Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

Pravieši Bībeles un šodien

182_socha_bible_daniel.jpg

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 271944x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturē

Dievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par Bībeli - to Daniel grāmatas un Jāņa Atklāsmes grāmata grāmatas. Dievs vēlas, lai zināt, kas notiks, un mums bija brīdinājusi. Viņš vēlas, lai mēs pievērstu uzmanību laika Otrās Atnākšanas par Jēzu Kristu un zinu, ka par spīti mūsu valstī, ka valdība ousted Sātans Dievs ir viss zem kontroles un Viņa vārds ir galīgs.

Grāmatā Daniel 2 nodaļā, ir pravietiski sapnis pasaules vēsturē, tas ir par vēsturi līdz pasaules kopsavilkums un nāk ar Mesijas attēlots liela statuja. Daudzus gadus vēlāk, viņš jau bija jauna Babilonijas valdnieks Belshazzar, Daniel bija pravietiski sapnis vēlreiz, šoreiz, kad Daniels redzēja četri lieli dzīvnieki arī pravietisko nozīmi Daniēla nodaļas 7. Kā arī dažādu metālu skulptūras, šie četri zvēri ir četri zemes valstība, kas sekos pēc kārtas.

Amos 3,7 - Jā! Kungs nav nekas, bet akcijas savus noslēpumus saviem kalpiem praviešiem.

Daniel 2,1-3,10 - otrajā gadā viņa valdīšanas Nebukadnecars bija sapnis, ka sajukums viņu, lai viņš nevarēja gulēt.

Neviens no gudrajiem varētu pateikt karalis, ko viņš sapņoja, un interpretēt sapnis, un patiess cilvēks no Dieva, Daniel, kam Dievs atklāja to pašu sapni ar interpretāciju.

Daniel 2,31-45 - Nu, karalis, jums bija vīzija, un, lūk, tu redzēji lielu attēlu. Tas bija milzīgs statuja ārkārtas izskatu. Loomed kas no jums priekšā un modinājusi bailes. Par statuja vadītājs bija izgatavoti no tīra zelta, krūšu un roku sudraba, vēdera un augšstilbiem bronzas, kājas dzelzs un kājas daļu dzelzs un daļa māla. Jūs izskatījās, un redzi klintis, nepieskaroties cilvēku puses, pauze akmens statuja hit dzelzs un māla kājas un saspiesta tos. Pēkšņi viss, kas dzelzs, māla, bronzas, sudraba un zelta, kas sadalīti gabalos - piemēram, pelavas, kad vasaras kulšanas graudus. Vējš ir zināms, ka pēc tam, kad viņi atstāja pieminekļi. Bet akmens, kas skāra statuja, kļuva par lielu kalnu, kas piepildīja visu zemi.

Tik daudz sapņi. Tagad Karaliskās Augstības apspriedīs tās interpretāciju. Jūs, ķēniņ, mākslas karalis karaļi, jo Dievs ir devis Debesu un varas, spēka un slavu. Vai jūs nokļūt no visai pasaulei, visiem cilvēkiem, dzīvniekiem un putniem rokās, un tevi lineālu pār tiem visiem.

Tu esi tas vadītājs zelta. Nebukadnecars Featured Babilonijas impērija (606-539 BC) runā par impērijas, ka karaļi bija līderi to monarhija.

Bībele precīzi norāda sākuma pravietiskos vēsturi, un mēs varam atvērt vēstures grāmatā, un redzēt, ka impērija jāievēro.

Daniel 2,39 -, bet pēc tevis rodas citā valstībā mazāka jums.

Silver Medo-persiešu krūts ir simbols impērijas (539-331 BC). In 539 BC King Cyrus Lielais vadīja Medo-persiešu armiju pēc ilgstoša aplenkuma, iekaroja Babilonas. Un Medo-Persian Empire var noformēt ne tikai vēsturiski, bet arī Bībeles: Daniel 5,28 ". ... Tava valstība bija sadalīšana un mēdieši un persieši, ņemot vērā"

Jesajas 45,1 - tā saka Tas Kungs viņa svaidīja, lai Cyrus, kuru tiesības rokas man bija man iegūt kontroli pār tautu un ķēniņu pirms tam, atbruņoja mani viņš atvēra vārtus un durvis paliek slēgtas.

Tas ir tikai mēdieši, Persijas karalis Kīrs sniedz Israēla no Bābeles pareģoja 200 gadus pirms tam.

Daniel 2,39 -, un pēc trešās valstība no bronzas, kas dominē visā pasaulē.

Vēderā Vara Empire Grieķija (331-168 BC). Grieķi - vada lielas karalis Aleksandrs Lielais - izbeigt impērija, mēdieši un Persijas impērijas dibināta trešās pasaules valstīs. Grieķijas karavīri ieročus galvenokārt no vara un vara sauca tādēļ, ka karavīri.

Jeruzalemē, priesteri bija Aleksandra pravietojums, ka Grieķija win pār Persiju, un Aleksandrs uzskata, ka šis pravietojums attiecas uz viņu. 25, viņš kļuva par valdnieku pasaulē. Pēc viņa nāves impēriju sadalīja 4 daļās, kur tie runā par Daniel nodaļas 7 un vēlāk pakāpeniski iekaroja Romas iekarotāji.

Daniel 2,40 - Visbeidzot, jāņem ceturtais valstību, stipra kā dzelzs. Dzelzs ir viss šķembas un drupinātais un kā dzelzs pārtraukumiem viss, lai tas traucē karaliste un iznīcināt visu.

Dzelzs kājas simbols Romas impērijas (168 BC - 476). Romieši sakāva grieķi un kļuva par valdnieku pasaulē. Šī impērija bija lielāks nekā iepriekšējās impērijas. Es, Palestīna nonāca romiešu kundzību. No Bībeles viedokļa atļauts Romas impērijas evaņģēliju var izplatīties strauji pagānu pasaulē.

Vēsturnieki raksta par ilgu, grūtu un asiņaina valdīšana Romas. Tas bija gadsimtiem apspiešanu ar citu tautu, kur valdība brutāli autocrats asins plūda brīvi. Tomēr pat tik spēcīga impērija sabruka. Roma izputējis up desmit daļās, desmit pirksti Dieva pravietojumu.

1.Saxoni, kas deva rašanos Anglijas. 2.Franks, kas deva rašanos Francijā. 3.Alamani, kas deva rašanos 4 Vācijā. Visigoths, kas deva rašanos Spānijā. 5.Suevovs, kas radīja Portugālē. 6.Lombardi, kas deva rašanos Itālijā. 7.Burgundi, kas radīja Šveici. 8.Herulovs kuri pazuda. 9.Vandals kuri pazuda. 10. Ostrogoths, kurš pazuda.

Līdz šim, loģiska impēriju pēc otra. Tomēr pēc Romas impērijas Dieva pravietojumu foretells kaut ko ārpus loģikas vēsturi! Ka tas jau nav pieaugums daudz, kas būtu apvienotas vienā pārvaldes iepriekšējā tautas un teritorijas, neskatoties uz to, ka daudzi centīsies.

Daniel 2,41 - Un jūs redzējāt kājām un kāju daļēji māla un daļēji dzelzs nozīmē, ka valstība tiks sadalīta. Tomēr tas būs sevi kaut izturību dzelzs, kā jūs redzēja parastā māla pūlis svešu dzelzi. Pirkstiem daļēji dzelzs un daļēji māla nozīmē, ka valstība ir daļēji spēcīga un daļēji trausli. Un tā kā jūs redzēja dzelzs sajauc ar kopējo māla nozīmē, ka cilvēku rase būs jauktas, bet nav stick kopā, tāpat kā dzelzs nav māla.

Sešu ievērojamu valdnieki arī mēģināja apvienot Eiropu:

Big Charlie (Francija, 8 gadsimtā.) Charles V (Spānija, 16 gadsimtā.), Louis XIV. (Francija, 18. Gs.), Napoleons (Francija, 19.gs.). Ķeizara Vilhelma (Vācija, 20 gadsimtā.) Hitlers (Vācija, 20 gadsimtā.). Kāpēc neviens nav vienotu Eiropu? Kā cilvēks mēģināja nedaudz par to, ko Dievs ir deklarējusi, ka tā nekad nenotiks - ne nākotnē!

Lai gan dzelzi, bet tas bija impērijas (Romas) traucējumi, šķiet, ka šis elements dzelzs kājas, pat skulptūru. Roma, tādējādi zināmā veidā ir šī gada beigām cilvēces vēsturē. Viņš mainīja savu izskatu, bet tas joprojām ir šeit. To apstiprina daudzi citi pravietojumi 7 Daniel un Jāņa Atklāsmes grāmatā.

Daniel 2,44 - Attiecībā uz šo ķēniņu dienu, Dievs debesīs izveidos valstību, kas nekad sabrukums, valstība, kas nav nozagt cilvēkus. Šis Karaliste sasmalcināt un aizveriet visus karaļvalsts tas veikt uz visiem laikiem. Tā ir sajūta redzējumu, ko jūs redzēja no klintīm, nepieskaroties cilvēka rokas pārtraukuma šķembu un dzelzs, bronzas, māla, sudraba un zelta. Dievs parādīja lielisku ķēniņš, kas notiks nākotnē.

Nav jāuztraucas par kopējo kodoldrošības iznīcināšana vai citu ieroču, ka cilvēks ir radījis, bet mums ir jāizlemj, vai tās vēlas vai nevēlas dzīvot Dieva valstībā, jaunā valstī. Mēs tagad dzīvojam - metaforiski runājot - ja kāju Nebukadnecars skulptūras. Statuja beidzas, kurā nav citu impēriju. No zināmajiem pasaules vēsturē ir beigusies. Drupināšanas blow akmens - bez iejaukšanās cilvēka rokās - ir Dieva valstība, otrā atnākšana Jēzus Kristus, Dieva tiesa.

Darbības 4,11 - Jēzus ir viens, ka nosodīja akmens Jūs celtniekiem, kas ir kļuvusi stūrī.

Jāņa 3:16 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.

2. Peter 3,9-10 - Lord nevilcinieties izpildījusi savu solījumu, kā daži domā, bet rāda, jūsu pacietību. Nevēlas kāds pazustu, bet ka visi ir jānāk pie grēku nožēlas. Tā Kunga dienu, tomēr nāk kā zaglis.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu ...
Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 280063x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333716x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 225259x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 149036x

MP3 - Kas ir antikrists? - Profesors Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausieties šo lekciju profesors. Dr Walter Veith, kurš uz jautājumu, kas ir antikrists? Vai tas tiešām pāvesta sistēmu? ...
Pievienots: 28.12.2010
Lasījumi: 218065x

Lv.AmazingHope.net - Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture