Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

False Mesija New Age un Maitrea

Beigām 2012 Pasaules prophecy?

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg

False Mesija New Age un Maitrea

Pievienots: 26.11.2010
Lasījumi: 162507x
Tēmas: Beigām 2012 Pasaules prophecy?
PrintTisk

"New Age" ar šiem vārdiem, kopš 1984 arvien sastopas visos laikrakstos un ziņu raidījumus. Cilvēce ilgojas pēc, jo tas vairs nav uz zemes kopā ar mums pēdējā. Kaut kas notiks. Bībele runā par otro atnākšanu Jēzus Kristus, un tiesa iepriekš pasaules Apocalypse, bet daudzi ir ērtāk domāt par tā saukto New Age, kas nāk uz šejieni un darīt vēl viens no mums labāk cilvēkiem.

VEIDS New Age kustības

New Age kustības lavīnu izplatās visā pasaulē, un ir neskaitāmus sekotājus. Visa kustība sastāv no tūkstošiem organizāciju, to tīkliem aptvertu visu pasauli. Viņi ir viens mērķis - jaunu pasaules kārtību izveidi atjaunot ar kopējām unifikācija domāšanas un pēc tam co. Šīs sistēmas pamatā ir ticība sava veida "iekšējā valdība" pār mūsu planētas, kas tiek īstenota hierarhiju garīgajām būtnēm, vai kapteinis, gudrības, kas ir faktiski dēmonisks tirdzniecību.

Tā ir sintēze austrumu reliģijām, spiritisms un Gnosis, balstoties uz slepenu mācībām starpniecību dēmonisko garīgo spēku. Tāpēc ir skaidrs, ka pastāv dažādās nozarēs, nevis okultismu, gaišredzība, astroloģija, hipnoze, ufology, joga, reinkarnācijai un daudzi citi ticību. Spirituālistiskās vidēja apliecina un pamatnostādnes, kā sludināt ir paslēpta visā pasaulē. Šajā jaunas pasaules kārtības, kas vērsta New Age, nav pamata kristiešu Dievs vietu Viņa vietā bija piepildīta līdz troņa Lucifers. Virzītājspēks New Age patiesībā Luciferam vēlme ir vienāda ar augstāko un būt pielūdz kā Dievu. Viņš vēlas, lai imitētu Kristus nāk, un tāpēc ir nepieciešams apvienot visu pasauli.

2. Tesaloniķiešiem 2,3-4 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs!

IESPIEŠANOS VALSTS

Viens no galvenajiem uzskatiem ir tāds, ka visām reliģijām ir "Kopējā patiesība" par tiltu uz span pār visiem atšķirības. Lika pamatus jaunai vecumu Alises Beilijas (1880-1949). Kā spirituālistiskās vidēji saņem ziņu no ts "master gudrības" Tibetas Djawal Kuls. Šis ziņojums pieņemts spontāni automātisko rakstīšanu, un pēc tam publicē, kā slepenu plānu, kas joprojām ir saistošs un nosaka virzienu New Age. Seko kopuma kustībai bija publicēti tikai kopš 1975, un ir jāizplata ar visiem iespējamiem līdzekļiem, ka cilvēce uzzināja par nākamo darbības "ir New Age Kristus."

Programmas New Age likts priekšā veselīgu uzturu, alternatīvo medicīnu, uzņēmumiem ar dabīgo zāļu (organiskie, macrobiotic), kas nodarbojas ar ekoloģiju un izglītības jomā. Galvenokārt tomēr nodarbojas ar viņu programmā, pat dažāda veida Austrumu slēptas metodes: meditācija, joga, tabletes, hipnoze, pārdabisks dziedināšanas metodes un tā saukto "pozitīvo domāšanu", kur tiek uzskatīts, ka katra cilvēka spēks ir labi. Tas ir unbiblical viedokli, jo visi, kas mums labu ir tikai Dieva mīlestību.

Izrāvienu veikt sabiedrisko kustību virsgrāmatā Marilyn Ferguson "Piedāvājums sazvērestību", kas ir cildens sola "Golden Age cilvēcei", kas būs piepildīta ar prieku ", maina prātu un domāšanu" cilvēki.

