Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Mēs varam noteikt pasaules galu datumu un Jēzus Kristus nāk?

Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg

Mēs varam noteikt pasaules galu datumu un Jēzus Kristus nāk?

Pievienots: 09.10.2011
Lasījumi: 219236x
Tēmas: Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus
PrintTisk
489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg490_may-21-2011-judgment-day.jpg491_may-21-2011-judgment-day-family-radio.jpg492_may-21-judgment-day-protest.jpg493_judgmant_day_21_may_2011.jpg

Nesen nepārtraukti pieaug to cilvēku skaits, kuri saprot, ka uz mūsu Pestītāja Jēzus Kristus atnākšana ir ļoti tuvu. Cilvēki domā, pētot pravietojumu un mēģina saskatīt dažādas zīmes, vai Bībeles vai nebībelisku.

Uz Eļļas kalna Kristus runāja par Viņa otrās atnākšanas laikā. Viņš norādīja, speciālas zīmes, kas notiks pirms Viņa atnākšanas. Viņš pavēlēja saviem mācekļiem, lai skatīties un sagatavotos. Viņš parādīja, ko nozīmē gaidīt viņa ierašanās. Laiks ir nepieciešams aizpildīt grūti strādāt, negaidot tukšgaitas. Taču tas arī uzsvēra, ka Viņa atnākšana būs gatavs par negaidītu cilvēku, un ka dienu vai stundu Viņa atnākšanu, mēs nevaram noteikt iepriekš.

Matthew 25,13 - "Tāpēc skatīties, jūs nezināt, dienu, ne stundu."

Matthew 24,36 - dienu un stundu neviens nezina - pat ne debesu eņģeļi, ne Dēls - tikai pats sevi mans tēvs.

Matthew 24,42-44 - kāpēc skatīties, jo jūs nezināt, tad, kad jūsu Kungs nāks. Apsveriet - ja īpašnieks zināja, toreiz naktī zaglis nāks, viņš būtu skatīties un negribēja ļaut viņam ielauzties savā namā. Tāpēc esiet arī jūs gatavi, jo Cilvēka Dēls nāks pie negaidīts moments.

Matthew 24,33-34 - tāpat, ja jūs redzat visas šīs lietas, ziniet, ka tas nāk, tas jau pie durvīm! Patiesi es jums saku, ka šī paaudze iet prom, pirms tas viss notiek.

Kāpēc tik daudzi cilvēki vēl joprojām neredzat šīs strong Jēzus vārdus, un aprēķināt precīzu datumu beigām pasaulē? Mēs prekursoru saskaņā ar zīmi zināt, ka ierašanās laiks tuvojās. Mēs varam tikai minēt, ka tie ir pietiekami tuvu, ka, kā rakstīts: šī cilts nezudīs. Precīzu laiku, bet neviens zinās! Nosakot precīzu datumu tikai rada viltus cerības un zaudēt sirdi. Tas novirza no reāla svarīgs sagatavošanās atnākšanu Jēzus Kristus. Un sagatavošana ir - dzīvot katru dienu ar Kristu un darīt patiesa nožēla. Tāpat ir svarīgi izpētīt pravietisko grāmatas Bībelē, mēs neesam pievilti. Jēzus Kristus teica: "Atgriezieties no grēkiem, jo ​​Debesu valstība." Un Jānis pravietisko Atklāsmes grāmata saka:

Atklāsmes 22,7 - "Redzi, Es atgriezīšos Svētīgs, kas tur vārdus pravietojumu par šo grāmatu!."

Vai nav tik pievilts. Ja jums ir dzirdējuši, ka Kristus nāk pie konkrētu datumu, jums ir jāzina, ka tas ir pretrunā ar Bībeli - Viņa Vārdam. Sātans, kurš vēlas atdarināt Kristus atnākšanu un sajaukt cilvēce, norādiet datumus jūsu ierašanās, un cilvēki ir sajūsmā, bet maldināja. Tu zini, kas liedz viņam vēl? Viņš var, šķiet, ka jebkurā brīdī. Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, lai tā pazūd šķērsli.

Vairāki piemēri identifikācijas datus no pasaulē:

- 21 2011 oktobrī, no Dieva Kempings uzreiz nogalinot trīs procenti cilvēku jeb aptuveni 200 miljoni cilvēku. Kempings apgalvo, ka Bībele slēpj slēptās kalendāru, no kuras aprēķina precīzu datumu Pastardiena. Viens neveiksmīgs mēģinājums noteikt Pastardiena, neviens kempings šogad un bija 21 maijs, 2011. In bildes jūs varat redzēt, kā traks, šo darbību pavada.

- 21 Dec 2012-Tas Mayans prognozēt beigām mums. Pasaule kā mēs to pazīstam beidz pastāvēt pēc tās trīs dienas pirms Ziemassvētku vakara. Pusnaktī kalendārā izlaiž pirmo reizi 5000 gadu atpakaļ līdz nullei.

- Ronald Weinland amerikāņu, kas apgalvo, ka Dievs aicināja viņu pravietis, prognozē, ka pasaule beigsies nākamgad šajā laikā Mai 27, 2012

- Pie ciemata centrālajā Krievijā Nikolskoe sienu pazemes trīs desmiti dalībnieku jaunu reliģisko sektām. Viņi vēlas tur palikt vismaz līdz nākamā gada maijā, kad gaidāms pasaules gals. www.idnes.cz

- Tā saukto Kristus, Maitreja ir teicis: vairāk nekā 30 gadus, darbojas visā pasaulē vēl neatzīts, jo fiziskais ķermenis uz Zemes. Ziņas par viņa ierašanos kalpo Creme, britu mākslinieks un Esoterik. Bet tā sauc Kristus ne vien kontaktu ar viņu, šķiet, ir daudz cilvēku, lai palīdzētu viņiem, teica cerību, drosmi un iedrošinājums grūtos brīžos, vai lai apstiprinātu un stiprinātu viņu ticību. Šādi gadījumi notiek visā pasaulē, Čehijā. Šobrīd pasaule plaši izplatīt cerību un cerības sajūta, ka, ja pietiekami daudz cilvēku ņemt to, lai Kristus un sākt runāt publiski par savu šķietamo misiju. Šo svarīgo dienu, kā paredzamais datums deklarācijas, ir strauji tuvojas, un ir svarīgi, ka tā bija gatava tik daudz cilvēku, cik vien iespējams. Tās uzdevums ir parādīt cilvēcei ceļu uz pašreizējo neapmierinošo situāciju un noteikt Ūdensvīra laikmeta - tā saukto Golden Age.

Šie panti skaidri brīdināt pret šo ļauno, kurš izliekas, ka ir Dievs, un nosaka precīzu laiku valsts grib izkļūt un braukt cilvēci no Bībeles un no viens patiess Dievs.

2. tesaloniķiešiem 2,1-7 - Un tagad par atnākšanu mūsu Kungs Jēzus Kristus un mūsu vākšana, lai viņu. Brāļi, lūdzu, nevajag tik viegli pieņemt par to, ciktāl un satraukts, vai pravietojumu, sludina, vai ar vēstuli (domājams no mums), teica, ka dienā Tas Kungs ir pienācis. Lai neviens cilvēks nemaldina jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, jābūt no Dieva novērst. Tām ir atklāt ļauno lāstu un kas pretosies un paaugstināšu pats galvenais, ka tas, ko saka, un to, ko Dievs pielūdza. Apmesties pat Dieva templī, un sniegs par Dievu! Vai tu atceries, kā es tev teicu, kad es vēl biju ar tevi? Tu zini, kas liedz viņam vēl - tiem jābūt nācās ierasties jebkurā laikā. Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, lai tā pazūd šķērsli.

Vairāki citē E. Vaita:

Kā tuvu otro atnākšanu mūsu Kunga Jēzus Kristus, ir kustībā sātana spēkus no apakšas. Sātans atklās ne tikai kā cilvēku, bet uzdoties Jēzu Kristu. Pasaulei, ka ir noraidījis patiesības, pieņemt to kā kungu Kungs un ķēniņu Ķēniņš. (5BC 1105,1106)

Kā crowning darbojas liels drāmu, krāpšanu sātans pats būs tēlot Kristu. Baznīca sen apgalvoja, ka vēlas Glābēja atnākšanu kā kulminācija savas cerības. arch krāpnieks tagad rada tas, šķiet, ka Kristus ir nācis. Dažādās valsts vietās, lai pats Sātans parādās starp cilvēkiem, kā majestātisks ir žilbinošas spožums, kas atgādina aprakstu, Dieva Dēls, kā Jānis aprakstīts Atklāsmes grāmatā. Atklāsmes 1,13-15.

Godību, kas ieskauj viņu, nevar pārvarēt ar jebko, kas mirstīgs acs nav redzējusi vēl. Gaisa veic triumfējošs raudāt: "Kristus ir atnācis Kristus ir atnācis!" Cilvēki sev priekšā attiecas uz viņa seju dziļā godbijībā, kā viņš paceļ rokas un pasludina svētība pār tiem, tāpat kā Kristus svētību saviem mācekļiem, kad viņš dzīvoja Zemes. Viņa balss ir maiga un valdzinošs, tomēr melodisks. Kind, līdzjūtīgu tonis māca daži no tiem cēlo debesu patiesības Pestītājs teica.

Dziedē slimības cilvēkiem un pēc tam, viņa izlikās, Kristus raksturu, saka, ka jāmaina sestdienas uz svētdienu, un komandas visu svēto diena, svētīja. Tā deklarē, ka tie, kas turpinās plūst ievērojot septītajā dienā, kas zaimo savu vārdu, atsakoties paklausīt viņa eņģeļus, kas bija sūtīti pie tiem ar gaismu un patiesību. Tas ir spēcīgs, gandrīz neatvairāms maldi. Tāpat samarieši, kuri bija maldināts Simon Great būs pūļus cilvēku, no mazākā uz lielāko, lai nodrošinātu šo witchcrafts ir tik daudz sakot tas "ir liels Dieva spēks." (Tiesību akti, 8:10)

Dieva cilvēki nebūs vilināja. Šīs viltus Kristus mācības nav saskaņā ar Svētajiem Rakstiem. "(GC 623-625)

Mācekļi tad jautāja: "Saki mums, kad tas notiek un kāda būs Tavas nāk parakstīt un pasaules gals?" Kungs Jēzus iepazīstināja parakstīt un teica:

Matthew 24,3.33 - ". Kad redzi šīs lietas, zina, ka laiks ir tuvu, pie durvīm"

Lai gan neviens nezina, diena un stunda Kristus atnākšanu, Tas Kungs māca mūs un iedrošina mūs zināt, kad noteiktā laikā pieejas. Bībele arī māca, ka Kristus brīdinājums neņemt nopietni un noraidīt vai ignorēt tuvošanās laikā viņa ierašanās, mums tas bija tikai traģisks, traģiski kā tas bija Noas laikabiedru, viņi nezināja, kur plūdi notiek.

Līdzība, kas salīdzina uzticīgs un neuzticīgs kalps, saka, ir Viņš, kas saka savā sirdī: "Mans meistars nav garš." Tas parāda, kā Jēzus Kristus tiesnesis, un izceltu tos, kuri ir modri un uzdoties viņa ierašanās un tiem, kuri noliedz. "Watch Tāpēc esiet!" viņš teica. "Svētīgs tas kalps ko viņa kungs, kad viņš nāk atradīs to darīt." (Mateja 24,42.46) "Tev nebūs skatīties, ja es nāku kā zaglis, un tu nezināsi, kādi stundā Es nākšu pār tevi." (Atklāsmes 3:03)

Apustulis Pāvils runā par cilvēkiem, kuriem Kunga Jēzus nāk nāk negaidīti. "Day of Kungs nāk kā zaglis naktī. Kad viņi saka" ir telpas drošs, "ir pēkšņa ambushes un evakuācijas iznīcināšanu ...." Tiem, kas nopietni Kristus brīdinājumu, viņš piebilst: "Bet jūs, brāļi, neesat tumsībā, ka šī diena varētu pārsteigt kā zaglis Jūs visi dēli, gaismas un dēli dienas ne naktij vai tumsā..." (1. 5,2-5 Tesaloniķiešiem) parādīja, ka Raksti nav attaisnojums cilvēku nezināšana, ka Kunga Jēzus atnākšana ir tuvu.

Jēzus Kristus ar neticami pacietīgi gaida, lai jūs un es būšu gatavs. Visbeidzot, saprast, ko nozīmē dzīvot ar Kristu katru dienu, lai jūsu sirdis ir atdzimis, svēts likums mūsu sirdīs. Eņģeļi vēl ir Četru vēju skriešanās no ļaunā, kas engulfs mūsu valstī vēl lielāku šausmu skriešanās, un kuru rezultātā nāk no mūsu Pestītājs. Jēzus gaida no jums! Celtniecības pārāk vērtīgs atlikušo laiku!

2. Peter 3,9 - Kungs nav ļengans pildīt savu solījumu, kā daži interpretēt, bet ir pacietīgs ar jums, jo tas nevēlas, lai kāds pazustu, bet lai visi nāktu pie atgriešanās.

Ezekiel 33,11 - Pastāstiet viņiem: Kā es dzīvoju, saka Dievs Tas Kungs, Es negribu nelabs mirt, bet savukārt no savu ceļu un dzīvo. Savukārt prom, atgriezīsies no saviem ļaunajiem ceļiem! Kādēļ Jums vajadzētu mirt, Israēla nams? "

Get gatava, jo izpildot pazīmes teikt, ka laika ir maz!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

Mums vajag atmodu un reformācija mūsu dzīvē, nevis tikai vārdi!

528_oziveni_a_reformace.jpg Uzticīgie cilvēki dedzīgi lūgties par izplūdums Svētā Gara, kurš ir apsolījis darbs tika pabeigts, un Jēzus Kristus varēja nākt izbeigt vēsturi ļaunuma. Mēs visi vēlamies, lai Vasarsvētki drīz atkārtojās, bet jautāt ...
Pievienots: 04.01.2012
Lasījumi: 179272x

Lūgšanas reģenerācijai un Svētā Gara izliešanās - 777

424_777prayer.jpg Jaunās Derības Baznīca spēcīgi ietekmēja pasaules ar labas ziņas par evaņģēliju vienā paaudzē. Piepildīti ar Svēto Garu Jaunās Derības ticīgie klātesošos dalīties patiesību vēstījumu krustā un pieaugums galvenokārt saistīts ar simtiem ...
Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 202028x

Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 2.daļa

261_znameni_doby_prichod_krista_part_2.jpg Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 2.daļa20.gs. pasaules vēsturē pilnīgi unikāls. Kad viņš sāka, neviens vēl nav uz plaknes, neviens tur ar auto pa šoseju, neviens nebija klausoties ...
Pievienots: 11.11.2010
Lasījumi: 214026x
Ieteicamais

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333717x

Turpināt mūsu cītīgs senču Reformācijas

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Foto avots: WikipediaVeselas paaudzes čehu valstī bija centrs reformētās ticības visā Eiropā. Katrs no mums zina nosaukumiem, piemēram, Jans Huss un Jan Zizka. Bet jūs zināt, cik liela Dieva spēks ir ...
Pievienots: 13.12.2011
Lasījumi: 159708x

Lv.AmazingHope.net - Mēs varam noteikt pasaules galu datumu un Jēzus Kristus nāk?