Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

Bībeles Fakti

407_jezis_hora_promeneni.jpg

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 297315x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Matthew 17,1-8 - pēc sešām dienām Jēzus ņēma Pēteri viņam Džeimss un tā brāli Jāni, kuru vadīja tās vieni augstu kalnu un tika apskaidrots viņu priekšā. Viņa seja spīdēja kā saule, un viņa drēbes kļuva baltas kā gaisma. Un, lūk, viņi redzēja Mozus un Elija, runāt ar viņu. Pēteris sacīja Jēzum: "Kungs, labi, mēs esam šeit, ja jūs vēlaties, mums būs trīs kameras - no jums, viens Mozus un Elija vienu!." Pirms viņš runāja, pēkšņi tā kvēlojošs mākonis apslēpta. Tad no mākoņa atskanēja balss: ".. Šis ir Mans mīļais Dēls, kuru man patika viņa klausīties" Kad mācekļi to dzirdēja, viņi krita uz sava vaiga un baidās. Jēzus atnāca un pieskārās viņiem, sacīdams: ". Celies, ir nebaidās" Un viņa pacēla acis, viņi ieraudzīja neviens cilvēks kā Jēzus pats.

Lūkas un Mateja pateikties par šo ziņojumu, saskaņā ar kuru Jēzus runāja ar Pēteri un Jāni kalnā lūgties tur. Laikā lūgšanu, Jēzus seju mainījusies. Mozus un Elija, kas ir parādīts šeit ir skaidri noteikta kā vīrieši un nevis kāds ghosts. Mācekļi viņiem pat gribēja būvēt teltis. Kā tas ir iespējams, ka viņi varētu parādīties Apskaidrošanas Mozus un Elija Mount?

Šis notikums apliecina, ka visa cilvēka, ne tikai dvēsele tiks veikti debesīs. Elija nekad nav miris, un tika pieņemts ķermeņa debesīs, kā arī Mozus diskutēja ar velnu Archangel Michael iestāde. Ja viņš tikai gāja uz debesīm dvēsele Mozus, velns nebūtu jādara. Tāpat Elija struktūra ļautu tam bankrotēt.

Ar šiem cilvēkiem, to Dievs bija ļoti īpašs plāns. Mozus un Elija ir divas galvenās klases izpirkti. Elija, kurš nomira, bet tika ņemti tieši uz debesīm, cilvēki no Dieva, kas joprojām ir dzīvs, kamēr nāk Kristus un pārveidot.

2. Royal 2,11-12 - viņi devās un runāja kopā, kad viņa pēkšņi lauza ratu uguns un zirgu - Elija uzgāja kādā viesulis debesīs! Ja Elisha redzēju, iesaucās: "O mans tēvs, mans tēvs Izraēla Ride!" Un nekad neredzēja viņu vairs nav.

Mozus, kurš vēlāk miris un augšāmcēlās, ir tie, kas būs augšāmcēlies Kristus nāk. Ņemiet vērā, ka līķis Mozus apstrīdēts ar Velnu Archangel Michael.

Jude 1.9 - Ne Archangel Michael, kad viņš apstrīdēja ar velns par iestādi Mozus, neuzdrošinājās celt kauna apelācijas sūdzību, bet teica: "sodīt tevi!"

Un tas atkal balss Archangel, kas izsauc mirušo no dienā Kristus atgriešanās kapiem.

1 Tesaloniķiešiem 4,16-18 - Mums nav, brāļi, jūs nezināt par mūsu mirušajiem. Jums nav apbēdināt ar tām, tāpat kā citi, kuriem nav cerību. Jēzu, mēs uzskatām, nomira un augšāmcēlās no nāves, tāpat kā mēs ticam, ka Dievs dos ar Jēzu uz dzīvību un tiem, kas aizmiguši Viņā. Mums ir vārds no Tā Kunga: Mēs, kuri dzīvo, lai redzētu Kunga atnākšanai, nevis pirms tiem, kas aizmiguši. Jūs dzirdat iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nolaisties no debesīm un pirmo reizi Kristus miris palielinās. Mēs dzīvojam kopā ar viņiem nozvejotas mākoņiem, lai apmierinātu Kungu, tad mēs būsim kopā ar To Kungu visiem laikiem. Atbalsta cita citu ar šiem vārdiem.

