Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Kas ir NLO un ārvalstniekiem, kas ir?

Pārdabisks, NLO

110_ufo.jpg

Kas ir NLO un ārvalstniekiem, kas ir?

Pievienots: 23.09.2010
Lasījumi: 180697x
Tēmas: Pārdabisks, NLO
PrintTisk

Kas ir ārvalstniekiem un NLO?

Šodien, daudzi cilvēki neuzskata par jautājumu, vai viņi ir ārvalstnieki, bet gan jautājums par to, kas viņi ir.

UFOs ir realitāte, ar ko pagarina dziļi cilvēces vēsturē un mūsu modernajā pasaulē, šķiet, zināt, ko darīt ar šo realitāti mystery darīt.

UFOs un extraterrestrials vēsturē.

Astronautical arheoloģijas teorija liecina, "viņi" vienmēr nāk saistībā ar to darbību un vizītēm uz valsts var atrast izsekot.

1 Tas ir leģenda

Tās ir leģendas, kas apraksta peld mašīnas, apmeklējiet "dievi", un to vēstnieki no debesīm un tamlīdzīgi. Runāt par to Kayak leģendas, rumors, kas ir plaši izplatītas Dienvidamerikā, Āfrikā un Austrālijā. Gods, kas peld debesīs - bieži vien peld mašīnas - varēja būt vēl ķeltu, islandiešu un norvēģu mītiem, vecā ģermāņu sāgas japāņu MITech.

2. Rock zīmējumi

Rock zīmējumi, kas ilustrē neparasti skaitļi spacesuits un objektu kā NLO.

Kā varētu veco Aussie zināt par šāda lieta, kad viņa apģērbs bija gurnu apsējs?

3 Tehniskais un tehnoloģijas atklājumus, ne fedings vērā saistībā ar laika

Līdz tam pakāpi zināšanu un kultūras jomā. Pārstāvību šīs lietas pirms tā laika līmenī šodienas un nākotnes gadsimtiem. Piemēram, indiešu leģendas aprakstīt informāciju par reaktīvo dzinēju un materiālu ražošanai nepieciešamo gaisa transportlīdzekļiem - aprakstītās mašīnas principi sauc Vimany. Aprakstiet 407 dažādiem materiāliem, kuri arī šodien vēl nav plaši izplatīta.

Mayan apraksta, ka Dievs nāca un izbrauca šūpošanos mašīna un jūs vienmēr atkal jaunus un pilnīgāku informāciju. Viņš ņēma līdzi kosmosā, jauniešu Maya un laiks tuvojas atkal rūpīgi apmācīti. No tiem, tad nāca priesteri, matemātiķi, filozofi un astrologu.

Šumeru civilizācija bija pēkšņi un negaidīti. Viņi deva mums virkni izgudrojumu, ko mēs izmantojam šodien - apaļas, matemātika, medicīna, rakstot .... jo īpaši jomā, astronomijas, pirms tā laika. Viņi zināja, Saules sistēmu, tostarp planētām ar elipsveida ilgu apgrozībā, kas tikai tagad sāk runāt.

No visiem avotiem, kas tikai daļēji tika minēts, var secināt, ka "ārvalstnieks varu", kam pievienots cilvēcei kopš tās pirmsākumiem. Vienmēr kaut kādā veidā iejaukties cilvēces vēsturē. Tomēr bieži bija laiks un vieta ierobežots darbības.

Kas par svešzemju būtnes sauc par Bībeli.

Bībele saka, ka Debesīs eņģelis sadumpojās, kas bija uzticēta augstu vietu debesīs pie Dieva troņa - Lucifers, tas ir "uzrādītāja gaismas" un vērsa trešdaļu jūsu pusē eņģeļiem. Pēc krišanas pirmie cilvēki bija nodoto zemi un aiztures šeit ar mums un pastāvīgi cenšas likt mums grēks un nepaklausīt Dieva likums.

Vai jums kādreiz prātoju, kur uz Zemes notiek tik daudz ļaunuma? Jā - Bībele saka, ka tur dzīvo kopā ar mums extraterrestrial samazinājušies garīgas būtnes - eņģeļus ar lielu jaudu un tikai aizsardzībai pret viņiem dzīvo ticību Dievam un Jēzum Kristum, un viņu mīlestība ir ierakstīti sirdī Dieva likumu.

J. Fiebag beigās viņa grāmatas "NLO - personas nolaupīšana cilvēki - tikšanās ar extraterrestrial civilizācijām," viņš raksta, ka civilizācija, šķiet, ir kosmiskā izlūkdatus, kas ir vecāka par mums, sākot daudzos trīsdimensiju telpā, un tas izpaužas dažādos veidos par mūsu zemes. Norāda, ka, iespējams, nav balstīts uz oglekļa vai silīcija bāzes, taču tīri "garīgā", kas būtu virs eksistenciālā dzīvības formas. Vai tu domā, tas sakrīt ar Bībeles aprakstu?

