Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Kāpēc ir ļaunums?

Izejas punkts, ko es varu darīt?

59_snake.jpg

Kāpēc ir ļaunums?

Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 130787x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.

Ja tie no? Kāpēc?

Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers gribēju būt vienāds ar Dievu, un viņš ir debesīs, kad neviens nezināja grēks, vainot Dievu. Viņš runāja par to, ka Dievs noteikumi tikai absolūta vara, un tādēļ ikvienam ir uzklausīt viņu no bailēm.

Jesajas 14,12-14 - Kā jums ir samazinājies no debesīm, ak, rīta zvaigzne, uz dawn dēls! Jums ir nodotas uz leju, lai zemes, tu, kas reiz, kas zemu nāciju! Jūs teicāt savā sirdī, es pacelties līdz debesīm, es vairos manu troņa virs Dieva zvaigznēm, es sēdēt kronēts par mount pulcēšanās, par vislielāko augstumu svēto kalnu. Es pacelties virs tās mākoņi galotnēm, es padarīs sevi kā Visaugstākais.

Atklāsmes Jāņa 12,7-9 - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļi, bet nekas varētu darīt. Debesis netika atrasts viņiem vietā, un liels pūķis - ka vecā čūska, ko sauc par velna un sātans, kas maldina visā pasaulē - tika gāzts. Viņš bija izmet uz leju, lai zemes un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Lucifers nav ne velns ar ragiem, tas ir ļoti saprātīgas radījums. Meloja, kas debesīs, un pagriezās sacelšanos mūsu valstī ar meliem viņš pirmo cilvēku Ādamu un Ievu.

Genesis 3,1-5 - gudrākais no visiem lauku dzīvnieki Kungs Dievs bija izdarījusi. Viņš teica savai sievai: "Vai Allah nebūs ēst visu koku dārzā?" Augļu koku dārzs mēs varam ēst, "sieviete teica čūska." Bet koku dārzā Dievs augļu teica, ne ēst, ne to jums pieskarties, pretējā gadījumā jums būs jāmirst. "Tas ir čūska sieviete teica:" Jūs mirt! Bet Dievs zina, ka tad, kad koks ēst tā, tad acis ir atvērtas un jūs tāpat Dievs: Tu zini, labo un ļauno. "

Romāns 5,12 - Sin ienāca pasaulē caur vienu cilvēku grēks un nāve nāca. Nāve ir tad izplatījās visiem vīriešiem, jo visi grēkojuši.

Atklāsmes Jāņa 16,14 - tie ir stiprie alkoholiskie dzērieni no dēmoniem, kas notika zīmes un ir balstītas uz valsts un pasaules ķēniņi, lai savāktu tos kaujas, ka liels dienā Visvarenais Dievs.

Kopš tā laika sātans annoys cilvēki un visu nāciju pret Dievu un viens otru. Ja Dievs uzreiz pārsteidza grūti, izrādījās ar visu Visumu tirdzniecība, bailes un "Lucifers jautājums sirdis nav patiesība?" Ļaunums kā iespēja ne noņemt. Tāpēc Dievs deva sātans laiks manifestā. Kad viņš pirmo cilvēku sāka darboties kā spēcīgs ļaunums mūsu Zeme bija sātans un viņa eņģeļi uz Zemes gāzts. Valsts kļuva par teātra visai Visumu.

1 Korintiešiem 4,9 - man šķiet, ka Dievs ir izraudzījusies mūs apustuļu pēdējo vietu sērijā, kā mēs piespriests nāvessods ir kļuvusi briļļu visai pasaulei - vīriešiem un eņģeļiem.

Ļaunums nevar iznīcināt ar vardarbību, bet nācās pārvarēt ar Dieva raksturu mīlestības un tiesiskuma telpu.

Galatiešiem 4,4 - Bet, kad laiks nākt taisnība, Dievs sūtīja Savu Dēlu, dzimis no sievietes, dzimis saskaņā ar tiesību aktiem, lai izpirktu tos, kas bija saskaņā ar likumu, mēs pieņemam tiesības sonship.

Jēzus - Dieva Dēls bija parādīt pasaulei raksturu Radītāja, kurš mīl savu radīšanu. Lai gan pārkāpums Dieva likums atmaksāšanās ir nāve, Dievs mūs mīl tik ļoti, ka Viņš devis savu Dēlu mirt mūsu vietā.

Jņ 03:16 - Par Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis savu vienpiedzimušo Dēlu, lai kurš, kas Viņam tic nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību. Dievs sūtīja ne savu Dēlu pasaulē, lai nosodīt pasaulē, bet, ka caur Viņu pasaule var tikt saglabātas.

Viss visums brīnumiem: Creator mirst viņa radīšanu.

1 Jan 4,9 - Šajā viņš bija Dieva mīlestība uz mums, ka Viņa Dēls, vienpiedzimušo, Dievs sūtīja tālāk pasaulē iegūt viņu caur dzīvi.

Pat kamēr mēs stāvēt šeit uz Zemes, ļauno Lucifers, bet bija uzvarēta un sods gaida viņu. Jēzus ir tikai sākums, un mums visiem, kas pieņem Viņa manā sirdī cerību. Kas ņem Jēzus nāvi par mūsu grēkiem un tādējādi atbrīvoties no ļaunuma, varēs atgriezties pie Tēva, Creator - Dieva Mīlestības.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Vienīgais veids, kā debesīs

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Jēzus Kristus dzīvoja, cieta un mira, lai izpirktu mums. Dievs lai savu mīļoto Dēlu, lai nāk no pasaules slavu par šo ļauno pasauli par grēku, atstāja slavu, godu un izturēja apvainojumus, ...
Pievienots: 13.12.2010
Lasījumi: 122139x
Ieteicamais

3. Gandarīšanas - ceļš pie Kristus

165_cesta_ke_kristu.jpg Grēku nožēlošanaKā kļūst taisnais Dieva? Kā var attaisnot grēcinieks? Tikai Kristus var mūs saskaņotu ar Dievu, ar svētumu. Bet kā mēs uz Kristu?Patiesa grēku nožēlošana ietver patiesu nožēlu pār grēku un ...
Pievienots: 07.10.2010
Lasījumi: 110968x

Video - Jēzus

199_film_jezis.jpg Jēzus John Heyman tiek uzskatīta un arī visvairāk tulkotā filma kino vēsturē.Šī filma ir vēsturiski cieši Jēzus Kristus dzīvē.Kas ir Jēzus? Šis jautājums, lai atbildētu acclaimed ražotāju John Heyman. Viņš pavadīja ...
Pievienots: 03.11.2010
Lasījumi: 209845x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 217150x

Video - Tas viss par Kristu! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šovakar es esmu šeit, lai runātu par cilvēkiem. Vai runāt par baznīcas vai reliģijas. Jo visas šīs lietas ir savas nepilnības un trūkumus. Katram no jums būtu jāspēj piecelties un teikt ...
Pievienots: 12.05.2011
Lasījumi: 124332x

Lv.AmazingHope.net - Kāpēc ir ļaunums?