Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

Pravieši Bībeles un šodien

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 280063x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu stendi vai kļūst ar pierādījumiem, par Jēzus Kristus augšāmcelšanos. Augšāmcelšanās ir galvenais kristīgo ticību. Gadsimtiem ilgi līdz šim brīdim daudz lielisku zinātniekiem, kuri uzskatīja pierādījumus par augšāmcelšanos ir uzskats, un ticam, ka Jēzus ir dzīvs.

Piemēram, Lew Wallace, slavens vispārējās un literatūras ģēnijs bija zināma ateists. Divus gadus, lai no svarīgākajiem bibliotēkām Eiropā un Amerikā, studējis un apkopoja informāciju par grāmatu, kas uz visiem laikiem iznīcināt kristietību. Rakstot Otrajā nodaļā, viņš pēkšņi konstatēja stāvot uz ceļiem uz viņa ceļgaliem kliedz Jēzum: "Mans Kungs un mans Dievs!" Vairs nevarēja atteikties atzīt, ka Jēzus Kristus ir Dieva Dēls, tad konstatējusi nopietnus un nenoliedzamu pierādījumu. Vēlāk, Lew Wallace uzrakstīja grāmatu Ben Hur, kas ir viens no svarīgākajiem romāniem, kas notiek Kristus laikā.

Šeit ir daži iemesli, kāpēc mēs uzskatām, ka Jēzus Kristus augšāmcelšanos ir taisnība.

1 augšāmcelšanos tika pareģots.

Simtiem gadu pirms Jēzus piedzima, Bībele ieraksti vārdus Izraēlas, kurš iepriekš paziņoja par savu ierašanos pravieši. Vecā Derība ir uzrakstīts ar daudziem cilvēkiem vairāk nekā 1500 gadu, ir vairāk nekā 300 pravietojumi apraksta Viņa atnākšanas. Visi ir jāaizpilda precīzi, tostarp viņa brīnumaino piedzimšanu, grēka, Viņa daudziem brīnumiem, nāvi un augšāmcelšanos. Galvenais pravietojumi Daniel arī Devītā nodaļa, kas apraksta laiku pravietojumus - precīzs Jēzus kristības gadā, un svaidījums no Svētā Gara pakalpojumu, precīzu gadu Mesiju un Viņa nāvi un augšāmcelšanos. Viss ir tieši izpildīts.

Jēzus pats paredzams savu nāvi un augšāmcelšanos, kas notika tieši tā, kā teicis.

Lūkas 18, 31-33 - tad ņēma sev divpadsmit, un sacīja viņiem: Lūk, mēs esam tuvu uz Jeruzalemi. Tur ir piepildīta ar visu, kas ir rakstīts par Cilvēka Dēlu caur praviešiem. Tā tiks piegādāta uz pagāniem, izsmiekls, kauns un nopulgot. Postu un nogalināt viņu, bet trešajā dienā augšāmcelties no miroņiem. "

2. Tukšo kapu.

Tikai augšāmcelšanās loģiski un pilnībā izskaidro tukšo kapu Jēzus. Uzmanīgi lasot Bībeles ieraksts liecina, ka kaps, kurā gulēja Jēzus ķermeni ir cieši apsargāja romiešu karavīri un plombēts ar milzīgu akmeni, kas bija novietota uz klints. Ja Jēzus būtu tikko zaudēja samaņu, kā daži saka, sargi un akmens varētu padarīt viņu par bēgšanu, kā arī lai atturētu jebkādus mēģinājumus nozagt ķermeņa Saviem mācekļiem. Jēzus ienaidnieki ir atkarīgs no ķermeņa palika spēkā arī tukšā kapa tikai kalpo, lai veicinātu ticību Viņa augšāmcelšanās.

Mateja 27, 62-64 - Nākamajā dienā, pēc apmācības, augstie priesteri un farizeji sapulcējās Pilāts. "Godātais kungs," viņš teica, "mēs atceramies, ka tad, kad krāpnieks vēl bija dzīvs, sacīja:" Pēc trim dienām es atkal palielināsies. "Rīkojumi, tad, pieņemsim kaps apsargāta līdz trešajai dienai, citādi viņš garām Viņa mācekļi zagt viņu prom un pastāstīt cilvēkiem," Viņš ir augšāmcēlies! "Tas būtu vēl sliktāk ķecerību par pirmo! "Jūs aizsargs," Pilāts viņiem saka: "Ej un skatīties, kā jūs varat.. Un tā viņi gāja un ko tās apdzīvo noslēgšanas akmens kaps aizsargi.

3 Personal sanāksmē.

Augšāmcelšanās ir arī vienīgais iespējamais izskaidrojums, ka Jēzus Kristus saviem mācekļiem. Pēc Savas Augšāmcelšanās Jēzus parādījās vismaz desmit reizes tiem, kas viņu pazina, un vairāk nekā 500 cilvēku uzreiz. Kungs izrādījās, ka šie spēlēs nav halucinācijas, jo viņi ēda un runāja ar viņiem un viņi pieskārās Viņam.

