Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

Pravieši Bībeles un šodien

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333707x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.

Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara vēdera impēriju un dzelzs kājas ir apt atspoguļo romiešu impērijas. Kājas uzlīmēšanu no māla un dzelzs, runā par ilgtermiņa gadsimtu kariem un mēģinājumiem apvienošanās Eiropā un Āzijā Minor. Fall ir lielisks akmens nāk godībā par Jēzu Kristu. Vairāk rakstu - Bible Prophecy - Daniel 2 - pasaules vēsturē.

Septītā nodaļa Daniel's pravietojumu apraksta pats valstība ar citiem simboliem. Daniel savā laikā neko nezināja par tautas Izraēlas atkal nostāties pret Dievu un krustā Mesija, nezināja par zvana Jaunās Derības Baznīcu, par viņas turpmāko atkāpšanās no Dieva, no viņa vārdiem, un viduslaiku baznīcas samazināšanos, kas vajāja savu ticīgo.

Dievs, šajā skumjajā Baznīcas un pravietojumi attīstības pareģoja, kas Daniel nodaļas 7 un 8 ir ne tikai Vecās Derības laikos, kā daži tulki, jo mums ir skaidrs, paziņojumi par šo pareģojumu ilgst līdz gada beigām. Šis pravietojums runā par laika Dieva tiesas un aizkustinoši, kas ir pēdējā laikā, kas notiks uz zemes, gan debesīs (Daniel 7,9 - 10,13-14,26 - 27).

Daniel 7,2-8 - es esmu nakts Daniel bija šī vīzija: Lūk, es redzēju, kā liels jūras vētra četri vēji no debesīm. Pēkšņi no jūras četriem milzīgs zvēriem, katrs atšķirīgi. Pirmais izskatījās lauva, bet bija ērgļa spārni. Tad es redzēju tas bija saraušanu spārnu, tika pacelts no zemes, tāpēc stāv uz manas kājas kā cilvēks, un saņēma cilvēka sirds. Un, lūk, pēkšņi parādījās otrais zvērs kā lācis. No vienas puses, taisni, turot zobus trīs ribas un teica: "Celies, ēst daudz organizāciju!"

Es noskatījos vairāk un, lūk, citu zvēru parādījās, piemēram, Leopard, bet putnu muguras bija četri spārni. Viņa bija četras galvas, un tika dota vara. Pēc tam tā devās uz nakts redzamības iekārtas, un, lūk, es redzēju ceturto zvēru. Tas bija šausminošs un šausmīgi un bija briesmīgi jaudu. Ar savu milzīgo dzelzs zobiem, devouring un smalcināšanas atpūtas protektora leju kājas. Atšķīrās no visiem zvēriem, ka pirms tam, un bija desmit ragi. Kad es noskatījos ragi, lūk, viņi sāka augt citiem, nelielu stūrī trīs pirmās ragiem tika noliegta, lai atbrīvotu vietu uz viņu. Uz stūra es redzēju cilvēku, piemēram, acu un mutes, kā rezultātā lepoties runu.

Viens no tiem ir, kā interpretēt Bībeles prophecy svarīgi - viņiem mēs nevaram nekādā veidā augšupielādēt savu viedokli vai savus aizspriedumus. Mēs nedrīkstam "sūkāt pirkstu, ko dara katra pravietiski simboli. Mums ir jādara tik daudz viltus pravieši, kas interpretē Rakstus, jo tas ir piemērots tiem. Mēs jāļauj Bībele interpretēt sevi. Kas tad ir galvenais atšifrēt dīvainas pravietojums attēlu atrodami šajā nodaļā un kas parādās citas grāmatas par Bībeli?

Vējš = karš, nemieri (kā 25,32 Jeremijas 49,35-37)

Jūra (ūdens) = valsts, rases (Atklāsmes 17,15 John)

Beast (zvērs) = King vai valstībā (Daniel 7,17)

Corner = karalis, lineāls (Daniel 7,24, 8,21, 17,12 Jāņa Atklāsmes grāmata)

Šādu vārdnīca tagad ir skaidrāks priekšstats - Daniel redzēja, ka cīņas starp tautu izvirzīja četrus lielu valstībā.

Septītā nodaļa Daniel's pravietojumu apraksta pats valstība, kā aprakstīts skulptūras 2. nodaļu un salīdzina Babilonijas impērijā, lai lauva, Medo-Pers sedz, panther Grieķijas impēriju un Romas impēriju raksturo kā "briesmīgs, briesmīgs un ļoti spēcīgs radījums."

