Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Badu pasaulē

Pašreizējais pasaules notikumiem

158_hladomor_ve_svete.jpg

Badu pasaulē

Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 311699x
Tēmas: Pašreizējais pasaules notikumiem
PrintTisk

ANO skaits, izsalkuši visā pasaulē pārsniedz vienu miljardu, un sakarā ar ekonomisko krīzi

Pārtikas un ekonomiskās krīzes kombinācija ir izraisījusi izsalkušo skaits pasaulē pārsniedz vienu miljardu. Salīdzinot ar pagājušo gadu pieaudzis par 100 milj miljardiem 1,02, teica Pārtikas un lauksaimniecības organizācijas, ANO specializētajām aģentūrām. Tas ir vissliktāk četrdesmit gadus. Gandrīz visas izsalkuši dzīvo jaunattīstības valstīs.

Viens miljards un divdesmit miljoniem. Tik daudz cilvēku visā pasaulē cieš no hroniskām nepietiekams uzturs. Lielākā daļa, 642 miljoni, lielākā daļa Āzijas un Klusā okeāna reģionā.

Subsahāras Āfrikā 265000000 izsalkušo cilvēku Latīņamerikā un Karību jūras reģiona, 53 milj. Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā 42m. "Tikai" piecpadsmit miljoni izsalkušo cilvēku dzīvo attīstītās valstīs, teikts ziņojumā.

Kopš pagājušā gada palielinājies biedējošu simts miljoniem izsalcis, un bilance ir sliktākais no pasaules pārtikas krīzi 70 gadiem.

Vairāk biedē neauglīgos Nigēra badu. Pārtikai ir miljoniem

Vairāk nekā puse no 12,5 miljoniem cilvēku Nigērijā badu draud, brīdina humānās palīdzības aģentūrām. Vainojams sliktā raža, ko izraisījis sausums. Niger saskaņā ar ANO piedzīvo sliktākais pārtikas krīzi savā vēsturē.

Negūt pārtikas, aptuveni septiņi miljoni cilvēku - 400000 no tiem ir bērni, kuri bijuši vēl piecus gadus, satraucoši britu humānās palīdzības organizācija Oxfam un Save the Children, ar tūlītēju palīdzību, kas vajadzīga aptuveni divus miljonus cilvēku.

Situācija pasliktinās katru dienu, bet jau sasniedzis krīzes apmērus lielāks nekā sausās sezonas laikā 2005. Viņi lūdza desmit miljoni dolāru (207 miljoni) atbalsts skartajām teritorijām.

Saskaņā ar direktora ANO Nigērā, pašreizējā krīze ir sliktākais vēl vēsturē valstī. Bet ANO pašlaik ir tikai puse nepieciešamos līdzekļus, lai novērstu sausuma efektus, un lai nodrošinātu pietiekami daudz pārtikas.

Pārtikas krīze izcēlās Nigērijā, jo nokrišņu trūkumu un līdz ar to sliktā raža pagājušajā gadā. Situāciju saasina pārtikas cenu pieaugumu, daudziem cilvēkiem un nav naudas pat ļoti vienkāršas produktos, piemēram, graudus, BBC teica savā tīmekļa vietnē, kas būs nākamais ražas septembrī.

Bads nogalina bērnu ik pēc piecām sekundēm. Pasaules līderi vienalga

Augstākā līmeņa sanāksmē par nodrošinātību ar pārtiku, ko organizē Pasaules organizācijas Pārtikas un lauksaimniecības, kas notika izdvest pasaules politiķu vienaldzība un cēla nelielus panākumus cīņā pret badu, kas bija tās galvenais mērķis. Tomēr pasaulē mirst dēļ nepietiekama uztura ik pēc piecām sekundēm, viens bērns, vairāk nekā 17000 dienu, un 6 miljoni gadā kopā.

Piemēram, vadītāji ekonomiski spēcīgākās valstis, tā sauktās G8, bet viņa vārdi jāuzklausa. Samita nav ieradušies. "Tas ir žēl, ka lielāko un bagātāko valstu līderi nāca," viņš teica Gawain Kripke no britu labdarības Oxfam. "Bez viņiem, tas ir ļoti grūti iedomāties, kā pasaule pāvesta vara šīs problēmas." No 192 valstu un no tiem valdības galu galā izrādījās mazāk nekā trešdaļa un pat daudzas valstis nosūtīja zemkopības ministru vietā līderiem.

Avots: http://zpravy.idnes.cz/

KOMENTĀRI

Bada agrāk daudzas reizes, bet nekad tik lielā mērā kā pēdējās desmitgadēs. Nekad agrāk bija pasaules trūkuma simtiem miljoniem cilvēku cieš no bada vai pārtikas trūkuma.

Atbilst Bībeles pravietojums, kas teica Jēzus Kristus. Tas viss nāk no jauna un beidzas ciešanas uz šīs zemes. Bībele runā skaidri un tiem, kas ir pētīti un salīdzināti ar vēsturi ir ļoti īpaši. Nav labāka un uzticamu pravietojumu, un nav labāka sākumpunkts par Jēzu Kristu.

Matthew 24,7 - izcelties dažādās vietās bada un zemestrīcēm.

Atzīmēt 13, 8, - dažādās vietās bada un zemestrīcēm tiks izcelties. Bet tie ir tikai sākums dzimšanas sāpes.

Matthew 24,27 - Advent Cilvēka Dēls nāks kā zibens - iedegas debesis no austrumiem uz rietumiem.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pašreizējais pasaules notikumiem

Bijusī Pāvests Jānis Pāvils II. tiks atzīts par svēto - Ko Bībele?

316_vatikan.jpg Pašreizējā pāvests Benedikts XVI apstiprināja dekrētu, kurā viņa priekšgājēja Jāņa Pāvila II. atzīst izpildi brīnumu. Tas var būt bijušais pāvests oficiāli beatified. Atzīšana brīnums ir nepieciešams beatification mirušā. Jānis Pāvils II. ...
Pievienots: 18.01.2011
Lasījumi: 151213x

Pasaules laiks, cik daudz cilvēku šajā pasaulē?

157_world_clock.jpg Jautājums, cik daudz cilvēku šajā pasaulē? Vēlaties uzzināt, cik daudz cilvēku ir dzimuši, cik daudz cilvēku mirst katru gadu, vai brīdī? Vēlaties uzzināt, ko noziedzības līmenis ASV, jēlnaftas uz pasaules, valsts ...
Pievienots: 30.09.2010
Lasījumi: 294732x

Ievērojami palielinot dabas katastrofu skaitu - brīdināt mums!

429_zemetreseni_japonsko.jpg Bībele foretells stāvokli valstī atradīs, pirms Jēzus Kristus atgriešanos. Zeme tiks izsmelti un lielo dabas katastrofu skaitu. Cilvēki ir pat mirst bailes, gaidot, ko pasaule nāk. Daudzi cilvēki šodien ir saprotot, ...
Pievienots: 12.05.2011
Lasījumi: 186719x

Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777

424_777prayer.jpg Jaunās Derības Baznīca spēcīgi ietekmēja pasaules ar labas ziņas par evaņģēliju vienā paaudzē. Piepildīti ar Svēto Garu Jaunās Derības ticīgie klātesošos dalīties patiesību vēstījumu krustā un pieaugums galvenokārt saistīts ar simtiem ...
Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 204587x

Mesiānisko jūdu

164_izrael_vlajka.jpg Mesiānisko jūdu - atbilst prophecyVienlaikus ar daudziem kristīgo konfesiju pastāv Izraēlā un tā saukto "mesiānisko jūdu kustību. Šie cilvēki parasti nāk no ebreju ģimenes, bet ticēt Jēzum kā Mesiju un pieņemt ...
Pievienots: 06.10.2010
Lasījumi: 211447x

Lv.AmazingHope.net - Badu pasaulē