, ko jūs dzirdējāt un pieņemts, paturēt to un nožēlot grēkus. Ja jūs mosties, es nākšu kā zaglis! Tāpat būs nezināsi, kurā stundā es nākšu pie jums.

Jēzus Kristus nāk sen, ja ticīgie bija gatavi par to.

Joprojām uzvedas tieši tāpat kā Izraēlas iedzīvotājiem, kas pastāvīgi sūdzējās un bija neapmierināti. Joprojām ir mūsu dzīvē, mēs aizmirstam, ka Jēzus būtu pirmais mūsu dzīvē, nav jautri, ērtu dzīvi, daudz labu pārtiku. Ja mēs varam nodot visu Jēzus apstākļiem, pirmkārt, neupínat uz materiālajām vērtībām, mēs vispirms meklēt Dieva valstību, viss pārējais tiks pievienots mums.

Kad pēdējo reizi mēs arī tā kaut ko dzīvē? Kad mēs atceramies un apliecinām, mans vecais grēkus? Kad mēs pēdējo reizi notika ātri? Kad mēs ar citiem cilvēkiem, stāstīja par Jēzu. Šie ir jautājumi, viņam vajadzētu uzdot katram kristietim.

Jēzus mīl mūs tik ļoti, ka joprojām dod mums mazliet laika. Kāpēc mēs, šķiet, tik ilgi nenāk? Tāpēc, ka gaida mūs! Gaida jāsagatavo pazemībā, gaidīšana, kā tas ir ar mums, tāpat kā Izraēla bija ar cilvēkiem, milzīgu pacietību un nevēlaties, lai kāds pazustu. Tāpēc atgriezīsimies pie Kunga ar visu savu sirdi, ar gavēni un gandarīšanas un rozhorlete par Dieva darbu. Dievs ilgojas, lai jūs, gaida jūs, pazemību, un noraidīt viņu!

2. Peter 3,9 - Kungs nav ļengans, lai izpildītu savu solījumu, kā daži domā, bet parāda jums jūsu pacietību. Viņš nevēlas, ir kāds pazustu, bet lai visi nāktu pie atgriešanās.

Jūs redzēsiet uzreiz, cik daudz jums būs dzīves pieredze ar Dievu. Jums vienkārši ir uzklausīt citu pieredzi, bet jums ir sava. Jūs jutīsieties daudz reižu, ka Dievs ir ar tevi šeit un tagad. Jūs redzēsiet uzreiz, kā Bībele joprojām dzīvo vārdu. Ko runā ar jums ļoti specifiskos gadījumos, atbild uz jūsu jautājumiem un grūtībām, lai skaidri un konkrēti, kā jūs iepriekš nezināja.

Atklāsmes 3,19-21 - man viss, ko es mīlu, un paaugstināt aizrādīt. Lai sāktu eksplodēt un nožēlot grēkus. Redzi, es stāvu pie durvīm un klauvēju. Kurš dzird manu balsi un durvis atdara par mani, Es ieiešu pie viņa un turēšu ar viņu mielastu, un viņš ar mani. Kas uzvar, tas būs sēdēt ar mani uz manu troņa, kā es esmu, un man bija uzvarošs un apsēdās pie Mana Tēva uz Viņa goda krēsla.

Tā ļauj meklēt Dievu, kamēr vēl ir laiks.

Daudzas vārsmas un līdzībās ir Bībele stāsta mums, ka Jēzus gaida, bet tikai noteiktu laiku. Tad nāk, bet daudzi, kas vada, lai sagatavotos jānoraida. Vai jūs varat iedomāties, šausmu, kad mēs atklājām, ka mēs bijām tikai tiem, kas nav gatavi un mēs noraidām Jēzu? Un mēs zinām, mums, kad viņa beidzas termiņa pagarinājumu? Tas būs šodien, rīt, nākamajā mēnesī, gadā ....? Kad viņi aizvērt durvis Debesu žēlastībai? Atgriezieties no grēkiem, jo ​​Debesu valstība.

Matthew 25,10 - Kad viņi bija aizgājuši iegādāties naftas, nāca līgavainis, un tiem, kas bija gatavi, gāja kopā ar viņu kāzām. Un durvis aizvērtas. Kad tad bridesmaids atpūtas nāca un sacīja: "Kungs, Kungs, atdari mums! "Atbildēja viņiem:" Patiesi Es jums saku, jūs zināt. "

Lūkas 13,25-27 - Ja īpašnieks pieceļas un aizver durvis, palikt ārpusē. Jūs klauvē pie durvīm: "Kungs, atdari mums," bet viņš atbildēs ", jūs zināt. Es nezinu, kur jūs atrodaties. "Tu saki:" Mēs ēdām un dzērām ar jums You jāmāca mūsu ielās!. "Bet viņš atbildēja:" Es tev saku, ka jūs nezināt. Es nezinu, kur jūs atrodaties. Izbraukšana no Manis visi, kas izdara ļaunu! "

Darīsim tā, ka tās lēmumu šodien!

Fall uz jūsu ceļgaliem pirms Jēzus, atzīstiet jūsu grēkus un lūgt, lai mainītu mūsu sirdis. Pieņemsim, jautājiet, dod mums spēku dzīvot Kristus dzīvi. Lai vēlmi līdzināties viņam un viņa milzīgo žēlsirdību ir piedevis visus, ko esam apņēmušies dzīvē. Specifisku un lūgt arī atgādinājums par vecajiem grēkiem, lai jūs varētu atzīties.

