Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Gatavojoties gala

Izejas punkts, ko es varu darīt?

514_egw-country_living.jpg

Gatavojoties gala

Pievienots: 23.11.2011
Lasījumi: 150205x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

"Kad runa ir laiks testiem, izrādās, kurš regulē dzīvi Dieva Vārda Vasarā nav starp mūžzaļo un citi koki tik acīmredzama atšķirība.. Bet, ja ziemas vētru notiek, mūžzaļie koki paliks nemainīga, savu pārējo zaļumi nāk ne formāla Christian šodien ir atzīt tiesības,. bet tuvojas laiks, kad starpība rāda. Just to, kas ir acīmredzama naidīgumu, fanātisms un neiecietība valdīt, vajāšanu sākuma. Zakolísají mazticīgie un liekuļiem un atteikties no savas ticības. True kristiešiem, Tomēr, pretoties un paliek stingri kā akmens, viņu ticība būs spēcīgāka un gaišāku cer, nekā pagaidām. "(Lielā teātra kādreiz = Lielā cīņa, lapas 378) (Mūsu tulkojumu" Lielā cīņa "ir dažādas lappušu numerāciju)

Laikā, kad bēdām vadīs mūs uz priekšu, tikai Dieva spēks, bet tagad mēs varam sagatavot ieteikumu, ka Dievs mums devis.

Pētījums Dieva Vārdu

Bībele satur daudz solījumu, ko mums vajadzētu skava, iemūžināt tos atmiņā un personai ir sludināt. Populārākās ir Psalmos, Jesajas, evaņģēlijos un Vēstule, lai filipiešiem. Arī 37. nodaļā Great drāma vecuma (Mūsu vienīgā drošība) mums piedāvā labu padomu. Divi īsu fragmentu, daudzi iesaka. "Tikai cilvēki, kas stiprina viņa prātā patiesības Bībeles, pieceļas, pēdējā lielā cīņa." (Page 373) "pirmais un lielākais pienākums saprātīgu būtņu ir mācīties no Svētajiem Rakstiem, kas ir patiess, tad atbilstoši dzīvot un iedrošināt citus darīt arī to." (Lappuse 376)

Pavadīt laiku lūgšanā ar Dievu

Regulāri vienotībā ar Dievu, lai uzturētu tuvas attiecības ar viņu. Par lūgšanu grāmatu ceļojums uz Kristu nodaļu, mēs varam palīdzēt daudz. "Kas jauda bija jābūt tiem, kas pagātnē ir tikuši vajāti Kristus bija vienotību ar Dievu, vienotību ar Svēto Garu, vienotībā ar Kristu.? Šī tuvas attiecības ar Glābēju Dieva tautai labajā izturēt, beigu laiku . (Faith es dzīvoju 330. lapas)

Ir draudzīgas citiem

Mēs zinām jūsu kaimiņi un tie, kuri ir ietekmīgi sabiedrībā. Viņi atzīst, ka mēs esam godīgi un godprātīgi cilvēki, ka mēs neesam locekļi sektām vai ekstrēmistu freaks. Tas ir arī ļoti labs, lai pastāstītu viņiem visu taisni. Labs padoms: "Tāpat, ja Kristus sekotāji tagad, kad tuvojas laiks nepatikšanas, visas pūles, lai iepazīstinātu cilvēkus ar pareizo gaisma un kliedētu aizspriedumus un novērstu draudus, kas apdraud apziņas brīvību." (Big Drama Ages lapa 387)

Palīdzot izplatīt Dieva darbu

Mēs zinām, ka tas, kas pabeigts laikā relatīvo mieru, mums būs pilnīga ļoti grūts laiks. Mums nevajadzētu būt dīkstāvē, jo nakts nāk.

Zināšanas par veselības pamatnostādnes, lai palīdzētu slimiem

"Tā kā reliģiskās agresiju apdraud brīvību mūsu valstī, kas kampaņa apziņas brīvību, tiks vērsta uz nelabvēlīgā situācijā. Ja ir iespēja, tām vajadzētu būt vienam pret otru, lai iegūtu zināšanas par slimībām, tā cēloņi, novēršana un ārstēšana. Kurš gūs panākumus, atrast darbu viņu plaša Tā būs daudz slimniekiem, kam būs nepieciešama palīdzība, ne tikai starp mūsu draudzes locekļiem, bet galvenokārt starp tiem, kuri nav zināma patiesība.. "(Medicīnas ministrija lapa 321)

Attīstība vienotības un ar kolēģiem draudzību

10,25 Ebrejiem iesaka mums arvien biežāk satikās kopīgās sanāksmēs un mudināja viens otru, jo vairāk mēs redzam, ka Kristus diena tuvojas. Still, mēs atceramies, ka mēs "kļuva dārgāki." Pēc Kristus debesbraukšanas saviem mācekļiem, lai redzētu, ka viņi mīlēja viens otru.

