Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Iemesli, otrā Coming Kristus uz pasauli

Izejas punkts, ko es varu darīt?

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg

Iemesli, otrā Coming Kristus uz pasauli

Pievienots: 08.11.2010
Lasījumi: 139754x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Jēzus Kristus mira par mūsu grēkiem, uzvara pār ļaunumu - sātans un sakāva viņu. Viņš parādīja visu Visumu, ka Dievs ir mīlestība un tomēr mēs esam grēkojuši pret Dieva likumu, mūs tā ir mīlējis, ka Viņš devis savu Dēlu, lai mēs varētu atgriezties pie Viņa. Nav lielāka pierādījums mīlestības nekā Creator nomira viņa radīšanu. Mēs nevaram pat saprast mīlestību, kas izmēru. Apsveriet, ja mēs gatavi mirt par dažiem saviem produktiem!

Jēzus apsolīja atgriezties, tāpēc, lai izbeigtu liela cīņa starp labo un ļauno.

Visu cilvēci ir jāievelk lielas pretrunas starp Kristu un sātanu, kas ir Dieva raksturs ir mīlestība, Dieva likums un Dieva suverēnās valda pār Visumu.

Atklāsmes 12 Jan daļu izklāstīta pašreizējā cīņa starp sātanu un baznīca,

Atklāsmes 20 Jan daļa apraksta uzvaru noslēdz grēka iznīcināšanu un visām tās sekām.

Īsi pirms Kristus nāk notiek pasaulē un indivīdu dzīves ir polarizācijas - cilvēki stāv uz abām pusēm, saskaņā ar diviem baneriem - uz katru pusi no Dieva vai pret Dievu ienaidnieku. Kungs Jēzus teica, ka ir tikai divas nometnes cilvēku.

Matthew 25,31-32 - "Kad Cilvēka Dēls nāks savā godībā ar visiem saviem eņģeļiem, viņš sēdēt tronī viņa godības Visas valstis tiks apkopoti pirms viņa, un viņš ir atdalīta viena no otras kā. gans šķir avis no kazas. Aitas uz viņa labās rokas, bet viņa kreisā kazas.

Matthew 24,30-31 - tad debesīs parādās zīme Cilvēka Dēls, un tad to visu zemes ciltis ir vaimanāt un redzēt Cilvēka Dēls nāk par debesu padebešos ar spēku un lielu godību. Un viņš sūtīs savus eņģeļus ar skaļu trompete, un tie apkopotu viņa izredzētos no četriem Galvenie punkti, no viena gala no debesīm uz otru.

Romāns 2,6-11 - Viņš "sniegs katram pēc viņa darbiem" - tie, kas neatlaidīgi un dara labu meklē slavu, godu un nemirstību, mūžīgo dzīvību, tie, kas savā egoisma, patiesību un atteikties sekot nelikumīgas darbības, tomēr atlīdzība sīva dusmas. Nelaime un ciešanas gaida dvēseles katra cilvēka, kurš ļauno, ebrejs pirmo un arī uz grieķu. Ikviens, kas labs, ebrejs pirmo un arī uz grieķu, pēc tam gaida slavu, godu un mieru. Dievs ir neobjektivitāti ikvienam.

Jēzus Kristus nāk, lai atdzīvināt mirušos un pagriezās uzticīgs ticīgajiem dzīvot.

Jā, Kristus ir vara pār nāvi, un tas nav tikai vārdi. Viņš pierādīja, ka pēc trim dienām kapa viņš augšāmcēlās no nāves. Es pamodos viņa gados pierādīts, nāves vairāku cilvēku atpakaļ uz dzīvību. Viņš vienīgais var dot dzīvību.

Atklāsmes 1,17-18 - Kad es redzēju viņu, es samazinājās pie viņa kājām kā miris. Tad man par manu labo roku un teica:.. "Neuztraucieties es esmu pirmais un pēdējais dzīvs es biju miris, un lūk, es esmu dzīvs mūžīgi mūžam man ir atslēgas nāves un mirušo..