Lielākā daļa cilvēku ietekmē tā saukto "vilnis fantāzijas", kas tiek piedāvāta filmas, audio kasetes, grāmatas, rotaļlietas un sociālā spēles pirmo reizi hit movie ET, Star Wars, Harry Potter, Avatar ... Jā, visi ar slēptiem tēmām, pārdabisks un fantāziju nosaukumi vadīt New Age kustībā. Visjaudīgākais iespējams ietekmēt masu cilvēku, protams, mūzika. Pat Alises Beilijas vadībā spiritisms deva norādījumus "Mūzikas terapija", kas ir daļa no mācību cilvēku. parādījās ierakstus ar "sfērisku mūziku".

Arī daudzas organizācijas ar būtisku ietekmi jaunā laikmeta. Piemēram, OSN un UNESCO, Pasaules Baznīcu Padomes Rockefeller Foundation, feministu organizācijas, kuras mērķis ir novērst racionālas domāšanas un valdība par prioritāti sieviešu unbiblical, un daudzi citi. Daudzi ir ļoti aktīvi, lai sasniegtu mērķus, jaunā laikmeta.

MĒRĶI UN plānus saistībā ar jaunu AGE

Lai būtu vesels pasaule ir jāmaina atbilstoši New Age domāšanu. Ikvienam ir jāsaprot, ka tā ir daļa no dabas un visumu. Mērķis ir līdzsvarot visas pretstati - visi saplūst vienā. Ir centieni pievienoties reliģiju. Cilvēka uzdevums ir redzams atrast laimi, gandarījumu un panākumus. Bailes nāk apokaliptiskā katastrofa ir lieka, jo to var mierinājums utopijas "globāla sabiedrības mieru un klusumu."

Alise Beilija starpniecību, kas ir vidēja šo plānu: no New World Order Jaunās pasaules valdību izveidošanu un jaunu reliģiju. Politiskā kustība ir iegūt kontroli pār pasauli. Atklāti veicina izbeigšanas vai iznīcināšanu nacionālo valstu, lai saglabātu mieru un cilvēci. Eiropas Savienība ir piemērs.

New Age kustība, tomēr, neņemot vērā politiskās, ekonomiskās un reliģiskās mērķi - tā ir pati reliģija. Tai ir "svēto rakstu, lūgšanu formulas, un" Mantra "(meditācija zilbes) Tā ir garīgais centrs, piemēram, Findhorn -. Skotijā Comunity un Esalen, Kalifornijā ASV Līdzīgi centri ir izveidoti visās valstīs Mēs tiekamies šeit.. ar pieredzi, ir līdzīgi kristiešu atdzimšanas, kuru priesteri un priesterienes, pravieši un cilvēki ar pārdabiskām spējām, kas ļautu viņiem izdarīt lielu "zīmēm un brīnumiem", un ar savu skolotāju - guru, kurš paziņoja, Mesija.

Kustība sludina, ka cilvēks var atpirkt sevi, kad paplašināt savu apziņu un līdz ar to nonāk kā Dievs. Ticības centrs ir ticība cilvēkiem un ticība spēkiem, var atrast "Cosmos". Ja kāds vēlas būt kā Dievs, tad ir skaidrs, ka sātans spēlē lomu, New Age kustību, pat revered.

Viens no galvenajiem līderiem New Age, David Spangler, 1970 otrais direktors vadošais centrs kustības "Findhorn Foundation Skotijā, rakstīja viens no viņa daudz grāmatu " Lucifers darbi katrā no mums likt mūs valsts pilnību. Ievadot jaunu ēru, jauna laikmeta cilvēka pilnību, tad katrs no mums sasniedz punktu noteiktā veidā, ko es saucu "Luciferian uzsākšana" -, kas ir veltīta Lucifers. Spangler, kas uztur pastāvīgus sakarus ar dēmonisks spēkiem, arī publiski paziņoja, ka gaisma, kas apgaismo Findhorn, gaisma ir Lucifers, kas dod patiesu gaismu pasaulei. Plānotā pasaules reliģiju kā valsts vadītāju kodols ir veltīta Lucifers.

Avoti garīgās kustības arī ļauj ministri gudrība, stiprie alkoholiskie dzērieni, senči un dabas stiprie alkoholiskie dzērieni izplatīšanās burvestībām. Un tā šis "reliģija" cēlies no visiem slēptas avotiem, kas cilvēcei vienmēr ir bijusi zināma.

Tas ir saskaņā ar stingriem aizliegumu Dievs!

Mozus 18, 10-14 - Vai var atrast starp jums, kas būtu jūsu dēls vai meita, kas uguns! Tāpat, ne gaišreģis, gaišreģis, Hadač, burvis, čūska, izsolītāja spirti, psihisko vai kas apspriežas ar mirušajiem. Ikviens, kurš izdara tāda lieta ir sickening Tam Kungam! Tieši tāpēc, piemēram Abominations Tas Kungs, tavs Dievs izdzina pirms jums. Pilnībā apzināties Kunga, sava Dieva. Valstīm, kas ovládneš, klausās psihika un magicians, bet jūs, Kungs, tavs Dievs, bet ne.

Atklāsmes 12,12 Jāņa - Priecājies tādēļ O debesis un jūs, kas dzīvo viņiem. Bet bēdas tiem, kas dzīvo uz sauszemes un jūrā, jo velns nāks uz leju ar lielu dusmas, jo viņš zina savu laiks ir īss.

Simboli NEW AGE

Visi dažādu New Age grupas piekritēju saista gandrīz reliģisko pieredzi: saskarē ar dēmoniem, izmantojot narkotikām, meditācijas un psychotechnik. Tas ir, faktiski, ko vada dēmonisks gara planētu hierarhijas "Masters Gudrības."

New Age simboli ir svastika - sena Indo-ģermāņu mistisks simbols laimes, no kuras Hitlers pārņēma veco vāciešiem. Turklāt ir 666 (Atklāsmes 13,18), kas saskaņā ar Alice Bailey's "svēto īpašības", un, mācoties izmantot, cik vien iespējams, lai paātrinātu jaunu Age. Cita apzīmējuma, ir varavīksnes plaši izplatīta - parasti tikai puse, kas simbolizē saikni starp cilvēka dvēsele un "lielu garu no Visuma", kas ir Lucifers.

FAKE Kristus

Galvenais varonis plānoto pasaules kundzību un pasaules reliģijas ir "Maitrea" kustību, kuras vēlējās padarīt sabiedrībai Apr 25, 1982. Daudzās valstīs paziņo virsraksti žurnālos Kristus jau ir starp mums, pasaule nenāk nosodīt, bet, lai palīdzētu un iedvesmu. Viņš ir Maitreja, pasaules pedagogs. Viņi teic, ka tas ir personība, jo mums ir dažādi nosaukumi: ebreji zvanīt viņam Mesija, budisti piekto Buda, Muhameds un musulmaņiem par hinduisti Krišnu. Tagad ir šeit, lai mūs New Age. Viņa klātbūtne būtu mums garantiju, ka tā vairs nebūs trešā pasaules kara.

Kas ir faktiski stāvus Maitrea pārņems?

Viņš ir viņa rokās, lai pārņemtu pasauli, to, Lucifers. Tas būtībā iemiesojums Lucifers. Viņa vadībā ir sākusi sistēmu pilnīgu kontroli no pasaules, tikai tas, kas dominē un kontrolē visas vitālas var dominēt pasaulē.

Cilvēkiem, lai saņemtu tirdzniecības atļauju, un uzņēmumiem, jāpierāda uzticību Maitreja, tas ir fakts, Lucifers. Visas pasaules pilsoņiem ir jāpiešķir numurus, ko pēc tam var izmantot ar jebkuru finanšu darījumu, kaut gan maziem pirkumiem. Visi maksājumi tiek apstrādāti, izmantojot iepriekš minēto kredītpunktu sistēmu, jo nauda tiks atcelta.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis!

Atklāsmes 13,16-17 Jāņa - Visi mazie un lielu, bagātiem un nabagiem, brīvu un vergu ļauj nodot zīmi labajā vai pieres, lai neviens nevar pirkt vai pārdot, ne tad, ja tas nozīmē - vai nosaukumu , zvērs skaitu savu vārdu.

Gatavojoties veikšanai Maitrea ir svarīga nozīme vadītāja New Age ar Skotijas Bendžamina Krēmes. Saskaņā ar viņa liecību ir slepens un Maitrea kaut kur gaida jāsagatavo un plašas sabiedrības iepazīstināšana ar "kapteinis planētu hierarhija, tāpēc viņi varētu pieņemt kā savu Mesiju. Jāievieš kā ļoti apdāvinātu personu, kas ir veikta attīstības process līdz pilnībai un sasniedza "stāvokli kristietību."

Mesija tiek saukta par "Kristus", bet patiesībā tas ir Antikrists. Jo savus ziņojumus uzsver augstāko vadītāju hierarhijas dieviem un meistaru ", un Jēzus bija māceklis Jēzus, un tādējādi ir saskaņā ar viņu, un viņš bija bērns.

Saistībā ar jauno AGE BAZNĪCA

Visi tie, kas nevēlas pieņemt Kristu kā Maitrea gaida pēc B. Crema "sadalīšanas Zobenbrāļu Jā Maitrea vēlas. Izveidot pasaules reliģija, kas būs saistošs visiem. Tātad New Age kustības kļūst par draudu ebrejiem un kristiešiem, kuri ar viņu ir gatavi sadarboties un vēlaties dzīvot, ko Bībele -. Dieva Vārds

Tā apgalvoja, jaunajā laikmetā reliģiskās brīvības prasība vairs nepastāv. "Jauns Kristus" plānoto pārveidošanu par kristietību, kas nozīmē, ka Bībeles Christianity zaudē savas tiesības uz pastāvēšanu. Tas ir arī labs.

Ka reformatori, ko viņi cīnījās un mira par to, kas, lai nodzēstu maldīgus no Baznīcas un atgriezties Bībeles saknes ticības un Jēzus Kristus ir šodien Lielākā daļa protestantu baznīcu apspiestas.

Tā vietā, tā saukto ekumēniskā apvieno visas protestantu baznīcu kopā ar Romas katoļu Baznīcu pasaules sabiedrību, bet gan lēni un slepeni veic Romas katoļu baznīca mācību, ka Lucifers ir parādā.

Tā ir pasaulē apspiesta Bībeles ticību pasaules radīšanas septiņās dienās, apspiešanas ticības burtiski otro atnākšanu Jēzus Kristus un uz zemes tiesā. Tas pagarināts unbiblical pārliecību par nemirstību, tādējādi bruģējot ceļu uz pasaules paplašināšanai un atklāsmes spiritisms meistari, nomāc ticība derīgumu Dieva nemainīgs likums - desmit baušļi, kā pasākums, par Dieva tiesu.

Ts Marian vēstījums būtībā spiritualistic vadība ar vienu mērķi. Traucējošos no Jēzus Kristus atnākšana, Viņa tiesas un Dieva Valstība un ļauj apvienošanās pasaulē un Lucifera iemiesojums, gaismas eņģelis pavairot to. Jā mācības New Age ir ļoti saistīts ar pāvesta amats, vairāk nekā šķiet. Un tādējādi atbilst Bībeles pravietojums Jāņa Atklāsmes grāmata, kas 13 nodaļā.

UZMANĪBU Lucifers un to imitācijas nāk Bībelē

Ir tikai viens Kungs, - nemirstīga Dievs, kas valda pār visiem, un Jēzu Kristu, Viņa vienpiedzimušo Dēlu, kurš aizņem viņa tiesības. Bībele - Dieva vārds runā skaidri, kad viņš saka, ka vienīgais valdnieks ir Jēzus Kristus un Viņa tuvojas beigām pasaule ir ļoti kavēti imitācija.

Matthew 24,26-27 - tev saka, "Paskaties, ir tuksnesis! "Iet ne tālāk: vai:" Redzi, viņš ir slepenā vietā, "Nekad par Cilvēka Dēla Advent nāk kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem..

Matthew 24,11 - Un daudzi viltus pravieši radīsies un maldināt daudz.

Efeziešiem 1, 17, 20-23 - maijs Dievs un mūsu Kunga Jēzus Kristus Tēvs, godības liek garu gudrības un atklāsmes zināt viņu. Tas izrādījās spēku no Kristus, kad viņš no miroņiem, un apsēdās pie viņa labās rokas debesīs, tālu virs katra valdības, jauda, jaudas un vara, un katru vārdu, kas tiek izrunāts, nu šajā vecumā vai nākotnē. Dievs "padevās visiem viņa kājām lietas" kā draudzes galva bija tā viss, kas ir viņa ķermenis, ir pilnība Viņu, kas aizpilda kopumā.

Mateja 28, 18 - Jēzus tuvojās viņiem un sacīja: "Es esmu, ņemot vērā visas iestādes debesīs un virs zemes Tāpēc iet saņemt par mācekļiem visas tautas, kristīdami tās Tēva, Dēla un Svētā Gara, mācot viņiem.. ievērot visu, ko es jums esmu pavēlējis. Un lūk, es esmu ar jums vienmēr, līdz pat galam pasaulē. "

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

1 Tesaloniķiešiem 4,16 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās.

Kas grib patiešām jaunu vecumu, mūžīgās Valstības, viņš nodod savu dzīvi Jēzum Kristum, veltīt viņam, nevis Lucifers. Ja tas neizdodas, bojā un pazūd, ar Lucifers. Tikai Jēzus var stāvēt līdz mūžīgo dzīvi krāšņums un krāšņumā.

Lucifers ir impērijas un Jēzus Kristus Karalistes stendi pret otru atklātā kaujā, kura augstākais punkts ir beigās. Empire aktivizētu tumsu kā nekad agrāk. Dream valstība gaismas un miera, kā announcers runāt par viņas kustībām nevar atbalstīt, jo pasaule ir piepildīta ar zvanītājiem grēkus uz debesīm un kustības nav cīņa pret tiem. Nav uz stabila pamata, kas ir Jēzus Kristus, kurš mācīja cilvēkiem, kā dzīvot un būt Dieva negrozāma likuma no sirds.

Cilvēki ir tikai viena ceļš uz pestīšanu: ar patiesu konversiju, nožēlot un dzīvot žēlastību Kungu Jēzu Kristu. Reālā jauna laikmeta var nākt tikai ar jauniem cilvēkiem, kas dzīvo jaunu dzīvi, un tas atmodina tikai Jēzus Kristus ceļā uz grēku nožēlošanu, gandarīšanas stiprums, viņa asinīs izpirkt.

Pirms nāk stunda pirms Jēzus atgriešanās un pabeidz savu ļoti tiesas joprojām ir labvēlības periods. Un tie, kas pazīst Dievu un viņa paštaisns varu, viņi var vērsties pie Viņa un nožēlot. Tāpēc ikviens, kurš saņem dievišķo Jēzus Kristus gaisma un kas dod godu Dievam Tēvam un Jēzum Kristum - sists krustā, un viņš atkal apliecina, ka ir piemērojams Viņa baušļus, viņš būs pasargāts no ļauno ietekmi. Pat šeit uz zemes mēs dzīvojam Dieva valstība, kas ir prototips, kas tiks pilnībā atklāti Viņa otrās atnākšanas.

Jā, Jēzus Kristus nāks, parādās kā pēdējā uzvarētāju sātanisks spēku! Katrs sejas lēmumu, vai atļaut sātanam, lai savaldzinātu vai satveriet patiesību.

Matthew 24,23-25 - Ja jūs vai kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai," Te tā ir! "Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. Redzi, es jums teicu iepriekš.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, tas nāk ar mākoņiem un katru acs redzēt viņu, pat tie, kas perforētas viņu. Visas zemes viņam ciltis raudāt. Jā, patiesi.

Novilkta no grāmatas: "Jauns Vecums no Bībeles perspektīvas" Mbschlink, sīkāka informācija par Konstances Cumbey grāmatu "Hidden briesmām varavīksnes".


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 151462x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Beigām 2012 Pasaules prophecy?

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to ...
Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 171227x

Mēs varam noteikt pasaules galu datumu un Jēzus Kristus nāk?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Nesen nepārtraukti pieaug to cilvēku skaits, kuri saprot, ka uz mūsu Pestītāja Jēzus Kristus atnākšana ir ļoti tuvu. Cilvēki domā, pētot pravietojumu un mēģina saskatīt dažādas zīmes, vai Bībeles vai nebībelisku.Uz ...
Pievienots: 09.10.2011
Lasījumi: 222233x

Beigām, 2012 World, Maya un to kalendāru?

74_mayan-calander.jpg Lai katastrofāla pasaules gala līdz 2012? Vai arī pāreja uz jaunajiem laikiem, garīgi sabiedrībā? Vai šie fakti patiess vai fiction, krāpšanu un viltu?Datums tuvojas, no kuriem daudzi cilvēki vērā creeps. Šis ...
Pievienots: 14.01.2011
Lasījumi: 349308x

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.New ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 233119x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 151462x

Lv.AmazingHope.net - False Mesija New Age un Maitrea