Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Dieva likums - desmit baušļiem tiesības

True desmit baušļi

585_desatero_bozich_prikazani.jpg

Dieva likums - desmit baušļiem tiesības

Pievienots: 19.04.2011
Lasījumi: 697293x
Tēmas: True desmit baušļi
PrintTisk

Lasīt desmit Dieva baušļiem, kā Dievs deva Mozum Sinaja kalnā. Tas ir pareizajā secībā un desmit baušļi formulējumu.

Neviens nav atļauts izdarīt nekādas izmaiņas tiesību aktos, neviena persona, ne reliģiskās iestādes vai tradīcijām. Kurš būs klausīties Dieva, mūsu Radītāja, vai cilvēks, tradīciju?

Exodus 20:1-17

Dievs runāja visus šos vārdus:

1 "Es esmu Tas Kungs, tavs Dievs, kas tevi izvedis no Ēģiptes, māja verdzība. Vai nav neviena cita dievi bez manis.

2. Nerada elks kā kaut kas debesīs virs, zeme zem vai zem zemes ūdeņos. nav ne dievkalpojumu viņiem un kalpot viņiem, jo ​​Es Tas Kungs, tavs Dievs esmu dusmīgs Dievs. Sodītu nekrietnība uz bērnu tēvi pie trešās un ceturtās paaudzes no tiem, kas ienīst mani un rāda žēlastību pie tūkstošiem tiem, kas Mani mīl un tur Manus baušļus.

3 neizmanto savu nosaukumu Kungs, tavs Dievs velti, tiem, kuri veic savu vārdu veltīgi, Tas Kungs neatstās bez soda naudas.

4 Atcerieties sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev darbu un darīt visu tavu darbu: bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam. Tev nebūs darīt jebkuru darbu - jums, jūsu dēls, ne tava meita, tava kalpu, ne tava kalpone, ne tavu liellopu, imigrantu Jūsu vārtiem. Sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tiem, bet atpūtās septītajā dienā. Tādēļ Tas Kungs svētīja sabata dienu, un svētīts ir.

5 godā savu tēvu un māti, lai kur jūs varat dzīvot ilgi virs zemes, kas sniedz jums Kungs, tavs Dievs.

6., Nav nogalināt.

7. Nr laulību.

8 Nav stealingl.

9 Vai nav meli par savu tuvāko.

10 apskauž sava tuvāka namu. Envy sava tuvāka sievu, viņa vergu, viņa kalpone, viņa vērsi vai ēzeli - ne skaudības jūsu kaimiņš neko. "

Jau Vecajā Derībā Daniel redzēja, ka pilnvaras, lai mainītu likumu. Tikai bauslis laika ir ceturtā baušļa -. Atcerēties sabata dienu, lai tu to svētī

Daniel 7,23-25 Ceturtais zvērs ir ceturtā valstība zemes virsū, kas atšķiras no visiem citiem: tā piemeklēja visu zemi, mīdīt to un saspiest. Desmit ragi ir desmit ķēniņi, kuri rodas no šīs valstībā. Pēc tām citu karalis radīsies, kas atšķiras no iepriekšējiem, un tie klusināt trīs karaļi. Būs runas pret Visaugstākais, svētie būs nepareizi un mēģināt mainīt laiku un noteikumiem. (New International Version: Vai mēģināt mainīt laikus un likumus.)

Ko Jēzus saka par likumu? Tas viss maksā un cik ilgi?

Matthew 5,17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku: līdz debess un zeme zudīs nav.. mazākais burtu, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība. Kāds varētu novērst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un mācīt cilvēkiem Debesu tiek uzskatīts par mazāko.

Cik svarīgi ir Dieva likums?

Luke 16,17 -, bet gan no debesīm un zeme zudīs, nekā pārtraukt maksāt vienu punktu likumu!

Svītrots Jēzum ticībā un Viņa žēlastība tiesību aktus?

Romāns 3,31 - mēs pēc tam veiciet neesošu tiesību ticībā? Nekādā veidā! Un otrādi, tiesību aktiem.

Kas apustulis Pāvils rakstīja likumu?

Romāns 7,12 -, bet likums ir svēts, bauslis ir svēts un taisnīgs un labs.

Kā es varu zināt Dieva mīlestību un mūsu līdzcilvēkiem?

1 John 5,2-3 - Tikai tāpēc, ka mēs mīlam Dieva bērnus, ir atzīts tas, ka mēs mīlam Dievu un izpildīt Viņa baušļus. Mīlestība uz Dievu ir tas, ka mēs Viņa baušļus - un viņa baušļi nav apgrūtinoši.

Pilns Jēzus apkopoja baušļus mīlestību vārdos, tāpat kā to darīja Vecajā Derībā Joshua.

Matthew 22:37-40 - Jēzus teica: "Mīlestība Kungs, tavs Dievs ar visu savu sirdi un ar visu savu dvēseli un no visa sava prāta. Šī ir pirmā un vislielākā bauslis. Otrs tam līdzīgs ir: Mīli savu tuvāko kā sevi pašu. Šajās divās baušļus atkarīga visa bauslība un pravieši.

Joshua 22,5 - Vienkārši uzmanīgi seko baušļiem un likumu, kā var Kunga kalps pavēlējis: Love Dievu, savu Kungu, staigāt visos savos ceļos un turot Viņa baušļus. Kurām sadaloties, viņu un kalpotu Viņam ar visu savu sirdi, un no visas dvēseles.

Cik ilgi un kāpēc noteikumiem, ko noteikusi Dieva?

Psalmi 111,7-8 - lojalitāte un tiesības izvietot savu roku, uzticama ir visi noteikumi! Mūžīgā vecumu nosaka, patiesi un sirsnīgi jāizpilda.

Kas Dievs deva zīmi Dieva cilvēkiem?

Exodus 31,13 - Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Runā sacīja Israēla bērniem: Ievērojiet mana sabata, jo tas ir starp mani un jums zīmi visā Jūsu paaudzēm, jūs zināt, ka Es esmu Tas Kungs, kas svētus jums.

Tas būs zīme no Dieva baušļiem, kas pēdējās dienās?

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās uz savu sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Vai šķirstu Dieva ar Dieva desmit baušļiem nemainīga pat debesīs?

Atklāsmes 11,18-19 - tautas sacelšanās, bet tavs dusmas nāca, tā nāca laiks, lai tiesā pār visiem miris un atmaksāšanās laiku jūsu kalpiem, praviešiem un svētajiem, un visiem, kas palutināt Tavu Vārdu maziem un lieliem un laika iznīcināšanas tiem, kas korumpēti zemi. "Tad Dieva templis atvērta debesīs, un viņa templis tika novērota šķirstu savu derību.

Kas pravietis Maleahija rakstīja, ka ir svarīgi saistībā ar pēdējo dienu Kungs, degošs kā krāsnī?

Maleahija 3,22 - Atceries likumu mans kalps Mozus, noteikumus un noteikumus, kas es esmu izdarījis pie viņu Horeb visa Israēla labā.

Jēzus izrunā pravietojums tika izpildīts gadā AD 70, ti, 40 gadus pēc Kristus, bet Jēzus aicina paklausību tam likumam!

Matthew 24,20 - Lūdziet jūs neskrien ziemā vai sabata dienā.

Un ko pirmie mācekļi? Ievēro likumu un joprojām saglabāt sestdien un Jēzus Kristus augšāmcelšanās?

Darbības 13,14-44 - Sestdien, devās uz sinagogu un apsēdās ....... lai viņi runāja par šīm lietām nākamajā sestdienā ........ nākamajā sestdienā dzirdes Dieva vārdu piedalījās gandrīz visu pilsētu.

Ebrejiem 1,1,9 - solījums, ko ieved viņa atpūtas joprojām piemēro ...... Tādēļ Dieva tautas joprojām ir brīvdiena. Tiem, kas stājās viņa atpūtas, atpūtās no viņa darbiem, kā Dievs atpūtās no viņa.

Dieva likums vienmēr bija un vienmēr būs. Tas nemaina būtību Dieva valdības pilna ar mīlestību!


Līdzīgi raksti no kategorijas - True desmit baušļi

Atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?

60_sunday_saturday.jpg Kas ir pareizi atpūtas diena, sestdiena vai svētdiena?Bieži vien runāt kristiešu baznīcas, kas ir īsta atpūtas diena. Lielākā daļa baznīcas, Christian apvienības svētī svētdiena, tikai neliels skaits sestdienās. Kāpēc pasaule neliels ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 541341x
Ieteicamais

Noņem žēlastība Dieva likumu?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Tas ir nepieciešams, lai Dieva desmit baušļi, ieskaitot sestdienas, mēs ne saskaņā ar likumu, bet ar žēlastību? Apustulis Pāvils skaidri izskaidro, ka kristietis ir nevis "saskaņā ar likumu", bet "saskaņā ar ...
Pievienots: 02.02.2011
Lasījumi: 146218x

Kura ir septītā diena - sestdiena, Mēness sestdienā vai svētdienā?

403_kalendar.jpg Mēs varam precīzi noteikt, kura diena ir septītais? Būtu lietderīgi, ka Dievs ir iecēlis dienā piemiņas Viņa radošo spēku - īpaša diena, kad viņi visi adore viņu un, kad atpūsties un ...
Pievienots: 28.03.2011
Lasījumi: 172047x

MP3 - Aicinājums - vienotu Bībelē dzejolis, kurā tiek ievērotas svētdiena $ 1000.

321_1000_dolaru.jpg Baptistu sludinātājs Tony Mavrakos saņēma īpašu uzaicinājumu un no viena cilvēka piedāvājumu. "Es došu jums $ 1000 par vienu verse Bībelē, kas pierādītu, ka ir svētdiena Christian diena, kas pielūdza. Tas ...
Pievienots: 24.01.2011
Lasījumi: 128132x

Turpināt mūsu cītīgs senču Reformācijas

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Foto avots: WikipediaVeselas paaudzes čehu valstī bija centrs reformētās ticības visā Eiropā. Katrs no mums zina nosaukumiem, piemēram, Jans Huss un Jan Zizka. Bet jūs zināt, cik liela Dieva spēks ir ...
Pievienots: 13.12.2011
Lasījumi: 162358x

Lv.AmazingHope.net - Dieva likums - desmit baušļiem tiesības