Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Bībele, Dieva Vārds - kāpēc mēs varam uzticēties viņu?

Izejas punkts, ko es varu darīt?

285_bible.jpg

Bībele, Dieva Vārds - kāpēc mēs varam uzticēties viņu?

Pievienots: 07.12.2010
Lasījumi: 185664x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Bībele ir grāmata, kas tika izveidots 16 garu gadsimtiem ilgi, un tā piedalījās rakstiski 40 rakstnieki pilnīgi dažāda vecuma, profesijas, izglītības, vides, integrācija un pasaules uzskatu. Un tomēr, kā kristieši mēs atzīties, ka Bībele ir grāmata, viņa vienota un unikāla konsekvenci. Lai gan pastāv atšķirības attiecībā uz dažām grāmatām, Bībele tika pieņemts ātri, jo mums ir šodien. Ko darīt visu šo grāmatu ir kopīgs? Un kāpēc šie dokumenti ir iekasēti tad, kad gadsimtu radīja lielu skaitu "reliģisko literatūru"? Kāpēc viņi nepieņēma apokrifisks grāmatu, lai gan pirmajā brīdī šķiet vērts?

Kas ir vienotība Bībeli?

Izpaužas tādējādi, ka Svētais Gars iedvesmoja rakstnieku un rakstnieki no Bībeles lemt, rīkoties un runāt saskaņā ar atšķirīgiem tiesību aktiem kā cilvēki parasti disku. Viņu dzīve ir pievienots kaut kas ar tiem, bet pār tām. Nemeklē savu veiksmi, neveic savus plānus, taču uzstāj, ka patiesība šajā pasaulē, nav no šīs pasaules. Bībele rāda visu Dievam.

Neviens vidū cilvēks, bet Dievs, Kungs debesīm un zemi. Viņš ir. Veido šo pasauli un tur viņu cilvēka formu un izskatās pēc viņa. Lai gan viņa viena grēka prom, atkal apvieno, atbalsta un aizrādījumiem. Es vēlos mums mieru, nevis bēdas. Ja laika pilnības, nāca no šīs pasaules mīlēt Kungu Jēzu, lai atbrīvotu cilvēku un piedāvāja viņam mūžīgo dzīvību. Tāpēc, ja viens lasa Bībeli, ir attiecīgā valsts un pārsteigts, jo tā atklāj jaunu pasauli, atklāj Dieva un klausīties, ko Dievs bija teicis.

Dievs dažreiz runāja ar cilvēkiem tieši. Dažreiz, izmantojot eņģeļi, praviešiem nebija redzējis - īpašs stāvoklis ķermeni un prātu, kas uztver Dieva ziņu. Pravieši bieži vien nebija saprast, cik svarīgi ziņu, vai ka Dievs viņiem teicu. Dažreiz tas ir rakstīts viņa paša vārdiem attēls, kurā tie tika parādīti.

Runājot par iedvesmu, iedvesmu Svētā Gara.

Dievs teica savu tautu ziņu, ka tiek nodots laikabiedru un reģistrēt tos nākamajām paaudzēm. Kristieši tic, ka Bībele patiesi ir Dieva Vārds, Dieva grāmatu, bet raksta vīrieši Dieva iedvesmoti. Dievs deva viņiem izvēles brīvību, vārdi un idejas. Vai nav tā pārsteidzošs, ka Lielais Dievs nav mēģina izteikt ar vārdiem un attēliem, ko mēs saprotam, bet ļauj visu cilvēku vārdi, kas apraksta?

Neatkarīgi no nedaudzajām vietām, kur tiešā runa no Dieva, Dievs no Bībeles rakstnieki bija izteikt visu, kas viņu pašu vārdiem. Dievs iedvesmo vārdus un teikumus, bet to autors.

Jāņa Atklāsmes grāmata 1,10-11,19 - Tā Kunga dienu, es biju Garā un dzirdēju aiz sevis stipru balsi kā trompete, sakot: "Ko tu redzi, rakstīt grāmatas, un nosūta Septiņas baznīcas .. . Uzrakstiet par to, kāda jūs redzat, kas notiek un kas notiks pēc tam.

Luke 1:1-4 - es centos rakstīt daudz stāstu par lietām, kas notika starp mums, jo tas ir nodots mums tie, kas jau no paša sākuma bija aculiecinieki un ministru Word. Un es nolēmu, lai jūs varētu rakstīt par, Teofilo cēls, jo tas viss rūpīgi pārbauda no jauna, jūs zināt, cik uzticams ir mācību, ka esat saņēmis.

