Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

Kas ir nāve?

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 183015x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.

10 nodaļās Mateja evaņģēlijā Jēzus runā par 16 pantos ciešanas, kas nāk viņa sekotājiem. Viņš runā par to, ka cilvēki var izmantot šo laiku, bet to ir ierobežota. Jēzus norāda uz atšķirību, kas pastāv starp "nonāvēšana iestādes" un galīgo crash, kas radīs Dievu.

Tas pats ir 10,28 Mateja, Lūkas saka.

Luke 12,4-5 - jūs, mani draugi, es saku: Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, un tad viņi ir nekas darīt vēl vairāk. I'll parādīs ko jūs bailes: bailes Viņu, kurš, kad nogalināja, ir tiesības nodot ellē. Jā, es jums saku, tas ir bailes.

Mēs redzam šeit, ka Jēzus nošķir nāvi, kas ietekmē visus cilvēkus, un viens gala nāvi tiem, kas vēl nav nožēlojis. Cilvēki var tikai radīt uzticīgs pirmo nāvi, bet ne citiem!

5,29-30 Saskaņā ar Matthew - būs "ellē" izmet visu ķermeni, nodokļu maksātāju grēcinieks. Saskaņā ar Mateja 10,28 bojā ellē, ķermeni un dvēseli. Jēzus un praviešu vārdus, ir skaidrs, ka ļaunie necietīs uz visiem laikiem, bet ka diena, kad visi būs apdegums un mirst.

Matthew 5,29-30 - vilinoši, ja jūsu labā acs, shucks tos un nometiet off. Tas ir labāk, lai jūs varētu zaudēt kādu no jūsu vīrišķību, nekā visa tava miesa tiek iemesta ellē. Ir vilinoši, ja jūs savu labo roku nogriezts un nometiet to off. Tas ir labāk, lai jūs varētu zaudēt kādu no jūsu vīrišķību, nekā visa tava miesa tiek zaudēta uz elli.

Matthew 13,40-42 - Kā nezāles savāc un tad jādedzina uguns, tāpēc tas beigsies pasaulē. Cilvēka Dēls izsūtīs savus eņģeļus, un tie no viņa valstības atlasītas visas šokējoši, jo tie, kas izdara ļaunu, un mest tos ugunīgs krāsns. Tur būs raudāšana un zobu trīcēšana.

Mateja 13, 49-50 - Tas pats notiks pēc pasaules gala: eņģeļi nāk tālāk, atsevišķi ļaunie no taisnīgs un cast tos ugunīgs krāsns. Tur būs raudāšana un zobu trīcēšana.

Par to, vai persona ir nemirstīga dvēsele jautājums, var notikt tikai tad, ja nepareizu vārdu mēs saprotam dvēseli un dod viņam nozīmē nevis sākotnēji iecerēts.

Body + Spirit = Dvēsele (dzīvi)

1 Korintiešiem 15,45 - kā ir rakstīts: "Pirmais cilvēks Ādams kļuva par dzīvu dvēseli,"

Neaizmirstiet, ka grieķu vārds "psihe", kas bieži tiek tulkots kā Soul, cita starpā, kā arī -. Life

Vajātāji var nogalināt kristieši, bet viņi nevar solījumu veikt savu dzīvi. Tā bija arī stingra pārliecība par apustuļa Pāvila.

Romāns 8,38-39 - es esmu pārliecināts, ka nāve, ne dzīve, eņģeļi, ne dēmoniem, lietas iesniedz ne nākotnes, tikai tās pilnvaras, augstums ne dziļums, ne kaut kas cits visu radīšana var mūs šķirt no Dieva mīlestības Kristū Jēzus, mūsu Kungs!

Bībele runā par cerību augšāmcelšanos un jaunu dzīvi pēc otrā atnākšana Jēzus Kristus, kurš ir vara pār nāvi. Mēs nevaram pieņemt viens dzejolis, kas labi saprotams un noliedza skaits skaidru un saprotamu pantus runājot par cilvēka augšāmcelšanos un pēc nāves stāvoklī.

Daniel 12,13 - Bet jūs paturēt beigām. Bet pārējais, pēdējā dienā tu pamosties, lai saņemtu balvu. "

Salamans 9,5-6 - dzīvojamā zina, ka viņiem ir jāmirst, bet miruši neko nezinu. Neviena atriebības jau nevar iegūt pat tikai no tiem atmiņas gāja bojā. Savu mīlestību un savu naidu, visas kaislība ir pagājis. Neviens būs daļa kaut ko, kas notiek zem saules.

Psalms 78, 50 - (Smid) ne saglabāt savu dvēseli no nāves ....

John 11,11-14 - Mūsu draugs Lācars ir aizmidzis ...., Tad Jēzus sacīja skaidri: "Lācars ir miris.

Psalmi 115,17 - Dead Lord bez slavēt nē, nē, kas pārauguši valstībā klusums.

Psalmi 146,3-4 - Nepaļaujieties uz spēcīgu - mirstīgo nevar glābt nevienu. Zaudējot savu elpu, atgriežas valstī, nodomi ir sagrautas šajā dienā.

John 5,28 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk stunda, kad visi, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļaunu augšāmcelšanos tiesai .

1 Korintiešiem 15, 51-54 - mēs jums parādīsim noslēpumu tagad: Visi nomirst, bet mēs visi mainījies - vienreiz, kad skaņas taures paziņojot beigām. Līdz trieciens, mirušie tiks augšāmcelti, lai nemirstību un mēs mainīts. Šis pārejas jāliek nepomíjivost, šajā mirstīgajā ir likts uz nemirstību. Un, kad tas ātri bojājas liek ne iedomība un šis mirstīgais liek uz nemirstību, tad nāk ar to, kas rakstīts: "Nāve ir aprijusi, zaudēja uzvaru!"


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Viltus doktrīnas nemirstību dvēsele

58_duch.jpg Tas ir patiesi nemirstīgu dvēseli, vai arī tas ir ilūzija? Ko stāsta mums to prātā Bībelē?Daudzas baznīcas ir veikušas pagānu doktrīnu nāvi. Viņi ir pārliecināti, ka pēc nāves ir tikai vēl ...
Pievienots: 30.07.2010
Lasījumi: 163834x

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 185134x

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas ir klīniskās nāves, kas pieredzi cilvēki ir?Daudzi cilvēki visā pasaulē, kuri ir piedzīvojuši klīnisko nāvi, pastāstiet savu pieredzi. Laikā smadzeņu nāvi, cilvēki ir dažādi pieredzes, jo ceļš ir tumšs tunelis, ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 303885x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 162425x
Ieteicamais

Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lūkas 23, 42-43 - Tad Jēzus sacīja: "Piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā." Jēzus atbildēja: "Patiesi Es jums saku: šodien tu būtu kopā ar mani paradīzē."Kas apliecina, ka persona "paliek ...
Pievienots: 02.11.2010
Lasījumi: 134798x

Lv.AmazingHope.net - Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28