Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

Pravieši Bībeles un šodien

447_666.jpg

Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs

Pievienots: 17.07.2011
Lasījumi: 417787x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk
447_666.jpg448_666_mitra.jpg

Iepriekšējos pantos mēs pētīta, kas saskaņā ar Daniel 7 un Atklāsmes nodaļas zvēra nodaļas 13 reizēm nevietā. Saskaņā ar pierādījumiem, kas mums deva Bībele pati par sevi, ir zvērs kas iznirst no jūras un mazu stūri reliģiskās politiskās varas, kas bija un ir pāvesta sistēmu!

Vārds, numurs zvērs

Daudzi cilvēki jautā, ko tas nozīmē Nr 666 un attiecīgi mēģina identificēt zvērs. Kā jau rakstīts, bet ir jāpiekrīt visas identificējamas rakstzīmes, kas ir minēti Bībelē, un numurs 666 ir viens no personāžiem - numurs zvērs.

Atklāsmes 13,18 - Jums gudrību. Kas saprot gan saskaitīt zvēru, jo tas ir cilvēka skaitlis. Šis skaits ir 666

Mums jau teica, ka zvērs ir pāvesta sistēma, nevis atsevišķu ticīgais, bet sistēma, kas noved pie viltus dievkalpojumu.

Viens no pāvesta nosaukumiem ir "Vicarius Filii Dei", kas tulkojumā nozīmē "Dieva dēls pārstāvis".

Pamatojoties uz vienu vēlēšanu rīcība katoļu žurnāla lasītāji teica: "Mūsu svētdiena Visitor" no 18 aprīlis 1915, ka "pāvesta griezums (pareizi tiara) ir iegravēts ar burtiem" Vicarius Filii Dei. "

Šis apzīmējums, kas jau pats par sevi ir Dieva zaimošana, nosaukums zvērs.

Atklāsmes 13,17 - lai neviens nevar nopirkt vai pārdot, ja vien tā ir zīme - nosaukums zvēra vai viņa vārda skaitļa.

Saskaņā ar datiem 17 verse un 18 dod vārdu 666. kā latīņu burtiem skaits ir skaitliskā vērtība, tajā pašā laikā, jums tikai saskaitīt.

Aprēķināšana numurus var atrast kaķiem, foto galeriju.

Tas ir pravietojums, kas attiecas uz "Antikrists". Grieķu vārds "Antikrists" ir viens, kas liek savā vietā "Dieva svaidītais." Citiem vārdiem sakot, "Antikrists" ir apgalvots, pārstāvis Dieva Dēla - tieši to, ko pāvests dara labi!

Jēzus Kristus pēc viņa augšāmcelšanās, bet tikai patiesu augstas priesteris Debesu svētnīcā:

Ebrejiem 8:1-2 ​​- Tas ir galvenais, ko mēs runājam, ir tā, ka mums ir tik augstā priestera, kas bija labās rokas troņa Majestātes debesīs. Viņš ir kalps patieso svētnīcas - stendu ka cilvēks nav spēkā, bet Tas Kungs.

Šeit mēs starpniecību upurēšanas Jēzus asinīm, viņa ikdienas braucienu uz žēlastības troņa, debesu Tēvs (Jāņa 14, 6,13,14: Romans 8:34), uz kuru mēs varam doties jebkurā brīdī bez starpniecības citai personai, tikai caur lūgšanu ticībā un uzticībā saskaņošanas Kristus asinīm. (Ebrejiem 4, 14 - 05:10) Neviens cilvēks nevar būt starpnieks.

Zvēra zīmes

Bībelē ir aprakstīti ar tiem, kas pieņem zvēra zīmes. Ir tādi, kuri tur Dieva baušļus. Viņi ir tie, kas saņēma zīme no Dieva, Dieva zīmogu, un viņi uzvarēja pār zvēra zīmes.

Atklāsmes 14,12 - Jums ir nepieciešams, neatlaidībai svētajiem, kas tur Dieva baušļus un ticību Jēzum.

Atklāsmes 7,3-4 - "! Briesmu ne zemi ne jūru, ne kokus, ja jūs zīme kalpi mūsu Dieva viņu pieres" Un es dzirdēju vairākas noslēgtā 144,000 no viņiem tika identificēti no visām Israēla bērnu ciltīm.

Atklāsmes 15,2 - it kā es redzēju jūru stikla sajaucās ar uguni, un tiem, kuri iekarot zvērs, pār viņa tēlu un vairāk skaita savu vārdu.

Zvēra zīmes ir tiešā pretstatā Dieva zīmogu, jo gan jānovieto uz cilvēka pieres. Izprotot Dieva atklās būtību zīmogu zvēra zīmes.

Ezekiel 9,4 - "Staigā pa pilsētu, staigāt pa Jeruzalemi," sacīja Kungs, "un noteikt preču zīmi pēc tiem, kuri vaidēt un stenēt pār visām savām negantībām, kuras ir apņēmušās pilsētā pierēm."

Mozus 6,6,8 - Lieciet šos vārdus, ko es uzticu jums šodien, paliks jūsu sirdī. Bind tos kā zīmi uz savas rokas un kā grupa uz pieres.

Bībele ir Dieva zīme iezīmēja sejas tiem, kas atsakās piedalīties negantības un pārkāpumus pret Dieva gribu. Kad Mozus deva desmit baušļus, Dievs skaidri norādīja, ka šos baušļus, ir zīme uz rokas un pieres, ka mēs valkāja tos prātā (zīme uz pieres), un to pielieto (ar roku zīmi). Bet zvērs vēlas izteikt savu zīmi uz savas rokas un pieres: tā izriet, ka zvēra zīme ir pretrunā ar Dieva baušļiem.

Exodus 13,9 - Un jums būs jāparaksta no jūsu puses un kā piemiņas starp acīm, ka Tas Kungs likuma palika mutē, jo Tas Kungs tevi izveda no Ēģiptes vareno roku.

Zvēra zīmes ir pretējs Dieva zīme - tas nozīmē to pārkāpšana Dieva baušļiem kā Dieva zīmogs - parakstīt savu līgumu, ir atrodams Dieva desmit baušļiem. Kurš bauslis ir Dieva zīmogs, bet dažreiz pat nav? Un zvērs, kas bauslis ļaunprātīgi izmanto savu zīmi?

Dieva zīmoga

Lai būtu oficiāls, juridiskā dokumentā jābūt zīmogu likumdevējs. Tajā jāietver trīs ierakstus:

1. nosaukums likumdevēja; 2 nosaukums likumdevēja, 3 teritorija, uz kuru tiesību aktus.

Desmit baušļi mums atrast ceturtais, pieprasot septītās dienas sabata ievērošana kā atpūtas dienu, kas veic trīs datu aprūpe:

1. nosaukums likumdevējs: "Kungs"

2. Tās nosaukums: Creator "Tas Kungs ir padarījis"

3. teritorija, uz kuru tiesību akti ir piemērojami: "debesis un zemi, jūru un visu, kas ir viņiem."

Exodus 20,8-11 - Piemini sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev būs strādāt un padarīt visus savus darbus: bet septītā diena ir sabats Kunga, sava Dieva. Tev nebūs darīt jebkuru darbu - jums, jūsu dēls, ne tava meita, tava kalpu, nedz tavam kalponei, nedz tavam liellopu, imigrantu Jūsu vārtiem. Jo sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un tiem visu, bet atpūtās septītajā dienā. Tāpēc Tas Kungs svētīja sabata dienu un iesvētīja to.

Exodus 31,13,17 - "Runā uz Israēla bērniem: Keep mans sabats, jo tā ir zīme starp Mani un jums visā Jūsu paaudzēm, jūs zināt, ka Es esmu Tas Kungs, svētu jūs Tā ir mūžīgā zīme. starp mani un Israēla bērni sešās dienās Tas Kungs. radījis debesis un zemi, bet septītajā dienā atdusējās un ņēma elpu. "

Ezekiel 20,12,20 - es viņām arī ir viņu sestdiena par zīmi starp Mani un viņiem, ka Es esmu Tas Kungs, kas svētus tos. Svaidīt manu sabatu, vai zīmi starp Mani un jums, jūs zināt, ka Es esmu Tas Kungs, jūsu Dievs.

Jā, sestdiena ir patiešām zīme starp Dievu un Viņa tautu!

Zvēra zīmes ir ceturtā baušļa pārkāpums ir sestdiena, jo tā ir zīme un zīmogs viņa līgumu. Dieva brīdinājums skaidri apliecina mūsu secinājums:, sekojot Dieva baušļiem - ieskaitot ceturtais, sestdienas - lai novērstu saņemšanu zvēra zīmes.

Atklāsmes 14,9,12 - Aiz viņiem, tad lidoja trešais eņģelis, un skaļā balsī: "turnīrs Ja kāds zvēru un viņa attēlu, un saņemt savu zīmi uz pieres vai uz viņa roku, viņš arī būs dzert vīnu Dieva dusmas, kas tiek izliets bez maisījuma kausu savu sašutumu, viņš ir mocīts ar liesmām un pelniem, klātesot svēto eņģeļu un Jēra priekšā. Jums no svētajiem, kas tur Dieva baušļus neatlaidība un Jēzu no ticības.

Jau Daniel rakstīja, ka mazā raga Daniel nodaļas 7, kas simbolizē pāvesta amats, centīsies mainīt laikus un bauslību.

Daniel 7,25 - Vai runas pret Visaugstākais, Viņa svētajiem būs nepareizi un mēģināt mainīt laiku un noteikumiem. (STUD -. Runās pret Visaugstākais, un būs nogalināt svēto Master Vai mēģināt mainīt laikus un bauslību.)

Patiešām, oficiālās norīkošanas svētdiena par jauno atpūtas dienu, atšķirībā sestdiena, pāvesta amats pieskārās viens bauslis, kuru saturs ir laiks: ceturto bausli, zīmogs Dieva likumu. Zvēra zīmes Tāpēc ievērošanu svētdiena kā atpūtas diena, nevis sestdiena, 4. Dieva bausli. Zvēra zīmes tiks veikti uz pieres vai rokas. Pieres simbolizē lēmumu, domādams, rokas simbolizē cilvēka uzvedību.

Katoļu baznīca pati atzīst, ka ceturto bausli izmaiņas ir vienīgā zīme par savu darbību un tās spēku. Citāti:

"Svētdiena ir zīme par iestādi ... ... mūsu baznīcā ir Bībele, un šāds solis ievērot sabatu (svētdien) ir pierādījums par šo faktu." (Katoļu Record of London, Ontario, September 1923)

Protams, ka Katoļu baznīca uzskata, ka šīs izmaiņas no sestdienas uz svētdienu, bija viņas darbu (...). Un šī rīcība ir pazīme viņas baznīcas varas un autoritātes reliģijas lietās. (Atbildēt kanclers CF Thomas vēstuli 28 1894 oktobra adresēta Cardinal Gibbons.)

Iesvētīšanu svētdiena (...) kas ir ne tikai Bībeli, bet acīmredzamo pretrunu vēstules Bībelē, kas paredz atpūta sestdien. Tā bija katoļu baznīca, kas (...) ir nodevusi šo atpūtu svētdiena (...) Tātad protestanti, neraugoties uz sevi, atmest veltīšanos svētdiena cieņu iestādei baznīca. (Monsinjoru Louis Segur, Plain Talk About protestantisms šodien, 1868, str.213.)

Protestanti nesaprot, ka konsekrācijas svētdiena pieņēmušas iestādes, baznīcas pārstāvis, pāvests. (Mūsu svētdiena Visitor 5 februāris 1950.)

Ceturto bausli par sabata kā atpūtas dienu (pirmais bauslis laiku) katoļu katehisma kļuva par trešo bausli un pielūgsmes dienā pāvesta dekrētu tika mainīts no septītās dienas nedēļā (sestdiena) pirmajā dienā no nedēļas (svētdiena). Great pāvesta diskutētājs, Dr Eka, kurš sadūrās ar Luteru in 1553, teica:

"In evaņģēlijiem vai Pāvila vēstules, nekur visā Bībelē nav minēts, atteikšanās no sestdienas un svētdienas noteikumiem, tāpēc šo svētdien notikusi, jo tā izveidoja Apustulisko Baznīcu bez atbalsta Rakstiem."

