Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Kā es varu atrast Dievu?

Izejas punkts, ko es varu darīt?

372_jak_najit_boha.jpg

Kā es varu atrast Dievu?

Pievienots: 07.03.2011
Lasījumi: 191733x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Inside katrs cilvēks ir kodēta ilgas pēc Dieva. Agrāk cilvēki ir paaudzēm izveidotas dažādiem dieviem viņu pašu ziņā, un pat šodien cilvēki ir vēlme pielūgt kaut ko, pat ja tas ir tāpat kā mūzika, kultūras, sporta vai naudu. Ilgas pēc Dieva mums saka, ka Dievs ir.

Pirmkārt, atcerieties, ka mums ir meklēt Dievu par to, ko viņš ir un kā mēs cilvēki parādījās. Ja mēs skatāmies, kas atšķiras no līdzekļiem, kas pats Dievs mums deva, mēs atrodam tikai spēcīgs radījums sātana, Lucifers, kurš cenšas atdarināt Dievu. Visu mūsu kritušo pasauli valda vēsturē un rosina cilvēkus viltus dievkalpojumu. Maisīt ar meliem patiesību, un tādējādi prom no īsto un vienīgo Dievu, visuma Radītāju.

Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valstī ir ļaunums. Ir ļoti spēcīga un aktīvi. Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Mighty Angel Torchbearer - Lucifers vēlas būt vienāds ar Dievu un sāka debesīs, kur neviens nezināja grēka, vainas Dievu. Viņš ilgojās būt viņa vietā. Lucifers nav velns ar ragiem, ir ļoti gudrs ir. Viņš meloja debesīs un nodota sacelšanās mūsu Zemes, kas atrodas celta pirmo cilvēku Ādama un Ievas.

Atklāsmes 12,7-9 Jāņa - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļiem, bet bez rezultātiem. Debesis nav vietas atrasti viņiem un liels pūķis - seno čūsku sauc velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli - tika gāzts. Viņš tika nomests uz zemi un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Ļaunums nevar iznīcināt vardarbīgi, bet tas ir overpowered ar dievišķo mīlestības būtību un tiesiskuma telpu. Jēzus - Dieva Dēls bija parādīt pasaulei, raksturu Radītāja, kurš mīl savu radīšanu. Lai gan algas pārkāpjot Dieva likumus ir nāve, Dievs mūs mīl tik ļoti, ka Viņš devis savu Dēlu mirt par mums. Kurš pieņem Jēzus nāvi mūsu grēku dēļ, grēku nožēlošana un piedošana dzīvos, varēs atgriezties pie Tēva, Creator - Dieva Mīlestības.

Jāņa 3:16 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.

Cilvēki ir aizdomas, ka Dievs ir, bet ne viņa paša sajūtas zināt, nav iemesla vai zinātnisku pētījumu. Ja mēs par uz zināšanām par Dievu paļauties uz sevi, mēs zinām Dievu. Varbūt tas ir iemesls, kāpēc daudzi cilvēki mūsdienās saka, ka Dievs nav, jo viņš nevar redzēt vai "sajust".

Let's veikt vairākus ceļus, lai zinot Dievs. Ceļus, ka pats Dievs mums ir devis, un mēs noskaidrojām, ka pēc tam mēs ejam, ja mēs nevaram atrast Dievu. Tie ir cieši seko ceļš, kas nav daudz cilvēku, tomēr tie ir tikai vienā virzienā. Viss pārējais ir daļa no pagānu pasaules, Dievs ir nosodījis, un brīdināja viņu. Citi ceļš tikai noved pie imitācija Dieva Lucifers.

1 Dievs ir atklājis mums Viņa Word -. Bībeles, kas tika uzdots rakstīt cilvēkiem, ko vada Svētais Gars

2. Dievs ir atklājis mums vēsturē Izraēla nācijas, kas vadīja un aizsargā spēcīgs darbiem, bet arī atklāja savu taisnību un Dieva likuma būtību.

3 Dievs ir atklājis mums dzīvē viņa dēlu Jēzu Kristu, kas bija ziedota par mūsu grēkiem un Dieva likums bija, ko mums žēlastību un iespēju atgriezties pie Tēva.

4 Dieva varenību un gudrību atklāj raksturs.

5 Dievs pieprasa taisnīgumu un atklāj mums rīcību Dieva Gars mūsu sirdīs.

6. Dievs atklāj mums, izmantojot vīriešiem - pravieši, kas dzīvo saskaņā ar Bībeles principiem un pilnībā atbilst visu praviešu rakstveida Bībelē. Vairāk rakstā Bībeles pārbaudi pravietis.

Dievs ir atklāts mums Bībelē un Izraēlas iedzīvotāju

Kā pasaules bastions netaisnības un samazinās ticību, Dievs nolēma ļaut grāmatu rakstīt pati. Ļauj pirmā individuālā un vēlāk visa tauta viņa izvēlētā tauta, un rezultātā viņam dot viņam norādījumus un padomus laimīgu dzīvi. Tā sazināsies ar savu tautu caur praviešiem - cilvēki, kas dažādos veidos, lai atļautu un paziņos savu ziņu.

Gadsimtu gaitā, Dievs ir šo plānu tika īstenoti. Pakāpeniski izsaukšana vīriešiem un sievietēm, un pravietiski sapņi, vīzijas, un dažreiz pat tiešā runa to nodeva savu vēstījumu. Savā Lai šie cilvēki, lai ierakstītu ziņu, lai kļūtu par rokasgrāmatu un padomdevējs visiem cilvēkiem. Tas bija Bībele - Dieva vārds. Bībelē mēs atrodam daudz pārskatus, bet galvenā tēma ir stāsts par Dievu. Raksturot kā milzīgu Dieva mīlestību, visvarens, viszinošs, ubiquitarian, labu un pacientu.

Genesis 6,5-6 - Tas Kungs redzēja, kā uz zemes, šķirnes cilvēku ļaunumu un visas domas, kas spin sirdī, dienu pēc slikta diena. Kungs nožēloja, ka viņš ir jebkad cilvēks, un tas noskuma pie sirds.

Exodus 34,6-7 - Lord izturējis viņu un iesaucās: "Kungs, Kungs Dievs ir žēlsirdīgs līdzjūtības, ļoti pacietīgi, ļoti laipni un uzticamu, atceroties žēlastību tūkstošiem, piedod noziegumus, vainu un grēku!.

Psalms 103, 1-4,8 - Viņš piedod visus jūsu vaina, Viņš dziedē jums visām slimībām. Viņš izpērk jūs no bezdibenis nāves viņš vainagi jūs ar mīlestību un maigumu. Kungs ir žēlsirdīgs un līdzcietības, ļoti pacietīgi un ļoti laipns. Palielina ne nožēlas, dusmas uz visiem laikiem misbehaving.

Psalmi 103,17-19 - Lord mīlestība ilgst no vienmēr uz visiem laikiem paliks ar savu bhaktām. Viņa taisnīgums būs vēl mazbērni, kuri atbilst viņa līgumu, kas atceras savu baušļus pildīt. Kungs izveidoja savu troni debesīs, viņa karaļa varas valda pār visu!

John 3:16-17 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību. Dievs nesūtīja savu Dēlu pasaulē, lai Tas pasauli tiesātu, bet caur Viņu pasaules tiktu glābta.

Vispiemērotākos Dieva atklāsmi Jēzus Kristus - Dieva Dēls

Kristus dzīvoja dzīvi visvairāk devību un perfekts no visiem cilvēkiem. Lai gan viņš bija Dieva dēls, nav vilcinājies veikt ciešanas un agonizing nāvi par to, lai mēs vienkārši radītās būtnes, lai atgrieztos pie Dieva Tēva.

Ebrejiem 1,1-2 - daudz un dažādos veidos Dievs runāja vienu reizi, lai tēvu pravieši, bet šajās pēdējās dienās runāji uz mums ar savu Dēlu, kuru viņš iecelts mantinieks visas lietas, caur kuru viņš radīja pasauli.

Galatiešiem 4,4 - Kad laiks beidzās, tomēr, Dievs sūtīja savu Dēlu, kas dzimis no sievietes, dzimis saskaņā ar likumu, lai izpirktu tos, kas bija saskaņā ar tiesību aktiem, mēs pieņemt tiesības uz sonship.

John 14,7-9 - Ja jūs zinātu, man, jūs zināt manu Tēvu arī. No šī brīža jūs zināt, un esmu redzējis viņu! "... Kurš ir redzējis mani, ir redzējis Tēvu.

Kristus, Dieva Dēls, parādīja mums savu dzīvi Dieva raksturu, mēs esam ieinteresēti piedāvāt pestīšanas. Personā Jēzus Kristus mēs zinām Dievs. Dievs ir liels un spēcīgs, labs un līdzjūtīgs, jutīgi pret cilvēku vajadzībām, ļoti pacientam, vēlas un spēj palīdzēt. Dievam ir plāns uz pasaules, kas rada šo mērķi un vēlas atjaunot mūsu sākotnējā laimi. Kad izgājuši ļaunuma un grēka, un atjauno sākotnējo pozīciju telpā.

Jaunais likums, kurā sīkāk Jēzus Kristus dzīves liecina, ka Dievs patiešām ir, jo mēs jau aprakstīti Vecajā Derībā - dziļa mīlestība. Tātad Vecās un Jaunās Derības papildina un veido vienu nedalāmu veselumu. Vecajā Derībā ir 60-270 lieliem un maziem Messiahs pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus.

Dabas rāda pārsteidzošu prasmi un sistemātisku pieeju Dieva radītājs

Dabā, ir tūkstošiem un tūkstošiem pierādījumus, lai pierādītu, ka mūsu pasaule, visums un mums cilvēkiem ir radījuši spēcīgu un inteliģentas ir. Dievs ir brīnišķīgi izjūtu skaistumu, funkcionalitāte, un visi veido izcilību mūsu prieks. Viņš rūpējās par katru sīkumu dabas, kas bija skaista un bija mūsu prieks. No mikro-un makro kosmosā pasaulē viss strādā labā kārtībā, un tas ir loģiski, katra sistēma ir ideāls par savu radītājs.

Romāns 1,19 - Ko var zināt par Dievu, ir skaidrs, tiem, jo Dievs atklāja tiem. Neredzams lietas - viņa mūžīgais spēks, un dievišķo dabu - var jau nozīmē pasaules radīšanas uztver savu darbu.

Morālās tiesības un sirdsapziņa ir Dieva balss cilvēkā

Sirdsapziņa parāda, ka katrai personai ir sevī pašā morālo tiesību ierakstītas, kas soda pārkāpjot nožēlas. Dievs, lai personas, sirdī morāles likumu, lai cilvēki, ja jūs joprojām nevarat apspiest atšķirību starp labo un ļauno. Ja ņem vērā faktu, un, ja mēs sākam klausīties sirdsapziņu noteikti mainīs mūsu raksturu un uzvedību.

Romāns 2,14-15 - pagāni, nav tiesību, bet, protams, ja mēs paši darām to, ko likums prasa, tad likums sevi. Viņš nav akts, bet parādīt iedarbības aktu, kas reģistrēti to sirdīs. Tas ir apliecinājums savu sirdsapziņu, ir savas domas dažreiz un dažreiz apsūdzēt advokātu.

Tātad jūs vēlaties atrast reālu dzīvo Dievu, kas valda pār visu Visumu, un kas mūs atpircis grēciniekiem? Bet Dievs, kas izvērtēs visas dzīves un atjaunot sākotnējo atbilstību mūsu valstī?

Izskatās Bībelē, Dieva vārds, jo Bībele ir Dieva vēstule ar mums. Vēsture rāda nācija Izraēlas Visvarenais Dievs. Tagad zem pagaidu kundzību Lucifera zemes, Dievs ir viss zem kontroles. Tā rāda milzīgu mīlestību viņš ir mums, bet arī to, ko cilvēki vēlas no mums. Ja mēs skatāmies uz Jēzu Kristu, un, ja jūs domājat par to, ko viņš darīja, lai mēs, mūsu raksturs ir vairāk izskatās raksturs Jēzus Kristus. Ja Jūs vēlaties, ierakstiet savu Dieva likumu - Desmit baušļi mūsu sirdīs un atjaunot un attīrīt mūsu grēcīgo dabu.

Lūgt Dievu, lai dod jums zināt. Lūgt Dievu, lai dotu jums savu ticību un maina viņu sirdis ar Svēto Garu. Dievs mīl visus bez izšķirības. Viņš mīl jūs pārāk! Runā ar viņu lūgšanā par savu labāko draugu, bet vienmēr ar cieņu. Ticu, ka jūs dzirdat, jo tas ir apsolīts.

Matthew 7,7 - Jautājiet, un tā būs, meklēt un atrast, triecieniem un tas tiks atvērts.

Jēzu Kristu, mūsu vienīgā starpnieka, mēs piedāvājam bezmaksas otrā iespēja, un tas ir atkarīgs no mums, vai mēs to pieņemt dziļi mūsu sirdīs un mēs vienoti ar Kristu katru atjaunoto dienu.

Tātad, pirmais solis ticība ir patiesa un dziļa nožēla par mūsu grēkiem, ka sists krustā mūsu Radītājs un nožēlot.

Lai iet uz viņu un lūgt viņam mazgāt prom jūsu grēkus un dod jums jaunu sirdi. Uzticēties viņam to darīt, jo tas solīts.

Padomājiet par savu mīlestību skaistumu un viņa raksturs pilnību. Kristus pašaizliedzība, pazemību Kristū, Kristus šķīstībā un svētumā, Kristus Viņa neizsakāmo mīlestību - tās ir meditācijai tēmām. Tikai tad, ja jums patīk Kristu, ja jums ir kā piemērs, ja paļaujas tikai uz viņu, tikai tad jūs pārmaiņām attiecībā uz tās formu.

Svētīts lai Dievs no rīta, vai tas ir pirmā lieta, jums: Lūgsim: "Ņem mani, Kungs, jo visu savu īpašumu man visas savas plānus kājām Lietošana man šodien savā ministrijā mani un Palieciet... man visu savu perfektu darbu jūs "Tādēļ lūdzieties, katru dienu.. Katru rītu veltīt Dievam par dienu uz priekšu. Lai to ar visu savu plāno atzīt viņa Providence, kas jāveic, un kas nav. Tātad katru dienu Put jūsu dzīvi Dieva rokās, un jūsu dzīve kļūs arvien vairāk un vairāk darināts pēc Kristus dzīvi.

Turpinājās rakstā "Vienīgais veids, kā debesīs" un "Ceļš uz Kristu".


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs

445_jesus_christ.jpg Dievs caur Savu Dēlu Jēzu Kristu mūsu zemi, un deva mums dzīvi. Kungs Jēzus Kristus, Radītājs bezgalīgo Visumu. Viņš deva mums dzīvību, lai visu, kas mums nepieciešams. Viņš mūs ir radījis, ...
Pievienots: 04.07.2011
Lasījumi: 165548x

4. Atzīšanās - ceļš pie Kristus

167_cesta_ke_kristu.jpg Atzīšanās"Tas, kurš attiecas uz viņa pārkāpumiem netiks plaukt, bet kurš atzīstas un forsakes viņiem būs bez žēlastības" (Salamana pamācības 28,13).Nosacījumus, saskaņā ar ko tās var saņemt piedošanu no Dieva, ir bezmaksas, ...
Pievienots: 07.10.2010
Lasījumi: 117916x

Izmaiņas Bībeles tulkojumiem

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg Čehu valodā nesen aizvien vairāk Bībeles tulkojumiem. Papildus ekumēniskā Tulkošanas ir pieejams ne tikai, lai pabeigtu tulkojumu un pētījumu čehu Bible21, bet arī Jeruzalemes Bībele, Bībele un Jehovas liecinieki. Amerikāņi ir ...
Atjaunināts: 16.11.2011
Pievienots: 16.11.2011
Lasījumi: 215098x

9. Darbs un dzīve Christian - ceļš pie Kristus

352_cesta_ke_kristu.jpg Dievs ir dzīvības avots, visums, gaismu un prieku. Tā kā gaismas staru, pamatojoties uz sauli, piemēram, plūsmas ūdens strūklu no dzīviem avotiem, lai tā izlej svētību visiem Viņa radības. Un ja ...
Pievienots: 11.02.2011
Lasījumi: 129576x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 138612x

Lv.AmazingHope.net - Kā es varu atrast Dievu?