Dievs dzird jums. Es personīgi šo iebildi par piemiņu sāka aprīkošanas vecajiem grēkiem, ko es atcerējos gadiem. Man bija pazemīgs sevi, zvanīt un lūgt piedošanu no cilvēka, kuru es kaut ko pateicu nav jauki. Tad nāca atvieglojumu un prieku, Jēzus ir devis man spēku to darīt. Atzīties grēkus viens otram, kuriem bijām darījuši ļaunu, un tad lūdz piedošanu Dievam.

Dievs jūs joprojām gaida brīdi, bet cik ilgi?

Vienmēr Dievs pārmācījis un uzdeva saviem ļaudīm caur praviešiem un noveda pie grēku nožēlas, mācību grāmatas Dieva vēstnesis jo Elena Vaita, ka jūs zināt Dieva vēsti ar pēdējās paaudzes cilvēki. Dievs mums ir devis skaidru liecību par to, kā tīrīt un kā dzīvot, nonākt debesu valstībā, un pārcietusi toughest gala eksāmens. http://egwwritings.org

Citāti Elena Gulda White:

Es redzēju, ka daudzi cilvēki nevēlas tik ļoti nepieciešamo apmācību un skatījās uz laiku "Pēdējo Rain", kā uz kaut ko, kas būtu pilnvarot to, ka tie bija dienu pirms Kunga un dzīvoja viņa seju. Ak, cik es esmu redzējis, kad tas nepatikšanas bez pajumtes! Novārtā atstāto nepieciešamo apmācību un ka tādēļ tās nevar pieņemt skalot, kas visiem ir jādzīvo pilnvarot ir seja svēts Dievs.

Tie, kas ir viņu dvēseles ... nav attīrīts paklausība visu patiesību ... līdz tās sasniedz ielejot pagātnes brūces, un tad saprast, ka tie nepieciešami, lai cirsts un paredzēti būvniecībai. Bet vairs nav ... jebkurš starpnieks, kas būtu tie atsaucas Tēva. Pirms šī laika izklausījās briesmīgo paziņojumu: ". Viņš ir netaisnīgi, negodīgi paliks, un kuri ir nešķīsts, nešķīsts uzturēties un kurš tikai, palikt taisnīgs un kas ir svēts, palikt svēts." (Atklāsmes 22:11, James angļu Bible)

Es redzēju eņģeļi debesīs, jo steidzas šeit un tur. Ar tintnīca eņģelis viņa pusē atgriezās no valsts, un Jēzus paziņoja, ka viņa darbs ir pabeigts, un, ka svētie ir numurēti, un apzīmogo. Tad es redzēju Jēzu ... kā vīraka kvēpināmais trauks apturēta. Viņš pacēla rokas un teica skaļā balsī: ". Tas noticis" (EW 279)

Es arī redzēju, ka daudzi neapzinās, kāda ir, ka brīdī, bēdām dzīvot vaiga priekšā Dievu bez augstais priesteris, kas svētnīcā. Tie, kas saņemt zīmogu, dzīvā Dieva, un ir jāaizsargā laikā nelaime, tie pilnībā atspoguļo tēlu Jēzus.

Es redzēju, ka neviens nevarēja būt dalība "skalot" līdz katra ieguva vairāk nekā vājums, lepnums, egoisms, mīlestība pret pasauli un pār visām viltus vārdiem un darbiem. Tādēļ mums ir vairāk un vairāk tuvāk Tam Kungam, nopietni un cenšas, lai sagatavotu tā veic, lai gūtu panākumus mūsu cīņa uschopnění diena Kungam. Ļaujiet mums visiem atcerēties, ka Dievs ir svēts, un ka neviens, izņemot svētās būtnes var kādreiz dzīvot Viņa klātbūtnē. (EW 71)

Kad Jēzus atstāj svētnīcā, tad tiem, kas ir svēts un taisnīgs, svēts un taisnīgs paliks vēl joprojām, jo ​​visi viņu grēki tiks izdzēsti, un tiem ir jābūt noslēgtiem zīmogu dzīvo Dievu. Bet tie, kas netaisni un netīras, netīrs un netaisnu tik un tā paliek, jo tad vairs nav priesteris svētnīcā, kas nestu viņu upuriem, to reliģiju un viņu lūgšanām, pirms Tēva troņa. Tāpēc, kas būtu jādara, lai dvēseles glābti no nāk vētra dusmām, tas jādara pirms Jēzus atstāja Svētā par svētumu, kas Debesu svētnīcā. (EW 48)

 


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 152906x
Ieteicamais

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 130787x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 130010x

Kā es varu atrast Dievu?

372_jak_najit_boha.jpg Inside katrs cilvēks ir kodēta ilgas pēc Dieva. Agrāk cilvēki ir paaudzēm izveidotas dažādiem dieviem viņu pašu ziņā, un pat šodien cilvēki ir vēlme pielūgt kaut ko, pat ja tas ir ...
Pievienots: 07.03.2011
Lasījumi: 180798x

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 237907x

Lv.AmazingHope.net - Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!