Efeziešiem 6,12 - Par mums cīnīties ne pret miesu un asinīm, bet pret principalities, pret pilnvaras, pret tumsas šīs pasaules valdnieku, pret garīgo grēcīgums augstas vietas.

Ezekiel 28,14-15,17 - Jūs svaidīts ķerubs, Es paziņoju jums, kā aizsargs. Jums bija par Dieva svēto kalnu, dedzināšana akmeņi jums gāja. Tu biji ideāls jūsu iespējas, sākot no tās izveides - pirms jūs uzskatīja ļauno. Jo tā skaistums lepnums jums, jo jūsu skaistuma jums threw gudrības. Tas ir iemesls, kāpēc es tam pieklauvējām uz zemes, no karaļi redzi, jūs redzēt.

Jesajas 14,12-15 - Kā tu esi samazinājies no debesīm, ak, Lucifers, dēls no rīta! cik tu esi samazināt uz zemes, kas didst vājina tautu! Par tu esi teica savu sirdi, es pacelties debesīs, es pacilāt manu troņa virs Dieva zvaigznes: Es sēdēt arī uz mount no draudzes, kas ir ziemeļu puses: es pacelties virs augstumu mākoņi, es būšu kā Visaugstākais. Tomēr tu būsi jāsamazina uz elli, uz bedres malas.

Tāpat kā Dievs izmanto Viņa eņģeļi, lai aizsargātu cilvēkus, un sātans izmanto viņa eņģeļi ievainot cilvēku un kārdināt uz grēku. Ja jums nav brīvi izlemt stāvēt par Dieva pusē, mēs automātiski, bez realizēt, ļauno pusi. Nekas no tur.

Sātans maisījumi patiesību un taktiski meli diez atpazīstamā veidā. Bieži izdoti dažādās atklājumiem Dieva kurjers. Pamatojoties uz šiem atklājumiem eņģelis žilbinošas skaistumu un cēlu domu izkaisīti daudzi viltus doktrīnas un nodibināja daudz viltus reliģijas.

2. Korintiešiem 11,14 - Un nav brīnums, lai sātans pats izliekas par eņģeli gaismas! Tātad nekas īpašs, kad viņš un viņa darbiniekiem rada kā darbinieku taisnības. Bet galu galā samazināsies, jo viņš ir pelnījis.

Ārvalstniekiem un NLO šodien.

Šodien vēl lielāks skaits ziņoja NLO novērojumiem un kontaktiem ar extraterrestrials. Pēdējo desmit gadu laikā pievieno tik daudz jaunus atklājumus, kas apstiprina iespēju apmeklēt un darbību ārvalstu izlūkošanas uz Zemes, ka, pat zinātnieku aprindām lēnām spiests sākt NLO. Ir daudzi apsvērumi peld UFOs, daudzi NLO nolaupīšanas, lai novērstu paraugus audu vai mēģinājums atcelšanu un cilvēka olšūnu un embriju mēslošana. Viņi bieži vien ārzemniekiem izvēlēties cilvēku, kurš nosūtīja ziņu uz mūsu pasauli. Novēroja radīšanu kultūras aprindu un daudzus citus apsvērumus.

1991 Roper organizācija veica aptauju iedzīvotāju vidū, lai noteiktu skaitu, iespējamo nolaupīšanas ar citplanētiešiem. Izmeklēšanas rezultāts bija pārsteigums. Viss 2% no amerikāņiem ir pieredze vai pieredze, ko var iekļaut kategorijā NLO nolaupīšanas līdz. Pētnieki ir sākusi risināt, un amerikāņu psihiatrs Dr John Mack - uzvarētājs vairākas balvas par akadēmisko darbu ir pārbaudījusi 50 cilvēkus, kuri tika nolaupīti ar hipnoze. Dr Mack apgalvo, ka cilvēki ir redzējuši nolaupīšanu reālu pieredzi, nevis sapnis, fantāzija vai halucinācijas. Turklāt daudzu vienojās detaļas atlaišanu, lai gan uzraudzības cilvēki varētu nezināt.

Laikā, kad nolaupīšana pieredzes zudumu jēdziens laika, tas ir haoss, un tad samaņas zudums. Tāpat arī ir aprakstīts humanoīdās būtnēm, kas veic nolaupīšanu. Apmēram 1 m augstumu, liela galva, ne ausu, deguna nemanāma, kamēr rokas ar trim vai četriem pirkstiem, plānas kājas, neizteiksmīgs krūtīs. Tirdzniecību, ir milzīgs tumšs acis, un bez lelles varavīksnene. Liela daļa cilvēku apgalvo, ka tas bija šausmīgi meklēju radības acīs. Viņš teica, ka tā bija pieredze sliktāka nekā fizisku teroru. Dažas cilvēku nolaupīšana ir arī redzējis.

Ārvalstniekiem, bieži nākas sastapties ar faktu, ka viņi pamato savus sakarus ar cilvēkiem interesē viņu nākotnes labklājību. Viņš runā par atgriešanos Bībeli, Dieva miers, mīlestība un tās loma, lai palīdzētu mums šajā procesā. Šajā kustība cenšas pakāpeniski iesaistīt visus iedzīvotājus, kas apvienoja valsti un spēj atklāt viņu top komandieris Avatar Kristus. (Voodoka ziņojums saņemts no kapteiņa "Crystal Bell") (veidlapa vārdi un idejas ar filmu Avatar, protams, nav nejaušs, bet tā sagatavos cilvēkus New Age).

Un tas ir Bībeles pareģoja

2. Tesaloniķiešiem 2,3-4 - Ļaujiet neviens cilvēks maldināt jebkādā veidā. Pirms šī diena nāk (2 nāk no Jēzus Kristus) ir jānāk no Dieva novērst. Jānorāda, ka nelabs un nopelt, kas izturēs un paaugstinātu pats galvenais, ko sauc par Dievu un to, kas ir dievkalpojumu. Apmesties pat Dieva templī, un sauc Dievu!

Prasība ārvalstniekiem ir aizvietot pilnībā aizstāt Kristus. Ne tā nāk no Kristus ar eņģeļiem, lai izbeigtu šīs valsts ļaunumiem, un pacēla valstība, bet kolektīvās NLO nolaišanās ar neskaidru beigām.

Jēzus brīdināja, ka sātans gribētu iekļaut eņģelis gaismas. Vēlēsies sacensties nāk no Jēzus Kristus, un panākt pasaulē, ar viņa noteikums. Pilda Jēzus Kristus vārdiem, ir ar sapulcināšanas tieši pirms šo brīdinājumu.

Viņa nāk būs liels, bet redzēs viņu, un visi visā pasaulē vienā reizē un būs pievienots pamošanās mirušo uz dzīvību.

Lūkas 17,24 - tāpat kā zibens iedegas ainava no viena gala no debesīm uz otru, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Novilkta no grāmatas, Daniel Hajek - NLO Secrets un konteksts, izdevējdarbība Jupos

Autore risina ar šīm parādībām, sākot no 18 gadu vecuma līdz 49 gadiem un vērsa no daudzām slavens ufologist.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pārdabisks, NLO

Paranormālās pieredze

66_nadprirozene_zazitky.jpg Vai jums ir paranormāls pieredze?Pārceļas jums mājās glezniecība, fotogrāfija savu mirušo radinieku? Vai jūtat, ka jūs vēlētos runāt ar kontaktpersonu, kas vairs nav starp dzīvajiem? Nezinu, ko domāt?Pants Kāpēc ir ļaunums ...
Pievienots: 11.08.2010
Lasījumi: 136971x

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to ...
Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 169059x

Kas ir spiritisms un mistisks?

473_spiritismus_okultismus.jpg Spiritisms māca, ka mirušo gariem var padarīt savienojumu ar cilvēkiem, izmantojot plašsaziņas līdzekļus. Media ir runāšana, rakstīšana, zīmēšana, dzīšana, uttSaskaņā ar Rakstiem, ir zināms, ka "nemirstīgo dvēseli" neeksistē, tās nav alkoholisko ...
Pievienots: 05.09.2011
Lasījumi: 185596x

Kāpēc Pieaugošās pārdabisko vēstījums visā pasaulē?

355_ufo_china.jpg Pasaules eskalāciju dažādu paranormāls pieredzi, parādības un spiritisms. Nav šaubu, ka tie nav pieņēmumi, bet fakts, ka cilvēki nespēj izskaidrot. Daži no viņiem notika un plašsaziņas līdzekļu un presi, daudzi drīzāk ...
Pievienots: 15.02.2011
Lasījumi: 202190x

Video - Ziņojumi no debesīm, vēstījums no Virgin Mary

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šodien katoļu baznīca ir fenomens vēstījums no Virgin Mary. Mēs nevaram noliegt šo faktu, jo šī atklāsme ir pierādīts, daudzās vietās visā pasaulē.Kāds ir Marian vēstījums izcelsmi? Dievs, patiešām mums atsūtīja ...
Pievienots: 08.09.2010
Lasījumi: 185732x

Lv.AmazingHope.net - Kas ir NLO un ārvalstniekiem, kas ir?