Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

Beigām 2012 Pasaules prophecy?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 163302x
Tēmas: Beigām 2012 Pasaules prophecy?
PrintTisk

Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to kontrolē, un tāpēc ir spēcīgi izpaužas ļaunums. Tā bieži ir kā iespējamo svešzemju būtnes un pārvalda visu vēsturi mūsu planētas uz sacelšanos pret patieso Dievu. Tāpēc mums ir jāpārbauda, kas tiešām noslēpumainā Mayans un citu praviešu piemēram Nostradamus vai Sibilla pasniedz.

Taisnība dzīvo Dievs atklāja savu vareno darbojas Izraēla nācijas, mums ir reģistrēti detalizēti Bībelē. Viņi bija iespaidīgs un pārsteidzošs aktiem, un daudzi jau ir labi pierādīts arheoloģiski. Mēs zinām, kas pravieši bija tiesības raksturs - mīlestību un pazemību, un kādos tiesībām viņi dzīvoja. Novērot desmit baušļi Dieva mīlestību. Arī lielu mīlestību Dievs ir atklājis Viņa Dēls Jēzus Kristus, kurš miris par mūsu grēkiem. Viņš upurēja par mums un sniedza mums gūstā sātanam. Dievs ir neticami lielu mīlestību.

Savukārt, Sātans, Lucifers, pagaidu valdnieks planētas rezultātā visi cilvēki uz sacelšanos, un viņa ļauno kalpiem, tā nosūta gudrības un zināšanām. Lucifers ir ļoti gudrs un veikls eņģelis, kas tika nodotas no debesīm uz mūsu zemes. Šie dēmonisks eņģeļa būtnēm tiešām ir visa vēsture ar mums, un tas liecina par lielo cilvēku ciešanas, pastāvīgi kara, dusmas un nāvi. Vai tu kādreiz jautājumu, kur ļaunums nāk no?

Mayans bija cilvēki, kas nepielūdza viena patiesa dzīvā Dieva, bet Lucifers, kurš ir mācīts un izmantot savām vajadzībām. Savu dzīvi un asinskārs rituāliem cilvēku upurus, lai pierādītu tās darbinieku velns. Zināšanas par astroloģiju, kas bija devusi tiem un māca tos ideāli līdz kalendārā gada 2012 kalpotu lielu mērķi vēl šodien.

Bībele runā par to, ka pirms Jēzus Kristus nāks atkal, lai nodrošinātu viņa visuzticīgākie cilvēkiem un sodītu ļauno, sātans imitē Otrās Atnākšanas un maldināt daudzus cilvēkus. Tas būs saistīts ar dabas katastrofām un sātana iemiesojums, kas materiālizāciju gaismas eņģelis, paredzamo Mesija. Tas būs kaut kas fantastisks, kopā ar viņa asistenti, kas parādīsies arī, un cilvēki, kas nezina patieso Dievu un Viņa vārdu Bībele nevarēs atklāt viltošanu un atdarināšanu. Tas var notikt ap 2012. Ir dabas katastrofas, un ir jādod ts New Age, mainīt pasauli un paredzamo ierašanās Mesija. Tas ir ne tikai no Jēzus Kristus atdarināšanu brīdināja.

Atklāsmes 12,7-9 Jāņa - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļiem, bet bez rezultātiem. Debesis nav vietas atrasti viņiem un liels pūķis - seno čūsku sauc velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli - tika gāzts. Viņš tika nomests uz zemi un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

2. Tesaloniķiešiem 2,3-12 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs pielūdz. Nokārtot pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam.

Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli. Kad viņš atklāj, ka ļaunais, Kungs Jēzus būs nogalināt viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt. Tādēļ vairāk nekā uz Dievu maldiem izsniegt ticēt meliem. Tāpēc viņi notiesāja visiem tiem, kas tic patiesību, bet bija prieks kauns.

Luke 17,23-24 - Ja pēc tam saka: "Tur" vai "Tur" nav iet visur un ikvienam precēties. Kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Atzīmēt 13,32-33 - dienu un stundu neviens nezina - pat ne eņģeļi debesīs, ne Dēls, bet Tēvs. Esiet uzmanīgi, uzmanīgas. Mēs nezinām, kad šis laiks.

Visā vēsturē savas tautas ir Lucifers, kas dod gudrību, lai kalpotu viņam. Maya ir viens no tiem. Lasīt daži no Mayan vēsturi.

Mayans, kopā ar Aztecs ir vislabāk zināmi indiāņu ciltis Centrālamerikā. Nekas nav kādreiz reģistrē to saņemšanas. No tropu mežiem Centrālamerikas dzīļu pieauga kultūru, kas ievērojami pārsniedza viņa zināšanas par matemātiku, astroloģija, inženierzinātņu visām tautām.

Jo Maiju leģendas, ka senos laikos nirt dievi uz zemes, kuras uzdevums bija iznīcināt citu dzīves Dieva debesīs. Pēc veiksmīgas iznīcināšanas Dievs nonāca uz zemes tumšās vecumu, kad saule nav redzējuši daudzus gadus. Tad beidzot pienāca diena, kad saule iznāca atkal un putni sāka dziedāt. Tad, ka dievi radīja jaunu cilvēku - dievu līdzīgo spējas. Un tad viņš sāka mācīt.

Pēc izbraukšanas dažu viņa mājas planētas dieviem, no dieviem atpūtas dibināta "universitātes", kur viņi māca. I ilga īsu priesteru un rakstu mācītāju, kas ir mācīta matemātika, astronomija, fizikā un ķīmijā. Attiecīgās universitātes ir būvēti galvenokārt kā trīs stāvu piramīda, kur katrs solis nozīmēja filiāle zināšanas. Ķīmijas un fizikas mācās augstākā līmeņa piramīdas, kas bija apzīmējums citiem, ka šajā jomā studenti ir visvairāk izglītots un gudrāks. Pierādījumu par šo izglītības sistēmu tiek glabāti gan piramīdas hieroglyphics un Indijas mīti.

Mayans pielūdza dievus un deva tiem upuriem. Dievības bija cilvēku upuri, lai nodrošinātu personīgā labuma, laimes mīlestībā, medniecības un sabiedrību. Pirmo cilvēku upuri tika upurētas laikā bēru ceremoniju vadītāji. 1562 bija rakstīts liecību par cilvēku, kurš bija spiests draud bojāeja piedalīties upurēšanas ceremonijā. Viņš bija skatīties upuri zēns un bija skatīties, kā viņš samazināt ar krūtīs un paņēma savu sirdi un pāri cirsts par to.

FP Jones grāmatā "Gods Time" nes ziņu no Parīzes kodeksu, kas ietver prasību, ka Kukulkan (Mayan dievs), nāca no debesīm, un mācīja Maya astronomiju un matemātiku, tad aizgāja, bet viņš apsolīja, ka viņš varētu atgriezties. Saskaņā ar Mayan kalendāru, atgriežoties reizi 52 gados.

Šie lidaparāti ir Kukulk piramīdas vairāki labi iedarbojas, skaidri norādot, ka tas bija kas peld mašīna ar dzinēju. Ts dievs iebrauca un izbrauca šūpošanos mašīna, vienmēr apvienojot ar tām jaunām un sīkāku informāciju. Kukulk veiks vēl kādu jaunu Maya un laiks ir rūpīgi apmācīti atpakaļ. No tiem, tad nāca priesteri, matemātiķi, filozofi un astrologu. Viņu mašīnas ir pārsteidzoši līdzīgas mūsdienu NLO. Šodienas NLO nav jautājums pēdējā laikā, bet saskaņā ar arheoloģijas konstatējumiem manifestā vēsturi reizes, dot cilvēkiem zināšanas un ļaujiet dievkalpojumu. Ir citas planētas, bet tie ir dēmonisks būtnes, ka Bībele un kas tika nodotas pie mums.

Atklāsmes 12,12 Jāņa - Priecājies tādēļ O debesis un jūs, kas dzīvo viņiem. Bet bēdas tiem, kas dzīvo uz sauszemes un jūrā, jo velns nāks uz leju ar lielu dusmas, jo viņš zina savu laiks ir īss.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis! Tātad nekas īpašs, kad viņa apgalvo, ka ir darbinieku taisnību. Bet galu galā tie ietilpst, kā viņš ir pelnījis.

Mozus 19,31 - nevēršas spokiem un izsolītāja gudrs cilvēks. Necenšas viņus un defilē tos. Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs.

Kas jauda būs jūs uzskatāt?

Sātans = Meli, kas ir valstī uz laiku ir pārāk augstas? vai Dievs = Mīlestība, kas ir pēdējais vārds attiecībā uz Zemes?


Līdzīgi raksti no kategorijas - Beigām 2012 Pasaules prophecy?

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 142451x

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.New ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 222483x

Video - pēdējā gadījumā, beigām, pasaulē, saskaņā ar Bībeles pravietojumu

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Nobeiguma Notikumi Bībeles ProphecyVeikt Ieskatieties šajā dokumentā, kas ir Doug Batchelor rada notikumus, kas notiks pirms pasaules gala. Šie pasākumi ir saskaņā ar Bībeles prophecy. ...
Pievienots: 03.09.2010
Lasījumi: 288148x
Ieteicamais

Millennium - tūkstošgadu valstībā

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstošgadu Valstība ir rakstīts daudz neskaidrību un murgiem. Daži cilvēki uzskata, ka tūkstošgadu Valstība ir jau šeit uz zemes, bet lielākā daļa uzskata, ka ir vēl tikai priekšā. Piemēram, New Age ...
Pievienots: 07.01.2011
Lasījumi: 160178x

Nostradamus 2012 - viltus pravietojumiem

192_nostradamus.jpg Es gribētu rakstīt kaut ko par to Nostradamus pareģojumiem, jo internets par viņu daudz diskusiju starp cilvēkiem un runā bieži. Daudzi no viņa biedējoši biedējoši pravietojums, citi saka, tas ir fikcija. ...
Pievienots: 25.10.2010
Lasījumi: 451623x

Lv.AmazingHope.net - Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?