Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

Pravieši Bībeles un šodien

364_papez_benedikt_xvi.jpg

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331952x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, bet viņas kājas bija kā lāča un viņa mute kā mute lauva. Pūķis deva savu spēku, savu troni un lielu varu. Viens no viņa galvas izskatījās nāvīgi ievainots, bet viņa nāvīga brūce bija sadzijusi. Visa valsts ir gājusi ar bijību pie zvēru un cilvēku pielūdza pūķi, kas deva vara pār zvēru, un tie pielūdza zvēru, sacīdami: "Kas ir kā pie zvērs? Kas var cīnīties ar viņu?"

Viņa ieguva viņas mute, kā rezultātā lepns un necenzētas valodas, un tam tika dota rīcības pilnvaras četrdesmit divus mēnešus. Viņa atvēra muti, lai zaimot Dievu un apvainojis viņa vārdu, viņa mājokli, un tiem, kas dzīvo debesīs. Un tas bija piešķirta karā ar svētajiem un tos pārvarēt. Viņa bija dota vara pār visām ciltīm, cilvēkiem, valodu un tautas: viņi adore viņas visi iedzīvotāji zemes, ikviens, kura vārds nav pasaules radīšanas rakstīts dzīvības grāmatā no slain Jēra. Ja kāds ir ausis, lai dzird. Kurš ir iet gūstā iet gūstā. Kam būtu jānogalina ar zobenu, no zobena.

Viens no tiem ir, kā interpretēt Bībeles prophecy svarīgi - viņiem mēs nevaram nekādā veidā augšupielādēt savu viedokli vai savus aizspriedumus. Mēs nedrīkstam "izgudroja" to, ko dara katra pravietiski simboli. Mēs varam darīt tik daudz viltus pravieši, kas interpretē Rakstus, jo tas ir piemērots tiem. Mums jāļauj Bībele interpretēt sevi.

Savā pēdējā rakstā Kas ir antikrists? - Daniel nodaļa 7 izpētījis visas rakstzīmes ir tikai viens spēks, kas atbilst visām pazīmēm pravietojums. Tas ir pāvesta sistēmu. Vienkārši salīdziniet Bībeles pravietojumi ar vēsturi un izprast, kāpēc Romas baznīca gadsimtiem ilgi aizliedza Bībeles lasīšanas un vajāti un nogalināti tie, kas dzīvo ar patiesību.

Par maz ragu biezums nenorāda atsevišķu katoļu, bet pāvesta sistēmu. Daudzi cilvēki, kas jāievēro Jēzus Kristus Baznīcas noteikti mīlestība ar visu savu sirdi. Dievs tiešām mīl cilvēkus vilinājums apustuliskās Romas katoļu baznīca sistēmu. Tādēļ, ņemot vērā savu vārdu, lai mēs varētu mācīties un atpazīt Dieva brīdinājumu, dzirdēt balss Jēzus un sekot viņam.

Atzīmēt, zvērs ar nelielu stūrī grāmata Daniel ir pārsteidzoši līdzīgas īpašībām, pamatojoties uz jūras zvērs Atklāsmes 13

Jūra (ūdens) = tautas, rases (Atklāsmes 17,15 Jāņa)

Beast (zvērs) = King vai valstībā (Daniel 7,17)

1 zvērs izriet no jūras (Atklāsmes 13:01) Tad es redzēju jūras zvērs parādās.

"Beast", kas prophecy ir valstība, valsts vai jaudu. Kad zvērs paceļas no jūras, tas nozīmē, ka tā ir spēks, kas radās blīvi apdzīvotās teritorijas uz teritoriju, kurā to cilvēku skaits, tautu un valodu.

2. Viņš ir desmit ragi un septiņas galvas (Atklāsmes 13:01) Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu uz galvas zaimu vārdu.

"Corners" Bībeles pravietojums ir karalis, lineāls vai karaļvalsts (sk. Daniel 7,24 un 8,21, Atklāsmes 17,12). Zvērs ir desmit ragi, var atrast pat septītajā nodaļā grāmata Daniēla. Zvēru, ka Daniel redzēju redzes, bija Romas impērija, kas sabruka desmit bijušās valstis, ko pārstāv desmit ragi.