Jan 20, 26-27 - nedēļu vēlāk viņa mācekļi bija atkal iekšā un ar tiem Thomas. Durvis bija slēgtas, bet Jēzus atnāca un nostājās vidū ar vārdiem: ". Miers ar jums" Tad viņš sacīja Thomas, "Put pirkstu šeit Paskaties uz manu roku. Turēt rokā un nodot to manā pusē. Pietura ir neticīgos un sākt ticēt.."

Lūkas 24, 36-42 - runājot par Jēzus stāvēja vidū. "Miers ar jums," viņš teica. Viņi ir briesmīgi bailēs, bet domāja, ka redz spoku. Viņš stāstīja viņiem, "Kāpēc tu tik bail Kāpēc jūs šaubas Paskaties uz manu roku un kāju -? Tas mani Touch mani un redzēt gars nav miesas un kaulu, kā jūs varat redzēt, es saņēmu to!" Pēc to, ka viņš parādīja, rokas un kājas. Ja jūs joprojām nespēju noticēt prieku un tikai prātoju, viņš tiem jautāja: "Vai jums ir kaut ko ēst?" Tāpēc viņi atveda kādu ceptas zivs, viņš to paņēma un ēda pirms tām.

4 Jēzus varētu nav par dzīvi, kas ir vara pār nāvi.

Laikā savu dzīvi Jēzus palielināta no nāves vairāki cilvēki. Tas bija Lācars, kurš bija miris vairākas dienas, tad jair meita, dēls Naim atraitnes. Jēzus nāves un arī atklāja daudzu reliģisko cilvēku kapu ir pamodies dzīvei, un pēc tam veikti, lai debesīs.

Mateja 27, 51-54 - Un redzi, Tempļa priekškars ieplīsis divos no augšas uz leju, zemes purināja, akmeņi tika sadalīti, kapenes tika uzsākta, un daudzi struktūrām svētos augšāmcēlies, iznāca no kapiem pēc Viņa augšāmcelšanās tie stājās svēto pilsētu, un parādījās daudziem. Virsnieks un tie, kam viņam kuras apsargāja Jēzus redzēja zemestrīce, un viss notiek, ļoti pārsteigts un teica: "! Viņš bija tiešām Dieva Dēls"

Lūkas 7, 12-13 - Kad viņš tuvojās vārtiem no pilsētas, tikai ceļ miris. Tas bija vienīgais dēls savu māti un viņa bija atraitne. Viņa bija kopā ar daudz cilvēku no pilsētas. Kad Kungs redzēja, ka atraitne bija viņas līdzjūtību. "Neraudi," viņš teica. Viņš nāca un pieskārās zārka. Nesējiem pārtraukta. Tad viņš teica: "Boy, es jums saku, celies!" Un miris cilvēks piecēlās sēdus un sāka runāt. Jēzus viņam viņa māte.

John 11,17, 23-25, 38-43 - Jēzus ieradās četras dienas pēc Lazarus "bērēm. "Tavs brālis celsies," Jēzus sacīja: viņas. "Es zinu, ka viņš celsies - ja augšāmcelšanās pēdējā dienā," sacīja Marta. "Es esmu augšāmcelšanās un dzīvība," Jēzus sacīja: viņas. "Kas Man tic, pat tad, ja šie dzīvnieki nomirst, dzīvos un kurš dzīvi. Un Man tic, nemirs mūžīgi. Vai jūs uzskatāt, ka?" In dziļā postā, ka Jēzus atnāca pie kapa. Tā bija aizņemts ar akmens alu.

"Heap akmens," Jēzus teica. "Kungs, viņš smird," teica Marta, māsa miruši. "Tas ir kapā četras dienas!" "Vai es jums saku, ka, ja jūs uzskatāt, jūs redzēsiet godības?" Jēzus viņai saka.

Ja tās noņem akmeni no kapa, Jēzus pacēla acis un sacīja:. "Tēvs, es pateicos jums, ka jūs dzirdējuši mani, es zinu, ka es vienmēr dzirdēt, bet es saku, jo daudz kas ir apmēram domāt, ka jums nosūtīja . me "Kad viņš teica, ka skaļā balsī:" Lācars, nāc ārā, "un tas, kurš nomira, izgāja ārā. Rokas un kājas bija sasietas un seja canvases draped plīvurs. "Atraisiet viņu un ļaujiet viņam iet," Jēzus sacīja viņiem.

5 izveide baznīca.

Augšāmcelšanās ir vienīgais pamatoti izskaidrot sākumā kristiešu baznīca. Kristīgās baznīcas ir lielākā iestāde cilvēces vēstures, kas jebkad ir pastāvējusi. Vairāk nekā puse no pirmo sprediķi attiecīgo augšāmcelšanās.

Darbības 2,22-24 - Klausieties manus vārdus, Israēla Dievs būs pierādīt, kas ir Jēzus no Nācaretes, caur to kad Jūs brīnumus, zīmēm un brīnumiem, kā jūs labi zināt. Kad Dievs pēc viņa būs, un daži deva Providence, ir krustā Viņu ļaunuma rokās. Bet Dievs Viņu uzmodinājis, un neatbrīvo ciešanas nāve, jo viņš nevarēja palikt savas pilnvaras.