1 Korintiešiem 15,3-4 - es tev galvenais, ka es arī saņēma: Kristus ir miris par mūsu grēkiem pēc Rakstiem, tika apglabāts un augšāmcēlies trešajā dienā pēc Rakstiem.

Kaut arī sātans ir ieslodzījumā nāvi cilvēces pēc kā mēs visi uzskatām, ka nāve nav šeit visi ir aizstāvēt savu un vēlmi pēc dzīvības, tad Jēzus Kristus nāk pie mums no nāves atkārtoti noraidīja. Pašlaik Kristus savu spēcīgu balsi atmodina mirušo dzīvībai, būs visvairāk apbrīnojamo meiteni. Tajā brīdī beidzot pārtraukums nāves vara ir ne vairāk! Tie, uzticīgi, kuri dzīvo Kristus atnākšana būs jāmaina.

John 5,28-29 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk laiks, kad visiem, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļauno, viņi izvirzīja tiesā.

1 Tesaloniķiešiem 4,13-18 - Mums nav, brāļi, jūs nezināt par mūsu mirušajiem. Jums nav apbēdināt ar tām, tāpat kā citi, kuriem nav cerību. Jēzu, mēs uzskatām, nomira un augšāmcēlās no nāves, tāpat kā mēs ticam, ka Dievs dos ar Jēzu uz dzīvību un tiem, kas aizmiguši Viņā. Mums ir vārds no Tā Kunga: Mēs, kuri dzīvo, lai redzētu Kunga atnākšanai, nevis pirms tiem, kas aizmiguši. Jūs dzirdat iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nolaisties no debesīm un pirmo reizi Kristus miris palielinās. Mēs dzīvojam kopā ar viņiem nozvejotas mākoņiem, lai apmierinātu Kungu, tad mēs būsim kopā ar To Kungu visiem laikiem. Atbalsta cita citu ar šiem vārdiem.

Jēzus Kristus nāks godīgu kompensācija visiem. Viņi visi prasa taisnīguma un beidzot mēs to apskatīt.

Pēc viņa Debesbraukšanas Kristus pastāvīgi nodarbojas ar izpirkšanas cilvēks. Viņš ir vienīgais starpnieks starp Dievu un cilvēkiem, mēs atrodam neviens cits advokātu. Ikvienam ir izvēle! Viņa attieksme pret Evaņģēliju, Kristum, izlemt, vai Kristus viņa slavenā otrajā būs nāk viņam tiesnesim, kas teikumus viņu, vai karalis, kas atbalsta viņu savā valstībā. Viņš darīts attiecībā uz mani visu nepieciešamo, lai pestīšanu. Es to pieņemt?

Atklāsmes 22,12-13 Jāņa - "Redzi, Es nāku drīz un mana alga ir ar mani, lai katrs cilvēks pēc viņa darbiem esmu Alfa un Omega, sākums un beigas pirmo un pēdējo. . "

Matthew 16,27 - Cilvēka Dēlu nāks sava Tēva godības ar saviem eņģeļiem, un tad sniegt katram pēc viņa darbiem.

Ebrejiem 9,24 - Kristus nestājās svētvietām izgatavoti ar rokām (kas ir tikai tiesības skats), bet debesīs pats mums stāvēt Dieva priekšā.

1 Timotejam 2, 3-4 - Tas ir labi un patīkami Dieva, mūsu Pestītāja, kurš vēlas, lai visi vīrieši būtu saglabāti un uzzināt patiesību. Jo ir viens Dievs un viens starpnieks starp Dievu un vīriešu, cilvēks Kristus Jēzus, kurš nodevies izpirkt par visiem cilvēkiem.

Jāņa 1:12 - Bet tiem, kuri Viņu uzņēma, deva varu kļūt par Dieva bērniem - visiem tiem, kas tic Viņa Vārdam.