Atklāsmes 17,9 - Vai jūs saprotat, kurš ir dots gudrību. Septiņas galvas ir septiņi kalni, uz kuriem sieviete sēž, kā arī septiņi karaļi. Saskaņā ar Bībeli, tad septiņas galvas ir septiņi pauguri, uz kuriem "sieviete" (vai "lielo pilsētu) sēž. Tagad Rome ir pazīstama kā pilsēta, kas tika uzcelta uz septiņiem pakalniem ...

3 Līdzīgi citām zvēriem (Atklāsmes 13:02) Un zvērs, ko es redzēju bija kā leopards, kājām kā lāča ķepas un viņa mute kā mute lauva.

Daniel saskata simbolisku zvēri ir četri impērijas, kas valdīja pasaulē, jo viņš dzīvoja līdz brīdim, kad krita Romas. Viņš redz tos apgrieztā secībā apustulis Jānis, kas ir saistīts ar to, ka Daniel meklē uz priekšu - nākotnē (. Redzēt, bija apmēram 553 BC), bet uzskatu, bija no Dženovas uz pagātni (redzot, bija aptuveni 1996 AD) Tātad, skatoties atpakaļ. Daniel redzēja ārpus lauva, lācis un leopards, kas tiek dēvēta par Jāņa 13.2 Atklāsmes grāmatā, "ceturtais zvērs bija šausminošs un šausmīgi un bija briesmīgi varas. Ar savu milzīgo dzelzs zobiem. Devouring un smalcināšanas atpūtas protektora leju kājas atšķīrās no visiem zvēriem, ka pirms tam, un bija desmit ragi. "(Dan 7,7 B21).

In Daniel's pravietojumu no četriem zvēriem, ka lauva bija Babylon, sedz Medo-Persijas, Grieķijas un ceturto leopards kub Romā.

Zināms ir tas, ka mēs varam atrast daudz līdzību starp Romas katoļu sistēmu reliģisko un pagānu reliģijām šo pilnvaru īstenošanu. Romas baznīca pieņemts un iekļauts tās struktūrai un rafinēta vairāki veidi, kā pielūgt un stili valdības seno karaļvalsti.

Rituāliem un ceremonijām ņemti no grieķu un babiloniešu laikposmiem no kā lielāko daļu liturgies, mielasti un ceremonijas, kas Romas katoļu baznīca atzīmē. Pat nosaukumi, ko izmanto pašreizējā pāvests, ko izmantojušas agrīnās pagānu reliģijām un vēlāk monarhi, uzskata par dieviem pārstāvis un reizēm to pašu dievu.

Triple Crown, nēsā pāvests, ir persiešu izcelsmi. Tas, kurš viņai tika kronēts, pasludināja "Karalis no debesīm, zemi un pazemes. Tas nav pārsteidzoši, ka kopā ar trīskāršu no pāvesta vainagu, apgalvojot, ka pagānu nosaukumu.

Līdz šim nēsā pāvests un katoļu bīskapi un kardināli pats apģērbs kā pagānu priesteru dievu Dagon arī cepurītes formā zivju galvām.

Romas katoļu doktrīnas, piemēram, bērnu kristību, smidzināšanas kristīties, par nemirstību, dvēseles doktrīnu, lūgšanas par mirušajiem un pielūgšanu relikvijas, monotons lūgšanu izmantojot rožukronis, iepazīstot iecietība attiecībā uz šķīstītavu un mūžīgo ciešanas ellē, doktrīnu pestīšanu, ko darbi, kases pamatotību miris "svētajiem", masu, kuru ievērošana Svētdiena, uc, ir ņemti tieši no seno Babylon. Īsumā - ja 4.gadsimtā Konstantīna apvienojās pagānisma ar kristietību, atvēra durvis viltus doktrīnas, ka pakāpeniski un nemanāmi integrēti reliģiskās sistēmas.

4 Viņa spēku, troni un lielu varu no pūķa (Atklāsmes 13:02) Pūķis deva savu spēku, savu troni un lielu varu.

Bībele norāda pūķis 20 Atklāsmes, 2 - Viņš konfiscēti pūķis, ka seno čūsku, kas ir velns un sātans.

