Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

Kas ir nāve?

371_existuje_peklo.jpg

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 186148x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina spriedumu vispār, tad ir elle, lai iztīrītu mūsu valsti no grēka, mūžīga un neizdzēšamā ugunī un iznīcināt visus grēciniekus. Šī būs otrā, galīgā redakcija un mūžīgo nāvi. Tad Dievs atjaunos un radot jaunas zemes.

Teorija šķīstītavu un dvēseles nemirstību, ir izdomājums filozofija, kas lika pamatus Plato. Visā Bībeles atrast verses runājot, ka dvēsele ir nemirstīga, vai ka pastāv šķīstītava!

Bībele ir pilnīgi skaidrs, daudzi verses, ka runāt par mirušu gulēt un nezinu neko, kamēr otrā atnākšana Jēzus Kristus. Tad Jēzus Kristus resurrects miris un apbalvot pēc to darbiem.

Šie panti ir tik daudz, ka, ja mēs interpretēt dažus pantus atzīšanu par līdzību par bagāto vīru un Lācaru, vai uz krusta, lai tā nav mūžīga elle laupītājs, mēs liegtu pārējo Bībeli, tostarp mācību augšāmcelšanās un otrā atnākšana Jēzus Kristus.

Veselas teorijas šķīstītavu, mūžīgās ciešanas ellē noliedz absolūti svarīgākais - mirušo augšāmcelšanos par otro atnākšanu Jēzus Kristus mūsu zemi!

Ļaujiet Bībeles runā. Spriest par sevi, ko tas saka.

Ja miris miegā?

Daniel 12,2 - tad viņš pamostas daudz kas gulēt zemes pīšļiem. Daži mūžīgo dzīvību, citi kauns, par mūžīgo brīdinājuma.

Salamans 3,20 - viss norāda uz to pašu vietu - tie visi ir no putekļiem putekļu visiem atgriezties atkal. Kurš zina, ka cilvēka gars iet uz augšu, bet dzīvnieka gars pazūd zem zemes? (Derīguma Gars = Dievs, mēs saņēmām būtne, nevis nemirstīga dvēsele.)

Salamans 12,7 - pirms putekļu atgriežas valstī, kurā tas bija, un gars atgriežas pie Dieva, kas ir piešķīrusi pilnvarojumu.

Salamans 9,10 - neko, lai turēt rokā, es varu iet par visu - galu galā, jūs gatavojas kapa, kur nav ko darīt, trūkst izjūtu, gudrības un atziņas!

Kad miris palielināsies un ir augšāmcelšanās?

1 Tesaloniķiešiem 4,16 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās.

John 5,28 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk stunda, kad visi, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļaunu augšāmcelšanos tiesai .

1 Korintiešiem 15,52 - Līdz trieciens, mirušie tiks augšāmcelti, lai nemirstību un mēs mainīts.

1 Korintiešiem 15,42 - Tas ir arī augšāmcelšanās. Aprakšanu mirstīgo ķermeni, Jēzus ir nemirstīgs. (Uzticīgi ticīgie).

Atklāsmes 20,6 - Svētā, un svēts ir tas, kas ir piedalījušies pirmā augšāmcelšanās. Attiecībā uz šādām otrā nāve nav tiesību.

Ko Bībele saka par sodīšanu par grēku?

Romāns 6,23 - algas grēks ir nāve, bet Dieva balva ir mūžīga dzīvība Kristū Jēzū, mūsu Kungā.

Ecēhiēla 18,4 - Lo - es arī visu dzīvi, dzīvi, vecāku un bērnu dzīvi! Life būs jāmaksā kurš grēkojuši.

Kas ir šī veida nāves?

2. Tesaloniķiešiem 1:8-9 - Kungs Jēzus atklāja, no debesīm ar savu vareno eņģeļiem liesmojošu uguns, lai sodītu tos, kuri neatzīst Dievu un pieņemt evaņģēliju un mūsu Kunga Jēzus. To sodu būs mūžīga iznīcināšanu atdalīšanu no Tā Kunga un no viņa awesome pilnvaras.

Tas ir galvenais ugunsgrēku vīrieti?

Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.

Ecēhiēla 18,20 - dvēsele, kas grēku dara die; dēlu nav ciest netaisnību no tēviem un tēvu netiks ciest netaisnību no dēla.

Kas ir pielīdzināma galam uz ļauno?

Psalmi 37,20 - nevērtīgs līdzcilvēkiem, tomēr tiks iznīcināti, Kungs ienaidniekiem pazūd, piemēram, zāles no ganībām absorbē dūmi.

Kā to apraksta Jānis Kristītājs bija iznīcināšanu ļauno?

