Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Desmit baušļi tika pienaglots pie krusta?

Bībeles Fakti

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg

Desmit baušļi tika pienaglots pie krusta?

Pievienots: 02.02.2011
Lasījumi: 148320x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Bībele saka, ka Dievs ir devis tiesības - desmit baušļi, ko raksta Dieva pirkstu uz tabletēm akmens, un stājās šķirstu derības.

Otrais, piemiņas Mozus bauslībā, kas bija novietots blakus šķirstu derības. Tā ir ceremonija likums tika atcelts Jēzus nāvi, bet Dieva desmit baušļiem, un mēs veiksim pēc viņa mēģināja.

Salamans 12, 13 līdz 14 - Secinājumi par to, ko jūs dzirdējāt: Bailes Dievu un turēt Viņa baušļus: par šo pienākumu cilvēks. Visi Dieva darbs sniegs tieslietu, ar katru slepenu lietu, vai labi vai slikti.

Dieva likums - desmit baušļi, kas Ark paktu pirms

Exodus 31,18 - Kad Kungs sacīja Mozum Sinaja kalnā, viņš beidzis, viņš deva viņam divas tabletes liecību - akmens, rakstīts ar Dieva pirkstu.

Mozus 4,13,14 - Viņš paziņoja jums savu derību, ko viņš pavēlējis jums veikt, proti, desmit baušļi, ko viņš rakstīja par diviem akmens plātnes. Tajā laikā mana Kungs pavēlēja man iemācīt jums šos noteikumus un likumus, lai tos ievērot valstī, kas gatavojas ieņemt.

Svinīgā Mozus bauslībā, kas bija novietots blakus Pakta Ark.

Mozus 31, 24-26 - Kad Mozus rakstīja vārdus šī likuma no sākuma līdz beigām, viņš pavēlēja levītiem, kas valkā šķirstu derības: "Ņem šo grāmatu par likumu un novietojiet to blakus šķirstu derību Tā Kunga, mūsu Dievs, lai ir liecinieks pret jums.

Lai likums tika pienaglots pie krusta?

Efeziešiem 2, 15 - Akts noņemt upuris tā noteikumu un noteikumu, lai to divu, ebrejs un pagānu, viņš radīja vienu jaunu cilvēku, tādējādi padarot mieru.

Īpašiem tiesību aktiem, kas ir apspriesti šeit, likuma "noteikumiem un regulām." Tiesību Dekalogu ir Dieva mūžīgā Nemainīgais ētikas sistēmu. Tas ir pamats Dieva valdība. Konkrēti, noteikt mūsu attiecības ar Dievu un mūsu līdzcilvēkiem.

Šajā tekstā, Paul nodarbojas ar regulām un noteikumiem, ko Dievs deva Izraēlu atšķirības zīmi, kas norāda atnākšanu Mesija, viņš kļūst par šķērsli, lai Baznīcas misiju. Šie noteikumi, piemēram, apgraizīšana, svinīgus mazgāšanas, gada svētki un upurēšanas sistēma, Dievs ir izmantota, lai sagatavotu nākamo ebreju Mesija.

Daudzi ebreji ir sagrozījusi nozīmē šie simboli un īpašiem nopelniem piešķīrusi simbolu pati. Tā vietā, lai koncentrētos uz tās nozīmi uzsvēra, īstenojot ārējās rituāli. Rezultātā šai regulai ir kļuvis par šķērsli attiecībās starp jūdiem un pagāniem, kas nepiedalījās ceremonijas.

Kad Kristus nāca, upurēšanas sistēma prototipu viņa ierašanās, kas piepildīts ar pagānu un kļuva par tuviem cilvēkiem Kristū Jēzū. Sienas, kas sadalīta, vai to kopums noteikumiem piešķir tikai uz Izraēlu, norādīja uz nāk ar Mesijas, tika nojaukta. Kristus atnāca! Visi maksājumu un upurēt pierādīts, ka pāri. Un pie krusta atrast gan jūdi un pagāni žēlastību un piedošanu. Kristū, visiem cilvēkiem atrast piedošanu pagātnes grēkiem un spēku dzīvot tiešā klāt.

Efeziešiem 2, 12-13 - Atcerieties, ka ķermeņa, jums sākotnēji pagānu (kas tie, kas pieder pie apgraizītajiem ar rokām uz ķermeņa, ko sauc par uncircumcised). Tajā laikā jūs bez Kristus, atdalīšanai no Izraēlas, ārzemju līguma noteikumiem solījumu, bez cerības un bez pasaules Dievu. Tagad jums, bet Jēzus Kristus! Kad esat noņemts, bet tagad jums ir ar Kristus asins radiniekiem.

Efeziešiem 2, 14, - Viņš pats ir mūsu miers, viņš kopā divās nometnēs vienā un sabojājusies sienām, kas sadala tos.

Tātad, kas tika likvidēta pie krusta? Protams, ne Dieva mūžīgo, negrozāma un nemainīgas standartiem morāles, desmit baušļi. Krusti, tika atcelti likumi, kas tika balstīts tikai uz jūdu noteikumus. Šie noteikumi ir pilnīgi izpildīti Jēzu Kristu.

Novilkta no grāmatas: gandrīz aizmirst dienā - Mark Finley


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Ko mēs uzskatām, - 4 Human Nature

166_cemu_verime_prirozenost_cloveka_bible.jpg 7. Human NatureVīrietis un sieviete ir radīti pēc Dieva līdzības, individualitāte, un ir aprīkoti ar spēju domāt un rīkoties brīvi. Lai gan tie tika izveidoti kā brīva tirdzniecība, ir atkarīgi no ...
Pievienots: 07.10.2010
Lasījumi: 93374x

Gods vārds - kāpēc Dievs, Tu blasphemest un vēl zvēru, tas?

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg Exodus 20, 7 - neizmantojiet nosaukumu Kungs, tavs Dievs velti, tiem, kuri veic savu vārdu veltīgi, Tas Kungs neatstās bez soda.Lielākā daļa reliģisko cilvēku ir pazīstami ar bauslis, un vēl ir ...
Pievienots: 23.01.2011
Lasījumi: 113887x

Tuvojas tiesa Dieva - gatavs!

303_bozi_soud_milenium.jpg Daudzi cilvēki dzīvo citādi, ja viņi saprata, ka viņu dzīvi kādu dienu jāvērtē pārbaudījums. Dieva tiesa ir tik svarīga gadījumā, ja tas būtu uz visiem plašsaziņas līdzekļiem visā pasaulē. Cilvēki, kas ...
Pievienots: 04.01.2011
Lasījumi: 144271x

Reliģija - rašanos dažādos virzienos

509_babylon.jpg Vai jums kādreiz prātoju, kas tas ir un kur reliģija ir radies? Kas ir vecākā? Kāpēc ir tik daudz veidu reliģiju? Un kurš virziens ir pareizais? Kāpēc cilvēki tic Dievam? Šie ...
Pievienots: 02.11.2011
Lasījumi: 207444x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 1.daļa

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie panti ir novest mūs pie atziņas, ka Dievs no Visuma un Radītāju visas dzīve bija personīgi šīs zemes organismā no cilvēka, Jēzus Kristus nomira mūsu grēku. Tas, kurš ir ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 156851x

Lv.AmazingHope.net - Desmit baušļi tika pienaglots pie krusta?