Zvērs dabūja tik daudz no sātans. Ir otro iespēju interpretācijas. 12 Atklāsmes mēs lasām, ka "liels sarkans pūķis ar septiņām galvām un desmit ragiem (tādas pašas pazīmes kā ceturtā gada 7 Daniel zvērs un jūras zvērs 13 Atklāsmes), un septiņi kroņi no savas galvas ... stāvēja sieviete dzemdēt, lai rīt viņas bērnu, tiklīdz jūs piešķirat dzimšanas Bet kad viņa dzemdēja dēlu, cilvēks, kas ir visas barošanās tautas dzelzs margas. velk viņas dēls Dievu un Viņa troņa. "(Jāņa atkl 12,3-5 B21)

19,15-16 Atklāsmes norāda, ka šis dēls - cilvēks, kurš ir barošanās tautu dzelzs margas ir Kristus. Pūķis ir ne tikai sātans, bet arī Apvienotajā Karalistē, ar kuru velns mēģināja nogalināt jaundzimušo Jēzu. Kurš neilgi pēc Jēzus dzimšanas lika nokaut mazu bērnu Betlēmē? Protams, tas bija ķēniņš Hērods, kurš bija līderis Romas impērija.

Tāpēc mums ir vēl viens pavediens. Zvērs Jūras saņēma varu, troni un lielu varu no Romas un pat no Sātana. Tas ir raksturīgi pāvesta amats Protams. Tas ir vēsturisks fakts, ka pāvesta amats ir vienīgais enerģijas veids, kas radās un nelikumīgi spēku Romas neilgi pēc kritiena romiešu impērijas. Kāpēc jūs domājat, ka šis baznīcā sauc Romas katoļu?

5 cilvēkiem, es priekšgala manas valsts priekšā viņas (Atklāsmes 13,4.8) un cilvēki pielūdza pūķi, kas deva vara pār zvēru, un tie pielūdza zvēru ... Tās adore viņas visi iedzīvotāji uz zemes.

Fakts, ka no jūras zvērs un vēl es noliecu ceļiem iedzīvotājus zemes nozīmē to, ka atsakās no Dieva godu, lai cienīt to. Līdz ar to ne tikai politiskā vara, bet arī reliģiskās varas. Es domāju, ka ir skaidrs, ka Vatikāna atbilst šīm īpašībām perfekti. Mēs visi zinām, ka ne tikai valsts, bet arī baznīcas.

6. Viņi runā ar lepnumu un Dieva zaimojumus (Atklāsmes 13,1.5-6) ieguva muti, kuras rezultātā lepni un zaimojoši runas ... Viņa atvēra muti, lai zaimot Dievu un apvainojis viņa vārdu, viņa mājokli, un tiem, kas dzīvo debesīs.

Kas ir zaimi? Jan 10, 1933 - "Mums nav akmens jums labu darbu, bet zaimi," ebreji viņam atbildēja. "Tu esi cilvēks, un dara paša Dieva!"

2 Mark, 7 - "? Ko viņš runā par Tas ir zaimošana Kas var grēkus piedot, bet Dievs vien!"

Kad no jūras zvēru, teica, ka "Viņš vada nosaukumu zaimošanu" vai runā "Dieva zaimojumus", tas nozīmē, ka šīs Power noteicējs apgalvo, ka ir Dievs uz Zemes, un sev tiesības piedot grēkus.

Vai tas raksturs attiecībā uz pāvesta amats? Lasīt šādus citātus:

"Pāvests ir tik liela cieņa un tik pacilāts, ka tas nav tikai cilvēks ... ... ir kā uz zemes Dievs, tikai valdnieks ticīgie Kristus, vadītājs Kings, pilnība varu". (Lucius Ferrari, Bibliotheca uzvedne 1793, vol VI, Papa II, 25-29 lpp)

"Dievs atdala šo Roman pāvests, kurš uzņemas šo funkciju ne tikai cilvēkus, bet patieso Dievu ... Svītrots ... nav cilvēka, bet gan dievišķa autoritāte." (Dekretal Gregorijs IX., Book 1 nodaļa 7.3)

