Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Jēzus Kristus, Viņa dzīvi, nāvi un augšāmcelšanos

Izejas punkts, ko es varu darīt?

275_jezis_kristus_2.jpg

Jēzus Kristus, Viņa dzīvi, nāvi un augšāmcelšanos

Pievienots: 25.11.2010
Lasījumi: 215883x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Vienīgais veids, kā Izpirkšanas cilvēka grēku, ko Dievs Jēzū Kristū. Viņa dzīves ideāls paklausība Dieva gribu, viņa ciešanas, nāvi un augšāmcelšanos. Tie, kas ar ticību pieņemt šo izpirkšanas var būt mūžīgā dzīve, un viss radīšanu var labāk izprast bezgalīgo un svēts mīlestības Radītājam.

Šis ideāls izpirkšanas aizstāv tiesības un Dieva graciousness Viņa rakstura taisnīgumu, jo tas nosoda mūsu grēku un Jēzus Kristus dod mums piedošanu.

Kristus substitutionary nāvi un caureju, saskaņojot un transformēšana. Kristus augšāmcelšanās pasludina Dieva uzvaru pār ļaunuma spēkiem. Tie, kas pieņem izlīgumu, garantijas galīgo uzvaru pār grēku un nāvi. Paziņoja valdība Jēzu Kristu, pret kuru katru ceļa būs priekšgala, kas debesīs un virs zemes.

Jāņa 3:16 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.

Filipiešiem 2,6-11 - lai gan viņš kopīgi Dieva raksturu, tā vienlīdzību ar viņu pēdējā. Tā vietā, viņš nodod pats ir būtība kalps, ieguva cilvēka formu. Viņš atrada pats organismā kā cilvēks, Viņš pazemojās, kļūdams paklausīgs, un līdz nāvei - nāvi par krustiņu! Tāpēc Dievs paaugstināts viņam pāri visam, pār visiem vārdiem viņš sniedza viņa ceļgaliem pirms Jēzus katra ceļa, kas debesīs un virs zemes un zem zemes, un visas mēles par godu Dieva Tēva vārds, ir atzinās, ka Jēzus Kristus ir Kungs.

Jesajas 53,5,12 - Bet viņš bija sadursta mūsu pārkāpumu, mūsu produktu ir mokas, mūsu labklājību cieta sodu - tie bija viņa brūces mēs esam dziedināti! nodevies nāves un ieskaitītas tajās vainīgajiem. Tas bija viņš, kurš nesa grēku daudz, un vainīgie bija.

1 Peter 2,21.22 - Kristus cieta par jums, sniedzot jums piemēru, kam sekot viņa pēdās: "Viņš nekad nav grēkojuši, un viņa mute nebija viltība."

1 Korintiešiem 15,3.4.20-22 - es tev galvenais, ka es arī saņēma: Kristus ir miris par mūsu grēkiem pēc Rakstiem, tika apglabāts un augšāmcēlies trešajā dienā pēc Rakstiem. Bet Kristus ir augšāmcēlies kā pirmais mirušo. Kā cilvēks nāve, ko cilvēki nāca augšāmcelšanās.

2. Korintiešiem 5,14.15.19-21 - Kristus mīlestība liek mums. Mēs esam pārliecināti, ka viens ir miris par visiem, lai ikviens nomira. Viņš mira par visiem, ka tie, kas dzīvo ilgāk dzīvojis sev, bet Tam, kas ir miris par viņiem un augšāmcēlās no nāves. Dievs Kristū ienāca pasaulē miera! Viņš apstājās cilvēki jūtas vainu un par izlīguma ziņojumu uztic mums. Tādējādi, kā Kristus vēstnieki lūgt Kristus, it kā mēs tika lūgts Dievs: jāsaskaņo ar Dievu.

Romāns 3,25 1.4, 4.25, 8,3.4 - Svētais Gars, tomēr bija Dieva Dēls, kā spēcīgi parādīja savu augšāmcelšanos no miroņiem - mūsu Kunga Jēzus Kristus. Dievs ir izveidota Viņa Izpirkšana tiem, kas tic Viņa asinis, lai noteiktu savu taisnību. Jo Dievs savā iepriekšējā grēku piedošanu iecietību. Viņš tika nodots mūsu pārkāpumu, un tām mūsu pamatojumu. Kāds bija tiesības, jo ar vājumu ķermeņa neiespējams, ka Dievs ir izdarījis: Viņš sūtīja savu Dēlu, kas jārisina ar grēku miesā, kas grēcīgs cilvēks. Nosodīja grēks miesā, tikai, lai pieprasītu likuma izpildīts mums, kas nedzīvo miesā, bet pēc Gara.

1 John 2.2 4.10 - Viņš ir Izpirkšanas upuri par mūsu grēkiem, un ne tikai mūsu, bet arī visā pasaulē. Šajā ir mīlestība, nevis, ka mēs mīlēja Dievu, bet ka Viņš mūs mīlējis un sūtījis Savu Dēlu par Izpirkšanas upuri par mūsu grēkiem.

Jēzus Kristus mira par mūsu grēkiem, uzvara pār ļaunumu - sātans un sakāva viņu. Viņš parādīja visu Visumu, ka Dievs ir mīlestība un tomēr mēs esam grēkojuši pret Dieva likumu, mūs tā ir mīlējis, ka Viņš devis savu Dēlu, lai mēs varētu atgriezties pie Viņa. Nav lielāka pierādījums mīlestības nekā Creator nomira viņa radīšanu. Mēs nevaram pat saprast mīlestību, kas izmēru. Apsveriet, ja mēs gatavi mirt par dažiem saviem produktiem!

Jēzus apsolīja atgriezties, tāpēc, lai izbeigtu liela cīņa starp labo un ļauno.

Visu cilvēci ir jāievelk lielas pretrunas starp Kristu un sātanu, kas ir Dieva raksturs ir mīlestība, Dieva likums un Dieva suverēnās valda pār Visumu.

John 14,3 - es eju, lai sagatavotos vietu. Kad es aiziet un sagatavot vietu jums, es nāks atkal, un jūs uz sevi, jūs arī var būt, kur es esmu.

Atklāsmes 22,12-13 Jāņa - "Redzi, Es nāku drīz un mana alga ir ar mani, lai katrs cilvēks pēc viņa darbiem esmu Alfa un Omega, sākums un beigas pirmo un pēdējo. . "

Roku Ja viņš ir un pieņemt to, kad jūsu Glābēju, jums tiks uzskatīts par viņa tikai dēļ, vai tas ir jūsu pati dzīve daudz grēcīgs. Kristus rakstura stāv vietā savu raksturu, un Dievs pieņem jūs kā jums vainīgs.

Un tas, Kristus dod jaunu sirdi. Ticība mājo jūsu sirdī. Ticībā, Jums ir jāievēro šīs savienības ar Kristu, un katru dienu jums ir jāpakļaujas viņu gribai ar Viņa gribu, un, ja jūs to darāt, Kristus darbs jums būs un rīkoties viņa gribu.

Timothy 2,5 - ir viens Dievs un viens starpnieks starp Dievu un vīriešu, cilvēks Kristus Jēzus.

Jāņa 14:6 - "Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība," Jēzus atbildēja. "Neviens netiek pie Tēva kā vien caur mani.

Darbības 4,12 - in, ka neviens cits nav pestīšanas - cilvēki visā pasaulē ir dots cits vārds, kurā mums lemta pestīšana! "

Atzīmēt 13,26 - tad redzētu Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

John 5,28-29 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk laiks, kad visiem, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļauno, viņi izvirzīja tiesā.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Pirmie soļi reliģisko vīrietis

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg Nebaidieties atzīt savu ticību Kristum.Romans 10, 9-11 - Ja jūs grēkus ar savu muti, ka Jēzus ir Kungs, un tic savā sirdī, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tu būsi izglābts. ...
Pievienots: 20.08.2010
Lasījumi: 114669x

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 185134x

Bībele, Dieva Vārds - kāpēc mēs varam uzticēties viņu?

285_bible.jpg Bībele ir grāmata, kas tika izveidots 16 garu gadsimtiem ilgi, un tā piedalījās rakstiski 40 rakstnieki pilnīgi dažāda vecuma, profesijas, izglītības, vides, integrācija un pasaules uzskatu. Un tomēr, kā kristieši mēs ...
Pievienots: 07.12.2010
Lasījumi: 185661x

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 140134x

Iemesli, otrā Coming Kristus uz pasauli

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Jēzus Kristus mira par mūsu grēkiem, uzvara pār ļaunumu - sātans un sakāva viņu. Viņš parādīja visu Visumu, ka Dievs ir mīlestība un tomēr mēs esam grēkojuši pret Dieva likumu, mūs ...
Pievienots: 08.11.2010
Lasījumi: 139753x

Lv.AmazingHope.net - Jēzus Kristus, Viņa dzīvi, nāvi un augšāmcelšanos