Jēzus nāk, lai izveidotu jaunu debesīm un jaunu zemi. Kristus nāks, tāpēc, lai atjaunotu sākotnējo harmoniju un laimi Visumu, kas bija pirms krišanas grēkā.

Dievs radīja visu ideāli un skaisti, bet satraucoši grēka. Jēzus beidzas šajā skumjajā posma vēstures un izveidot savu mūžīgo valstību.

Atklāsmes 21 Jāņa 1-5 - Tad es redzēju jaunas debesis un jaunu zemi. Par pirmo debess un pirmā zeme bija pagājis prom, un jūras vairs nav. Es redzēju svēto pilsētu, jauno Jeruzalemi, nokāpjam no Dieva no debesīm, kas sagatavots, kā līgava rotāja viņas vīrs. Es dzirdēju stipru balsi no troņa: "Lūk, es stāvu ar Dieva tautu. Dzīvot kopā ar viņiem, un tie būs Viņa cilvēkiem un pašu Dievu ir ar tiem, un būšu viņu Dievs Viņš noslaucīt visas asaras no viņu acīm, un nāves vairs nebūs, nedz raudāt, ne izsauciens nedz sāpju nekad netiks, jo iepriekšējā viss ir pagājis. "Viņš, kas sēdēja tronī sacīja: Lūk, es lieku visas lietas jaunas".

2. Peter 3, 13 - Debesis pazūd, kad uguns un elementi izkausētu ar dedzīgo siltumu, bet mēs skatāmies uz jaunas debesis un jaunu zemi - mājās pašu kapitāla.

Daniel 2,44-45 - Attiecībā uz šo ķēniņu dienu, Dievs debesīs izveidos valstību, kas nekad sabrukums, valstība, kas nav nozagt cilvēkus. Šis Karaliste sasmalcināt un aizveriet visus karaļvalsts tas veikt uz visiem laikiem.

Daniel 7,13-14 - Redzi, tas nāk ar debesu mākoņiem, Cilvēka Dēlu līdzīgi. Pirms longtime parādījās pirms viņa seju, kas viņam. Nav devusi valdība un slavu, un valstība, ka tā cienījams visiem cilvēkiem, tautām un valodām. Viņa noteikums ir mūžīga - tā nekad nebeidzas, un viņa valstība nebūs sabrukumu!

Daniel 7, 26-27 - Bet tad tiesa sēdēt un sloksnes viņam tiesības uz visiem laikiem iznīcināti, un iznīcina. Karaliste, jaudas un zem debess valstības godību tiks nodoti svēti cilvēki par Visaugstākā. Viņa valstības būs mūžīgi, un visi valdnieki būs pielūgt viņu un paklausīt. "

John 14,3 - es eju, lai sagatavotos vietu. Kad es aiziet un sagatavot vietu jums, es nāks atkal, un jūs uz sevi, jūs arī var būt, kur es esmu.

Āmen, Nāc Kungu Jēzu.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 140137x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 138612x

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

439_izraelite.jpg Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, karalis un Izraēlas Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un esmu pēdējā, turklāt man nav Dievs.Dievs ir tikai viens! Viens Radītājs zemes un ...
Pievienots: 01.06.2011
Lasījumi: 249966x

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

298_cina.jpg Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā ...
Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 147531x

Kāpēc reliģisko cilvēki ir jācieš?

193_trpici_verici.jpg Protams, jūs esat kādreiz prātoju, kāpēc tik daudz ciešanu visā pasaulē. Jā, mūsu valsts tagad valda ļaunums, kā Sātans, kurš tika gāzts mūsu valstī. Viņš ir šeit, lai vadīt cilvēkus pret ...
Pievienots: 29.10.2010
Lasījumi: 123283x

Lv.AmazingHope.net - Iemesli, otrā Coming Kristus uz pasauli