Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

Kas ir nāve?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 300792x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Kas ir klīniskās nāves, kas pieredzi cilvēki ir?

Daudzi cilvēki visā pasaulē, kuri ir piedzīvojuši klīnisko nāvi, pastāstiet savu pieredzi. Laikā smadzeņu nāvi, cilvēki ir dažādi pieredzes, jo ceļš ir tumšs tunelis, kas atbilst mirušās draugiem, bieži saskaras ar panorāmas pārskatu par dzīvi no viņa bērnības līdz šodienai. No viedokļa bieži vien tiek uzskatīta ap savu ķermeni un tas ir ārsti, kas mēģina ietaupīt.

Pieredze klīniskā nāve, bet nav pozitīvi. Cilvēki bieži vien pateikt un negatīvo pieredzi ieskauj auksti, raudošs dažādas biedējoši radības.

Klīniskā nāve ar lielāko pieredzi ASV, kur valsts saņēma aptuveni 10 miljoni cilvēku. Citās attīstītajās valstīs ir bijušas klīniskas nāves gandrīz 200 miljoni cilvēku. Saskaņā ar ekspertu, var būt cilvēki, kas pārcietuši klīnisko nāvi daudz vairāk.

Kas notiek ar ķermeņa laikā klīniskās nāves?

Nāves process sākas, kad sirds apstājas, plaušu pārtrauc savu darbu un ka nav smadzeņu darbību. Kad sirds apstājas īstermiņa notiek starp dažas sekundes pēc stundas, kas ir iespējams ar atdzīvināšanu, lai atjaunotu sirds darbību. Atgriezties pie cilvēka dzīvību.

Starp smadzeņu nāves brīdī notiek. Fiziskās box nedarbojas, taču jūs joprojām varat atgriezties cilvēka dzīvību. Smadzenes vēl ir dzīvs un spēj saņemt informāciju. Fiziskās nāves nāk ar pilnu smadzeņu nāvi.

Kas cenšas uzsvērt klīnisko nāvi?

Lietas, ko cilvēki pieredzē klīniskās nāves, norāda uz dzīves turpinājumu. Klīniskās nāves mēģina parādīt to, kas notiek pēc nāves. Ka dzīve iet tūlīt pēc nāves, ka nāve nav jāuztraucas par.

Daudzi no klīniskās nāves pieredzi, saka, ka ar saviem draugiem, kuri jau ir miruši sazināties.

Tie, kuri izjūt gandrīz nāves pieredzi, ņemot vērā to stingru uzskatu, ka pēc nāves ir cita dzīve. Viņu dzīve mainās, piedzīvo dzīvi garīgi, bieži vien spirituālistiskās.

Ko Bībele saka par nāvi?

Bībele ir uzrakstīta daudz vietas, ka tūlīt pēc nāves vairs nav dzīvi. Mācību, ka pēc nāves cilvēks iet uz elli, šķīstītavu un debesīs nav Bībeles. Tas ir viltus un vilinājums, kas dažās kristiešu baznīcās nāca laiks no pagānu doktrīnu nemirstības dvēseli. Viņš mudina spiritismam, paaugstinot spirtu, sazinoties ar mirušajiem.

Pret šādu praksi Bībele brīdina, ka mums izvairīties no tām.

Mozus 19,31 - ņemot vērā ne to, kas ir pazīstami alkoholiskie dzērieni, ne lūgt, pēc wizards, kas aptraipīts ar tiem: Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs.

Viens miris neredz vai sazināties ar jebkuru, guļ līdz otrajai atnākšanai Kungu Jēzu Kristu.

Salamans 9,5-6 - dzīvojamā zina, ka viņiem ir jāmirst, bet miruši neko nezinu. Neviena atriebības jau nevar iegūt pat tikai no tiem atmiņas gāja bojā. Savu mīlestību un savu naidu, visas kaislība ir pagājis. Neviens būs daļa kaut ko, kas notiek zem saules.

Darba 07:09 - Kā mākoņi garām un zūd prom, kas ietilpst kapu, jo vairāk nāk.

Ebrejiem 9,27 - Cilvēki ir noteikti mirt tikai vienu reizi un pēc tam gaida tiesas sēdi.

Klīniskā nāve ir krāpšana, pavešanu un krāpšanu spirituālistiskās.

Kas ir viņa aģents?

Bībele stāsta mums par lielu konfliktu, kas notika debesīs. Sātans ir kritušo eņģeļu, kas sacēlās pret Dievu, Dieva likums par mīlestību, bija meta uz zemes. Viņi bija izmet uz zemes, cīnās pirmo cilvēku Ādama un Ievas, un palikt tur līdz pat mūsdienām.

Atklāsmes 12, 7-9 - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļiem, bet bez rezultātiem. Debesis nav vietas atrasti viņiem un liels pūķis - seno čūsku sauc velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli - tika gāzts. Viņš tika nomests uz zemi un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Sātans ir zaudējis savu cīņu par valdību šajā valstī. Zaudēja viņa nāves Kungs Jēzus Kristus, kas nomira par mūsu grēkiem. Viņš mira par taviem grēkiem labi, cieta par to, kas mums ciest mani.

Sātans zina, ka viņš ir maz laika, mēģinot savaldzināt visu pasauli. Viņš izgudroja daudz ir, maldīgus un viltus mācībām. Tie ietver smadzeņu nāves, kas norāda uz nemirstību dvēsele, dzīve pēc nāves nenovēršama.

Efeziešiem 6,12 - Par mums cīnīties ne pret miesu un asinīm, bet pret hercogistes, pret pilnvaras, pret tumsu no šīs pasaules, pret garīgo bezdievība augstas vietās valdnieki.

Vai nav kārdinājums, lasīt Bībeli un lūgt patiesību, atveriet savu sirdi un saņemt gatavs dienai nāk Tā Kunga Jēzus Kristus!

Ticība Jēzum Kristum, mēs esam izredzes mūžīgo dzīvi, kas nav sastopama pēc mūsu nāves, bet pēc galīgā tiesas šajā valstī.

Uzskatu, ka Kungs Jēzus Kristus nāk jau ir ļoti tuvu. Visas Bībeles pravietojumi ir izpildīti, palīgmateriāli, lepni, mantkārīgs pasaules ir tikai pāris mirkļus.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lūkas 23, 42-43 - Tad Jēzus sacīja: "Piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā." Jēzus atbildēja: "Patiesi Es jums saku: šodien tu būtu kopā ar mani paradīzē."Kas apliecina, ka persona "paliek ...
Pievienots: 02.11.2010
Lasījumi: 132562x

Viltus doktrīnas nemirstību dvēsele

58_duch.jpg Tas ir patiesi nemirstīgu dvēseli, vai arī tas ir ilūzija? Ko stāsta mums to prātā Bībelē?Daudzas baznīcas ir veikušas pagānu doktrīnu nāvi. Viņi ir pārliecināti, ka pēc nāves ir tikai vēl ...
Pievienots: 30.07.2010
Lasījumi: 161444x

Video - Meklēt patiesība - labas ziņas par elli

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas ir nāve un kas ir pēc nāves? Kas ir elle, kur ellē ir? Ir elle reāla, vai vienkārši fikcija? Tas ir patiešām mīlošs Dievs pieļauj šādu nežēlīgu un grēcīgu cilvēku ...
Pievienots: 01.11.2010
Lasījumi: 175686x

Jēzus ar Mozus un Elija uz Apskaidrošanas kalnā

407_jezis_hora_promeneni.jpg Matthew 17,1-8 - pēc sešām dienām Jēzus ņēma Pēteri viņam Džeimss un tā brāli Jāni, kuru vadīja tās vieni augstu kalnu un tika apskaidrots viņu priekšā. Viņa seja spīdēja kā saule, ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 315713x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 159836x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?