"Mēs iestājamies par šīs zemes, nevis Visuvarenā Dieva." (Big enciklikā vēstules pāvesta Leo XII, Jūnijs 1894)

"Un Dievs pats ir pienākums paklausīt tiesām un to priesteri piedot vai ne piedot, atkarībā no tā, vai priesteris dod grēku, lai penitents ..." (Liguori, pienākumi un priesteris cieņu, p. 27)

"Pāvests ir tik liela cieņa un tik pacilāts, ka tas nav tikai cilvēks, bet gan Dievs, Dieva pārstāvis ... Tas ir arī Dieva troni un augstāko imperators, karalis karaļi ... Ja tas būtu iespējams, un eņģeļi varētu kļūdu savā ticībā, vai arī varētu domāt, ir pretrunā ar ticību, tās var spriest, un excommunicated ar pāvestu "(fragmenti no Ferrari baznīcas vārdnīcu, rakstu par pāvesta).

Šajos piemēros varam redzēt, ka pāvesta amats cenšas gūt Dieva vietā un uzņemas tiesības piedot grēkus, tiesības, kas ir tikai Dievs. Tie ir augstākais veida zaimošanu.

7. Viņa cīnījās pret svētajiem un valdīja pret viņiem (Atklāsmes 13,7)

Vēsturisks fakts paliek tas, ka pāvesta amats ir nāve aptuveni 100 miljoni cilvēku (citi rāda līdz 150 miljoniem), kuri tika nogalināti bieži ir ļoti nežēlīgi, kā tikai tāpēc, ka viņi atsakās pieņemt iestādei Romas katoļu baznīca.

"Romas baznīca novietnē vairāk nevainīgu asiņu, nekā jebkurā citā institūcijā, kas jebkad ir pastāvējusi cilvēces." (WE Lecky, pieaugums un racionālisma ietekmi Eiropā, Vol otrā P.32)

Tas ir vēsturisks fakts, ka lielākā Eiropas karš reliģijas pamata. Protestanti tika vajāti līdz Romai, kas izraisīja daudz karu ar vienīgo mērķi - iznīcināt reformācija. Nodarbības bija Valdens, Albigen, hugenots ... - Visi tie, kas atteikušies pieņemt pāvesta mācības, un tur patiesību Dieva vārdu.

Sātans ir mainījies taktiku - no vajāšanas pagāniem, kas neveica paredzēti augļu (neskatoties uz mocībām daudzu uzticīgi sekotāji nepārtraukti pieaug Jēzus Kristus), pārcēlās uz iefiltrēties baznīcu, kuras rezultātā tika pieņemta pagānu muitas un māņticību, un daudzi kompromisi. Kristietība kļuva par valsts reliģiju un pāvests, tad pasaulē spēcīgs cilvēks, sāka īstenot paklausību varas un vajāt tos, kas atteicās atzīt viņu draudzes galva.

8 Viņa bija tiesības pēc 42 mēnešiem (Atklāsmes 13,5.7) un tika piešķirtas pilnvaras rīkoties četrdesmit divus mēnešus ... Viņa bija dota vara pār visām ciltīm, cilvēkiem, valodu un tautu.

Aptuveni tajā pašā laika periodā, mēs lasām Daniel's septītajā Atklāsmes nodaļā un 12 nodaļā. In Daniel's pravietojumu, šis periods ir aprakstīts kā "laiku, laiku un pusi laika", pats termins parādās arī 12,14 Atklāsmes. Atklāsme 12,6, šoreiz ar norādi "1260 dienas."

Šīs dažādās novērojumi joprojām ir tāds pats laika posmu. Bībeles mēnesis ir 30 dienas, Bībeles gadā ir 360 dienas. Līdz ar to, ka 42 mēneši = 3,5 laiks (gadi) = 1260 dienas.

Šajā brīdī ir svarīgi atzīmēt, ka tad, kad Bībele pravietojums runā simboliem, tad vienu pravietiski dienā ir viens no reāla. (4.6 Ezechiel In Dievs saka: "... Es jums ietaupīt uz vienu dienu katru gadu ...)

Izmantojot šo principu, mēs varam "četrdesmit divus mēnešus" 13 Atklāsmes tulkots kā 1260 gadiem.

