Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

Kas ir nāve?

72_co_je_po_smrti.jpg

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 162425x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Kas ir nāve?

Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā kā vispār. Līdz pagājušā gadsimta, eksperti ir pamanījuši Bībele, ka Bībele nav nemirstīga dvēsele runāt.

Genesis 2,7 - tad Kungs Dievs izveidoja cilvēku no zemes pīšļiem un iedvesa viņa nāsīs dzīvības dvašu. Tā cilvēks kļuva dzīva būtne.

Body + = elpu Dieva vīrs, vai dvēsele. Cilvēks tapa par dzīvu dvēseli, bet tas got! Dvēsele nav kaut kas mums pieder, bet tas, ko mēs esam. Sātans ir melu kapteinis un jau pirmo cilvēku Paradise meli, ka tie ir nemirstīgs.

Kas notiek ar cilvēku pēc nāves?

Salamans 9,5-6 - dzīves zina, ka viņiem ir jāmirst, bet miris zināt neko. Nav atriebības nesaņem to, pat tikai no tiem atmiņas gāja bojā. Tā kā viņu mīlestību un naidu, visi kaislība ir pagājis. Nekad nebūs daļa visu, kas notiek zem saules.

Salamans 12,7 - Pirms putekļu atgriežas valstī, kurā lieto, un gars atgriežas pie Dieva, kurš deva to.

Pēc nāves ir faktiski cilvēks, kas viena no otras un nonākšanu pilnīgs bezsamaņa. Kaut arī neviena no cilvēka puses, nav izdzīvot, nevis ar viņu arī sazināties. Nāve ir vietas, kur neviens nevar iet atpakaļ uz kaut ko par to. Tā saukto smadzeņu nāves pieredze ir iegūta tad, kad smadzenes vēl darbojas.

Pants Kāpēc ir ļaunums, mēs lasām, ka sātans un viņa kritušo eņģeļu dominē mūsu pasaulē. In 1848, jo Hydesville sāka arvien vairāk sazināties, izmantojot tā saukto Spiritism ir miris. Tas ir noslēpums pieklauvēt, izraisot ghosts uz iestāšanās par mīlēja vienu. Bībele runā par stāstu Saul. Dievs atbildēja Saul, un tāpēc devās uz citu ghosts - sātanisks.

1. 28,6-7 Samuel - Saul lūdza Kungu, bet viņš atbildēja viņam nu sapņi vai Urim vai praviešus. Jā, galu galā, viņš sacīja saviem kalpiem: "Atrodiet man zīlniece. Es aiziet viņai un viņas uzzināt."

Mozus 19,31 - Nelietojiet savukārt uz nesējiem vai meklēt spiritists, Jums būs aptraipīts ar tiem. Es esmu Kungs, tavs Dievs.

Dievs mēģina sazināties ar garu pasauli it kā aizliegts, jo neatbilst mūsu mirušajiem draugiem, bet sātans stiprie alkoholiskie dzērieni, kuri zina visi mūsu draugi.

2. Korintiešiem 11,14 - un nav brīnums, lai sātans pats izliekas par eņģeli gaismas! Tātad nekas īpašs, kad viņš un viņa darbiniekiem rada kā darbinieku taisnības. Bet galu galā samazināsies, jo tie ir pelnījuši.

Bībele arī runā par cerību. Dievs ir pār nāvi jauda un otro atnākšanu Jēzus Kristus, mūsu organisms pamodināt vēlreiz.

John 6,40 - Šī ir Mana Tēva griba, kas Mani sūtījis - ka kāds, kas redz Dēlu un tic viņam būtu mūžīgā dzīvība. Un Es viņu celtu augšā pastarā dienā.

John 5,28-29 - Vai nav brīnums pie tā, nāk brīdis, kad visi, kas atrodas kapiem uzklausa viņa balsi un iznāks - tie, kas ir darīts labi būs augšāmcēlies uz dzīvību, bet tie, kas bija ļauno būs tiesas augšāmcelšanās.

1 Korintiešiem 15,3-7,12 - I deva jums galvenais, es arī saņēmis: ka Kristus ir miris par mūsu grēkiem pēc rakstiem, tika apglabāts un ir augšāmcēlies trešajā dienā pēc Rakstiem. Viņš parādījās Pēterim, tad divpadsmit, tad bija vairāk nekā pieci simti brāļiem vienā reizē (daži ir aizmiguši, taču vairums no tiem vēl ir dzīvs), pēc tam norādīja uz Džeimsu, tad visiem apustuļiem. Tātad, kad Kristus sludināšanas, kas bija augšāmcēlies no miroņiem, kā var daži no jums liedz augšāmcelšanās?


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg Lūkas 23, 42-43 - Tad Jēzus sacīja: "Piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā." Jēzus atbildēja: "Patiesi Es jums saku: šodien tu būtu kopā ar mani paradīzē."Kas apliecina, ka persona "paliek ...
Pievienots: 02.11.2010
Lasījumi: 134797x

Bagātais vīrs un nabadzīgajiem Lācaru - Lūkas 16, 19-31

162_bible_lukas_16_19_31.jpg Virs šīs nodaļas puzzle daudziem cilvēkiem - tāpēc, ka viņi aizmirst, ka tas ir līdzība.Tāpat kā citi līdzībās, Kristus nāca, lai dzīvē bagāto pārstāvību un sliktu dzīves cerības saviem klausītājiem Lazarus.Luke ...
Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 266389x

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas ir klīniskās nāves, kas pieredzi cilvēki ir?Daudzi cilvēki visā pasaulē, kuri ir piedzīvojuši klīnisko nāvi, pastāstiet savu pieredzi. Laikā smadzeņu nāvi, cilvēki ir dažādi pieredzes, jo ceļš ir tumšs tunelis, ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 303885x

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 185134x

Kas notiek ar cilvēkiem pēc nāves

57_hrbitov.jpg Nāve nav patiešām ļoti jauks vārds, kas būtu cilvēki runāt. To ieskauj liels noslēpums. Daudziem tas ir liels noslēpums, liela jautājuma zīme.Es gribētu, lai šajā pantā, kas par nāvi saka grāmata, ...
Pievienots: 29.07.2010
Lasījumi: 323260x

Lv.AmazingHope.net - Nāve ir kaut kas pēc nāves?