Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Bagātais vīrs un nabadzīgajiem Lācaru - Lūkas 16, 19-31

Kas ir nāve?

162_bible_lukas_16_19_31.jpg

Bagātais vīrs un nabadzīgajiem Lācaru - Lūkas 16, 19-31

Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 266388x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Virs šīs nodaļas puzzle daudziem cilvēkiem - tāpēc, ka viņi aizmirst, ka tas ir līdzība.

Tāpat kā citi līdzībās, Kristus nāca, lai dzīvē bagāto pārstāvību un sliktu dzīves cerības saviem klausītājiem Lazarus.

Luke 16,19-31 - bagāts vīrs un Lācaru

"Tur bija bagāts vīrs, tērpies purpurā un smalkā audeklā un dzīroja katru dienu lieliski. Viņš bija arī dažas ubags nosaukts Lācaru, kurš gulēja viņa vārtiem pilns čūlas, un vismaz gribēja ēst to, ko samazinājās no bagātnieka galda . Pat suņi nāca un laizīja viņa sores Kādu dienu ubags nomira, un. eņģeļi aizveda viņu uz Ābrahāma rokās. Tas bagāts vīrs arī nomira un tika apglabāts. Kad ellē pacēla acis mokas un redzēja Abraham tālu un Lācaru viņa rokās, Ābrahāma tēv. "sacīja bagāts vīrs, apžēlojies pār mani! sūti Lācaru, ka viņš var iemērc pirksta galu ūdenī un dzesē manu mēli, jums ir liesmas stipri cieš!", dēls, "sacīja Ābrahāmam, atcerieties, ka dzīvē jūs lietojat labas lietas, piemēram, Lazarus ļauno.

Tagad tas prieks ir priekšā, bet jums jāuztraucas. Turklāt starp mums un jums, viņš ir lielas atšķirības tiem, kas vēlas aiziet no šejienes uz Jums, vai mēģināt iegūt mums tur, viņi nevarēja. "Viņš tikai teica:" Lūdzu, Tēvs, tam nosūtīt to uz mana tēva namu man ir pieci brāļi -!. Vai tā brīdina, ka tie var arī nonākt šīs vietas, mokas ", tie ir Mozus un pravieši," Ābrahāms teica. , Let's klausīties ",! Nē, Ābrahāma tēv," bagāts par to. "Ja viņi nāk, bet kāds no mirušiem darīt gavēni. "Bet viņš teica, viņš:". Kad Mozus un pravieši neklausās, pārliecināt viņus, pat ja kāds no miroņiem celtos augšām ""

Ar tautas viedokli par laika ievieš mums vēsturnieks Flavius Josephus (darbi Jesephus), kas dzīvoja pirmajā gadsimtā:

"Par taisno dvēseles vāc vietā, ko sauc Hades. Tā ir nenoteikts vietu šajā pasaulē, veida pazemes telpā, kur nezavítá, ņemot vērā šajā pasaulē. Šajā vietā pastāv un tās ieejas vārtiem ir Archangel ar pūļa eņģeļiem. taisnais pievieno eņģeļi dziedot tiesības uz zemi spilgtumu, ja taisnais dzīvos sākumā pasaulē. Tomēr netaisnīgi soda cilvēku liecības eņģeļi pa kreisi, līdz tuvu pie velna, kad tie nāk ir aktuāli. viņš redz briesmīgi un liels ugunsgrēks, kas, paredzams, un redz arī godīga punktu, bet atdalītas ar dziļu bezdibenis, kas nevar pārsniegt. "

Kristus tika izmantots, kad plaši unbiblical ideju, lai izskaidrotu savu klausītāju kaut ko ļoti svarīgu: Neviens, novērtēs saskaņā ar savu bagātību, kas ir tikai aizņēmies Dieva dāvana. Kurš ir bagāta ar šo pasauli bez Dieva ir slikts un nožēlojams.

Kad Jēzus bija beidzis stāstīt līdzību par nepamatotu namīpašnieki, kas 16. Lūkas sadaļā saka 15 verse 14.a "Tas viss uzklausīja farizejiem, kas mīlēja naudu un izsmēja. Dievs zina jūsu sirdi, jo to, ko cilvēki vērtības augsts, tas ir Dieva riebums. "

Un tagad Jēzus stāsta viņiem līdzību par bagātajiem un nabagajiem Lācaru. Kas skan uzmanīgi, tā konstatē, ka gan Lācaru un bagāto šeit ir savas fiziskumu. Gan redzēt viens otru. Ir elementi, uguns, ūdens un sāpes ir pārāk bagāts iestāde.

Sakarā ar šo aprakstu ir līdzība, nevis burtiski nepieciešams, lai izskaidrotu katra elementa. Ja mēs vēl, tas būtu pretrunā nodomu līdzībā. Šis princips attiecas vairāk vai mazāk katrā līdzībā. Atsaukt piemērs Jonathan Vecās Derības valodu, kas runā ar kokiem.

Tiesneši 9,7-15 - koku izvēlētās ķēniņu pašas Viens noteikt. Viņi teica, ka olīvkoks: Reign mums! Oliva, ka tā varētu būt pārtraukt publicēt savus eļļu, kas godina Dievu un cilvēkiem, un iet uz varai pār kokiem ?....

Jēzus nav apmierināts ar sevi saprotams šo līdzību skops un lepni farizeji, ka viens kļūst karti un laicīgās nozīmi un bagātību, tad tas būs bezjēdzīgi. Iespaidīgi liecina, ka tie, ka pēc nāves vairs nebūs iespējas maiņu. Tas ir šajā dzīvē izlemt, vai ir daļa dzīves augšāmcelšanos, vai tiesas augšāmcelšanās.

Farizeji Jēzus bija līdzība, kas saka, ka tās ir grūti augstsirdīgs un akli Dieva vārdu, lai to cietību kas nespēj strādāt bez zaudējumiem, ja kāds no miroņiem celtos augšām, lai brīdinātu pret sliktu uzvedību sekām.

Mēs darīsim labi, lai mācību no šo līdzību, kā arī mūsu liktenis ir nolemts tagad, un nebūs papildu periodu.

Bībele ir daudz skaidrs un nepārprotams tekstus par tēmu nāves un augšāmcelšanās, debesis un elle.

Turklāt ir daudzi citi dokumenti, lai pareizi saprastu vārdus pareizi tulkots no oriģinālvalodā. Un tad tur ir vairākas Bībeles vietas grūti saprast, ka, lai pienācīgi izprastu ir rūpīgi pētījumā.

Svarīgs princips ir: grūti saprast Bībeles vietu jāskata, ņemot vērā skaidri un labi saprotama tekstus. Tas ir grūti interpretēt slikti dzejolis, lai tie ir pretrunā ar tekstu skaidri un viegli saprotami.

Novilkta no grāmatas: nāvi un augšāmcelšanos, Debess un Elle Tomasi Martino


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - pēc sešām dienām Jēzus ņēma Pēteri viņam Džeimss un tā brāli Jāni, kuru vadīja tās vieni augstu kalnu un tika apskaidrots viņu priekšā. Viņa seja spīdēja kā saule, ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 319164x

Kas notiek ar cilvēkiem pēc nāves

57_hrbitov.jpg Nāve nav patiešām ļoti jauks vārds, kas būtu cilvēki runāt. To ieskauj liels noslēpums. Daudziem tas ir liels noslēpums, liela jautājuma zīme.Es gribētu, lai šajā pantā, kas par nāvi saka grāmata, ...
Pievienots: 29.07.2010
Lasījumi: 323259x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 162422x
Ieteicamais

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.10 nodaļās Mateja evaņģēlijā Jēzus runā par ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 183012x

Video - Meklēt patiesība - labas ziņas par elli

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas ir nāve un kas ir pēc nāves? Kas ir elle, kur ellē ir? Ir elle reāla, vai vienkārši fikcija? Tas ir patiešām mīlošs Dievs pieļauj šādu nežēlīgu un grēcīgu cilvēku ...
Pievienots: 01.11.2010
Lasījumi: 178130x

Lv.AmazingHope.net - Bagātais vīrs un nabadzīgajiem Lācaru - Lūkas 16, 19-31