2. Peter 1,20-21 - Pirmkārt, zinām, ka neviens Rakstu pravietojumu nesaņem skatu no sava pravietis. Pravietojums nekad nāca, jo cilvēka gribu, bet Dieva cilvēki runāja, jo tie bija Virza ar Svēto Garu. 1,1-2 ebreji - daudz un dažādos veidos Dievs runāja vienu reizi, lai ko pravieši tēviem, bet šajās pēdējās dienās runāji uz mums ar savu Dēlu, kuru viņš iecelts mantinieks visas lietas, caur kuru viņš radīja pasauli.

Arheologs Kārters, kas vēlējās atklāt kaps karaļa Tutankhamun, viņš vispirms bija, lai novērstu netīrumu kaudzes, ka viņš sakraut darbiniekus no citām ekspedīcijām. Tāpat ir ar ticību Dievam un Bībeli. Cilvēki Bībelē, viņi izvirzīja kaudzi aizspriedumiem, neuzticēšanās un izsmiekls. Pirms mēs sākam pētīt Bībeli, mums ir jāatbrīvojas no aizspriedumiem. Tad mēs varam atrast morālās vērtības un Dieva mīlestības vēstījumu.

Viens pret Bībeli aizspriedumiem ir ļoti viens, ka viņa rakstīja cilvēkiem, un vēl Bībele un kristieši apgalvo, ka ir Dieva Vārds.

Bībele rakstnieki ir iedvesmojusi Svēto Garu, un bieži vien rakstīja par šiem jautājumiem, kas tajā laikā nevarēja zināt, jo patiesību, kamēr nav pierādīts zinātniski atklājumi 20.gadsimtā.

2. Timothy 3,16 - Visi raksti ir Dieva iedvesti un ir ļoti noderīga. Viņš māca mūs, notiesātos, labo, un vilcienus taisnīgumā.

Vēl viens aizspriedumiem ir, ka Bībele nav stāvēt kritisku pārbaudi, dēļ.

Viņi apgalvo, ka Bībele ir tikai ierobežota un neizglītots cilvēki, kas nevar izturēt rūpīgi jāpārbauda. Acīmredzot vajadzīga tikai ierobežota ticība iemeslu bez kritikas. Tā ir taisnība! Dievs ir aicinot mūs izvērtēt pierādījumus Bībelē.

Darbības 17,11 - Mēs atdarina piemēru iedzīvotāju Berea, kas dzirdēja Pāvila sprediķi un pēc tam "pārbaudīja katru dienu rakstiski, vai tas ir veids, kā Paul sludināja"

Jāņa 5:39 - Meklēt Rakstus, jo jūs domājat, ka tie ir mūžīgā dzīvība, un viņa rāda man.

Ir daudzi svarīgus cilvēkus, kas ir studējis Bībeli un pētījumā konstatēts Dievu.

Piemēram, Lew Wallace, slavens vispārējās un literatūras ģēnijs bija zināma ateists. Divus gadus, lai no svarīgākajiem bibliotēkām Eiropā un Amerikā, studējis un apkopoja informāciju par grāmatu, kas uz visiem laikiem iznīcināt kristietību. Rakstot Otrajā nodaļā, viņš pēkšņi konstatēja stāvot uz ceļiem uz viņa ceļgaliem kliedz Jēzum: "Mans Kungs un mans Dievs!" Vairs nevarēja atteikties atzīt, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, tad konstatējusi nopietnus un nenoliedzamu pierādījumu.

Friedrich Wilhelm Heršela (1738-1822) - astronoms, atklājēja Urānu. "Jo vairāk tā izplešas zinātnes, jo vairāk šķiet neapstrīdams pierādījums mūžīga un Visvarenais Dievs radīja gudrība."

Alessandro Volta (1745-1827) - elektriskās fiziķis un izgudrotājs. "Ticības patiesības, es piedzīvoja pamatīgu pētījumu. Nācu pie pierādījumi, ka reliģijas ir ticami un zinātnieks. Dievs dod, ka mana pārliecība, ka tas ir radījis bagātīgu augļu!"