Katoļu World rakstīja:

"Baznīca pārņēma pagānu filozofijas un kopā to ar ticību ... ... pārņēma pagānu svētdiena (Sun diena) un pārveidoja to par kristiešu svētdiena. Tiešām tur ir kaut royal attiecībā uz sauli, tas ir piemērots . simbolu Jēzu, Taisnības Saule Šķiet, ka šajās valstīs Church, viņš saka -. paturēt veco pagānisko nosaukumu šai dienai joprojām ir svēti Un tā pagānu svētdiena (Sun diena), kas veltīta Balder kļuva par kristiešu svētdiena, svēti Kristus. "

Dieva vārds runā skaidri: Desmit baušļi, arī ceturto, nevar mainīt. Mums ir jāievēro tieši tā, kā rakstīts ar Dievu.

Luke 16,17 - bet drīzāk debess un zeme zudīs, nekā pārtraukt maksāt vienu punktu likumu!

Atzīmēt 7,7-9 - Velti viņi mani pielūgsi, mācot cilvēku mācības un komandas. "Tu esi pa kreisi ar Dieva baušļiem, bet tradīcija jums sekot. "Tad viņš turpināja:" Really nice nosodīt Dieva bausli, lai saglabātu savas tradīcijas!

Katrs no mums ir jāizvēlas starp cilvēku tradīcijas un Dieva bausli:. Starp svētdiena, autoritātes apzīmējumu un zvērs sestdiena, 4. bauslis, liecina par Dieva iestādes, kas veidoja pirmsākumiem cilvēces vēsturē

Pašlaik neviens zvēra zīmes. Kad izveidota, bet starp pāvesta amats un Amerikas Savienoto Valstu vadībā Christian labējo reliģiskās spārna alianse, svētdienas ievērošanu drīz kļūs obligāta visiem. Zvēra zīmes tiks pievienota visiem tiem, kuri baidās no vajāšanas, sestdiena un atteiksies turēt svētdiena svēts.

Atklāsmes 13,17 - lai neviens nevar nopirkt vai pārdot, ja vien tā ir zīme - nosaukums zvēra vai viņa vārda skaitļa.

Atsakoties pielūdz zvēru un saņemt savu preču zīmi tiks likts uz pusi no Dieva. Mūsu sejas tiks atzīmēti ar Dieva zīmogs un mūsu vārds paliks rakstīts dzīvības grāmatā. Reizes jūsu uzticību Jēzum Kristum. Ja mēs vēlamies palikt uzticīga viņam, dod mums spēku, lai to darītu, jo īpaši, ja mums ir jāizvēlas starp pielūdz zvēru un viņas dienā svētību atpūtas, svētdiena vai Dieva pielūgsmes un svētība Viņa atpūtas diena, septītajā dienā, sestdienā.

Mūsu Tēvs,

pat ja viņi nesaņēma zvēra zīmes, mēs redzam pie horizonta briesmas parādās. Drīz svētdienas ievērošana ir nepieciešama katram, un tos, kas atsakās, būs grūti laiki. Lūdzu, palīdziet mums sagatavotos šīm dienām, un tagad iesvētītu savu svēto sabatu, septītās dienas sabatu. Mēs zinām, ka caur žēlastību un Svētā Gara var palikt Tie uzticīgs visos apstākļos, lai mūsu vārdi netika svītrots no Tavas dzīvības grāmatā. Jo Jēzus Kristus vārdā mēs lūdzam.

Āmen.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš ...
Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 142206x

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331948x

Spirit of Prophecy - Ellen Gould White

161_ellen_gould_white.jpg Dāvanu pravietošanas izpaužas pakalpojumu Elena Vaita, kas bija viens no Septītās dienas Adventistu Baznīcas dibinātājām. Padome saņēma iedvesmoja cilvēkus Dieva pēdējā laikā. Sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā pasaules sākuma, lai Dieva vēstījums bija ...
Pievienots: 05.10.2010
Lasījumi: 259279x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 333706x

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 277560x

Lv.AmazingHope.net - Numurs Beast 666, no zvēra zīmes un Dieva zīmogs