Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Nostradamus 2012 - viltus pravietojumiem

Beigām 2012 Pasaules prophecy?

192_nostradamus.jpg

Nostradamus 2012 - viltus pravietojumiem

Pievienots: 25.10.2010
Lasījumi: 451624x
Tēmas: Beigām 2012 Pasaules prophecy?
PrintTisk

Es gribētu rakstīt kaut ko par to Nostradamus pareģojumiem, jo internets par viņu daudz diskusiju starp cilvēkiem un runā bieži. Daudzi no viņa biedējoši biedējoši pravietojums, citi saka, tas ir fikcija. Ir daudzas vietnes, kas rakstīt par savu pravietojumiem par beigu pasaules karu un dusmas. Daudzi saistīt ar pravietojumu pasaules gala līdz 2012. Es gribētu paskaidrot, ko šīs prognozes izcelsmes un vai tie atbilst, jo daudzi cilvēki domā.

Kas bija Nostradamus un viņa pareģojumi ir kas?

Dzimis Francijā 1503. Studējis medicīnu un vairākus gadus strādāja par ārstu. Nostradamus ir viens no slavenākajiem mistisko pravieši. Viņš prognozē, nākotne, par ko daudzi bija savā laikā uzskatīja, burvis. Viņš bija ieinteresēts astroloģiju un okultismu.

Viens no pirmajiem pravietojums attiecas nāves karaļa Henrija II. Saskaņā ar viņa pravietojums ir miris no ievainojumiem ar šķēpu. In 1559, kad Henrijs II. piedalījās jousting turnīrā pret Skotijas bija kapteinis Gabriel Montgomerija. Pirmā sadursme beidzās neizšķirti. Ja Henry II. apgalvoja represiju pret viņu un jāsāk no jauna, no Montgomery's lance pārtrauca šķembu iekļuva viņa acs uz smadzenēm. Karalis nomira viņa traumām.

Daži pravietojumi, kas varētu aizpildīt: nāve Henry II. personiskajā duelis. Izpildes angļu King Charles I, Frank, Otrā pasaules kara un precīzu faktu par karu kopumā. Nāves Lady Diana. Un daudzi citi. Es jautājumu par pravietojumiem, jūs varat viegli atrast internetā.

Turpretī daudzi piepildīts ar pravietojumiem Nostradamus pareģojumiem piepildās.

Ko mēs varam sagaidīt ātrāk Nostradamus?

Saskaņā ar daudziem, periods ap 2010 2012-2015 ir daudz Nostradamus pareģojumiem par karu un dusmas. Tajos gados, acīmredzot gaidot pasaules kari, piesārņojums veģetācijas, tirdzniecības mājlopu mirstība, ādas slimības, cilvēki slēpjas kalnos un pasaule būs bojāties. Viss galu galā kļūst par labu un pasaulē izdzīvo. Pēdējā diena, ka Nostradamus minēt, ir 3797. Gadā pēc šī datuma vairs pravietojums nav.

Kā mēs zinām patieso pravieti?

Vai jūs zināt, kā zināt patieso pravieti? Patieso pravieti zinu, ka viņa pravietojums ir absolūti pilnīgs. To nevar mazākās novirzes, pravietojums jābūt nekļūdīgi met.

Visi pravietojumiem, kas ir dota uz pasaules var nākt tikai no divām valstīm.

True pravietojums ir no Dieva, mūsu Radītāja un aizpilda nepārprotami, simts procentiem.

Viltus pravietojumiem nāk no Sātana, kas redz nākotni un mēģināt prognozēt, kas notiks nākotnē. Tad tajā laikā cenšoties izpildīt pravietojumu, un viņš ne vienmēr izdodas. Tāpēc, pseido pravieši ir daži pārsteidzoši precīzi pravietojumi, un otrādi daži pat notikt.

Katrs pravietis, mums jāpārbauda šo pasākumu. Ja patiess Dieva pravietis, nav iespējams, par visām neatbilstībām, pravietojums ir jāizpilda bez mazākās novirzes.

Vēl viens svarīgs kritērijs ir tas, ko cilvēks bija vai ir pravietojums sludina. Dievs dod pravietojumi, kuri paklausa Viņam, un dzīvot dievbijīgu dzīvi un sekot viņa tiesības.

Matthew 7,15-23 - Sargieties no viltus praviešiem, kas nāk pie jums avju drēbēs, bet no iekšpuses ir kārs vilki. Jums tos būs pazīt no viņu augļiem. Kas ievāc vīnogas, un ērkšķiem, iespējams, un vīģēm usnēm? Līdz ar to katrs labs koks nes labus augļus, un sliktu koku nes nelabus augļus. Labs koks nevar dot tālāk nelabus augļus, kā arī slikti koks nevar nest labus augļus. Katrs koks, kas nenes labus augļus, nocirsts un iemests ugunī.

Un tā: tev jāzina, ko viņiem augļi. Ne visi, kas saka man, Kungs, Kungs "ieraksta debesu, bet kas dara Mana Tēva griba, kas debesīs. Daudzi manā norāda, ka dienā, "Kungs, Kungs, mēs ne pravietots tavs vārds? Mēs izdzīt dēmonus Jūsu vārds? Mēs neesam ar savu vārdu daudz brīnumu? "Un tad viņi skaidri saka:" Es nekad zināja, jums Izbraukšana no manis, jūs, kas izdara ļaunu! ".

Nostradam pravietojumi nav precīzas, atbilstīgi skalai, tāpēc mēs zinām, kur mēs varam virzīties uz augšu. Mēs varam klasificēt tos pravietojumiem, kas ir nepatiesa, vyplozena sātans princis tumsā.

Izcelsmes ļaunuma, ir iespēja izdzīvot?

Tiem, kas nezina, kas sātans, un kā viņš dabūja mūs uz šīs zemes, kas var viegli aizdedzināt savu gaismu fakts. Sātans vai velns, nav pūkains radības ar ragiem, hoofs un asti. Bībele saka, ka sātans bija augsts stāvoklis debesīs un Unleashed pret Dievu sacelšanos un Viņa tiesību mīlestību. Sātans bija gudrs un skaists eņģelis, kurš sacēlās. Viņš bija uzvarēts, un izmet uz zemes, lai parādītu, cik viņa valdības izskatīsies.

Atklāsmes 12,7-9 Jāņa - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļiem, bet bez rezultātiem. Debesis nav vietas atrasti viņiem un liels pūķis - seno čūsku sauc velnu un sātanu, kas pieviļ visu pasauli - tika gāzts. Viņš tika nomests uz zemi un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Dievs sātanu un viņa kritušajiem eņģeļiem, laikā, kad viņa sacelšanās noņemt. Dievs ir mīlestība, mīlestība ir brīvība. Dievs dod katru radību savu domu un lēmumu pieņemšanā. Ja Dievs noņemtu sātans, visa pasaule būtu noklausījies bailes no Dieva, nevis mīlestību. Tas ir kāpēc Dievs atstāj sātana dzīvs un iemeta to mūsu valsts ir pilnībā izteikta un parādīja visiem, ko viņš var darīt.

Sātans savā nelietība, ko pirmo cilvēku Ādama un Ievas grēka. Ādams un Ieva bija brīvi un var brīvprātīgi izvēlēties. Sātans ir maldināts un lika grēkā. Grēks ir pretrunā ar Dieva likumiem, grēks, mēs virzāmies prom no tās autora nāves un nav.

Dievs mūs glābt, bet tik daudz mīlestības, mēs esam viņa radīšanu, viņa bērniem. Vai mūsu pestīšanas plānu. Viņš ziedoja mums visdārgāko lieta, viņa vienīgais dēls Jēzus Kristus. Lord of the Universe nolaidās uz mūsu zemi, kas cilvēka ķermenī, lai mums caur Viņa asinīm, ko Viņš skatījumu uz izpirktas krusta. Viņš cieta, bija pazemoti un spīdzināti līdz nāvei par mūsu grēkiem. Viņš cieta par to, kas mums bija ciest mani.

Ticība Jēzum Kristum mēs varam iegūt mūžīgo dzīvi, atgriezties mājās un dzīvot mūžīgu dzīvi, bez sāpēm un nāvi.

Kāpēc viltus pravieši, un pravietojumi?

Laikā savu dzīvi Jēzus ir devis mums daudzas pazīmes pasaules gala. Bībele stāsta mums, ka beigās mūsu pasaules vēsturi, stāvokli mūsu sabiedrības ļoti sliktā stāvoklī. Celies viltus messiahs un viltus praviešiem, kas maldina un mēģināt pavest pasaulē.

Matthew 24,23-28 - Ja jūs vai kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai," Te tā ir! "Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. Redzi, es jums teicu iepriekš. Tev saka: "Paskaties, ir tuksnesis! "Iet ne tālāk: vai:" Redzi, viņš ir slepenā vietā, "Nekad.

Izcelsmes viltus pravieši sātana, kurš mēģina sajaukt un maldināt mūs visus. Ko tas sasniegt? Bībele stāsta mums to, ko pasaule gaidīs Kungs Jēzus Kristus nāk šajā pasaulē. Sātans centīsies atdarināt Kristus nāk un pavest tik daudz.

2. Tesaloniķiešiem 2,3-12 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam.

Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli. Kad viņš atklāj, ka ļaunais, Kungs Jēzus būs nogalināt viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt. Tādēļ vairāk nekā uz Dievu maldiem izsniegt ticēt meliem. Tāpēc viņi notiesāja visiem tiem, kas tic patiesību, bet bija prieks kauns.

Saskaņā ar Bībeli, mēs zinām, ka sātans var būt pēdējā lielā pavešana darīt jebkurā laikā. Kad Dievs to pieļauj, pilnībā izteikt sašutumu. Tomēr, lai padarītu šo koncertu, ka pasaule ir jāsagatavo iepriekš.

Sagatavot pasauli ar viltus pravietojumiem, kas norāda uz nākamo Maitrejas Kristus pasaules gals, katastrofas un kari. Šis nospiež cilvēku, lai sašaurinātu bailes un bažas.

Šodien ir liela pieaugums interesi šos pravietojumus, un daudzi no viņiem iziet virsmas. Visi šie pravietojumi ir vai nu paredzams vai pakāpeniski izkropļota pasaules atklāj dažas 2012 veidā un ap viņu notikumiem. Viņi norāda uz kara un vēlāk pārietu katastrofu uz labklājību, vecumu Ūdensvīrs dienas.

Mums ir veca Maya, kas sludināja Dec 21, 2012 Pāreja uz jaunu vecumu Ūdensvīrs. Noslēdzot pašreizējo pasaulei, ka mēs zinām. Pāreja uz garīgām lietām, mīlestību un no pasaules līdzsvaru.

Mums ir prognozes Nostradamus, saskaņā ar daudziem, jo 2010 gada novembrī, karu un postu šajā pasaulē. Tad viss izrādās labi.

Ir daudz citu līdzīgu pravietojumu nepatiesu pravietojumu ... Sibilla, Baba Vanga, St Maleahija pravietojumu par pēdējām pāvests, pravietiski grāmata Ķīnas I Ching un vairāk.

Kā pasludināts New Age kustības? Pāreja uz vecumu Ūdensvīrs, pāreja uz mīlestību un taisnīgumu. Tas mēģina apvienot dažādu reliģisko un filozofisko straumes. Advent no Pasaules Skolotāja.

Ts Maitreja-Kristus, kas saskaņā ar Benjamin Krējums, drīz atklāt pasauli. Tas jau teica, ka ir lielas zīmes veidā zvaigznes un gaismas signālus. Šādas zīmes paziņo apsteigumu Maitrejas Kristus. Benjamin krēms 40 gadus, paziņo par pāreju uz jaunu vecumu Ūdensvīrs, pilns ar mieru un klusumu. Personām nav būtiski noteikt, visas bagātību un labklājību. Visā pasaulē acīmredzot gaida skolotājs, meistars gudrības, kas, paredzams visas ar dažādiem nosaukumiem reliģijām. Maitreja ir Kristus par kristiešiem, musulmaņiem Imam Mahdi, Krišna par hinduisti, Mesija, kas ebreju un budistu Maitrejas Buddha. Tā teica skolotāja par visas pasaules, reliģisko vai ne, skolotājs visplašākajā nozīmē.

Katoļi ir savas pravietojumiem par pēdējām pāvests. Jums tiks amazed pie priekšpēdējā Benedikts XVI, kas būs pēdējais?

Pasaules notikumus prasa jaunu pasaules kārtību. Apvienot visas pasaules un izveidot kārtību.

Visos virzienos aicinājumu unifikāciju, izveidot jaunu rīkojumu, pāreja uz jaunajiem laikiem, pāreja uz garīgo dzīvi un labklājību. Tas var izrādīties tikai ar to var apžilbināt pasaulē.

Sātans zina, ka tas bija maz laika, un neatlaidīgi dodas uz pēdējo svina, kas tiks izdoti par Kristu. Tā centīsies panākt šo lielisko krāpšanu visā pasaulē. Kad viņš būs atļauts, tas ir atkarīgs no Dieva, mūsu radītājs un viņš to pieļauj.

Tikai gribu norādīt, ka viss ir lieliski sagatavota sātanam. Nav izmaiņu 2012 bagātības un mīlestības, nevis pēc Bībeles pravietojums.

Es nesaku, ka tas maldināšanu būs šajā laikā, bet, ja kaut kas notiks ap 2012, tā varētu būt, ka sātana galīgā krāpšanu un viltu.

Kas tiešām izskatās nāk Tā Kunga Jēzus Kristus?

Tagad mēs zinām, pirms ir reālas nāk Tā Kunga Jēzus Kristus, Sātana centīsies līdzināties viņa pieeju. Mūsu Glābēja Advent ir kaut kas sirreāls. Katru acs redzēt viņu, dzirdēt viņa abās ausīs.

Matthew 24,27 - Advent Cilvēka Dēls nāks kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem.

Matthew 24,30-31 - tad debesīs parādās zīme Cilvēka Dēls, un tad to visu zemes ciltis ir vaimanāt un redzēt Cilvēka Dēls nāk par debesu padebešos ar spēku un lielu godību. Un viņš sūtīs savus eņģeļus ar skaļu trompete, un tie apkopotu viņa izredzētos no četriem Galvenie punkti, no viena gala no debesīm uz otru.

Atzīmēt 13,26 - tad redzētu Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

1 Tesaloniķiešiem 4,16-18 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās. Mēs dzīvojam kopā ar viņiem nozvejotas mākoņiem, lai apmierinātu Kungu, tad mēs būsim kopā ar To Kungu visiem laikiem. Atbalsta cita citu ar šiem vārdiem.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, tas nāk ar mākoņiem un katru acs redzēt viņu, pat tie, kas perforētas viņu. Visas zemes viņam ciltis raudāt. Jā, patiesi.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Beigām 2012 Pasaules prophecy?

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to ...
Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 163302x

Video - pēdējā gadījumā, beigām, pasaulē, saskaņā ar Bībeles pravietojumu

80_the_final_events_of_bible_prophecy.jpg Doug Batchelor - Nobeiguma Notikumi Bībeles ProphecyVeikt Ieskatieties šajā dokumentā, kas ir Doug Batchelor rada notikumus, kas notiks pirms pasaules gala. Šie pasākumi ir saskaņā ar Bībeles prophecy. ...
Pievienots: 03.09.2010
Lasījumi: 288148x
Ieteicamais

Pasaules gals, decembrī 2012 ierašanās no Antikrista ko par Bībeli,?

600_konec_sveta_2012.jpg Tuvojoties daudz paredzamo datumu, datumu, kas kustas pēdējā visus medijus. Mēs iet uz dažādām pasta jautājumiem par šiem datiem. Datums 21 decembris 2012, uz kuru Maiju kalendārs beidzas. Vai apokaliptiskā pasaules ...
Pievienots: 09.12.2012
Lasījumi: 170758x

False Mesija New Age un Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" ar šiem vārdiem, kopš 1984 arvien sastopas visos laikrakstos un ziņu raidījumus. Cilvēce ilgojas pēc, jo tas vairs nav uz zemes kopā ar mums pēdējā. Kaut kas notiks. Bībele ...
Pievienots: 26.11.2010
Lasījumi: 153495x
Ieteicamais

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 142452x

Lv.AmazingHope.net - Nostradamus 2012 - viltus pravietojumiem