Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Mums vajag atmodu un reformācija mūsu dzīvē, nevis tikai vārdi!

Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

528_oziveni_a_reformace.jpg

Mums vajag atmodu un reformācija mūsu dzīvē, nevis tikai vārdi!

Pievienots: 04.01.2012
Lasījumi: 182303x
Tēmas: Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus
PrintTisk

Uzticīgie cilvēki dedzīgi lūgties par izplūdums Svētā Gara, kurš ir apsolījis darbs tika pabeigts, un Jēzus Kristus varēja nākt izbeigt vēsturi ļaunuma. Mēs visi vēlamies, lai Vasarsvētki drīz atkārtojās, bet jautāt ko. Kad Svētais Gars nosūtīts uz leju, es varēs izpildīt? Es dzīvoju tāpēc es aicināja Dievu? Es biju gatavs atbrīvoties no grēka, egoisms, lepnums un atkarību savā dzīvē?

Es redzēju, ka neviens nevarēja būt līdzdalība "atsvaidzināšana" līdz uzvarēja pār visām vājums, lepnība, egoisms, pasaules mīlestību un pār visām viltus vārdiem un darbiem. Tāpēc mums ir vairāk un vairāk tuvāk Tam Kungam, nopietni un jācenšas sagatavot kas ir nepieciešama, lai gūtu panākumus mūsu cīņā pilnvarot dienu Kunga. Ļaujiet mums visiem jāatceras, ka Dievs ir svēts, un ka neviens, bet svēts būtnes nekad nevar dzīvot Viņa klātbūtnē. (EW 71)

Es redzēju, ka daudzi nolaidība tik nepieciešamo sagatavošanās laiku un skatījās uz "atsvaidzināt" un "Pēdējā lietus", kā uz kaut ko, kas būtu pilnvarot kas varētu turēt savu šajā dienā Kunga un dzīvoja pirms viņa seju. Ak, cik es esmu redzējis laikā nepatikšanas bez pajumtes novārtā nepieciešamo apmācību un tādēļ nevarēja pieņemt atjaunojāt, kas visiem ir jādzīvo pilnvarot ir seja svēto Dievu.! (Maranatha 2,2)

Es arī redzēju, ka daudzi neapzinās, ko viņi ir jābūt laikos nepatikšanas viņi var dzīvot bez Dieva, saskaroties ar augstā priestera, kas svētnīcā. Tie, kas ir saņemt zīmogu dzīvā Dieva un jāaizsargā laikā bēdām un spoguļattēls Jēzus pilnībā.

Jābūt atmoda un reformācija vadībā Svētā Gara. Atmoda un reformācija ir divi dažādi jēdzieni. Atgūšana ir atjaunot garīgo dzīvi, reģenerācijas spējas, prāta un sirds, atdzimšana no garīgās nāves. Reformācija nozīmē reorganizācijas izmaiņas domāšanu jēdzienu tradīcijām un praksi. Reformācija nenesīs labus augļus tiesu, ja tām nav pievienots atdzimšanu Svētajā Garā. Atdzimšanu un reformācija ir apņēmusies darīt savu darbu un tās darbība ir radīt to sintēzes. (1SM 128)

Darbības 3.19 - Atgriezieties no grēkiem tādējādi, un neatgrieztos, ka tavi grēki var tikt izdeldēti, kad atspirdzinošo laiki ir no Tā Kunga vaiga;

Atklāsmes 3,19-21 - man viss, ko es mīlu es aizrādīt un izglītot. Uguns tāpēc un nožēlot. Redzi, es stāvu durvju priekšā un klaudzinu.

Atklāsme 3,3 - Atcerieties, ko jūs dzirdējāt un pieņemts, pie tā un nožēlot grēkus. Ja tu pamosties, es nākšu kā zaglis! Tāpat būs nezināsi, kurā stundā es nākšu pie jums.

1 Peter 2,9 - "Bet jūs esat izredzēta cilts, ķēnišķīgi priesteri, svēta tauta, savdabīga cilvēki (īpaši cilvēkiem KJB), Jūs varat paziņot slavas tam, kas jūs aicinājis no tumsas Savā brīnišķīgajā gaismā. "

Pieņemsim iepazīstināt sevi kā jauku auto. Ārpuse ir spīdīga, tīra, skaista izskatās un gaida, kamēr vadītājs ierodas. Vadītājs nāk meklē automobili, kas ir skaists, spīdīgs un tīrs. Apiet to, lai iegūtu labāku izskatu uz viņu, un tad grib ņemt iekšā. Vadītājs atver durvis, bet durvis ir izveltnē lielu kaudzi atkritumu, trash un atlūzām. Vadītājs zesmutní ļoti sarūgtināts un aizver durvis un iet kaut kur citur. Tas ir tieši tas varētu notikt ar mums! Es lūdzu par izplūdums Svētā Gara, bet, kad tas nāk, tas atrod mūs tīrīt iekšā? Vai izveltnē mūsu tikšanās Neviena reliģija grēki krājas ieradumus, vājās puses, kuras mēs nevarētu dot pat savtīgumu un sliktos ieradumus ēšanas, izklaides un apģērbu?

Iedomājieties atkal skaists sporta auto, tas ir eksotisko izskatīgs auto, kas maksā tūkstošiem dolāru. Vadītājs sāk auto, motors uzreiz sāk nevainojami. Vienas no ātruma vadītājs, lēnām pievienot gāzi un izvirza. Tagad iet ātri. Atgriežas rīkoties ar mīlestību un sākot ar mīkstu lupatiņu noslaukot skaistu kažoku. Tagad paceliet tvertni ar piemaksu benzīnu un rūpīgi ielej tvertnē.

Kas tas variants?

Vadītājs nāk ar skaistu automašīnu un izmetiet to Cheap Benzīns. Tad sapilda pudelēs uz bezalkoholiskajiem dzērieniem, kofeīnu saturošus dzērienus un tējas un lielu pot kafijas. Ram tilpnē daudz konfektes, hamburgeri no ātrās ēdināšanas vietās, kartupeļu čipsi, maizes garnished ar vistas un tītara gaļu (pilna antibiotiku un toksīniem) un karstā suņiem. Tad tā sāk līt, savukārt desmit mārciņu maiss cukura. Tagad vadītājs paņem pudeli degvielas piedevas, kas izskatās kā vitamīnus, un nodot tos tvertnē. Pēc tam tiek apieta automašīnu un stiprinājumi. Mēģina sākt savu auto un sākas raustīšanās, klepošana un spewing dūmus. Visbeidzot, dzinēju ugunsgrēki, un atstājot pie auto, šaušana un smēķēšana.

"Ar šo automobili Radītājs, jo tas uzcēla pilnīgi funkcionējošu mašīnu. Mašīnists nolēma nodot tvertnē nevis labāko degvielas sliktākais." Automašīna dodas uz remontdarbnīcu strādāt pie tā, lai mehāniski. Bet kā automehāniķis remontiem, transportlīdzekļa vadītājam vēlreiz, lai dotu viņam vairāk sliktas lietas.

Mums nav veikt mūsu ķermeņa absolūti vienādi? Mūsu Kungs ir radījis pārsteidzošu ķermeni un perfektu veidu. Pati ir pastāvīgi atjaunots sevi tīrīt ar sevi ārstē, bet kādā veidā? No tā, ko dot sev ķermeni. Piemēram, ja mēs ēdam ceptiem pārtiku kā arī daudz saldumus, kofeīnu, veidojot katru šūnu sliktu pārtiku. Tad kā par darbu? Un var Svētais Gars mājo mūsos un ietekmēt mūs pareizi, kad ķermenis ir pārpludināts ar toksīniem, no sliktas sagremošanas un toksīnu?

1 Korintiešiem 10,31 - Nu - vai tu ēd vai dzer, ko jūs darīt, darīt to visu par godu Dievam.

1 Kor 6,19 - Vai jūs zināt, ka jūsu miesa ir Svētā Gara, kas ir jūsos, kuru jums ir no Dieva? Mēs esam ne savu, jums bija dārgi dzēstas! Tāpēc, to iestādes vēl jūs pagodināt Dievu.

Filipiešiem 3,19 - Viņu gals ir pazušana, viņu dievs vēdera un viņu godību viņu kauns. Piemēram domāšana tikai par zemes lietām

Salamana 23.3 - ar negribu viņa delikateses - ir tas, ka ēdiens ir maldinošs!

Sātans nav bail no kaut kā, kas atbrīvos Dieva tautas ceļu un novērst visus šķēršļus Kunga izliet Savu Garu pār Baznīcu un swooning rūdīti asambleju. (1SM 124)

Atzīstiet jūsu grēkus Dievam

Lūdzieties pazemīgā lūgšanā Dievs ir žēlsirdīgs, lai atgādinātu jums visiem nepareizi jūsu dzīvē, un jūs varētu lūgt piedošanu. Jūs redzēsiet, ka vecās atmiņas nāk dzīvs un tu saproti daudz grēku, ka jums atzīties Dievam. Ja jums sāp kādu, jums ir nepieciešams, lūgt piedošanu un cilvēks. Varbūt tu izskatīsies dīvaini, bet varbūt tas maina savu sirdi un sāciet domāt par spēku, ka tu tik mainīts. Ja jūs darīt grēku publiski, kas ietekmē daudzu cilvēku domāšana ir vajadzība publiski atvainoties un atzīties kļūda. Jums nekad aizmirst, ka mūsu rīcība ietekmē viedokli par Jēzu Kristu, un tādējādi liktenis citiem. Mēs tādējādi ir atbildīgas par tiem.

Reformācija pārtikas un diētu

Man bija pierādīts, ka principus, kurus mēs esam saņēmuši iepriekšējās dienās ir tik svarīgi, ka šodien mums vajadzētu apskatīt tos tikpat patiesi, kā agrāk. Ir daži, kuri nekad virza gaismu valde jautājumu. Tagad ir laiks, mēs izvilka no zem kbelce gaismas mirdzumu un ļaujiet viņa skaidras iekļūstot starus. (CD 23)

Dievs bija par cilvēkiem pasaules radīšanas plānā. - "Dievs mums deva ēst labību, augļus, riekstus, sēklas un dārzeņi Lai sagatavotu viņus pēc iespējas vienkāršāk, ir īpaši veselīgi un barojoši.." (E.G.White - Dzīve Laime lpp 69-70).

1 Ēd pārtikas produktus to dabiskajā stāvoklī, cik iespējams. Ēd daudz izejvielu augļu un dārzeņu, it īpaši tumšās krāsas. Tumši produkti ir veselīgāko un visvairāk barojošu. Dzīvnieku produktus var aizvietot visu kviešu miltus un riekstus. Pārtraukt ēšanas tieši pirms jums justies pilnīgi. Parasti iesaka, pagaidiet vismaz 5-6 stundas pirms jūsu nākamo maltīti, ēst noteiktos laikos katru dienu un ne ēst neko starp ēdienreizēm. Izvairīties no ēšanas pēc 18:00.

Dažreiz tas ir labākais ēst tikai divas reizes dienā. Gadu sākumā Viduslaikos cilvēki ēda divreiz dienā, no 11 gadsimtā, parasti trīs reizes dienā. Par ēšanu starp divām galvenajām ēšanas (uzkodas) ieradums parādījās tikai pagājušajā gadsimtā un kļuva par parastu parādību. Tajā pašā laikā ievērojami pieauga civilizācijas slimībām. Pieredze klīnikās parādīja, ka, samazinot skaitu maltītes divu dienu ir izrādījusies labvēlīga ārstējot slimību civilizācijas. (Grieķu filozofi uzskatīja, ka cilvēki, kas ēd vairāk nekā divas reizes dienā, ka Barbara.)

Vāji sagatavoti pārtikas vājina orgānus, kurā asinis ir izveidota. Ķermenis tad tur ir haoss, kas noved pie slikta dūša. Vīrietis ir nervozs un ir slikts raksturs. Izvairieties no alkohola dzērienus, kas satur kofeīnu, izvairīties šokolādi, garšvielas, sinepes, etiķi, ļoti apstrādāta un attīrīta pārtiku, piemēram, balto miltu un cukura, un lopkopības produktiem.

Izmantot dabas anti-vīrusu garšaugus un pārtikas produktus skaits: timiāna, salvijas, rozmarīns, ķiploki, ingvers, sīpoli, zemenes, un kāposti. Izdevīgas dabīgus produktus arī atbalsta imūnsistēmu.

2nd Visi mūsu organismā procesus ir nepieciešams ūdens. Ūdens tika arī veiksmīgi izmantota kā terapijas līdzekli. Dienas laikā mums vajadzētu dzert divus līdz trīs litrus tīra ūdens.