Mozus un Elija, tādēļ jau saglabātas. Izveido izņēmumu, salīdzinot ar daudzām uzticīgi, kas būs augšāmcēlies Kristus nāk. Abi vīri runāja ar Jēzu par savu gaidāmo mocīšanas Jeruzalemē.

Luke 9,30-31 - Un, lūk, tur runāja ar viņu divi vīrieši. Tie bija Mozus un Elija, kas atnāca godībā un runāja par aiziešanu, kam būtu jānotiek Jeruzalemē.

Jēzus un Viņa mācekļi būtu jāstiprina un jāveicina uz laiku smagu izmēģinājumu un kārdinājumus, kas ir gaidāms.

Romāns 8,11 - mājo jūsos gara Viņam, kurš izvirzīja Jēzu no miroņiem, tad Viņš, kas izvirzīja Kristu no miroņiem, arī paātrināt jūsu mirstīgās miesas viņa Garu, kas mājo jūsos.

1 Korintiešiem 15,51-55 - mēs jums parādīsim noslēpumu tagad: Visi nomirst, bet mēs visi mainījies - vienreiz, kad skaņas taures paziņojot beigām. Līdz trieciens, mirušie tiks augšāmcelti, lai nemirstību un mēs mainīts. Šis pārejas jāliek nepomíjivost, šajā mirstīgajā ir likts uz nemirstību. Un, kad tas ātri bojājas liek deathlessnes un šis mirstīgais liek uz nemirstību, tad nāk ar to, kas rakstīts: "Nāve ir aprijusi, zaudēja uzvaru!" "Ja ir nāve, ir tava uzvara Kur viņš tagad, ellē, ka jūsu lielgabals?" (Piezīme ellē ir pielīdzināta nāves, kā savu ieroci!)


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Ko mēs uzskatām, pirmo daļu - doktrīnas punkti 15/01

413_cemu_verime_1_15.jpg 1 Rakstiem - Bībele, Vecās un Jaunās Derības, ir rakstīts Dieva Vārds. , Ko dievišķu iedvesmu, izmantojot svētā Dieva vīri, kas runāja un rakstīja ar Svēto Garu. Šajā Word, Dievs deva ...
Pievienots: 11.04.2011
Lasījumi: 102235x

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 143635x

Video - Meklēt patiesība - mūsu nākotne Home

406_nove_nebe.jpg Ko Bībele saka par debesīm un jaunu zemi, kas ir apsolījis ticīgajiem? Kā mūsu nākotne izskatās mājās? ...
Pievienots: 04.04.2011
Lasījumi: 106372x

Sola jaunu zemi ar Ābrahāmu, tic Kristum

411_nova_zeme_nebe.jpg Kristus Otrās Atnākšanas diena ir diena, kad ļaunuma beidzas. Diena izpirkšanas ne tikai Dieva tautas, bet arī valstij. Dievs radīja Zemi, lai kļūtu par mājas cilvēks. Adam šeit uzturējās Ēdenes dārzs, ...
Pievienots: 07.04.2011
Lasījumi: 115015x

1. Kas ir dzīvības avots?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsu Debesu Tēvs ir dzīvības avots, patiesības un prieka. Skaista zeme, nebija valkājot jebkurā pēdas iznīcināšanu un curses grēka. Visa skaistā daba parāda lielo Dieva mīlestību. Viss ir ideāls cilvēku vajadzības ...
Pievienots: 07.09.2010
Lasījumi: 95661x

Lv.AmazingHope.net - Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā