Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

Pravieši Bībeles un šodien

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 281034x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss pret Dievu sasniedz savu kulmināciju. Radikāli palielinot dabas katastrofu skaitu - zemestrīces, cunami, plūdi un vulkānu izvirdumi, brīdināja, ka tuvojas izpildītu šo zīmi. Bieži vietējām katastrofām, lai brīdinātu mūs, kas notiks visā pasaulē, un, lai mēs panāktu to atpakaļ uz patieso Israēla Dievs.

Joel 2,12 - Un tā arī tagad, saka Tas Kungs, atgriezieties pie manis ar visu savu sirdi, ar gavēni, raudošs un sērojot! Saraustīt jūsu sirdis, ne to riepu Tas Kungs, jūsu Dievs, savukārt vēl žēlīgs un līdzjūtīgs, ļoti pacietīgi, ļoti laipni un atturas no ļauna.

1 Bībeles runā par gaidāmo katastrofu

2. Izvilkumi no pravietisko rakstiem EG White

3 brīdinājuma signāls uzticīgi cilvēki

Jesajas 13,11-13 - sodīt pasaulē tās noziegumiem, visas villains to grēku. Ar lepnumu vārītiem krekls tad es patērē, nežēlīgs afflict hubris. Iemesls šī persona retāk kā zelts, zelta ofirsk mirstīgo. Tas ir tāpēc, ka tie sakrata debesis un zemi kustas pamatus deklamēt Kungs Cebaots, dienā, kad viņa dusmas uzliesmojumi uz augšu.

Isaiah 24,4-5 - Zemes zūd, saka pasaules zūd izsmeltas, noplicināto un tautas krējumu. Zeme ir aptraipīts, ko tās iedzīvotāji, jo tas šķērsoja likumiem, un ignorēja noteikumus mūžīgu derību. Tas ir tāpēc, ka lāsts devours zemei ​​un tās iedzīvotājiem Pyka, iedzīvotāji no zemes pazūd, paliek tikai daži.

Jesajas 24,18-20 - atvērt debesu logus, Zeme sakrata pamatus: Zeme sadalīšana, sadalīšana, valsts sabrukums, sabrukšanu uz grīdas ir kratot, trīce! Zeme ir spiningošana, vērpšanas kā piedzēries, kā kratot būdu vētra. Savu vainu pie viņas smagi hits, avārijām un ir pieaudzis.

Luke 21,26-28 - cilvēki mirst no bailēm, gaidot to, kas nāk pasaulē, jo debesis pilnvaras tiks jāsakrata. Tad skat Cilvēka Dēlu nāk mākonis ar spēku un lielu godību. Kad tas viss sāk notikt, vertikālā un paaugstināt savu galvu, jo jūsu izpirkšanas ir tuvu! "

Atzīmēt 13,24-26 - "In pēc tam nelaime dienām, saule būs tumšākas un mēness nedod gaismu, zvaigznes kritīs no debesīm un debesu pilnvaras sakrata." Tad skat Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

Joel 2,10 - pirms tam uz zemes satricina un debesis ir drebēt, saule satumsa un mēness un zvaigznes spīd pazūd.

Joel 4,15-16 - saules un mēness ir tumšākas un zvaigznes spīd pazūd. Kungs rēkt no Zion, pērkons no Jeruzalemes - debesu un zemes būs drebēt! Tas Kungs ir patvērums savas tautas, Israēla bērnu būs spēks.

Jesajas 26,20 - "Ej, mana tauta, viņu istabas, aizvēra durvis Paslēpt maz brīdī pirms tā maina savu dusmas Lūk, -.. Tas Kungs atstāj savu mājokli, lai sodītu vainīgos iedzīvotājiem valsts valsts atklāj viņu. izliet asinis, lai pārtrauktu kas viņas nogalināja.

Psalmi 46,2-3 - Dievs ir mūsu patvērums un stiprums, palīdzēt briesmu vēl pastāv. Tāpēc mums nav jāuztraucas, pat ja valsts nav un kalniem plaisas jūrā, pat ja tā juceklīgs rūkšana viļņi un kalniem radās plaisas ar uzbrukumu!

2. Izvilkumi no pravietisko rakstiem Elena Vaita

Pirms Cilvēka Dēls ir atklāts debesu mākoņiem, viss dabā būs jāsakrata. Zibens no debesīm saplūst ar uguni uz zemes un izraisīt kalni būs kā krāsns un liešanas upes Lavas par ciematu un pilsētu. Izkausēta akmens plūdīs uz leju ūdenī, kas izraisa verdoša ūdens izgrūst klintis un augsnē. Ja pastāv liela zemestrīce, un daudzi cilvēki zaudē dzīvību. (7 Septītās dienas adventistu Bībeles komentāri 946, 1907).

Dieva pilsēta viesosies tiesas.