3 Nav dūmu vai dzert caffeinated vai alkoholiskie dzērieni. Jaunākie pētījumi liecina, ka jau vieglas vai mērenas alkohola lietošanas, rada samazinājumu, smadzenēs. Kofeīns ir cita viela, kas novērš skaidru domāšanu. Kāds pētījums atklāja, ka, lai gan dalībnieki varēja pārmērīgu devu kofeīnu rakstīt ātrāk, bet padarīt par piecu līdz desmit reizes vairāk kļūdas. Kofeīns stimulē, bet neveicina veselīgu un prātīgs pārdomām.

4 Exercise vismaz 20-30 minūtes dienā, vēlams svaigā gaisā un saulē. Ja tas nav pietiekami saules, izmantot kvalitātes piemaksu vitamīna D

5 Miega vismaz 6-8 stundas katru nakti. Labākais laiks ir pirms pusnakts. Vislielākā labvēlīgā ietekme var panākt, ja jūs iet gulēt around deviņiem. Ja saglabājat gulēt aptuveni deviņām stundām un tad, kad guļ tumsā, jūsu ķermenis būs iespēja baudīt līdz pusnaktij, melatonīna līmenis pieaugs strauji. No rīta jūs varat pamosties agri un spēj noķert daudz darba.

6 Relax, būt laimīgs un paļaujas uz Dievu. Viņa līdzekļi ir labākais! Vai jūs sastopaties neko dzīvē, ticu, ka Dievs ļaus jums, ka jūs neļaus kaut ko jūs nevar darīt un viss šķiet slikts un pienācīgu izmantošanu beidzot. Dziedāt un slavēt Dievu, jo dziesma var strādāt brīnumus ar cilvēka prātu un veicināt savu sirdi.

Kad tie, kuri zina savas kļūdas, tās pietiks drosmes mainīt savus ieradumus, viņi zinās, ka korekcija prasa lielu cīņu un neatlaidību. Kad persona, kas rada pareizo vidi ēšanas paradumiem, atzīst, ka pārtikas produktiem, kas iepriekš bija uzskatītas par nekaitīgām patēriņš, attīstīt lēnām, bet noteikti, pamatojoties uz sliktas gremošanas un citām slimībām. (9.t 158-160)

Reformācija Apģērbu

1.Timoteova 2,9 - Sievietēm, vai modificēts rotā apģērbu, pieticīgi un saprātīgi, nav būtiskas matiem un zelta vai pērlēm vai dārgu kleitas, bet ar labiem darbiem, kā tas piederas sievietēm, kas sevi dievbijībā.

Kā ikviens var apmierināt ar nevērtības un shallowness modes, kad kādreiz garšoja Kristus mīlestību? Kas sāp mana sirds redzēt dzīvi tiem, kuri apgalvo, ievērot klusumu un pazemīgs Glābēju, un tomēr tik vēlas sekot līdzi līmenim laicīgās apģērbu. Neskatoties uz to reliģiskās pietātes ir gandrīz neiespējami tos atšķirt no neticīgajiem. Priecājieties dievbijīgs dzīvi. Viņu dzīve un naudas tiek veltīta ekscentriska apģērba.

Reformācija par izklaidi

Mēs dzīvojam laikā bezprecedenta vēlmi izklaidei. Pārmērīgs dzīrošana un ekstravagance visur dominē. Pūļus vēlas izklaidei. Domāšana vājina un atrophies jo tā nav pieradusi apdomāt, studijas vai disciplīnu. Kā rezultātā tie ir muļķīgi vēlmes. Dievs pieprasa, lai ikviena dvēsele bija izglītots, tīrs, cēls un atlaidināts. Tos bieži upurēti vērtīgus mērķus, lai apzīmētu modes un ikdienas lietošanu. (MYP 357)

Katru jautri, kad jūs varat lūgties savā ticībā uz svētību, tas ir droši. Tomēr jebkura izklaide, kas aizliegtu privātu lūgšanu, atņem jums lūgšanās, vai glabāt jūs no lūgšanu sapulces, ir bīstama. (CT 337)

Cienītāji joprojām spēlē izklaides teātris, zirgu sacīkšu un kazino. Visur valda jautri un uztraukums uz galējās, bet tiesas stunda tuvojas beigām, un viss drīz tiks nolemts uz visiem laikiem. Sātans zina, viņa laiks jau ir tuvu. Viņš nodot visus savus resursus, lai maldinātu cilvēkus un sarežģītas, ka tas bija kaut kas un charmed, līdz dienai testa žēlastības un durvis aizvērtas uz visiem laikiem. "DA 636, CHS 51 (skatīt arī FE 335).

Tagad jums ir nepieciešams parādīt nepārtrauktas izturīgas ļaunumu. Visa Debesis interesē vīriešiem un sievietēm, kuras viņš vērtē Dievu, lai Viņš devis Savu mīļoto Dēlu mirt un atpirkt tos. (IHP 195)

"Katru vāja, cīnās un apšaubītu personu, kas pilnīgi sevi atdevuši Dievam, stāties tiešā saistībā ar spēkiem, kas ļauj viņam gūt uzvaru būs tuvāk debesīm. Un katrā testā un saņemt ārkārtas palīdzību un atbalstu no Angels of Mercy . "(AA 298-9)

"Nopietni tas ir jāatceras tikai tautu pasaulē, bet arī mūsu pašu draudzēm, kas dienā Tas Kungs nonāks pēkšņi, negaidīti." FE 336.

"Kad pagarinājuma termiņš beigsies, tas nāk pēkšņi, negaidīti - laikā, kad ikviena vismaz paredzamo Bet šodien mēs varam izmantot tīru ieraksts debesīs un zinu, ka Dievs ir pieņēmis mūs ....". 7BC 989.

Par katru dalībnieku Baznīcas pasaule joprojām izstaro gaismu, lai cilvēki nebūtu jautāt:? Ko šie cilvēki dara savādāk nekā citiem ir vēlams un nepieciešams radīt izbeigšanas asimilācijas uz pasauli un arī notiek, lai izvairītos no visa ļauna, ne dota zobgalis nav attaisnojums. (1SM 121)

Patiesu dievbijības atmoda ir mūsu lielākā steidzami. Šie centieni ir mūsu galvenais darbs. Mēs patiesi cenšamies saņemt Dieva svētību, nevis tāpēc, ka Dievs nebūtu devis mums savu svētību, bet tāpēc, ka mēs neesam gatavi to pieņemt. Mūsu Debesu Tēvs ir gatavi dot savu Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdzam par to nekā tad, ja šīs zemes vecāki dot labas dāvanas saviem bērniem. Bet mūsu uzdevums ir ar ticību, pazemību, grēku nožēlu un neliekuļotu lūgšanās, ka nosacījumus, ar kuriem Dievs apsolījis dāvā mums savu svētību. Atgūšana var sagaidīt tikai, atbildot uz lūgšanu. (1SM 121)


Līdzīgi raksti no kategorijas - Zīme reizes, otro atnākšanu Jēzus Kristus

Svarīgu sapulci mūsu ienaidnieks

495_zabava.jpg Ko Sātans ir plānots? Kā mēs, kristieši, grib nokļūt? Padomājiet par šīm pozīcijām, raksta Jim Hohnberger savā grāmatā Escape pret Dievu. Šis pamatojums nav tālu no patiesības, un ikviens no mums ...
Pievienots: 12.10.2011
Lasījumi: 150463x

Maitreja - imitē ierašanās Jēzus Kristus

67_maitreya.jpg Sātans ir jau mēģina sacensties, un arvien vairāk mīmikas nāk no Jēzus Kristus.Jēzus skaidri sacīja ziņas par savu otro nāk, un vairākkārt brīdināja, ka ienaidnieks centīsies līdzināties ierašanās laiku un viltus.Matthew ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 182477x

Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!

484_pokani.jpg Matthew 4,17 - No tā laika Jēzus iesāka sludināt, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"Kad Jēzus Kristus un Jānis Kristītājs sludināja netālu Debesu valstībā, pirmajā sauc un aicināja cilvēkus ...
Pievienots: 25.09.2011
Lasījumi: 183910x

Video - Ted Wilson - GYC-2010 - Nr Pievēršoties Atpakaļ

425_ted_wilson.jpg Paskaties sprediķis veicināt priekšsēdētājs Ģenerālās konferences viltus Ted Wilson, 2010 - Nr Pievēršoties Atpakaļ. ...
Pievienots: 08.05.2011
Lasījumi: 112733x

Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 1.daļa

260_znameni_doby_prichod_krista_part_1.jpg Bībeles pazīmes Kristus nāk un no pasaules gala - 1.daļaLielākā daļa no mums šodien liekas, ka pasaule ir kaut kas notiek, kaut kas ir savādāki nekā agrāk. Tas ir vairāk vardarbības, ...
Pievienots: 11.11.2010
Lasījumi: 419674x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - Mums vajag atmodu un reformācija mūsu dzīvē, nevis tikai vārdi!