Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus

Bībeles Fakti

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg

Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus

Pievienots: 25.01.2011
Lasījumi: 224492x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Kristus nāks personīgi un redzamā vietā debesīs. Nāk kā Tas Kungs un kungiem karaļi King. Bībele nāk kā pa kreisi un visi redzēs Viņu.

Ikvienam ir skaidri saprot, ka viņš ir Radītājs un visuma valdnieks. Neviens nevar apšaubīt, ka kopš viņa ierašanās kā zibens iedegas visa debess no viena gala uz otru. Zemes satricina un atver kapiem, kas stāv kā pirmo patieso Dieva tautu. Jēzus Kristus nāks ar to un iedzīvotāju, un paredzams augšāmcelšanās uz jaunu dzīvi, vai sodītu.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, tas nāk ar mākoņiem un katru acs redzēt viņu, pat tie, kas perforētas viņu. Visas zemes viņam ciltis raudāt. Jā, patiesi.

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Atzīmēt 13,26 - tad redzētu Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

1 Tesaloniķiešiem 4,16 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās.

John 5,28-29 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk laiks, kad visiem, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļauno, viņi izvirzīja tiesā.

Jēzus Kristus arī brīdināja pret atdarināšanu un viltošanu Viņa otrās atnākšanas un teica saviem mācekļiem, ka viņiem ir jābūt uzmanīgiem.

Jēzus brīdināja, ka sātans vēlēsies iekļaut gaismas eņģelis. Viņi vēlas atdarināt Jēzu Kristu un lai pasaule vieno ar savu varu. Tādēļ, ja jūs uzzinājāt par nākamo jauno gadu vecumu Mesijas parādās televīzijā, vai pat, ka jau tagad dzīva un parādās dažādās vietās, nedomāju, ka tā. Jau atbilst vārdus Jēzus Kristus, kurš tieši pirms slāpētāja brīdināja.

Matthew 24,26-27 - tev saka, "Paskaties, ir tuksnesis! "Iet ne tālāk: vai:" Redzi, viņš ir slepenā vietā, "Nekad par Cilvēka Dēla Advent nāk kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem..

Matthew 24,11 - Un daudzi viltus pravieši radīsies un maldināt daudz.

Matthew 24,23-25 - Ja jūs vai kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai," Te tā ir! "Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. Redzi, es jums teicu iepriekš.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis!

2. Tesaloniķiešiem 2,3-4 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 184788x

Dvēsele, kas nevar nogalināti - Matthew 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Matthew 10,28 - Vai nav bailes tiem, kas nogalina ķermeņa, bet nevar nogalināt dvēsele. Drīzāk Viņu bīstas, kas var iznīcināt gan dvēseli un ķermeni ellē.10 nodaļās Mateja evaņģēlijā Jēzus runā par ...
Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 216405x

Gods vārds - kāpēc Dievs, Tu blasphemest un vēl zvēru, tas?

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg Exodus 20, 7 - neizmantojiet nosaukumu Kungs, tavs Dievs velti, tiem, kuri veic savu vārdu veltīgi, Tas Kungs neatstās bez soda.Lielākā daļa reliģisko cilvēku ir pazīstami ar bauslis, un vēl ir ...
Pievienots: 23.01.2011
Lasījumi: 149992x

Septītās dienas adventisti, pēdējā no Baznīcas reformatoru sedz ievērojamu brīdinājums pasaulē

454_adventiste.jpg Adventistu Baznīcas, saka daudzi melus un puspatiesības, īpaši Christian interneta portāliem. Varbūt tāpēc, ka mēs atsaucamies uz pamata doktrīnu norāda, ka Jēzus Kristus mācīja apustuļiem un pirmais un arī tāpēc, ka ...
Pievienots: 29.07.2011
Lasījumi: 261908x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 264101x

Lv.AmazingHope.net - Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus