Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

Pravieši Bībeles un šodien

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 149034x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas var redzēt visur. Tā sasaista visus austrumu reliģijām, spiritismam, kas jau nokļūst kristietību.

Viņi ir viens mērķis - jaunu pasaules kārtību izveidi atjaunot ar kopējām unifikācija domāšanas un pēc tam co. Šīs sistēmas pamatā ir ticība sava veida "iekšējā valdība" pār mūsu planētas, kas tiek īstenota hierarhiju garīgajām būtnēm, vai kapteinis, gudrības, kas ir faktiski dēmonisks tirdzniecību.

Visas gudrības, plāni un taktiku izstrādāti New Age kustību spiritisms. Tās līderi neslēpj, ka tās izdarījušas, dēmonisks būtnes un to vadītājs ir Lucifers pats. Paši bija dibinātāju spiritisms un plašsaziņas līdzekļi skaidri norāda, ka viņu vietas ir izgaismotas ar vieglu Lucifera.

Viņiem mūsu zemapziņas un apziņas arvien veicina Austrumu relaksācijas tehnikas, meditācija, joga, hipnoze alternatīvo medicīnu. Lielākā daļa cilvēku ietekmē tā saukto "vilnis fantāzijas", kas tiek piedāvāta filmas, audio kasetes, grāmatas, rotaļlietas un sociālās spēles, jebkurā gadījumā pārdabisks, ārvalstniekiem un dēmonisks radības, vai vienkārši pasaku un tā saukto dabisko tirdzniecību. Arī NLO, Crop Circles un noslēpumains viss nāk no Lucifers.

Visjaudīgākais iespējams ietekmēt masu cilvēku, protams, mūzika. Pat Alice Bailey, kuru vadīja spiritisms deva norādījumus "Mūzikas terapija", kas ir daļa no cilvēku apmācībā. Parādījās ieraksti ar "sfērisku mūziku".

Kristietības, viņi atkal spiritualistic parādības Jaunavas Marijas, raudāja statujas, krusti un daudzi jautā, kas izskatās kā īsta, ieskaitot sadzīšana slimību. Sātans ir liels spēks, un to var darīt brīnumus, ka cilvēki nespēj saprast Jēzus mūs brīdina, un viņš brīdināja.

Tas viss rada vienotu mērķi.

Savieno pasauli nākt uz tā saukto "jauna ēra" mūsu valstī, kur visi bija laimīgi un harmonijā ar dabu, un beidzot varēja nākt Mesiju Maitreja, kas jau dzīvo šeit un gaida, lai sagatavotu cilvēci.

1988 gada jūnijā viens no Maitrejas sekotājiem paziņoja, ka viņa klātbūtne zīme pasaulē pieaugs. "Es esmu gatavojas plūdiem pasaulē šādi notikumi, ka cilvēka prāts ir saprotama." Raudāšana un asiņošana statujas, krusti un dzīšana gaismas avoti, ziņojumi rakstīts uz augļu un dārzeņu, bronzas un akmens statujas dzeramā piena, arvien vairāk NLO novērojumiem, Crop Circles, gaismas fenomenus debesīs sēklas. Ar arvien pieaugošo skaitu parādības, par kuriem mediju ir visā pasaulē, ir Maitrea sirdis miljonu cilvēku un tās sagatavošana ir agrīnā sabiedrības iedarbību.

Bībeles Prophecy skaidri brīdina pret imitāciju iedzīvināšanu realitātē Mesija - Jēzus Kristus

Jaunu Karalistes, un, protams Mesija nāk, Jēzus Kristus, viņa nāves, izņemot mūs visus nonāk krāšņumā no debesīm ar Debesu eņģeļiem, un ik acs redzētu viņu visā valstī. Pirms tas notiek, veco velns, Lucifers, vai imitācijas un pavest visā pasaulē. Bībele skaidri saka, ka pirms Jēzus nāk pēc otra ir pienācis, ka nopelt, un pacelt šo jautājumu pie Dieva.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis!

2. Tesaloniķiešiem 2,3-12 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam.

Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli. Kad viņš atklāj, ka ļaunais, Kungs Jēzus būs nogalināt viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt. Tādēļ vairāk nekā uz Dievu maldiem izsniegt ticēt meliem. Tāpēc viņi notiesāja visiem tiem, kas tic patiesību, bet bija prieks kauns.

1 Timotejam 4.1 - Gars skaidri saka, ka pēdējā laikā daži cilvēki atstāj ticību sekot wandering stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem un dēmonisks mācībām.

Matthew 24,4-5 - Jēzus atbildēja viņiem: "Esi uzmanīgs, ka neviens cilvēks maldināt jūs daudzi nāks manā vārdā, sacīdami:" Es esmu Kristus, un maldināt daudz..

Matthew 24,11 - Un daudzi viltus pravieši radīsies un maldināt daudz.

Matthew 24,23-25 - Ja jūs vai kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai," Te tā ir! "Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. Redzi, es jums teicu iepriekš.

Atklāsmes 12,12 Jāņa - bet bēdas tiem, kas dzīvo uz sauszemes un jūrā, kā velns ir nāk uz leju pie jums, ir liels dusmas, jo viņš zina savu laiks ir īss.

Matthew 24,26-27 - tev saka, "Paskaties, ir tuksnesis! "Iet ne tālāk: vai:" Redzi, viņš ir slepenā vietā, "Nekad par Cilvēka Dēla Advent nāk kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem..

Atklāsmes 13,16-17 Jāņa - Visi mazie un lielu, bagātiem un nabagiem, brīvu un vergu ļauj nodot zīmi labajā vai pieres, lai neviens nevar pirkt vai pārdot, ne tad, ja tas nozīmē - vai nosaukumu , zvērs skaitu savu vārdu.

Atklāsmes 13,13 Jāņa - viņš lieliski brīnumus, un nav pat vīriešu redzes nākusi uguns no debesīm uz zemi.

Mozus 18, 10-13 - Vai var atrast starp jums, kas būtu jūsu dēls vai meita, kas uguns! Tāpat, ne gaišreģis, gaišreģis, zīlniece, burvis, čūska, izsolītāja spirti, psihisko vai kas apspriežas ar mirušajiem. Ikviens, kurš izdara tāda lieta ir sickening Tam Kungam!

Atzīmēt 13,14-23 - "Kad jūs redzat ONU, šokējoši sašutumu", kas ir, ja tā nebūtu (let lasītājs saprot), tad lai tie, kas Jūdejā bēg uz kalniem. Kurš būs uz jumta, gan garām mājai, lai kaut ko prom. Kas ir šajā jomā, ir vai nav peļņu patvērumā. Diemžēl, jo tie, grūtniecēm un zīdīšanas laikā. Lūdzieties, lai tas nebija ziemā. Šīs dienas ir dienas nepatikšanas ir, ko šoreiz kopš Dieva radības un viņi nekad gribu. Ja Tas Kungs saīsināts šajās dienās, varētu glābt neviens. Pamatojoties uz viņa ievēl, tomēr dienas saīsināts. Ja tad kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai, Redzi, tur!" Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un dara zīmes un brīnumus, lai seducing (ja iespējams) pat izredzētajiem. Esiet uzmanīgi tam. Viss, ko es esmu teica pirms tam. "

Dievs deva arī par paredzamo SŪTĪT pēdējo reizi - Ellen Gould White (gads 1827-1915)

Sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā pasaules sākuma, lai Dieva vēstījums bija cilvēks pasaulē. Viņas pravietiskā aicinot to pakļauj kritisku pārbaudi. Vai Bībeles kritērijiem un viņa pravieša dāvana tika izmantots vairāk nekā septiņus gadus. Kopš 1844, kad viņa bija septiņpadsmit līdz pat savai nāvei 1915, saņēma vairāk nekā divi tūkstoši vīziju. Elena Vaita ir raksti neaizstāj Bībeles nevar pielīdzināt ar Rakstiem. Tikai Bībele ir unikāla pasākums, kas uzskatāms viņas rakstiem un citas literatūras, kas ir paklausīja.

Elena Vaita pati ticēja un mācīja, ka Bībele ir augstākā norma baznīcu. Savā pirmajā grāmatā publicēts 1851, raksta:.. "Es ieteiktu jums, dārgie lasītājs, Bībele - Dieva Vārdu, savu varu ticību un dzīvi Šis vārds tiks vērtēti Šo viedokli vēl nekad nav mainījusies Elena Vaita atzina, ka tā. misija ir radīt cilvēkiem atgriezties Bībele "Tikai mazliet aprūpes ar Bībeli, viņa teica, jo". Tas Kungs ir devis mazāko spīdekli, kas liek cilvēkiem vairāk gaismas.

Daži no savas prognozes

"Pasaules vēsture ir gandrīz galā un sātans strādā kā nekad agrāk. Viņš cenšas darboties kā līderis kristīgās pasaules. Ar apbrīnojamu dedzību notika viltus brīnumus. Sātans ir ieviesta kā rūkšana lauva meklē apiet apkārt un kāds rīt. Viņš vēlas, lai viņa zemes gabala, lai pull visu pasauli Tās inde slēpjas, maskējoties ar kristietību.. spēka īpašības apgalvoja Kristīgo un man tiks izrakstītas par Kristu. "(Manuskripts Releases 8 346)

"Sātans ir tiesības, lai parādītu cilvēkiem kā to izbrauca draugu Krāpšana ir ideāls -. Ārējā izskata, vārdi, balss - tas viss imitē brīnišķīgu precizitāti Daudzi cilvēki saskaras ar ļauno garu, kā tās parādās kā savu mirušo radinieku. draugi un sludināt izdvest maldi Šie apmeklētāji paļauties uz mūsu jūtas un darīt brīnumus, lai apliecinātu savu prasību.. "(Lielās cīņas starp Kristu un sātanu 552560)

"Ienaidnieks gatavojas, lai pasaule to brīnumu darba jaudu Pēdējā augšu. Parāda kā gaismas eņģelis, imitējot Jēzus Kristus." (2 Selected Masāžas, 1894)

"Augstākā darbojas ļoti drāma maldināšanas ir sātana imitācija Jēzus Kristus. Baznīca sen apgalvoja, ka gaidāmo glābējs, jo nav izpildītas savas cerības. Dieva ienaidnieku šķietami imitē Kristus atnākšanai. Dažādās pasaules daļās iedzīvotāju, sātans . parādās kā noble radījums žilbinošas skaistumu, kas atgādina Dieva Dēls, kā aprakstīts John (Atklāsmes 1, 13-15) slava, kas apņem viņu, pārspēt kaut ko vēl redzējis cilvēka acs Jūs dzirdēsiet triumfējošs cry:. Kristu nāk!

Cilvēki samazināsies līdz viņu bijība pret zemi, viņš paceļ roku un svētīs tos, tāpat kā Kristus svētīja Viņa mācekļiem, kad viņš dzīvoja uz zemes. Viņa balss ir mīksts un valdzinošs, tomēr melodiskā. Lūdzu balsi atkārto dažus no patiesības, kad deva Glābēju. Tas izārstēt cilvēku slimības, tad cilvēki saka, ka izmaiņas sestdienu un svētdienu tiks jebkurai komandai, kas svētā diena, kurā viņš svētīja. "(Lielās cīņas starp Kristu un sātanu 624, 1911)

"Cilvēki reibumā ļauno garu strādās brīnumus. Tas liek cilvēkiem saslimt, tas ir Jinx, tad viņi var dziedināt. Tad tie liek citiem cilvēkiem, lai pastāstītu par slimības bija brīnumaini dziedināti. Sātans izmanto šo tehniku, visu laiku. "(2 Selected Masāžas 53, 1903)

"Sātans nāks tur, kur tas ir iespējams, pat pavest pat izredzētajiem Tas padarīs būs Kristus, un kā liels misionārs -.. Ārstu priekšā cilvēku atļauts nokrīt no debesīm uguni tikai, lai pierādītu, ka viņš ir Dievs "(Medical ministrija).

"Daži no tiem, kas jāatgūst, izmanto šīs pilnvaras kā attaisnojumu neievērot Dieva likumiem un turpināt nepaklausību. Pat ja tās ir neierobežotas pilnvaras, tas nenozīmē, ka šīs tiesības nāk no Dieva No otras puses, šī brīnumains pilnvaras. nāk no liela krāpnieks - Sātans "(2 Selected Masāžas 50,51,1885).

"Tajā laikā, antikrists atklājas kā patiesi Kristum, un Dievs darbosies pasaulē atzīta par spēkā neesošu. Sacelšanās pret Dieva likumu sasniedz maksimumu. Reālā līderis šajā sacelšanos, sātans pārveido gaismas eņģelis Cilvēki. maldināts, un pielūgt viņu par Dievu. Pēc tam nospiediet Visvarenais un utters viņa soda atkritēju Baznīcām, kas reglamentē dievkalpojumu sātana ... Tādēļ tie ietilpst vienā dienā viņas nomoka un nāve un bēdas un bads, un iznīcina uguns. Par vareno ir Kungs Dievs, kas tiesnešiem viņas "(Atklāsmes grāmata 18,8 Jāņa) (Liecības ministriem un Evaņģēlijs darbinieku 62,1893).


Kur tālāk? - Saistībā ar šo tēmu

False Mesija New Age un Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" ar šiem vārdiem, kopš 1984 arvien sastopas visos laikrakstos un ziņu raidījumus. Cilvēce ilgojas pēc, jo tas vairs nav uz zemes kopā ar mums pēdējā. Kaut kas notiks. Bībele ...
Pievienots: 26.11.2010
Lasījumi: 160077x
Ieteicamais

Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331948x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333705x

Mesiānisko jūdu

164_izrael_vlajka.jpg Mesiānisko jūdu - atbilst prophecyVienlaikus ar daudziem kristīgo konfesiju pastāv Izraēlā un tā saukto "mesiānisko jūdu kustību. Šie cilvēki parasti nāk no ebreju ģimenes, bet ticēt Jēzum kā Mesiju un pieņemt ...
Pievienots: 06.10.2010
Lasījumi: 207662x

Amatu Adventismu, EG White - Prophecy Daniel 8, 9, nodaļa

299_egw-vision-with-bible2.jpg No dienas, Ādams un Ieva atstāja vārtiem, raudāšana, Ēdenes dārzs, Dievs sagaida, ka cilvēki Kungs, kas pārtraukumiem spēku Lucifers un atjaunot zemes paradīze ir zaudēts un kas grēkā. Otrās Atnākšanas Kunga ...
Pievienots: 25.12.2010
Lasījumi: 143231x

Lv.AmazingHope.net - New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem