Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777

Pašreizējais pasaules notikumiem

424_777prayer.jpg

Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777

Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 191817x
Tēmas: Pašreizējais pasaules notikumiem
PrintTisk

Jaunās Derības Baznīca spēcīgi ietekmēja pasaules ar labas ziņas par evaņģēliju vienā paaudzē. Piepildīti ar Svēto Garu Jaunās Derības ticīgie klātesošos dalīties patiesību vēstījumu krustā un pieaugums galvenokārt saistīts ar simtiem tūkstošu cilvēku Kungs. Saskaroties ar nepārvarami šķēršļi, tie ticīgie praying sludināt Evaņģēliju zemes galiem. Tas notiks vēlreiz, vietām tas notiek tagad. Jūs varat būt daļa no kaut liels Dievs.

Atjaunošana ir jauna pieredze ar Jēzu. Tas ir par to, ko jūs darāt savu personīgo dzīvi, jūsu laulību un savu bērnu. Atjaunot mūs no kaislīgs sirsnīgām lūgšanām ar misiju. Šajā lapā jūs sludināt, liturģisko rādījumus, garīgā resursus, aizlūgšanā ceļveži, un plašu ideju un materiālu, lai saglabātu jums un jūsu vietējo baznīcu garīgo atjaunošanos. Sazinieties ar miljoniem biedru visā pasaulē, kuri ilgojas izplūdums Dieva un Svētā Gara darbu uz vietas pabeigšanu.

Pravietojumiem par beigu laika Atklāsmes paredzēt, ka tiks atkārtots Vasarsvētkiem, Svētais Gars ielej spēcīgu otru lietus. Zeme izstaro Dieva godībā. Mūsu laika steidzamība pieprasa mūs meklēt Dieva apsolīto Svētā Gara, lai pabeigtu Viņa darbu uz zemes šīs paaudzes.

Kā Jūs lasāt šīs lapas var savu dzīvi piepilda ar Savu Garu, un jums ir vēl lielāka vēlme veikt Svētā Gara un liecināt par viņu šajā gala paaudzi.

http://www.revivalandreformation.org/

Pēdējā sesijā Ģenerālās konferences Septītās dienas Adventistu Baznīcas ar pārstāvjiem no baznīcām visas pasaules balsoja par atmodu un garīgu atjaunošanu skaidrs aicinājums Dieva tautu pirms otrā atnākšana Jēzus Kristus.

Šis dokuments ietver šo apgalvojumu: "Mēs aicinām visus Baznīcas locekļu apvienot ar baznīcas vadītājiem un miljoniem citu Septītās dienas adventisti, meklējot dziļāku ar Jēzu attiecības un Svētā Gara izliešanās, lai 07:00 katram ... rīta vai vakarā, septiņas dienas nedēļā ir neatliekams zvanu Zemes kalibrē dedzīgo lūgšanu Šis ir uzaicinājums iesniegt pilnīgu atdevi Jēzum un pieredzi dzīves mainās spēku Svētais Gars, ko mūsu Kungs vēlas, lai "Wilson piebilda: "Mūsu sirdis vēlas, mēs redzam, ka atveseļošanās baznīcā ir. Šis ziņojums mums visiem."

"Tas Kungs grib, lai pabeigtu šo darbu," sacīja Ted Wilson, NC, prezidents Adventistu Baznīcas sanāksmes laikā. "Viņš grib izliet Svētā Gara neierobežotu summu." Saskaņā ar apstiprināto dokumentu "Dieva apsolīto dāvanu" adventisti ir unikāls izaicinājums. "Baznīcas ir tādas pašas izaugsmes temps, jo pasaules iedzīvotāju skaita pieaugums lepojamies ar mūsu pašreizējā novērtējuma evangelizing ietekmi pasaulē liek secināt, ka, ja nav dramatiskas izmaiņas ir pabeigta debesu uzdevums šajā paaudzē Neskatoties uz mūsu pūlēm, visi mūsu plānu, stratēģiju un resursi nespēj izpildīt uzdevumu Dieva godības uz Zemes "dokumentu piebilst:".. Nekas svarīgāka par zināšanām par Jēzu un savu solījumu, lai atrastu izplūdums Svētā Gara spēku Pēdējo Lietus Evaņģēlija uzdevumu izpildīt. "

Atveseļošanās un rehabilitācijas būtu sava vieta, saka dokumentu. Saskaņā ar citātu no E. Vaita, "līdzdibinātājs celmlauža šo kustību, jo Adventes Pārskats un sabata Vēstnesis, 25 Feb 1902, teikts:" Atjaunojot ir atjaunot garīgo dzīvi, prātu un sirdi, garīgo augšāmcelšanos no nāves Rehabilitācijas līdzekļiem. reorganizāciju, mainīt domāšanu un teoriju, paradumiem un darbības veidu. Atjaunot tiesu nedos labus augļus, ja vien tas nav saistīts ar atdzimšanu Garu.

1 Atsevišķas sevi dienai daudz laika, lai sadraudzībā ar Kristu caur lūgšanu un Bībeles studiju.

2. Jo personiskas tikšanās, telefonu vai ar dzīvu pasaules interneta kopiena lūgšanu "777, kurā septītajā adventisti dienā, 7 dienas nedēļā, lūgšanas 7 no rīta vai vakarā izliešanās klātbūtni un Svētā Gara." Ar sirsnīgām lūgšanām ticīgo ķēdei jābūt kalibrē pa pasauli ... lūgšanas Svētā Gara "(EGW, RH, marts 1, 1907).

3 Atsevišķi no pirmā ceturksnī Sestdiena, kā lūgšanas dienā un badošanās pasaules baznīcu.

4 Uzdevumi sestdiena Bībeles skolu laikā dievkalpojumi, lai pārrunātu ar uzsvaru uz atdzimšanu un Baznīcas reformācija. Baznīca nedos labus augļus, ja vien tā ir cieši saistīta ar Svēto Garu. Mēs uzskatām, ka šo globālo iniciatīvu var dot baznīcas to augļu valstīs.

Viens no lielākajiem jautājumiem saskaras baznīcām ir Septītās dienas adventisti: Vai mēs vēlas saņemt no mūsu komforta zonas, ka Dievs darīs to, kas vajadzīgs, lai sagatavotu visiem par reālu personu atdzimšanu, mainīt vai mūsu dzīvē pārveidošanai mēs vēl kā Jēzus, un ņēma pēdējā lietus? Tas viss ir tikai Svētā Gara. Atbilde uz šo jautājumu, ir jūsu izvēle un mana izvēle. Kā mēs visi zinām, Dievs nav spēkā mūs, lai izpildītu Viņa gribu. Viņš aicina, atbalsta, un tā atsaucas ar mums, atbildot uz viņa padomu un vēlmēm. Dažu pēdējo mēnešu laikā, prasa atjaunošanu un Baznīcas reformācija iegāja pasaules caur mūsu baznīcas līderiem. Kāda bija jūsu reakcija?

Vairāk nekā 100 gadus atpakaļ, Elena Vaita, Tā Kunga kalps sacīja: "Ar patiesu dievbijības atjaunošanu starp mums ir vislielākais un visvairāk steidzami visu mūsu vajadzības Tas būtu mūsu pirmais darbs, ko mēs tiecamies.." (RH, 22 Mar 1887).

Paraugs apustuliskās baznīcas, kas ir sagatavota izplūdums no Svētā Gara ir kopā ar mums jau šodien. Pirms Jēzus aizgāja, viņš teica saviem mācekļiem, lai tiesības veikt misiju, ko tām.

In Lūkas 24,49 - teica: "Lūk, es apsolu jums es izliešu Savu Tēvu Palieciet pilsētā, bet kamēr jūs esat apģērbti ar spēku no augšienes.".

Darbības 1,5,8 - Jānis kristīja ar ūdeni, bet jūs drīz tapt kristīti ar Svēto Garu. "Bet es saņemšu Svētais Gars ir nāks pār jums, un jūs būsiet mani liecinieki Jeruzalemē visā Jūdejā, Samarijā un līdz pasaules galam."

Jēzus teica saviem mācekļiem, lai atgrieztos uz Jeruzālemi un gaidīja spēku, kas viņi ir ieradušies no Tēva. Gaidīšanas laiks bija aptuveni 10 dienas, bet nelika viņu kājām uz augšu un gaidīt garastāvoklis. Tas bija diezgan intensīva apmācību ilgums. Lūkas dod mums ātru ieskatu, kas ir noticis.

Darbības 1,14 - viss vienā piešķir bieži pulcējās lūgšanai, kā arī sievietēm un Jēzus māte Marija un viņa brāļi un māsas.

Darbības 2:1-4 - Ja Vasarassvētku diena bija, tie visi bija kopā. Pēkšņi atskanēja skaņu no debesīm, piemēram, spēcīgs vējš sabruka, un piepildīja visu māju, kur tie sēdēja. Tiem parādījās mēles, kā uguns, kas lauza, un atpūtušies uz katru no tiem. Visi tika piepildīti ar Svēto Garu un sāka runāt ar citiem mēles, kā Gars tiem deva izrunāt.

Elena Vaita paskaidro to pieredze kopumā. "Was to, atzinās un nolaistā grēkus nopietnas lūgšanu un uzticību Dievam, ka pirmais mācekļi sagatavoties izplūdums no Svētā Gara dienā, Vasarsvētku pašu darbu, tikai vairāk, tai ir darīt tagad "(TM lpp 507)..

Mēs komandas. Viņš gaida, lai izliet Savu Garu pār Viņa palieka cilvēkus, lai viņi varētu pabeigt darbu sludināt vēstījumu trīs eņģeļi. Kādu darbu mēs darām? Mums ir teikts - atzīt savus grēkus, atstājot grēkus, patiesi lūdzas un veltīt sevi Dievam!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pašreizējais pasaules notikumiem

Badu pasaulē

158_hladomor_ve_svete.jpg ANO skaits, izsalkuši visā pasaulē pārsniedz vienu miljardu, un sakarā ar ekonomisko krīziPārtikas un ekonomiskās krīzes kombinācija ir izraisījusi izsalkušo skaits pasaulē pārsniedz vienu miljardu. Salīdzinot ar pagājušo gadu pieaudzis par ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 295841x

Braucot lielas finanšu krīzes ir neizbēgama

478_graf-down.jpg Visa pasaule saskaras ar arvien lielāku finanšu problēmas. Daudzi cilvēki sāka saprast, ka šo burvju loku milzīga valsts parāda nenoved izeju. Tas ir tikai īss laika jautājums, pirms finanšu sistēmas sabrūk ...
Pievienots: 13.09.2011
Lasījumi: 153134x

Pasaules laiks, cik daudz cilvēku šajā pasaulē?

157_world_clock.jpg Jautājums, cik daudz cilvēku šajā pasaulē? Vēlaties uzzināt, cik daudz cilvēku ir dzimuši, cik daudz cilvēku mirst katru gadu, vai brīdī? Vēlaties uzzināt, ko noziedzības līmenis ASV, jēlnaftas uz pasaules, valsts ...
Pievienots: 30.09.2010
Lasījumi: 281697x

Kāpēc Pieaugošās pārdabisko vēstījums visā pasaulē?

355_ufo_china.jpg Pasaules eskalāciju dažādu paranormāls pieredzi, parādības un spiritisms. Nav šaubu, ka tie nav pieņēmumi, bet fakts, ka cilvēki nespēj izskaidrot. Daži no viņiem notika un plašsaziņas līdzekļu un presi, daudzi drīzāk ...
Pievienots: 15.02.2011
Lasījumi: 193237x

Bijusī Pāvests Jānis Pāvils II. tiks atzīts par svēto - Ko Bībele?

316_vatikan.jpg Pašreizējā pāvests Benedikts XVI apstiprināja dekrētu, kurā viņa priekšgājēja Jāņa Pāvila II. atzīst izpildi brīnumu. Tas var būt bijušais pāvests oficiāli beatified. Atzīšana brīnums ir nepieciešams beatification mirušā. Jānis Pāvils II. ...
Pievienots: 18.01.2011
Lasījumi: 140553x

Lv.AmazingHope.net - Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777