Tas ir netālu no brīža, kad lielajās pilsētās viesosies pārbaudījums. Pēc neilga brīža nākt uz šo pilsētu briesmīgs šoks. Nav svarīgi, cik liels un spēcīgs būs viņu ēkas, lai gan liels skaits ugunsdzēsēju vienības tiek izvērstas, kad Dievs pieskaras šo ēku, pēc dažām minūtēm vai stundas būs drupas. Pārdabisks no šīs pasaules, kas nes slota iznīcināšanu. Katastrofas, afflict šodien lielas ēkas un lielas pilsētas, Dieva rāda to, kas nāk visai pasaulei. - (7 Liecības draudzei 82, 83).

Man tika lūgts iesniegt brīdinājumu, ka daudzās pilsētās nolaupīts, kas pārkāpumus un grēkus, tiek iznīcinātas, augsta līmeņa zemestrīču, plūdu un uguns. Pasaule būs jābrīdina, ka tas ir Dievs, kurš ir atklājis savas pilnvaras. Tās neredzamu rīcība ļauj iznīcināt un nāvi. Nekādā pagrieziena visu uzkrāto bagātību ... (MS 1935 1906)

Viņi nāk negaidīti briesmīga katastrofa un katastrofu sekos viens pēc otra. Ja jūs paklausīt Dieva brīdinājumus, ja baznīca atgriezīsies ceļu paklausības, tad laiku, kas patērēts iznīcinātājs roku. Ja es dodos seducing cilvēkiem, bet arī to veidus, nosodīšana Dieva komandas, un pasludina vēl atrodas, Dievs nosūta tos katastrofas, kas ir pamodies. (MS 1935 1906)

Kungs iznīcināt vienā brīdī visiem ļaundariem, pat visu tautu kopā. Tā sodītu pilsētas un vietām, kur cilvēki nodošanai īpašumā sātanisks spēku. Tautu pilsētu tiks apstrādāti stingri, bet vēl nav apmeklēja Visaugstākā Dieva, nebalso, jo tie tomēr ir grūtāk atrast dažas dvēseles, kas ir atdalīti no ienaidnieka murgiem, tie nožēlot un, savukārt, kamēr citas nozares tiks saglabāta, līdz dienai, Dieva dusmas. (Evangelism, 27, 1906)

Es redzēju skaistas ēkas, kas nosaka milzīgu Fireball, kas ir iznīcināti brīdī. Es dzirdēju kādu sakām: "Mēs zinājām, ka Dieva tiesa nāk uz šīs zemes, bet mēs nezinājām viņi nāk tik drīz." Daži vēlas balsī atbildēja: "Tu to zināja Kāpēc jūs mums Mēs nezinājām.?". (9 Liecības draudzei 1928, 1909).

Pirms manas acis pārvietoti ainu, kas lika man ļoti spēcīgi pieskaras. No istabas logu, es redzēju briesmīga uguns. Great bumbas uguns krita uz jumta un uguns, ko izraisa šie fireballs paplašinās visos virzienos. Uguns nevar nodzēsts. Visas uzliesmojuši un daudzviet tika pilnīgi iznīcināts. Nav iespējams aprakstīt panikas bailes, kas pārņēma cilvēkus. (Letter 278, 1906)

Tuvumā, kad lielās pilsētas ir nes no Zemes virsmas. Ikvienam ir jābrīdina, ka šajos pētījumos nākotnē. (Evangelism, 29, 1910).

Kad es biju Loma Linda, California, gada aprīlī 16, 1906, man ir parādījis lielisku attēlu. Laikā nakts redzamības es stāvēju uz augstas vietas, no kuras es varētu redzēt, mājas, kas tika sagrautas ar vēju, kā cukurniedres. Lieliem un maziem ēkas nokrita zemē, izklaides centri, teātri, viesnīcas un mājas bija satricinājuši bagāta un izjuka. Daudzi cilvēki zaudēja dzīvību un gaiss bija piepildīts ar screams ievainotu un terrified cilvēkiem.

Angels pilnvaras, ko Dievs, lai veiktu šo iznīcināšanu, bija iesaistīti darbā. Viena pieskāriena un ēkas tā kārtīgi uzbūvēts, par kuriem cilvēki uztver kā atklāti draudi ikvienam, pēkšņi kaudzes šķembas. Nekur bija drošību. Šķita, ka Dieva pacietība bija izsmelta un bija pienācis Pastardiena.

Lai gan, ko es redzēju bija briesmīga, bet ko ar to saistīto pieskārās man visvairāk spilgti. Eņģelis, kurš stāvēja man blakus, viņš teica, ka Dieva suverēno valdību un Viņa tiesību svētumu ir atklāt tiem, kas pastāvīgi atsakās paklausīt King of Kings. Tie, kuri izvēlējās palikt neticīgajiem, ir jāizsauc laipns tiesu, ka ir iespējams būt pamodies, lai īstenotu savu grēcīgo rīcību. (9 Liecības draudzei 1992-1993)

Es novēlu jums Dieva cilvēki saprata tuvojas iznīcinot tūkstošiem pilsētu, kas gandrīz pilnībā elkdievību. - (Pārskatīšana un Herald, 9 10. 1903)

Vētra tuvojas, un mums ir jāsagatavo par uzbrukumu Dieva grēku, ticība mūsu Kungam Jēzum Kristum. Kungs radīsies kratīt briesmīgi valstīm. Mēs redzam problēmas, uz visām pusēm. Tūkstošiem kuģu noslīcināt no jūras dziļumos. Jūras spēku slēgtas un tiks upurēti miljoniem cilvēku dzīvību. Negaidīti, tās uguns, un nav cilvēku spēks nevar iegūt kontrolei. Stilīgākais ēka pasaulē tiks iznīcināti liesmu. Dzelzceļa satiksmes negadījumiem joprojām ir bieži. Sajaukšana, katastrofām un nelaimes gadījumu notiek bez brīdinājuma galvenajos transporta artērijām. Gals ir tuvu, laiks tests ir tuvojas noslēgumam. Meklēsim Kungu, kamēr tos var atrast, uzaicina viņu, kamēr viņš ir tuvu! (Ziņas jauniešiem 1989-1990, 1800)

Vēl vajadzīgs laiks, lai aiztures uz Zemes aizpilda tasi viņa nekrietnības, un tad atmodina Dieva dusmas, ka tik ilgi napping. Pasaules valstīm izdzert tasi tīra dusmas. (4 Liecības draudzei 363, 1863).

Šis pārkāpums ir sasniegusi savas robežas. Apjukums piepilda pasauli, un drīz cilvēki būs pārsteigums lielu šausmas. Beigas ir ļoti tuvu. Mēs, kas zina patiesību, ka mums būtu jāgatavojas uz to, kas drīz nāks pasaulē kā briesmīgs pārsteigums. (8 Liecības draudzei, 1904).

Pienāk laiks, kad cilvēkiem viņu augstprātību un viltu, lai sasniegtu tādā augstumā, ka Tas Kungs neļaus viņiem iet, un viņi atklāj, ka Tas Kungs pacietība ir savas robežas. (9 Liecības draudzei, 1909).

Tā ir robeža, kuru pārsniedzot Kunga tiesas vairs nevar atlikt. (Veidi un pravieši ", 275, 417, 1914).

Drīz būs lielas pārmaiņas pasaulē un pagātnes notikumu kritīsies ātri. (9 Liecības draudzei 11)

Ir būtiski, ka šodien Dieva tautas pilnīgi deva savas sirdis Dievam, jo ​​visas lietas gals ir tuvu. Dieva cilvēku iekarot savas domas un reaģētu uz Dieva gribu, patiesi vēloties darīt to, ko Dievs viņam teica. Tas ir - lai brīdinātu iedzīvotājus par pilsētu pirms ierašanās liktenis. (Pārskatīt un Herald, 25,1, 1912)

3 Brīdinājuma zīmes, lai izvairītos

Tāpat kā tas bija aplenkt Jeruzālemi ebreju kristieši, romiešu armijas signālu darboties, tāpēc mums jābūt modriem, kad viņš apgūst daļa no ASV pilnvaras īstenot tiesību aktus par pāvesta iesvētīšanu atpūta. Tad ir pienācis laiks atstāt lielās pilsētās, sagatavošanas atstājot mazākās uz nomaļajos mājas attālos rajonos starp kalniem. (5 Liecības draudzei 464, 465, 1885)

Agri svētdiena likumu tiks īstenota, un cilvēki ietekmīgas pozīcijas būs stimuls nedaudz īpašu dabas aizsardzības bausli Dieva tautas. (Release 4 Manuskripts 278, 1909).

Kad ASV līdz šim pa kreisi no savas mājas, jautājums svētdiena likumu, protestantisms, viņš varētu sasniegt pāvesta amats. (5 Liecības draudzei 712, 1889).

Atklāsmes grāmatā, kas 13 nodaļā pravietojumiem saka, ka varas pārstāvji zvērs ar diviem ragiem spēkā apģērbi "valstij un tās iedzīvotājiem", lai dievkalpojumu pāvesta amats, kas prophecy ir zvērs kā leopards. Superior jauda praviešu zvērs ar ragiem apģērbs ir Amerikas Savienotajās Valstīs.

Prophecy pabeigta, kad ASV ieviesīs svētdiena ievērošanu, kas Romas uzskatītu par īpašu atzinību par suverēnās varas.

Sīkāku skaidrojumu par pravietojums zvērs's ir kategorijā - un no Bībeles šodien praviešiem.

Atgriezties pie Kungu un kalpotu Viņam ar visu savu sirdi un prātu!

2. Samuel 12,20-25 - "Nebaidieties," Samuēls sacīja viņiem. "Jums ir ko teikt neko sliktu, bet tikai novērsties no Tā Kunga, bet kalpotu Viņam ar visu savu sirdi Nelietojiet savukārt prom iedomība, kas nevar priekšrocības vai saglabāt -. Galu galā, tas ir iedomība Kungs par viņa lielo vārdu! viņa cilvēki atstāj, jo viņi nolēma, lai jūs savu tautu. Arī man nav pat domāt par grēko pret Kungu un vairs lūdzam par jums. I'll parādīs labu un tiešā veidā. Vienkārši izlasiet Kungu un kalpotu Viņam uzticīgi ar visu savu sirdi. "Redzi, cik lielas lietas darīts, lai jūs. Tomēr, ja Jums tomēr būtu nepareizi, jums būs iznīcina savu karali."

Joshua 23,14-16 - Ziniet Tādēļ no visas sirds un dvēseles, ka no visiem labajiem vārdiem, kas jums teica Dievu, savu Kungu, un ne vienu nepievils. Viss būs izpildīts - nepievils pat viens no šiem vārdiem. Bet, tāpat kā jūs izpildāt katru labu vārdu, jums teikt Kungs, tavs Dievs, tāpat kā Tas Kungs ļauj jums katru sliktu vārdu līdz brīdim, kad nevyhubí šī skaista zeme, ko Tas Kungs, tavs Dievs ir devis. Ja jūs pārkāpjat līgumu, kas būs Tas Kungs, jūsu Dievs, un iet un kalpot dīvaini dieviem un pielūdz tos uzliesmoja dusmas pret jums, lai šajā skaistajā valstī, kas tev ātri izmirst. "

Get gatava, ļaujiet mums nožēlot un meklēt, piemēram, nekad pirms Dieva. Ļoti ātri nāks laiks, kad Dievs apmeklēs ar šīs pasaules tiesas.


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

Tuvojas Jēzus Kristus atgriešanās, get gatavs!

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg Daudzi cilvēki, protams, pamanījuši, ka mūsu planēta ir kaut kas nepareizi. Jo visi mēs dzirdam plašsaziņas līdzekļos par dabas katastrofām. Lielas zemestrīces, plūdi, vulkāni, ugunsgrēki, smagā sniega, viesuļvētras un tornado ir ...
Pievienots: 25.03.2011
Lasījumi: 222658x

Kristus brīdina par Pastardiena!

426_bozi_soud.jpg Kristus nāk diena ir diena visai pasaulei tiesā. Bībele saka:Jude 1:14-15 - In septītās paaudzes no Ādama, Ēnoha, pareģoja par viņiem, sacīdams: "Lūk, Tas Kungs nāk ar neskaitāmiem tūkstošiem savu svēto, ...
Pievienots: 11.05.2011
Lasījumi: 162939x

Sātana galīgā maldināšanu, kas imitē ierašanos Jēzus Kristus

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Visas Bībeles pravietojums piepildās, un liecina, ka mūsu pasaule ir beigās viņu vēsturi. Pašreizējā pasaules notikumus liecina, ka mēs esam pēdējās dienās šajā pasaulē un mūsu uzdevums ir sagatavoties mūsu sastapšanās ...
Pievienots: 06.05.2011
Lasījumi: 329494x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 337534x

Mesiānisko jūdu

164_izrael_vlajka.jpg Mesiānisko jūdu - atbilst prophecyVienlaikus ar daudziem kristīgo konfesiju pastāv Izraēlā un tā saukto "mesiānisko jūdu kustību. Šie cilvēki parasti nāk no ebreju ģimenes, bet ticēt Jēzum kā Mesiju un pieņemt ...
Pievienots: 06.10.2010
Lasījumi: 211449x

Bībeles Prophecy - Daniel 2 - Pasaules vēsture

182_socha_bible_daniel.jpg Bībeles Prophecy - statuja Daniel, pārskats par pasaules vēsturēDievs Tas Kungs ir mūsu planētas vēsturē stingri savās rokās, mūsu valstī ir lieli plāni. Visiem bija pieredze ar diviem pravietiskā grāmatas par ...
Pievienots: 18.10.2010
Lasījumi: 275026x

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.New ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 233117x

MP3 - Kas ir antikrists? - Profesors Dr Walter Veith

301_antikrist_papezsky_system.jpg Klausieties šo lekciju profesors. Dr Walter Veith, kurš uz jautājumu, kas ir antikrists? Vai tas tiešām pāvesta sistēmu? ...
Pievienots: 28.12.2010
Lasījumi: 221614x

Lv.AmazingHope.net - Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!