Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

MP3 - Aicinājums - vienotu Bībelē dzejolis, kurā tiek ievērotas svētdiena $ 1000.

Video

321_1000_dolaru.jpg

MP3 - Aicinājums - vienotu Bībelē dzejolis, kurā tiek ievērotas svētdiena $ 1000.

Pievienots: 24.01.2011
Lasījumi: 128130x
Tēmas: Video
PrintTisk

Baptistu sludinātājs Tony Mavrakos saņēma īpašu uzaicinājumu un no viena cilvēka piedāvājumu. "Es došu jums $ 1000 par vienu verse Bībelē, kas pierādītu, ka ir svētdiena Christian diena, kas pielūdza. Tas doktrīnu sabata, kura uzskata, ka simtiem miljonu kristiešu no gandrīz visām baznīcām, Bībele. "

, Kas sākotnēji likās viegla finanšu přilepšení tika pārveidota personas cīņa, zinot patiesību.

Laikā viņa studijas nāca pāri grāmata Daniel, ja zvērs ir aprakstīts, kas mainās laika un tiesību aktiem. Viņš uzzināja, tad tas būs kāds, kurš mainīsies likumu.

Daniel 7, 23 - viņa teica: "Ceturtā zvērs - uz vietas būs ceturtā valstība, tas būs no visiem karaļvalstij, un rīt visu zemi, mīdīt to un sasmalcināt un desmit ragi - pieaug. Šīs valstības ir desmit ķēniņu. Pēc tām citu iemeslu, tas atšķiras no iepriekšējiem un klusināt trīs karaļi. runās pret Visaugstākais un Augsto Svētā izskausta Will mēģināt mainīt laikus un likumiem..

Kad viņš mēģināja atrast kādu skaidrojumu par izmaiņām tiesību aktos no sestdienas uz svētdienu, viņš saprata, vairāk un vairāk šokējošu vecajā verse, bet jaunais likums.

Saprotot, ka sestdiena ir piemineklis pasaules radīšanas.

Genesis 2,1-3 - Tas bija pabeigta debesīm un zemi ar visu to daudzveidību. Septītajā dienā Dievs gatavo darbu, viņš bija strādājis par ar septītajā dienā viņš atpūtās no visiem darba jūs. Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to: jo tajā Dievs atpūtās no visiem viņa darbu, kas izveidots un veikts.

Sestdiena ir zīme starp Dievu un Viņa tautu, pat beigās.

Exodus 31, 13 - Tas Kungs sacīja uz Mozu: "Runā sacīja Israēla bērniem: Ievērojiet mana sabata, jo tas ir starp mani un jums zīmi visā Jūsu paaudzēm, jūs zināt, ka Es esmu Tas Kungs, kas svētus jums.

Atklāsmes 12, 17 - Tad pūķis sadusmojās uz savu sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Saprast, ka pat Jēzus Kristus sestdien un uzturēts, ja mēs Jēzu kā savu modeli, un mēs turēt Viņa baušļus.

Lūkas 4, 16 - Kad viņš nonāca Nācaretē, kur viņš tika izvirzīts, ir piedalījusies kā bija viņa pasūtījuma sabata dienā, uz sinagogu un piecēlās lai lasītu.

1 Jan 5, 3 - Dieva mīlestība ir tas, ka mēs Viņa baušļus - un viņa baušļi nav apgrūtinoši.

John 15,10 - Ja jūs paturiet Manus baušļus, jūs palieciet manā mīlestībā, jo man ir tur sava Tēva baušļus un ievērot viņa mīlestību.

Jaunā Derība skaidri runā par Dieva desmit baušļiem joprojām ir spēkā un sestdien, kā arī.

Ebrejiem 4, 1 - solījums, ko ieved viņa atpūtas vēl aizvien ir spēkā, tāpēc ļaujiet mums jābūt uzmanīgiem, ka nenorādīja, ka jebkurš no jums garām.

Ebrejiem 4, 9-11 - Tas ir taisnība, cilvēki par Dieva sabata vēl priekšā. Tam, kurš nonāk Dieva atpūtas pārtraukumu no viņa darba, kā Dievs atpūtās no viņa. Tātad jācenšas, mēs stājās, ka atpūta un neviens par nedisciplinētība, kā jūs nokrist tuksnesī.

Mateja 5, 17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku: līdz debess un zeme zudīs nav.. mazākais burtu, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība. Kāds varētu novērst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un mācīt cilvēkiem Debesu tiek uzskatīts par mazāko.

Romāns 3,31 - mēs pēc tam veiciet neesošu tiesību ticībā? Nekādā veidā! Un otrādi, tiesību aktiem.

Klausīties lekciju interesantu un personīgo dzīvi grēksūdzi.

cast 1

cast 2

Līdzīgi raksti no kategorijas - Video

Video - dzīvesstāsts - Prof. Dr Walter Veith

296_walter-veith.jpg Paskaties stāsts profesors Dr Walter Veith. Daudzus gadus bija pārliecināts ateists un māca evolūcijas universitātē.Rūpīgi pētot faktus attīstību sapratu, ka evolūcijas teorija nav taisnība. Viņš zināja, ka Dievs patiešām pastāv, un ...
Pievienots: 15.12.2010
Lasījumi: 165031x

Video - Ziņojumi no debesīm, vēstījums no Virgin Mary

87_zjeveni_panny_marie_1.jpg Šodien katoļu baznīca ir fenomens vēstījums no Virgin Mary. Mēs nevaram noliegt šo faktu, jo šī atklāsme ir pierādīts, daudzās vietās visā pasaulē.Kāds ir Marian vēstījums izcelsmi? Dievs, patiešām mums atsūtīja ...
Pievienots: 08.09.2010
Lasījumi: 188109x

Video - Ted Wilson - GYC-2010 - Nr Pievēršoties Atpakaļ

425_ted_wilson.jpg Paskaties sprediķis veicināt priekšsēdētājs Ģenerālās konferences viltus Ted Wilson, 2010 - Nr Pievēršoties Atpakaļ. ...
Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 112732x

Video - Meklēt patiesība - labas ziņas par elli

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas ir nāve un kas ir pēc nāves? Kas ir elle, kur ellē ir? Ir elle reāla, vai vienkārši fikcija? Tas ir patiešām mīlošs Dievs pieļauj šādu nežēlīgu un grēcīgu cilvēku ...
Pievienots: 01.11.2010
Lasījumi: 178128x

Video - Tas viss par Kristu! - Paul Washer

428_vse_je_o_kristu_paul_washer.jpg Šovakar es esmu šeit, lai runātu par cilvēkiem. Vai runāt par baznīcas vai reliģijas. Jo visas šīs lietas ir savas nepilnības un trūkumus. Katram no jums būtu jāspēj piecelties un teikt ...
Pievienots: 12.05.2011
Lasījumi: 132712x

Lv.AmazingHope.net - MP3 - Aicinājums - vienotu Bībelē dzejolis, kurā tiek ievērotas svētdiena $ 1000.