Sers John Ambrose Fleming (1849-1945) - fiziķis un radio, kas ir viens no mūsdienu radio tēvu. "Daudzi no mūsdienu atklājumiem pilnībā iznīcina vecās materiālismu Visuma tagad, šķiet, mūsu acīm. Izgatavoti grand plānu. Tomēr plāns paredz plānotājiem." "Cilvēka nolaišanās var atrast tikai radošo spēku personālā Dievu." "Miesas Kristus Augšāmcelšanās ir viens no labākajiem sagādāt pierādījumus uz notikumiem cilvēces vēsturē .."

Vēl viens aizspriedumiem ir, ka zinātne ir atspēkojusi Bībeles ziņu.

20. zinātniskās pētniecības gadsimta pierāda patiesību par daudzu Bībeles apgalvojumiem. No daudziem piemēriem citēt vienu no medicīnas jomā.

Tā nebija, līdz pagājušā gadsimta ārsti atklāja baktērijas un vīrusus, kā patogēniem un saprast veidus, kā izplatīt slimību.

Efektīvākajiem veidiem, lai aizsargātu pret infekciju, un pamata higiēna un karantīnas noteikumi, tomēr zināja jau 15 gadsimtā pirms Kristus, Mozus, lai arī liela ap nācijām, piemēram, Ēģiptē to nezināja. Dievs viņam teica, lai atdalītu slimības, dzīvot līdz nometni. Ārstē cilvēkus ir jābūt masku pār viņa mutē. Kad jūs touch slimiem vai mirušiem persona ar lepru, ja viena mazgāt tekošā ūdenī un mazgā viņa uzvalks.

No Mozus bija šādas zināšanas un pieredzi? Tas bija Dievs, kurš viņam šādu informāciju, jo viņš vēlējās cilvēki var būt veseli un laimīgi.

Vēl viens aizspriedumiem ir, ka Bībeles pravietojumi ir pārāk nekonkrēti.

Tā ir taisnība! Bībelē ir daudz pravietojumiem, kas ir pilnīgi piepildīta un izpildi. Dažas no tām noteikt precīzu gadu notikumiem, precīzi nosaukumi, pilsētu un valdnieki gadsimtiem ilgi uz priekšu. Mesija nākšanu, dzīvi, nāvi un augšāmcelšanos identificēti vairāk nekā 300 precīzi pravietojumi, kas aizpilda datus. Bībeles pravietojums ir viss aizpildīts, jo Boha.Tím pravietot atšķiras no viltus pravietojumiem, kas ir dažas pabeigtas un daži ne.

Citos pantos par praviešiem kategoriju un Bībeles šodien, lai tos apspriest kārtas.

Vēl viens aizspriedumiem ir apgalvojums, ka Bībele ir mainīta vairāku gadsimtu garumā, un vairs nav saskaņā ar sākotnējo.

Bet tas ir pretrunā apbrīnojamo arheoloģisko konstatē atklāti ala ar Nāves jūras ritināšanas Jesajas Kumran. Například kas datētas ar 150 BC, Samuel, psalmiem, Evaņģēlijs John, un citi. Eksperti ir vienisprātis, ka teksts nav mainījies jebkuru materiālu vietā ticības vai morāles saistības.

Neviena cita seno literatūru neatbalsta daudz uzticamu teksti un tulkojumi no Bībeles.

Mums ir daudz pierādījumu, kāpēc mēs ticam, ka Bībele. Ļaujiet mums ēst un atrast Dievu.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 140140x

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 248914x

Iemesli, otrā Coming Kristus uz pasauli

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jēzus Kristus mira par mūsu grēkiem, uzvara pār ļaunumu - sātans un sakāva viņu. Viņš parādīja visu Visumu, ka Dievs ir mīlestība un tomēr mēs esam grēkojuši pret Dieva likumu, mūs ...
Pievienots: 08.11.2010
Lasījumi: 139755x

Dievu un pasaules netaisnību

314_ukrizovani.jpg Kāpēc ir tik daudz ļaunuma un ciešanu? Kāpēc Dievs ne iejaukties un kaut ko darīt? Daudzi cilvēki brīnums, ja Dievs bija tik sen atpakaļ būtu darījuši kaut ko. Tie ir ļoti ...
Pievienots: 17.01.2011
Lasījumi: 161891x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 138613x

Lv.AmazingHope.net - Bībele, Dieva Vārds - kāpēc mēs varam uzticēties viņu?