Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Lūgšana kā saruna ar Dievu

Izejas punkts, ko es varu darīt?

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg

Lūgšana kā saruna ar Dievu

Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 237905x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."

Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:

Kas ir lūgšana?

Ir garīgās dzīves un garīgo spēku, mēs dzīvojam kopā ar mūsu Debesu Tēvu. Lai gan tas ir ietver viņa prātā, pat ja mēs domājam par savu darbu, viņa žēlastību un svētību, mums ir sadraudzība ar Dievu, mums ir jāvēršas pie Viņa, lai konsultētu par jautājumiem, ikdienas dzīvi.

Lūgšana ir sirds atvēršana Dievam kā draugu. Nav nepieciešams, lai sniegtu lūgšanu Dievam, mēs esam, bet mēs varam ņemt to pie sirds. Lūgšana nedod Dievs, lai mums, bet mūs ar Dievu. Cilvēki pēdējos tūkstošiem ticēja Dievam, un ilgojās pēc tās. Viņi uzskata, ka viņiem ir nepieciešams savienojums ar Dievu. Līdz pagājušā gadsimta, pateicoties attīstībai ar zinātnes un tehnoloģijas ir devusi lielu pagrieziena punktu. Cilvēki vairs nav Dievs. Bet viens uzskata, instinktīvi, kas nepieciešams lūgšanu, tas ir neizdzēšami kodēta cilvēka sirdī brīžos ļoti nepieciešams un ir bīstama ar viņu personas bieži vien atgriežas.

Lūgšana ir reta kopības starp parastu cilvēku un majestātiskumu telpā, Radītāja pasaulē. Lūgšanā mēs pieredzi Dieva klātbūtni šeit uz zemes. Lūgšana ir saruna starp cilvēku un Dievu: Vīrietis iesniegs savas domas par Dievu un Dieva gaida atbildi. Lūgšana ir elpošana dvēsele, ticības ēka, apzināti uztur sakarus ar spēka avots un gudrību. Jēzus Kristus ir mūsu piemērs un mūsu rakstura interpretāciju un norādīja, ka ir svarīgi lūgšanu. Dieva lūgšanu apšaubīja un apstiprināja vārdus no Vecās Derības praviešiem.

Jeremijas 33,3 - Piezvani man un es jums atbildi, es jums parādīs lielu noslēpumu, kuru jūs nepazīstat.

Lūgšanu var jebkurā laikā, kur vien mēs esam. Mēs vēl varam vienoties ar Dievu, ko mēs darām, vai uzslavas un lūdz palīdzību un aizsardzību.

1 Tesaloniķiešiem 5,17 - pastāvīgi praying. Turklāt, tas ir svarīgi arī dziļa lūgšana privāti.

NOSACĪJUMI dzirdējuši mūsu lūgšanām

1 ticības lūgšanu.

Tā ir iekšējā pārliecība, ka Dievs ir un ka Viņš mīl mūs un vēlas, lai mēs dzīvot dzīvi, ka mēs vēlamies saglabāt draudzību.

Ebrejiem 11,6 - Bez ticības viņš savu popularitāti neviens pieaugumu. Tas, kurš nāk pie Dieva jātic, ka Dievs ir un ka tā atalgo tos, kas meklē to.

2. Lūgšanu Jēzum Kristum.

Dieva pieņem mums mūsu labestību, izcilības un godīgumu. Mēs esam Dieva plānā ir ļoti grēcīgs. Dievs piekrīt mūs Jēzū Kristū.

Jāņa 14:6 - "Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība," Jēzus atbildēja. "Neviens netiek pie Tēva kā vien caur mani.

Darbības 4,12 - in, ka neviens cits nav pestīšanas - cilvēki visā pasaulē ir dots cits vārds, kurā mums lemta pestīšana! "

John 14,13-14 - nekāda tu jautā Manā Vārdā, es, lai Tēvs tiktu pagodināts Dēlā.

3 identificēšana ar Dieva gribu.

Kaut arī rada mans sirsnīgs Dievam, vienmēr piestipriniet Kristus "ne Mans, bet jums jādara."

1 John 5,14 - Tas ir drosme, kas mums ir tā: Ja mēs lūdzam kaut ko viņa būs, viņš dzird mums.

4 laiku, vietu un lūgšanu metode.

Jēzus mums parādīja piemēru, ka tā ir laba lūgties privātās un jo īpaši no rīta. No rīta lūgšanu, persona saņem garīgo spēku par dienu. Tad, lai labāk veiktu savus pienākumus, un piedāvāt kārdinājumam. Kalpot citiem uzticīgi un atbildīgi lemt.

Matthew 6,6 - vietā, kad jūs lūdzaties, doties uz savu istabu, aizvēra durvis un lūdzieties, lai jūsu Tēvu, kas ir slepeni.

Atzīmēt 1,35 - No rīta viņš piecēlās ilgi pirms rītausmas, un izgāja ārā. Viņš devās uz neapdzīvotas vietas un lūdza tur.

Tuvojoties Dieva lūgšanā Majestātes Visumu, mums skaidri jānorāda, ka ar savu attieksmi. Tas ir labs privātās lūgšanas mesties ceļos, vēlams aizvērt acis un aizdare rokās. Pēc lūgšanu teikt "āmen".

Daniel 6,10 - ceļos tur trīs reizes dienā lūgties, lai viņa Dievs un deva viņam atzinību kā iepriekš.

5 Pirmkārt, piedot citiem.

Kungs Jēzus daudzās vietās ir parādījusi, ka agrākais mēs piedodam citiem.

Mateja 5, 23-24 - Tāpēc, ja jums ko savu dāvanu pie altāra un tur jūs atceraties, ka jūsu brālis ir kaut kas pret tevi, atstāt savu dāvanu tur pirms altāra un aiziet vispirms jāsaskaņo ar savu brāli. Un līdz ar to "Mūsu Tēvs" ir vārdi, un piedod mums mūsu parādus, kā mēs piedodam saviem parādniekiem.

6. Pamatveidi lūgšanu.

1 Timotejam 2,1 - Pirmkārt, lūdzu, turēt lūgšanas, lūgšanas, aizlūgšanas un pateicībā par visiem cilvēkiem, karaļi un visiem augstākā līmenī, mēs varam dzīvot klusā un miermīlīgās dzīvi visā dievbijībā un godīgumu.

Nepareizs idejas par lūgšanu

Pat lūgšana ir tā noteikumus un nosacījumus, kas jāievēro. Jēzu Kristu kā mūsu piemērā lielākais par lūgšanu norādīja uz vairākiem faktoriem, kas kavē uzklausīšanu lūgšanām.

1 Nepareiza neapdomīgo lūgšanas dziedāja iemācīties no galvas.

Lūgšana ir saruna ar Dievu, un to nevajadzētu apgūt un atkārtot atkal un atkal. Pat lūgšanu "Mūsu Tēvs". Tad Kristus teica, kā modeli.

Jeremijas 29,12-13 - Kad tu mani sauc, un nāk pie manis ar lūgšanām, es dzirdēt jūs. Jūs Mani meklējat un atrast mani, kad Tu meklēsi mani no visas savas sirds.

2. Nepareiza ilgi un runīgs lūgšanām.

Matthew 6,7 - Tātad, kad jūs lūdzaties, nav pateikt tukši vārdi, piemēram, pagāniem, kuri domā, ka viņi būs dzirdējuši par to daudz vārdu. Lūgšana nav mēģina informēt Dievu, bet gan - lai viņam savas idejas un lūgumus un tad mēģināt noteikt ar šķīdumu.

3 Nepareizs ir iespaidīgs parāde lūgšanu.

Matthew 6,5 - Arī tad, kad jūs lūdzaties, nav jābūt kā liekuļi. Viņi ir laimīgs kandidēt lūgšana sinagogās un ielu stūros, kas jānorāda priekšā cilvēku. Patiesi Es jums saku: kas viņi ir saņēmuši atlīdzību.

4 bezjēdzīgi lūgšanas svētajiem un mirušajiem.

Atklāsmes 19,10 - tad es samazinājās pie viņa kājām, Es pielūdzu, bet viņš man teica: "Sargieties, nav es esmu Dieva kalps, kā jūs un jūsu brāļi, kas ir liecība par Jēzu pielūdzam Dievu!!."

Mums nav pat dievkalpojumu eņģeļiem nemaz nerunājot par cilvēkiem, pat ja tie ir deklarēti kā svēts.

5 Mēs nevaram uzspiest savas idejas ar Dievu un viņa gribu.

Tāpēc, modelis lūgšanas ir vārdi:

Matthew 6,10 - "Tavs prāts lai notiek kā debesīs un virs zemes."

Matthew 26,42 - "Mans Tēvs, ja šis kauss iet man, bet es dzert to, lai tas būtu jūsu gribu!"

6. Tas ir slikti, ja persona maksā tikai Dievs atpūtas viņa laiku, kad viņš noguris.

Atzīmēt 1,35 - No rīta viņš piecēlās ilgi pirms rītausmas, un izgāja ārā. Viņš devās uz neapdzīvotas vietas un lūdza tur.

Jēzus lūdza vairākas reizes dienā, jo viņš nav vilcinājies celties vēl agrāk. Līdzīgi, Daniel lūdza trīs reizes dienā vismaz.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 147780x

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu ...
Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 271352x

Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!

484_pokani.jpg Matthew 4,17 - No tā laika Jēzus iesāka sludināt, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"Kad Jēzus Kristus un Jānis Kristītājs sludināja netālu Debesu valstībā, pirmajā sauc un aicināja cilvēkus ...
Pievienots: 25.09.2011
Lasījumi: 172574x

2. Kā panākt dzīvē?

84_cesta_ke_kristu.jpg Cilvēkiem ir radības veikti noble kvalitātēm un dāvanas. Viņš bija gudrs un labklājību un dzīvoja saskaņā ar Dievu. Viņa domas bija tīrs un svēts. Lai nepakļaušanās un likuma, novājināta cilvēka pārkāpums ...
Pievienots: 07.09.2010
Lasījumi: 88356x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 152903x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - Lūgšana kā saruna ar Dievu