Darbības 2, 32 - un ka Dievs izvirzīts Jēzu - mēs visi esam liecinieki par to! Viņš bija sajūsmināts par Dieva labās rokas, sola Tēvu un Svēto Garu, ko es redzu un dzirdu, ir izplūdums.

Sākumā baznīca zināja, ka tas ir pēc būtības ir tās ziņu. Jēzus un viņa sekotāji ienaidniekiem tie varētu tikt pārtraukta jebkurā laikā, vienkārši tiek pierādīts, ka viņa ķermenis, bet Jēzus bija dzīvs.

6. Mainīts dzīvi mācekļiem.

Augšāmcelšanās ir vienīgais loģiskais izskaidrojums izmaiņas ar mācekļiem dzīvi. Viņi pametis viņu, pirms viņš tika sists krustā, un pēc viņa nāves tie drosmi un bailīgi. Gaidīt Jēzus augšāmcelties no miroņiem.

Lūkas 24, 1-11 - agri no rīta pirmajā nedēļas dienā bija sagatavota garšvielas un devās ar citām sievietēm kapā. Viņi konstatēja, tomēr akmens velmētas prom no kapa, un, kad viņš devās iekšā, viņi konstatēja, ķermeņa Kungu Jēzu. Viņi nezināja, ko jūs domājat par to, kad viņš stāvēja tiem divi vīri spīdošās drēbēs. Nobijies sievietēm palocījās savas sejas uz zemes, bet tie viņiem teicu:? "Kāpēc jūs meklējat dzīvo starp mirušajiem ir, viņš piecēlās Atcerieties, kā jūs vēl Galilejā, sacīdams: Cilvēka Dēls ir piegādāts rokās! grēcīgās vīriešu un tiktu sists krustā, bet trešajā dienā augšāmcelties no miroņiem. "

Tad viņš atcerējās viņa vārdus, un, kad viņš atgriezās no kapa viņi stāstīja visu vienpadsmit mācekļiem un visiem pārējiem. Viņi bija Marija Magdalēna, Johanna, Marija Džeimss un citi, kas bija kopā ar viņiem. Viņš teica apustuļiem, bet viņi uzskata par vārdiem un uzskatu to runāt. Bet Pēteris piecēlās un skrēja uz kapu. Kā viņš noliecās iekšā, viņš redzēja, ka audekls. Tāpēc viņš atgriezās mājās ar izbrīnu par to, kas bija noticis.

Tomēr pēc Viņa augšāmcelšanās, un pēc to, kas notika Vasarsvētku tika pārveidotas ar varu augšāmceltā Kristus. Nobijies un vīlušies cilvēki kļūst drosmīgs un dedzīgs, lai uzdotu savu ticību savā dzīvē. Viņu drosmīgā rīcība būtu jēga, ja viņi ticēja, ka Jēzus Kristus patiesi augšāmcēlās no nāves. Tas bija fakts, par kuru tās ir vērts mirst.

LIVE GOD

Sakarā ar Jēzus augšāmcelšanos, Viņa taisnība sekotāji nav tikai ievērot morāles kodeksu mirušo dibinātājs, bet tās ir personiskas attiecības ar dzīvo Dievu. Jēzus Kristus dzīvē šodien un patiesi svētī tos, kuri uzticas un paklausa Viņam, un bagātina viņu dzīvi.

Gadsimtu gaitā daudzi atzīst, ka Jēzus ir Dievs, tostarp cilvēki, kuri ir spēcīgi ietekmē pasauli. Piemēram, franču zinātnieks un filozofs Blēzs Paskāls teica: "katra cilvēka sirdī ir Dieva formas vakuumu, ka tikai Dievs var piepildīt ar Savu Dēlu Jēzu Kristu."

"Kad es lasīt Bībeli, es sapratu, ka Jēzus ir vienīgais veids, kā Dievs ... es uzskatu, ka tad, kad manas zināšanas par Jēzu pārvērst kaut ko personisku, ka es viņam ticu, es atvēru durvis uz dzīvību" ar Cliff Richard.

Vai Jūs personīgi pieņemt Jēzu Kristu kā Kungu un Glābēju? Lai gan tas izklausās ļoti drosmīgs, tas ir iespējams! Jēzus vēlas, lai izveidotu ar jums personiski, mīlošas attiecības. Viņš jau ir izdarīts viss, kas bija nepieciešams.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

161_ellen_gould_white.jpg Dāvanu pravietošanas izpaužas pakalpojumu Elena Vaita, kas bija viens no Septītās dienas Adventistu Baznīcas dibinātājām. Padome saņēma iedvesmoja cilvēkus Dieva pēdējā laikā. Sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā pasaules sākuma, lai Dieva vēstījums bija ...
Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 259279x

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277562x

MP3 - Kas ir antikrists? - Profesors Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausieties šo lekciju profesors. Dr Walter Veith, kurš uz jautājumu, kas ir antikrists? Vai tas tiešām pāvesta sistēmu? ...
Pievienots: 28.12.2010
Lasījumi: 218065x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 225259x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333714x

Lv.AmazingHope.net - Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo