Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?

Bībeles Fakti

60_sunday_saturday.jpg

Atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?

Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 541334x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Kas ir pareizi atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?

Bieži vien runāt kristiešu baznīcas, kas ir īsta atpūtas diena. Lielākā daļa baznīcas, Christian apvienības svētī svētdiena, tikai neliels skaits sestdienās. Kāpēc pasaule neliels skaits cilvēku šajā pasaulē sestdien un prasības, viņam ir tiesības? Tas ir kaut kur Bībelē minēts atpūtas diena ir svētdiena? Es gribētu, lai, kādi ir šie jautājumi Bībele saka.

Mēs esam sasnieguši pareizo atbildi, mums ir jāsāk no nulles. Mums ir jāsāk no sākuma vēsturē šajā pasaulē. Kā tas viss sākās? Jo sešās dienās Dievs radīja šo pasauli ar tās vārdu, septītajā dienā Dievs atpūtās. Svētīja septīto dienu un lai tā būtu svēta, jo tikai viņš atpūtās no visiem darba. Atpūtas dienu, kurā deklarē sākumā Dievs, ir pierādījums radīšanas no šīs pasaules.

Genesis 2,1-3 - Tas bija pabeigts debesīm un zemi visā to daudzveidībā. Septītajā dienā Dievs beidzis darbu, viņš bija strādājis septītajā dienā viņš atpūtās no visiem darbu, ko viņi darīja. Dievs svētīja septīto dienu un lai tā būtu svēta, jo tā Dievs atpūtās no visiem paveikto darbu, kas, ja veidojas.

Sākumā Bībeles varat izlasīt sākumu vēsture mūsu pasaulē. Pa labi sākumā vēsturē šajā pasaulē ir dota mums, ko dienā, mēs veltīt mūsu Radītāju. Mums iet mazliet tālāk ar Vecās Derības. Mēs uz Sinaja kalna, kur Mozus saņēma desmit baušļus no Dieva baušļiem. Ja desmit baušļi tika dotas tiesības, bet zina, ka liels skaits kristiešu katehismu.

Ceturtā bauslis skan:

Exodus 20,8-11 - Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus, bet septītā diena ir sabats Kunga sava Dieva. Tev nebūs darīt jebkuru darbu - jums, jūsu dēls, ne tavs meita, tava puiši, ne tavs kalpone, ne tavs liellopu imigrantu Jūsu vārtiem. Jo sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un viņiem viss, bet atpūtās septītajā dienā. Tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu, un tā būtu svēta.

Paziņojums, kā Dievs ir svētījis sabata dienu. Dievs Viņa baušļus, ir par atpūtas dienu tik daudz uzmanības, ka viņš svētais! Apsvērs šādus pantus, kur Kungs vietas par atbilstību lielu uzsvaru sestdienā. Norāda, ka sabats ir saglabāt pierādījumus par pasaules radīšanas!

Exodus 31,12-17 - Kungs sacīja Mozum: "Runā unto bērniem Izraēla: apmierināt manu sestdienas, jo tas ir starp mani apzīmējumu un jums visā jūsu paaudzēm, jūs zināt, ka es esmu Kungs, svētīt jums . žāvētu plūmju sestdiena, vai esat svēto. Kas zaimojoši tas mirst. Ikviens, kurš strādāja šajā dienā tiks atvienota no viņa cilvēkiem. Sešas dienas darbs tiek darīts, bet septītā diena ir sestdiena, svēts sabats no Kunga. Ikviens, kas dienā sestdiena darot kādu darbu, ir jāmirst. Neatkarīgi no Izraēlas bērnu turēt sabatu gan sestdiena ziņā kā mūžīgās derības par to paaudzēm Tā ir mūžīga zīme starp mani un Izraēlas bērniem.. Jo sešās dienās Tas Kungs, kas debesis un zemi, bet atpūtās septītajā dienā un veic elpu. "

Mēs atstāt Vecā Derība un izpētīt Jaunās Derības, līdz Jēzus Kristus. Kas par atpūtas dienu, Jēzus Kristus ievēro to, ko viņš teica par likumu, likumu var mainīt vai noteikt? Kad jūs lasīt jauno likumu izriet no fakta, ka Jēzus savā dzīvē iesvētīja septīto dienu atpūtas sestdien.

Lūkas 4,16 - Kad viņš nonāca Nācaretē, kur viņš tika izvirzīts, jo bija viņa pasūtījuma stājās sestdienas dienā sinagogā un piecēlās lasīt.

Tagad mēs zinām, ka Jēzus Kristus ir patiešām tur sabata kā atpūtas dienu, kas parādās Vecajā Derībā, veidojot pasaulē un desmit baušļi. Desmit baušļi ir Dieva baušļi = likums. Likuma un visi viņa Jēzus maiņa nozīme teica:

Lūkas 16,17 -, bet gan debesu un zemes iet prom, nekā zaudēt spēku vienu titulu likumu!

Matthew 5,17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt Likumu vai pravieši man nenāk atcelt tiem, bet izpildīt.. Patiesi, es jums saku, līdz debesīm un zemi iet prom ne mazākais burtu, nevis vienu titulu likumu, pirms tas viss ir taisnība Ikviens, kas likvidētu vienu no šiem vismaz baušļus un mācīt, kas Debesu cilvēki tiks uzskatītas par mazākajiem.. Bet kāds būtu izpildīts, un māca viņiem būs jābūt debesu valstībā uzskata lieliski.

Kā mēs zinām, Jēzus laikā viņa dzīve tur sabatu. Tagad mēs uzzinām, ka skaidri norādīja uz likumu, kas ir spēkā un joprojām būs spēkā. Paskaties mācekļi, ko viņi darīja pēc nāves un pēc tam augšāmcelšanos Jēzus, saglabājot Sabats vai svētdiena? Mācekļiem turēt sabatu. Atkal par to, kā mēs varam pārliecināt pietiekami uzmanīgi izpētīt Bībelē.

Darbības 13,42-44 - Kad viņš aizgāja sinagoga, vietējās pagans tiek lūdza viņus pastāstīt par šīm lietām nākamajā sestdienā. Kad montāža ir izšķīdis, daudzi jūdi un sirsnīgs proselytes sekoja Paul un Barnabas. Tad tos mudināja intervijā, tie paliek Dieva žēlastība. Nākamajā sestdienā viņš dzirdēja Dieva vārdu sanāca kopā gandrīz visa pilsēta.

Darbības 16,13 - Mēs devās sestdien par pilsētu upes, kur tas bija ierasts lūgties. Mēs sēdēja un runāja ar sievietēm, kas bija sapulcējušies tur.

Darbības 17,1-2 - Par spīti Amfipolis Apolonia un tad viņi nāca pie Salonikiem, kur bija sinagoga. Paul tur bija viņa pasūtījuma, un devās trīs nedēļas runāja ar tiem no Svētajiem Rakstiem.

Darbības 18,1-4 - Tad Pāvils devās no Atēnām uz Korintu. Tur viņš atrada ebrejs nosaukts Aquila, native uz Pontus, kurš kopā ar sievu Priscilla nesen ieceļojuši no Itālijas (imperators Claudius tiek pasūtīts, ka visi ebreji ir jāatstāj Romas). Pols pievienojās viņiem, jo viņa kuģis, kā tas bija šūšana teltīs. Tā viņš dzīvojis un strādājis ar viņiem katru sestdienu un runāja sinagogā, un pārliecināja ebrejiem un grieķiem.

Tagad pieņemsim redzēt to, ko Dievs mums saka caur Bībeli, ka dienā svinēs jaunajā valstī. Mēģiniet uzminēt, sestdiena vai svētdiena?

Jesajas 66,22-23 - Kā jaunas debesis un jaunu zemi, kas ļaus, paliek pirms manis, saka Kungs, un paliks savu vārdu un jūsu pēcnācējiem. No jauna mēness līdz jaunas mēness, no sestdienas līdz sestdienai ierodas visi vīriešu dievkalpojumu mani, saka Kungs.

Bībele, mēs nonākam pie izprast secinājuma, Jēzus un viņa sekotāji turēt Dieva baušļus sestdienā. Kungs Jēzus Kristus kreisā mums piemēru sekot viņa pēdās.

1 John 2,4-7 - Kurš saka: "Es zinu viņu," saglabājot viņa baušļus, viņš ir melis, un nav taisnība. Bet kurš tur savu vārdu, jo Dieva mīlestību patiesi izpildīti. Saskaņā apzināties, ka mēs esam to. Kurš saka, ka viņš ievēro viņā ir jādzīvo kā viņš dzīvoja. Man nav rakstīt jūs, dārgie, ne jaunu bausli, bet vecā jums bija no sākuma - tas ir vecais bauslis ir vārds, ka esat dzirdējuši no sākuma.

Tā kā bija svētdiena, kurš bija izgudrots un kāpēc?

Daudzi kristieši apgalvo, ka svētdiena sāka svinēt augšāmcelšanās Jēzus Kristus mācekļiem. Viņi sāka svinēt kā pierādījumu un svinēt augšāmcelšanās no Kunga Jēzus Kristus svētdien. Kā mēs no Bībeles, bet varētu saglabājot Sabats mācekļiem mūsu Radītāju. Bībele nekad nav rakstīts Svētdiena, nekur nav rakstīt sabats tika pārvietots līdz svētdienai. Gluži pretēji, mums paskaidroja, ko Jēzus teica par tiesību aktiem, kas ir joprojām derīgs.

Vēl viens no tiem, kas glabā svētdiena arguments ir Jēzus apgalvojumiem:

Mark 2,27-28 - Tad viņš piebilda: "Sabats tika cilvēkam, nevis cilvēks sabata. Cilvēka Dēls ir Kungs arī par sabatu."

Matthew 12,8 - Cilvēka Dēls ir Kungs arī par sabatu.

Jēzus teica šos paziņojumus, tomēr ir nepieciešams pienācīgi saprasts. Daudzi apgalvo, ka tas ir pierādījumi par liela brīvība, ka mēs varam rīkoties pēc saviem ieskatiem un sestdienās atteikties no vecajām veidlapām. Tātad, jūs vienkārši ilustrē šo pārskatu būtu skaidrs, kā tā paredzēta, lai Jēzus, sestdienās.

Tajā laikā Jēzus, priesteri, farizeji apdraudot rīkoties ar milzīgu slodzi. Put visus šādus noteikumus un rīkojumus, kas bija ārkārtīgi grūti ievērot. Piekrauts līdz tā iedzīvotājiem šādu slogu, kas bija bezjēdzīgas un bija ārpus Dieva likumiem.

Matthew 12,1-5 - Viens sabats Jēzus graudos. Viņa mācekļi bija izsalkuši, un sāka ķidām ausīm kukurūzas un ēst. Kad farizeji to redzēja, tie sacīja viņam: "Redzi, Tavi mācekļi dara to, kas nav sestdiena," Viņš sacīja tiem: "Vai jūs izlasīt to, ko Dāvids darīja, kad viņa ļaudis bija izsalkuši? Kā ievietot Dieva namā un ēda maizi ražošanu, kas nav atļauts ēst viņam un viņa vīri, bet gan tikai priesteriem vien? Un jūs nav jālasa tiesību aktos vai, ka viņa sestdiena darbu templis zaimojošu sabata priesteri, un ir nevainīgi?

Jēzus vēlējās uzsvērt, ka sestdiena ir atpūtas diena, kontemplācija, saruna ar Dievu, dienu prieks, kad tu domā par Dievu un līdzcilvēkiem. Ne, ka mēs esam spīdzināja, veicot jēgu tradīcijas, kas tika izveidota ar cilvēkiem.

Vēl viens favorīts arguments daudziem ir tas, ka iesvētīta svētdiena pirms, kopš seniem laikiem. Jā, es piekrītu daudziem. Svētdiena patiešām vairs nav svēts senos laikos, pagans, garīgā uz saules dievs modlářskému.

Pirmais mājiens uzturēt parādījās svētdienā baznīcā Romā, kur ticīgo vairākums, kas nav ebreji. Kapitālā impērijas, tolaik parādījās spēcīga anti-semītu tendences, un tāpēc kristieši līdzīgi ebrejiem kā visvairāk atšķiras. Savstarpēja aizstāšana notika tieši caur sestdiena - tajā pašā dienā pakalpojumu. No šejienes nāk pirmo mēģinājumu svinēt citā dienā, nevis saglabāt ebrejiem.

Dažās vietās kristieši mēģina ieviest jaunu dienu dievkalpojumu, bet lielākā daļa kristiešu visā impērijas svēts līdz 5 gadsimta sestdienās.

Socrates vēsturnieks no 5 gadsimtā rakstīja: Gandrīz visi baznīcām pasaulē veiktu ceremonijas katrā sestdienā, bet Romā kristieši, un Aleksandrija, balstoties uz veco tradīciju, tā pārstāja sekot.

Pēc lielas un nežēlīgās vajāšanas kristiešiem, kristietība nāca spilgtāku reizes. Kristietība tika oficiāli atzīta un 7 martā gadā, 321 imperators Konstantīns izdeva dekrētu, kas izmainīja sabata no sestdienas līdz svētdienai. Konstantīns bija par pagānu Saule bhakta dievs, tāpēc piesprieda svinēt saules dienā. Laikā, kad dekrēts nebija sekotājs Jēzus Kristus kristības ir izīrēšanu līdz viņa nāves gulta. Viņa iemesls ir noteikts svētdiena kā piemiņas Jēzus augšāmcelšanos, bet tāpat kā ebrejiem neskatoties.

Konstantīns ir svētdiena likumu: Let the Sun par respektablu iestādēm un cilvēkiem, kuri dzīvo pilsētās atpūtu, un tie visi veikali un veikali slēgti. Tomēr lauku lauksaimnieki var turpināt risināt viņu iztiku.

Baznīca pēc likuma Konstantīna laikā no Laodicea Padomes 364. Gadā radīja pirmo svētdienu reliģiskās tiesības. 29.kánon pasludinot, ka kristiešiem vajadzētu svinēt svētdienā, un, ja iespējams, nedrīkst lietot šīs dienas uz darbu, tie nedrīkst idle sestdien, bet šajā dienā jāstrādā.

In 538, ko raksturo sākumā valdības baznīca pasaulē, radīja stingrākus tiesību aktus. 28.kánon padome teica svētdiena, ka varētu pat tikt atlikta līdz darbu lauksaimniekiem, lai cilvēki nevar piedalīties dievkalpojumos.

Meklējiet katoļu katķisms 1977, kur mēs atrodam šādas sērijas jautājumi un atbildes: Q: Kāda diena ir sestdiena? Atbilde: sestdiena ir septītajā dienā, sestdienā. J: Kāpēc mēs glabājam svētdiena, nevis sestdiena? Atbilde: svētdiena saglabāt vietu sestdiena, jo katoļu baznīca nodota svētums no sabats svētdien.

Patiešām, var mainīt Dieva likumu?

Tiem no jums, kas lasīt šo rakstu, pat atcerēties, ka vienas dienas atpūtas ir sestdiena mūsu radītājs. Sestdiena, būs gala šī pīlāra pasaules testa mūsu ticību. Ikvienam būs izlemt, kuru frakcija iet, vai nu Dievs, mūsu radītājs, kas ir mīlestība un dzīvībai, vai pusi no pūķis, ka seno čūsku, kas ir velns un sātans.


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

Jauna atpūtas dienu - Fake Mēness sabats

302_lunar_sabbath.jpg Pasaules nākamo sestdienu un svētdienu viltojumu bija vēl viens atpūtas diena. Daudzi rūgta Bībeles pētījumā tika dīvaini noslēgšanu. Taisnība par atpūtas dienu, svēta Israēla ir sestdiena, kas ir mūsu kalendārā, bet ...
Pievienots: 28.12.2010
Lasījumi: 145181x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Kāpēc reliģisko cilvēki ir jācieš?

193_trpici_verici.jpg Protams, jūs esat kādreiz prātoju, kāpēc tik daudz ciešanu visā pasaulē. Jā, mūsu valsts tagad valda ļaunums, kā Sātans, kurš tika gāzts mūsu valstī. Viņš ir šeit, lai vadīt cilvēkus pret ...
Pievienots: 29.10.2010
Lasījumi: 123282x

Kāda Pāvils, kad viņš saka nevienam nav tiesības nosodīt jums sabatā?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Mums ir jāatzīst svarīga lieta. Ebreju neraudzēta maize sauc svētki, brīvdienas trompetes, Izpirkšanu svētku dienām un citām brīvdienām, kas ir prefigured atnākšanu sestdien Mesija!Kolosiešiem 2, 13 - 17 - Jā, pat ...
Pievienots: 18.02.2011
Lasījumi: 127824x

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - pēc sešām dienām Jēzus ņēma Pēteri viņam Džeimss un tā brāli Jāni, kuru vadīja tās vieni augstu kalnu un tika apskaidrots viņu priekšā. Viņa seja spīdēja kā saule, ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 319163x

Bībele, Dieva Vārds - kāpēc mēs varam uzticēties viņu?

285_bible.jpg Bībele ir grāmata, kas tika izveidots 16 garu gadsimtiem ilgi, un tā piedalījās rakstiski 40 rakstnieki pilnīgi dažāda vecuma, profesijas, izglītības, vides, integrācija un pasaules uzskatu. Un tomēr, kā kristieši mēs ...
Pievienots: 07.12.2010
Lasījumi: 185661x

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.10 nodaļās Mateja evaņģēlijā Jēzus runā par ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 183012x

Lv.AmazingHope.net - Atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?