Ja jūs pievienot 538 (oficiālais Romas katoļu baznīcas sākumā un valsts) 1260 gadiem, mēs, lai 1798. Tāpēc, ja ir jūras zvērs pāvesta amats, mēs redzam vēstures liecības, ka 1798 bija radikāli, savu jaudu.

Vēsture ir skaidra. 10 Mar 1798, tieši 1260 gadus pēc pāvesta varu, Napoleons Bonaparts sūtīja savu General Louis Alexandre Berthier ar savu armiju uz Romu. Pāvests tika notverti 18 mēnešiem un mira trimdā Francijā Valensijā. Gadījumā, ja beidzās pāvesta iestāde attiecībā uz izpildi pāvesta varu.

9 nāves brūce bija sadzijusi (Atklāsmes 13:03) Viens no viņa galvas izskatījās nāvīgi ievainots, bet viņa nāvīga brūce bija sadzijusi.

Pāvesta sistēma nopelnījis 10 Mar 1798 postošas trieciens un zaudēja savas pilnvaras īstenot paklausību savas pilnvaras. "In 1798 General Berthier iekļauta Romas atcelta pāvesta valsts, un kas noteikta laicīgās". (Encyclopedia Britannica) ir aizpildīta pravietojums, un tā bija šo nāvējošo triecienu, kas nodarīti pāvesta amats, vesels?

1929 Itālijas valdība kā neatkarīga Vatikāna valsts. Pope atkal kļuva par politisku lineālu. Mar 9, 1929, viņš teica: "Cilvēki visā pasaulē ir ar mums." San Francisco Chronicle publicēja rakstu par to, lai parakstītu līgumu uz priekšējā lapā tā redakcija. Tur cita starpā komentē: "Mussolini un Gaspari parakstīja vēsturisku līgumu ... ... ilgi sadzīšana brūces."

10 visā valstī ir apbrīnu par zvēru (Atklāsmes 13:03) visā valstī aizgāja brīnums pēc zvērs.

Beigās pāvests Jānis Pāvils II. varēja noliekt centrā pasaulē, par to nav šaubu. Visa pasaule sekoja Viņam ar izbrīnu. Viņa bēres apmeklēja vairāk nekā divi simti pasaules līderiem. Ne tikai politiskā, bet arī reliģiskās. Pašreizējās pāvesta Benedikta XVI prioritāte ir ekumenisku sanāksmi. Tā mērķis ir vienot kristīgo baznīcu un citu pasaules reliģiju. Kā galvenais nosacījums, lai pilnībā apvienošanās tiek likts uz pieņemšanu pāvests kā galvenais, kā suverēna valdnieka visu baznīcu. Šīs sarunas notiek, un ekumēniskās darbs notiek ātri uz priekšu.

Kā viņa sekoja zvērs pieaugot no jūras, "visu valsti, ir skaidrs, ka tas ir visā pasaulē, kas darbojas elektroenerģijas un, protams, šī pazīme atbilst Romas katoļu sistēmu.. Katoļu baznīca ir viena no nedaudzajām baznīcām visā pasaulē. Saskaņā ar pierādījumus, ko mums Bībele pati ir zvērs pieaug no jūras reliģisko, politisko varu, kas bija un pāvesta sistēmu!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš ...
Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 142207x

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.New ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 230438x

Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Atklāsmes 13,11-17 - Tad es redzēju citu zvēru nāk no valsts, bija divi ragi, līdzīgi jēram, bet runāja kā pūķis. Tā veic visas pilnvaras pirmo zvēru, pirms viņas sejas un akti, ...
Pievienots: 21.06.2011
Lasījumi: 223304x

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TESTA attēls 1Mozus 18,21-22 - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Kunga Otrā ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 224929x
Ieteicamais

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

447_666.jpg Iepriekšējos pantos mēs pētīta, kas saskaņā ar Daniel 7 un Atklāsmes nodaļas zvēra nodaļas 13 reizēm nevietā. Saskaņā ar pierādījumiem, kas mums deva Bībele pati par sevi, ir zvērs kas iznirst ...
Pievienots: 17.07.2011
Lasījumi: 417790x

Lv.AmazingHope.net - Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13