Vēsture ir skaidri redzams, ka pēc tam, kad Grieķija aiz vienīgais pasaules enerģijas - Romas impērijas (Attiecībā uz 2 nodaļas pravietojums atbilst dzelzs augšstilbu - pat ceturtajā tēlu dzīvnieka, dzelzs, šķiet). Es paredzams šīs valstības daba ir patiesa. Nav brīnums, bija teikts, ka, kur vien viņš pastiprināts romiešu kareivis, septiņiem gadiem zāle augt. Jūs varat iepazīties ar vēsturi un konstatē, ka šīs pilnvaras tiešām tās milzīgo zemi iekaroja ar varu, kas iznīcināja visu, kas bija viņas veidā.

Pēc šīs īss apraksts par politisko spēku, Daniel sāk pievērsties dažas vairāk varas, kas sākas jau daudzus gadsimtus, lai iejauktos reliģisko valstība, par Baznīcas dzīves. Daniel 7.kapitole apraksta sākas pakāpeniski ar rīcību un īpašas pilnvaras, kas karu pret svētajiem un Dievu. To sauc par maz ragu. (Daniel 7,8,21)

Daniel 7, 19 - 27 - Tad es gribēju zināt, kas ir domāts ar ceturto zvēru, kas atšķiras no visiem pārējiem: Tas bija briesmīgi un biedējošas, ar dzelzi zobiem un bronzas nagi un smalcināšanas un devouring atpūtas protektora leju kājas. Es arī gribēju zināt, kas ir domāts ar desmit ragiem uz viņas galvu, un kāpēc viņš uzaudzis nākamā stūra, un trīs izstājās, lai atbrīvotu vietu viņam, un kāpēc ragu bija acis un mute, kā rezultātā lepoties runas, un kāpēc viņš izskatījās daudz spēcīgāki, nekā citi. Es paskatījos prom, un tad es redzēju, ka ragu karš pret svētajiem un pārvar to. Tad nāca ilgtermiņa, bet lēma par labu svēto Supreme. Tad nāca laiks, lai svēto bija karaļvalsts.

Viņš stāv tur, tāpēc es teicu: "Ceturtais zvērs ir ceturtā valstība zemes virsū, kas atšķiras no visiem citiem: tā piemeklēja visu zemi, mīdīt to un saspiest. Desmit ragi ir desmit ķēniņi, kuri rodas no šīs valstībā. Pēc tām citu karalis radīsies, kas atšķiras no iepriekšējiem, un tie klusināt trīs karaļi. Būs runas pret Visaugstākais, svētie būs nepareizi un mēģināt mainīt laiku un noteikumiem. Svētie būs viņa rokās uz laiku un laiku, un pusi laika. Bet tad tiesa sēdēt un sloksnes viņam tiesības uz visiem laikiem iznīcināti, un iznīcina. Karaliste, jaudas un zem debess valstības godību tiks nodoti svēti cilvēki par Visaugstākā. Viņa valstības būs mūžīgi, un visi valdnieki būs pielūgt viņu un paklausīt. "

No šiem pantiem var izvēlēties rakstzīmju skaidri raksturo jaudu, slēpjas zem nosaukuma "maz stūrī. Septītā nodaļa grāmatā Daniel stāsta mums, ka šī "mazā raga":

1 radās no ceturtā zvērs (v. 23-24).

2. Viņš uzauga starp desmit ragi (pants 8).

3 atspēkoja trīs ragiem (karaļi) (dzejolis 8, 24).

4 Viņš likās lielāks nekā citiem stūriem (v. 20).

5 atšķīrās no visiem pārējiem (v. 24).

6. Vai cilvēka acs (pants 8).

7. Tā zaimot Dievu, runā droši (v. 8, 20, 25).

8 algoti pret svēto karu un dominēja pret viņiem (v. 21, 25).

9 Tā centīsies pārmaiņu laikos un tiesību (v. 25).

10 Saints būs viņa rokās uz laiku, laiku un pusi laika (v. 25).

11 Tas parasti līdz brīdim, kad Advent Ancient (v. 22).

12 Viņa valdība ir atsaukusi tā tiks iznīcināta (v. 26).

Atcerieties, ka būt par uzticamu interpretāciju, visas rakstzīmes jāsakrīt.

Šīs pilnvaras var identificēt palīdzēt informācija, kas ietverta 8. Nodaļā Daniel un Atklāsmes grāmatā. Jautājums ir acīmredzams - tas ir iespējams, pamatojoties uz šīm pazīmēm droši saskatīt kāda veida varas? Kas ir "maz ragu"? Kas ir antikrists?

Ir tikai viens spēks, kas atbilst visām pazīmēm pravietojums. Tas ir pāvesta sistēmu. Vienkārši salīdziniet Bībeles pravietojumi ar vēsturi un izprast, kāpēc Romas baznīca gadsimtiem ilgi aizliedza Bībeles lasīšanas un vajāti un nogalināti tie, kas dzīvo patiesību.

Par maz ragu biezums nenorāda atsevišķu katoļu, bet pāvesta sistēmu. Daudzi cilvēki, kas jāievēro Jēzus Kristus Baznīcas noteikti mīlestība ar visu savu sirdi. Dievs tiešām mīl cilvēkus vilinājums apustuliskās Romas katoļu baznīca sistēmu. Tādēļ, ņemot vērā savu vārdu, lai mēs varētu mācīties un atpazīt Dieva brīdinājumu, dzirdēt balss Jēzus un sekot viņam.

1 radās no ceturtā zvērs (v. 23-24). Romas sabruka desmit atsevišķās valstis. Starp tām, tad palielinājās nedaudz stūrī. 2 Daniel un 8 pravietojums var norādīt, ka Romas varas būs kaut darbojas līdz pasaules vēsturē. Vēsturisks fakts ir, ka vienīgais spēks, kas radās un nelikumīgi spēku Romas neilgi pēc tam, kad krita Romas impērija bija pāvesta sistēma.

Citēju: "Tā ir īpaša akts Dievišķā Providence rudenī Romas impērijas un tās sadalījumu vienā valstību, romiešu pāvests, kas par Kristu galvu un pie sirds savai Baznīcai, ko iegūst laicīgās varas." (Pope Pius IX, Katoļu Apustulisko vēstuli Cum Ecclesia. Marts 1860)

2. Viņš uzauga starp desmit ragi (pants 8). Tas pieauga no 10 valstīm Rietumeiropā, Romas impērijas, kas bija sadalīta. Tie bija Saxons (Anglija), Franks (Francija), Alamanni (Vācija), Visigoths (Spānija), Suebovs (Portugāle), Lombardi (Itālija), Burgunds (Šveice), Heruli (likvidēti), vandāļu (iznīcinātas), un Ostrogoths (izlīdzināšanas).

3 atspēkoja trīs ragiem (karaļi) (v. 8, 24). Pāvesta valsts sāk slīdēt no Romas impērijas 533, kad imperatora Justiniāna oficiāli atzinusi pāvests vadītājs visām kristīgajām draudzēm. Karaliste, kas neatzina pāvesta autoritāti bija nežēlīgi iznīcināti. Heruli tika saspiesti 493, vandāļu un kas 534 Ostrogoths ar 538.

4 Viņš likās lielāks nekā citiem stūriem (v. 20). Visi viņa jautājumu karaļi, un tika kronēts un savienojumi, pamatojoties uz pāvesta dekrētu. Ietekmēja visas Eiropas darbību un vēlāk visā pasaulē. Viņš valdīja pār ķēniņi, kuri bija veicis savu kontu un savu tautu.

5 atšķīrās no visiem pārējiem (v. 24). Atšķirība slēpjas apstāklī, ka, pēc būtības politiskās un reliģiskās stāvoklī. Vatikāns ir vienīgā valsts, kas ir gan baznīcas.

6. Vai cilvēka acs (v. 8). Viens no pāvesta latīņu "Episcopus Episcoporium", kas nozīmē kaut ko līdzīgu "vadītājs vadītājs" vai "pārraugs pārraugu nosaukumiem. Iepriekš dzejolis ir jāsaprot saistībā ar atzīšanos Ar atzīšanās bija tas, ka katoļu baznīca vienmēr ir ieskats. Vērā cilvēku dzīves (un ne tikai vienkāršie cilvēki, bet arī no spēcīgākajiem valdnieki). Turklāt šo attēlu ierosina saistībā ar cilvēkiem varu. Mēs zinām, ka pāvesta vara ir koncentrēta viena cilvēka.

7. Tā zaimot Dievu, runā droši (v. 8, 20, 25). Bībeles definīciju zaimošanu palīdzēs mums saprast, kas ir zaimošana

John 10,33 - ebreji viņam atbildēja: ". Mums nav akmens jums labu darbu, bet zaimi: jūs esat vīrietis, un saka, tu esi Dievs"

Atzīmēt 2.7 - "Kas tas cilvēks saka zaimojošu Kas var grēkus piedot, bet Dievs!?"

Matthew 23,9 -, un tie nav laisti kāds uz Zemes "tēva vārds: jo viens ir jūsu Tēvs, kas ir debesīs.

Kas viņa saka par pāvestu?

"Pāvests ir tik liela cieņa un tik pacilāts, ka tas nav tikai cilvēks ... ... ir kā uz zemes Dievs, tikai valdnieks ticīgie Kristus, vadītājs Kings, pilnība varu". (Lucius Ferrari, Bibliotheca uzvedne 1793, vol VI, Papa II, 25-29 lpp)

"Mēs iestājamies par šīs zemes, nevis Visuvarenā Dieva." (Big enciklikā vēstules pāvesta Leo XII, Jūnijs 1894)

"Pāvests ir ne tikai pārstāvis Jēzus Kristus, viņš ir Jēzus Kristus pats, paslēpta zem mēteļa no ķermeņa." (Katoļu Valsts, July 1895)

"Pāvests ir tik liela cieņa un tik pacilāts, ka tas nav tikai cilvēks, bet gan Dievs, Dieva pārstāvis ... Tas ir arī Dieva troni un augstāko imperators, karalis karaļi ... Ja tas būtu iespējams, un eņģeļi varētu kļūdu savā ticībā, vai arī varētu domāt, ir pretrunā ar ticību, tās var spriest, un excommunicated ar pāvestu "(fragmenti no Ferrari baznīcas vārdnīcu, rakstu par pāvesta).

Viņa apgalvo, pat "karaļa Heaven.", Ka šīs tiesības ir skaidri saistīta ar vienību ar nosaukumu sātans, kas izteica vēlmi, ir vienāda ar augstāko Jesajas 14,12-15.

8 algoti pret svēto karu un dominēja pret viņiem (v. 21, 25). Vēsture liecina, ka 100-150.000.000 cilvēku ar reliģiskās - politiskā sistēma, spīdzināti un nosūtīti uz nāvi. Protestanti tika nogalināti, jo viņi ticēja vārdiem no Bībeles un gribēja dzīvot saskaņā ar Jēzus mācības.

9 Tā centīsies pārmaiņu laikos un tiesību (v. 25). Dieva likums faktiski mainīts. Otrais bauslis aizliedz pielūgt elkus, statujas un gleznas ir atcelti, un, lai saglabātu numuru 10, pēdējos sadalīts divās baušļus.

Ceturtais bauslis attiecas uz sabata kā atpūtas dienu tika mainīta ar dekrētu 321 dievkalpojumu svētdien, jo dievs no saules.

Matthew 5,18 - Patiesi Es jums saku: līdz debess un zeme zudīs ne mazākās vēstuli, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība.

"Apmēram gadu 1400 pieprasīti Petrus de Ancharano pāvests var mainīt dievišķo likumu, jo viņa pilnvaras nav Dieva, nav cilvēka Neviena valsts nav domājams vietā. Un Dievs ir visas pilnvaras lemt par to aitas"

Citēju: "Pāvests ir tiesības mainīt reizes, lai iznīcinātu likumu un lemj par visiem jautājumiem, pat tiem, kas pieder Kristum pāvestam ir vara un to bieži izmanto, mainīt baušļus Kristus." ("Ferrari baznīcas vārdnīca)

Citēju: "Protams, katoļu baznīca atzīst, ka izmaiņas (sestdiena atpūta svētdien) bija viņas rīkojas ... ... un šī rīcība ir zīme no viņas baznīcas iestādes reliģiskiem jautājumiem." (HF Thomas, kanclers kardināls Gibbons)

Citēju: ". Svētdiena ir zīme iestādes ... ... mūsu baznīca ir Bībele, un šī kustība saglabāt sestdien (svētdien) ir pierādījums, ka faktiski" (Katoļu uzskaite London, Ontario, septembris 1923)