Matthew 3,12 - Man ir lāpstu rokā un atbrīvo savu kulšanas grīdas. Gather savu kviešus klētī, bet pelavas viņš deg ar neizdzēšamā ugunī!

Tiks daļa ļauno pamests?

Maleahija 3,19 - Redzi, diena ir pienākusi degošs kā krāsns! Visi uzbriest galvas un visi vainīgie tiks rugāji, un dienu, nāk dedzināt tos uz augšu, saka Tas Kungs Cebaots. Ir palicis no tiem saknes vai filiāles!

Viņi ļauni cilvēki, kas tieši ar sodu - tūlīt pēc nāves un gaida dienu, vai tiesā?

2. Peter 2,9 - Kungs tādēļ var atbrīvot no dievbijīgs izmēģinājumu, bet negodīga sagaidīt dienu viņa soda pētījumā.

Ja vieta nelabs, tad?

Psalmi 37,10 - In laiciņu nelietis pazūd, atskatos uz viņu, un viņš nav.

2. Peter 3,12 -, kas ar nepacietību meklējiet Dieva dienu! Debesis tad pazūd uguns un elementi izkausēt ar siltumu.

2. Peter 3,7 - tas pats vārds, glabā un uztur pašreizējās debesīm un zemi, lai uguns, kas gaida uz Pastardiena un bezdievīgiem vīriešu eja.

2. Peter 3,10 - dienā debesis crashing leju ar crash, elementi izšķīdina ar siltumu un ar visu savu darbiem zeme tiks atklāts.

No kurienes nāk uguns, kas iznīcina to?

Atklāsmes par 20,9 Jāņa - personāls, horizonta, apkārt nometnē svēto un mīļoto pilsētu, bet uguns krita no debesīm un aprija tos.

Jesajas 28,21 -, kā Tas Kungs rodas uz kalnu Peracim, rozhorlí kā toreiz ar Gibeonas ielejā, lai veiktu darbu - viņa ārkārtas darbu, lai pabeigtu savu uzdevumu - viņa neparasto uzdevumu.

Atklāsmes 20,13-14 - Jūras atdeva tiem, miris tajā, kā arī izsniedz nāves un elles kas miruši viņiem, un katrs vērtēja pēc viņa darbiem. Nāve un Hades tika iemesti uguns - tas ir otrā nāve.

Kas tas uguns ar ļauno cilvēku?

Maleahija 4,3 - Tad mīdīt ļauno - būs zem kājām, piemēram, pelniem dienā, saka Tas Kungs Cebaots.

Kas sauc galīgo iznīcināšanu neticīgs vīriešiem?

Atklāsmes 20, 14, - Nāve un Hades tika iemesti uguns - tas ir otrā nāve.

Kas stāsts brīdina par sodīšanu mūžīgā uguns?

Jūdas 1, 7 - tāpat kā tas bija Sodoma un Gomora un apkārtējās pilsētas, kas ir līdzīgi tiem atļauties netiklības un perversijas neizdevās. Tas tagad kalpo kā brīdinājums no soda mūžīgās uguns.

Genesis 19,24-25 - Un Tas Kungs rained uz Sodomu un pēc Gomoras sērs un uguns no Kunga bija debesīs. Viņa ir visa pilsēta ar apkārtējo līdzenumu, ar visiem iedzīvotājiem, un visu, kas izaug no izpostītu valsti.

Kas ir atklāts pēc pēdējā liesmu ellē?

2. Peter 3,13 -, bet mēs skatāmies uz jaunas debesis un jaunu zemi - mājās pašu kapitāla.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - pēc sešām dienām Jēzus ņēma Pēteri viņam Džeimss un tā brāli Jāni, kuru vadīja tās vieni augstu kalnu un tika apskaidrots viņu priekšā. Viņa seja spīdēja kā saule, ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 321035x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 163624x
Ieteicamais

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.10 nodaļās Mateja evaņģēlijā Jēzus runā par ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 184353x

Viltus doktrīnas nemirstību dvēsele

58_duch.jpg Tas ir patiesi nemirstīgu dvēseli, vai arī tas ir ilūzija? Ko stāsta mums to prātā Bībelē?Daudzas baznīcas ir veikušas pagānu doktrīnu nāvi. Viņi ir pārliecināti, ka pēc nāves ir tikai vēl ...
Pievienots: 30.07.2010
Lasījumi: 164889x

Video - Meklēt patiesība - labas ziņas par elli

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas ir nāve un kas ir pēc nāves? Kas ir elle, kur ellē ir? Ir elle reāla, vai vienkārši fikcija? Tas ir patiešām mīlošs Dievs pieļauj šādu nežēlīgu un grēcīgu cilvēku ...
Pievienots: 01.11.2010
Lasījumi: 179194x

Lv.AmazingHope.net - Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?