Iemācīties būt pašpietiekama

The Washington Post nesen ziņoja, ka 95% amerikāņu ir pilnīgi atkarīgi no diētu iegādāti veikalā. Mūsu padoms ir būt daudz neatkarīgākiem. "Nabadzība var skart ikvienu, kurš šobrīd domāt un rīkoties saskaņā ar patiesību. Kristus mums to pateica, ka viņi zākāt. Ja ir par patiesību veikšanai, ir svarīgi, lai mēs pārsvarā katru cilvēka darbību un viņu ģimenes cieš, jo trūkst zināšanu. Mums ir jāatzīstas tirdzniecības, būvniecības, stādīšanas un sēšanas. Zinot to, kā apstrādāt zemi, mēs varētu šo sarežģītos apstākļos darbu vieglāku. Šīs zināšanas būs liela svētība, pat mūsu ienaidniekus. (Manuskripts Releases, Volume 19, lpp 26)

Aiziet no pilsētas

Šī padome ir zināma jau daudzus gadus. Nav noslēpums, kādēļ mēs saņēmām šo padomu. Mēs uzzinājām, noziedzību, pārapdzīvotību, vardarbība, slimības, nabadzību, trokšņa un stresa pilsētas dzīvi. Par šo tēmu mēs uzzinātu vairāk brošūrā Country Living (dzīve valstī)

Avots: grāmata "svētdiena nāk" G. Edward Reid

EG White teikts: ". Tas nav daudz laika, kurā mēs esam spiesti bēgt uz attāliem un vientuļu vietu, kā to reiz darīja mācekļus Tāpat aplenkumu Jeruzālemi, romiešu armijas bija signāls ebreju kristiešiem, kā arī sagrāba varu pār daļu no mūsu nācijas (Amerikas Savienotās Valstis), izdodot dekrētu, kurā īstenot pāvesta sabatu svētdiena, brīdināšanas mums būt. Tad ir pienācis laiks atstāt lielās pilsētas un sagatavos atstāt pilsētām uz attālām mājām izolētos apgabalos kalnos "(5T 464 465)

Citiem vārdiem sakot, ja ASV tiesību aktiem ir jāievēro atpūtas dienu svētdien, tas ir mums zīmi atstāt pilsētu un citu preparātu.

Amerikāņu sludinātājs Jim Buller http://www.preparingtostand.org/ tās interneta mājaslapā:

Kad armija apkārt Jeruzālemes, Jēzus sekotājiem atstāja pilsētu! Vai viņi ir gatavi vai ne. Vai jums ir vieta, kur iet vai ne. Es tikko izgāja! Varbūt mums ir jādara tas pats.

E-pastiem, es varu saņemt, runāt par pilsētas sablīvēšanās (noslēguma uz ārpasauli), un es zinu, ka manā apgabalā ir plāni, lai padarītu to darījuši daudzus gadus. Tas izklausās tāpat kā to, ko mēs varētu lasīt bukletā Dzīve laukos 11 (arī 2SM 142). "Bet drīz būs tāds nesaskaņas un apjukumu pilsētās, ka tie, kas vēlas izbraukt no pilsētas, nevar. Mums ir jāsagatavojas šiem notikumiem. Šī ir gaisma, kas tika dota man."

Lai gan mēs vieta valstī, mums ir jābūt evakuācijas plānu. Mēs esam sagatavojuši paketi ar personiskām pamatvajadzībām par izdzīvošanu, pamata pārtikas, kempings piegādes, viss ir gatavs, tāpēc mēs vienkārši got nozvejotas un varētu iet uz kaut kāda veida mājokli, kas izmanto parasto koksni no meža apkurei un ēdiena gatavošanai. Ir arī maršrutiem un apstāšanās, kādā veidā mēs tur nokļūt.

"Atceries Lot sieva" Luke 17,32. Tāpat mums ir jāsagatavo garīgi un emocionāli, mums bija iespēja atstāt to visu aiz muguras - ļaujiet mums ar mūsu ģimenes un draugi iet vai ne.

Tāpat ņemiet vērā, ka ir divas daļas, laiks nepatikšanām. Valsts svētdiena Likums iezīmēja pirmo daļu. Kopjot beigties, pirms beidzies pirmais daļu. Otrā daļa ir laiks bēdām pēc izsmalcinātības, tiks izlej, kad septiņas pēdējās mocības. Otrajā periodā mēs gatavojamies "pilnīgi pamests un vientuļš vietā" (Lielā cīņa lapa 626).

Tātad pirmajā daļā bēdu laikā būs vēl nepieciešams, lai varētu darīt "misionāru darbu". Mēs ne tikai slēpjas kalnos un mēģināt izdzīvot. Mums ir jāpatur prātā, kad mēs atstāt pilsētu. Mums ir nepieciešams arī sagatavoties šai pēdējā lielā evaņģēliju komisija. "Šajās pēdējās stundās crafting dēli vīriešiem, kad katra dvēseles likteni drīz tiks atrisināta uz visiem laikiem, ir sagaidāms, debess un zemes Kungs no viņa baznīca, kas roused darbības, kā nekad agrāk." (Pravieši un Kings lapa 716)

Iespējams, mums būs jāpaļaujas uz citām metodēm evaņģelizācijas, nekā mēs spējam izmantot šodien. Vai nav daudz "valsts evangelizing." Tā vietā, tas var būt daudz "Dievs vadīto sanāksmēm." Lūdziet, lai Dievs jūs vada tiem, kuri vēlas, lai dalītos ar tiem. Uzziniet, kā tā darbojas tagad.

Jums arī ir Dieva cilvēki pulcējās kopā. "Ak, daudzas reizes, kad es jutu, ka man bija Dieva klātbūtnē un viņa svēto eņģeļu, es dzirdēju eņģeļa balss, kas teica, rallijs, rallija rallija Neļaujiet sātanam cast ellišķīgs ēnu starp brāļiem.. Rally ir vienotībā ir spēks. Dieva plānu savai tautai vienmēr ir jāstrādā kopā.

Norēķinātos par lauku zemes ir daudz darba, un aizņem daudz laika. Bet mums ir jābūt ieslēgtam, lai izsludināšanas pēdējo ziņojumu cilvēkiem, kuri pieņem viņu, ne tikai mūsu pašu izdzīvošanu. Tāpēc vienīgais veids, kā dzīvot ir brīvprātīga vienkāršs dzīvesveids, kā Jēzus Kristus dzīvoja, lai pabeigtu uzdevumu, un strādāt kopā kā grupa.

Lai gan mēs uzskatām, ka steidzami fiziskās sagatavotības, garīgo jābūt pirmajā vietā. Tagad ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu dziļi ar Dievu. Aiztures Jēzum. Dodiet sev, lai mums Viņu ar Svēto piepildīta Garu un Gars lika mums. Šajos pantos, Dievs apsola mums, ka mēs sagatavotos tā ierašanās un beigās. Kad mēs strādājam ar to, ko mēģina darīt mūsos un caur mums, stāsta mums, izmantojot šajā laikā. Tas viss ir par uzticību Dievam un pilnīgi sevi atdevuši Dievam jebkurā brīdī.

Filipiešiem 1,6 - Es esmu pārliecināts, ka Viņš, kurš sāka labi jūs strādājat, svina līdz dienas beigām Jēzus Kristus.

1 Tesaloniķiešiem 5,23-24 - miera Dievs sevi svētus jums pilnīgi, un lai jūsu gars, dvēsele un miesa pilnīgi bez vainas pie atnākšanai mūsu Kungu Jēzu Kristu. Viņš, kurš jūs aicina, ir uzticīgs, un viņš to darīs.

Jude 24 - Tom, kam ir tiesības, lai aizsargātu jūs no krišanas un lai jūs savā godībā
tīra un laimīgs ...


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 157221x

1. Kas ir dzīvības avots?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsu Debesu Tēvs ir dzīvības avots, patiesības un prieka. Skaista zeme, nebija valkājot jebkurā pēdas iznīcināšanu un curses grēka. Visa skaistā daba parāda lielo Dieva mīlestību. Viss ir ideāls cilvēku vajadzības ...
Pievienots: 07.09.2010
Lasījumi: 107715x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 138613x

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

439_izraelite.jpg Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, karalis un Izraēlas Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un esmu pēdējā, turklāt man nav Dievs.Dievs ir tikai viens! Viens Radītājs zemes un ...
Pievienots: 01.06.2011
Lasījumi: 249967x

5. šķīstīšanās - ceļš pie Kristus

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 šķīstīšanāsDieva apsolījums ir: "Jūs Mani meklējat un atrast mani, kad Tu meklēsi mani no visas sirds" (Jeremijas 29,13).Dievs ir nodotas visas sirds, pretējā gadījumā tas nevar būt izmaiņas, kas varētu ...
Pievienots: 20.10.2010
Lasījumi: 121812x

Lv.AmazingHope.net - Gatavojoties gala