10 Saints būs viņa rokās uz laiku, laiku un pusi laika (v. 25). Aptuveni tajā pašā laikā periodā apspriež saistībā ar vajāšanu svēto Atklāsmes grāmata. Tas pats termins "laiku, laiku un pusi laika" parādās 12,14 Atklāsmes. Pašā laika periodā, un tā paša nelaimes gadījuma tiek apspriesti citur šajā grāmatā, bet laiks ir izteikts citiem vārdiem. Atklāsme 12,6, šoreiz ar norādi "1260 dienu" Atklāsmes 13,5 termins "četrdesmit divus mēnešus." Bībeles mēnesis ir 30 dienas, Bībeles gadā ir 360 dienas. Šie ir tie paši: 3,5 laiks (gadi) = 42 mēneši = 1260 dienas.

Ja pravietojums runā simboliem, tad vienu pravietiski dienā ir viens no reāla. Piemēram, 4,6 Ecēhiēla Dievs saka: "... Es jums ietaupīt uz vienu dienu katru gadu ..."

Izmantojot šo principu, tāpēc "trīs ar pusi laiks" 7 Daniel tulkots kā 1260 gadiem.

Pāvesta Romas nolēma Eiropā 1260 gadiem laika posmā 538-1798.

No tiem 1260 gadiem, kas sākas aptuveni gadu. 538 - nodrošināt baznīcas iestāžu pilnvaras un līdz gada beigām. 1798 tikai pēc 1260's. 10 Mar 1798 Napoleons sūtīja savus General Louis Alexandre Berthier ar savu armiju uz Romu.

11 Tas parasti līdz brīdim, kad Advent Ancient (v. 22). Pāvesta sistēma, bet kļuva iznīcinātas. Par 59 gadiem bija neticami kārtas, kad 11 Feb 1929 Itālijas līderi Musolini parakstīts konkordātu ar Cardinal Gaspari, kas atjaunoja baznīcas draudzes īpašumu. Atkal atgriezās pāvesta amats savas starptautiskās pozīcijas pasaulē politisko varu. Viss liecina, ka jaudas globālā uzplaukums, kas izraisa kulminācija cilvēces vēsturē.

Mārtiņš Luters pētot pravietiski Daniel un Atklāsmes un Pāvila vēstulēm grāmata Tesaloniķiešiem antikrists atklāja. Spalatin raksta ar savu draugu:

"Es esmu noteikti vairāk pārliecināti, un es nevaru šaubu, ka pāvests ir īstais antikrists ... tik ... jo viss tieši tā, kā savu dzīvi, darbiem, vārdiem un pavēlēm."

Luters nebija vienīgais līderis Reformācijas, kas atklāja identitāti Antikristu. Visa pūļa reformu atklāj patieso dabu pāvesta amats. Tie iekļauj kā Tomass Cranmer, John Wycliffe, John Huss, Jerome, John Knox un daudzi citi. Tas ir patiesais iemesls, kādēļ Romas katoļu baznīca pret reformatoru saimniecības Dieva vārds tik grūti cīnīties ...

Protams, Romas - katoļu baznīca zina patieso interpretāciju pravietojumu. Tāpēc pravietojums mēģina noslēpt un izkropļot argumentu, ka antikrists ir Antiochus IV Epifanem. Tas neatbilst rakstzīmes Prophecy un jau sen ir miris.

12 Viņa valdība ir atsaukusi tā tiks iznīcināta (v. 26).

2,3-12 Tesaloniķiešiem - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam.

Daniel 7,26-27 - Bet tad tiesa sēdēt un sloksnes viņam tiesības uz visiem laikiem iznīcināti, un iznīcina. Karaliste, jaudas un zem debess valstības godību tiks nodoti svēti cilvēki par Visaugstākā. Viņa valstības būs mūžīgi, un visi valdnieki būs pielūgt viņu un paklausīt. "


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

299_egw-vision-with-bible2.jpg No dienas, Ādams un Ieva atstāja vārtiem, raudāšana, Ēdenes dārzs, Dievs sagaida, ka cilvēki Kungs, kas pārtraukumiem spēku Lucifers un atjaunot zemes paradīze ir zaudēts un kas grēkā. Otrās Atnākšanas Kunga ...
Pievienots: 25.12.2010
Lasījumi: 143231x

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TESTA attēls 1Mozus 18,21-22 - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Kunga Otrā ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 224928x
Ieteicamais

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 271943x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 225259x

Lv.AmazingHope.net - Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7