Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Kristus brīdina par Pastardiena!

Bībeles Fakti

426_bozi_soud.jpg

Kristus brīdina par Pastardiena!

Pievienots: 11.05.2011
Lasījumi: 160479x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Kristus nāk diena ir diena visai pasaulei tiesā. Bībele saka:

Jude 1:14-15 - In septītās paaudzes no Ādama, Ēnoha, pareģoja par viņiem, sacīdams: "Lūk, Tas Kungs nāk ar neskaitāmiem tūkstošiem savu svēto, spriest visi cilvēki un katru notiesāts par visiem neticīgs darbiem, kas neticīgs uzņemties saistības, un tāpēc visas skarbu vārdu neticīgs grēciniekus, kas jūs runāju ar viņu. "

Matthew 25,32 - Visām tautām ir apkopoti pirms viņa, un viņš atdalīt vienu no otras, kā gans šķir avis no kazas.

Bet pirms pienāks diena, kad Dievs vērš uzmanību uz cilvēkiem, to, kas nāk. Vienmēr sniedz cilvēkiem brīdinājumu par gaidāmo pētījumos. Daži uzskatīja, ka brīdinājumi un paklausīja Dieva vārdu. Pēc tam viņi aizbēguši uz tiesām, kas samazinājās līdz nepaklausīgs un neticīgs cilvēkiem.

Dieva iznīcina pasauli plūdu, viņš pavēlēja Noa ienāca šķirstā. Noah paklausīja un tika saglabāts.

Genesis 7,1 - Un Tas Kungs sacīja Noah: "Nāc ar visu jūsu mājsaimniecības šķirstā es esmu redzējis, ka jums bija pirms manis šajā paaudzē tikai tagad..

Pirms iznīcināšanas Sodomas, eņģeļi, ko vēsts Lot, Lot paklausīja un tika saglabāts.

Genesis 19,14 - Partija gāja un runāt ar viņu-in-likumu, kas bija ieņēmis savu meitu: "Celies un jāiet prom no šejienes, jo Tas Kungs iznīcinās šo pilsētu!" Bet viņa dēli-in-likumu domāju, viņš bija joking.

Tāpēc tagad mums ir brīdināti pirms Kristus otrās atnākšanas un iznīcināšanu. Kas notiek pasaulē. Visi, kas paklausa brīdinājuma zvanu, tiks saglabātas.

Jesajas 25,9 - vienā dienā viņi saka: "Lūk, tas ir mūsu Dievs, viņā bijām cerējuši, un viņš mūs izglāba Tas Kungs, kas viņam mēs ceram, būsim priecīgi un priecājieties viņa pestīšanu.!"

Jo mēs nezinām, kad tieši viņi ierodas, mēs ir pavēlēts nomodā.

Luke 12,37 - "Svētīgi Tā Kunga kalpi, kad viņš nāk atrast skatoties Patiesi Es jums saku: izzobojums augšu priekšauts, sēž pie galda, un tā noritēs, lai kalpotu viņiem..

Tie, kas izskatās no Kunga atnākšanai nebūs jāgaida garastāvoklis. Kristus cerības nākšanas, lai cilvēki būtu jābaidās no Dieva mainīt, ko par Dieva likumiem tiesās. Ir nepieciešams pamodināt cilvēkus nožēlot par saviem grēkiem, pārkāpjot Dieva baušļiem. Tāpat kā Noa bija brīdinājums no Dieva pasaule pirms plūdiem, un visi, kas saprot Dieva Vārdu, lai brīdinātu cilvēkus laikā.

Matthew 24,37-39 - bet kā Noasa dienās, tā arī nāk no Cilvēka Dēls. Kā dienu pirms plūdiem ēšanas un dzeršanas, apprecot un sniedzot laulībā, līdz dienai, kad Noa ienāca šķirsta, un nav paziņojums neko, kamēr plūdu nāca un nes prom visu, tāpēc būs atnākšana Cilvēka Dēls .

Cilvēki Noasa laikā, ļaunprātīgi izmantojot Dieva dāvanas. Viņu ēšanas un dzeršanas tikai pie ēdelība un dzeršanu. Lost in Dievs un nodevies tikai ļaunprātību un pretīgs darbiem. Šajā laikā cilvēki tika iznīcināti, jo tās ļaunumu.

Genesis 6,5 - Tas Kungs redzēja, kā uz zemes, šķirnes cilvēku ļaunumu un visas domas, kas spin sirdī, dienu pēc slikta diena.

Šodien cilvēki darīt to pašu. Rijība, negausība, nepieradinātās kaislība un ļauno praksi nodrošinātu attiecīgās valsts godlessness. In Noasa diena pasaulē tika iznīcināta ar ūdeni. Dieva Vārds māca, ka mēs esam tagad iznīcina uguns. Cilvēki no plūdiem Dievs radīja jautrību brīdinājuma. Noah sauc fanātiķis un satraukumu. Ievērojamu mācīšanās un cilvēki apgalvoja, ka šāda apvērsums, kā prognozēts nekad nav noticis, un nekad notikt atkal.

Šodien Dieva vārds nodrošina ļoti maz. Cilvēkiem smieties viņa brīdinājumu. Pūļus cilvēki saka: "Viss ir sākot no pasaules Mums nav jāuztraucas par.." Tas bija šajā laikā, bet nāk liktenis. Savukārt cilvēki ar izsmiekls un nicināšana, jautā: "Kur ir apsolījums Viņa nāk?" Pazīmes ir izpildīti.

1 Tesaloniķiešiem 5,3 - Kad cilvēki saka: "miers drošība" ir pēkšņi pārsteigts neskaidrības, kā tad, kad tie nāk uz grūtniecības sāpes, un nebūs noplūdes.

Bet Kristus saka mums nomodā:

Atklāsmes 3,3 - Atceries, ko esat dzirdējuši un pieņemts, turēt uz to un nožēlot grēkus. Ja jūs mosties, es nāku kā zaglis! Ne nekad zināt, ko stundā es nākšu pie jums.

Šodien cilvēki ir pastāvīgi aizņemts ēšanas un dzeršanas, stādīšanas un ēku, un kļūst precējusies. Tirgotāji joprojām pērk un pārdod. Cilvēki cīnās par augstāko pozīciju. Jautri piepildīta teātra mīļotājiem, zirgu skriešanās sacīkstes un kazino. Uztraukums valda visur, bet pārbaudes dienā ir strauji tuvojas, un drīz žēlastības durvis aizvērtas uz visiem laikiem. Mēs noteikti Glābēja vārdi piesardzību:

Luke 21,34-36 - Sargieties, ka jūsu sirdis nav piekrauti ar feasting dzērumu, un rūpētos par šo dzīvi. Šī diena ir pārsteigums jums tad pēkšņi kā lamatas, kas nozvejoti to visu, kas dzīvo šajā valstī. Tādēļ skatīties un lūdzieties, ka vienmēr bijāt cienīgi izvairīties no visiem, kas nāk, un stāvēt Cilvēka Dēls. "

Avots: Hope Cilvēces - Ellen Gould White


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Ko viņš rakstīja par adventistu protestantiem?

363_reforma-protestante.jpg Ko mēs parādā adventistu? - Evaņģēliski Weekly - Constance Sparks Sep 19, 2007 - Nr 25/2007 - 92. RedakcijaAdventism definē sevi kā turpinājums reformatoru kustību, kas centās Eiropā Hus, Luther, Calvin, ...
Pievienots: 20.02.2011
Lasījumi: 123911x

Video - Meklēt patiesība - mūsu nākotne Home

406_nove_nebe.jpg Ko Bībele saka par debesīm un jaunu zemi, kas ir apsolījis ticīgajiem? Kā mūsu nākotne izskatās mājās? ...
Pievienots: 04.04.2011
Lasījumi: 115820x

Desmit baušļi tika pienaglots pie krusta?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Bībele saka, ka Dievs ir devis tiesības - desmit baušļi, ko raksta Dieva pirkstu uz tabletēm akmens, un stājās šķirstu derības.Otrais, piemiņas Mozus bauslībā, kas bija novietots blakus šķirstu derības. Tā ...
Pievienots: 02.02.2011
Lasījumi: 162869x

Kas ir septītā nedēļas diena ir sestdienā vai svētdienā?

278_kalendar.jpg Kas ir septītā kalendāra dienas sestdienā vai svētdienā? Viņa bija veicis izmaiņas?Daudzas valstis savā pašreizējā ir septiņu kalendāro dienu svētdiena. Daudzi cilvēki nezina, ka sestdiena ir tikai izveides pasaules septītajā dienā.Kad ...
Pievienots: 29.11.2010
Lasījumi: 578552x

Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs

445_jesus_christ.jpg Dievs caur Savu Dēlu Jēzu Kristu mūsu zemi, un deva mums dzīvi. Kungs Jēzus Kristus, Radītājs bezgalīgo Visumu. Viņš deva mums dzīvību, lai visu, kas mums nepieciešams. Viņš mūs ir radījis, ...
Pievienots: 04.07.2011
Lasījumi: 162832x

Lv.AmazingHope.net - Kristus brīdina par Pastardiena!