Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus

Bībeles Fakti

323_druhy_prichod_jezise_krista.jpg

Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus

Pievienots: 25.01.2011
Lasījumi: 210739x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Kristus nāks personīgi un redzamā vietā debesīs. Nāk kā Tas Kungs un kungiem karaļi King. Bībele nāk kā pa kreisi un visi redzēs Viņu.

Ikvienam ir skaidri saprot, ka viņš ir Radītājs un visuma valdnieks. Neviens nevar apšaubīt, ka kopš viņa ierašanās kā zibens iedegas visa debess no viena gala uz otru. Zemes satricina un atver kapiem, kas stāv kā pirmo patieso Dieva tautu. Jēzus Kristus nāks ar to un iedzīvotāju, un paredzams augšāmcelšanās uz jaunu dzīvi, vai sodītu.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, tas nāk ar mākoņiem un katru acs redzēt viņu, pat tie, kas perforētas viņu. Visas zemes viņam ciltis raudāt. Jā, patiesi.

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Atzīmēt 13,26 - tad redzētu Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

1 Tesaloniķiešiem 4,16 - Jūs dzirdēsiet iedvesmojošs komandu, tad Archangel balss un Dieva trumpis, pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū palielinās.

John 5,28-29 - tie nedrīkst būt pārsteigts, jo nāk laiks, kad visiem, kas ir kapos ir dzirdēt viņa balsi, un nāk atpakaļ - tie, kuri ir darījuši labi būs augšāmcēlies uz dzīvi, bet tie, kas darbojas ļauno, viņi izvirzīja tiesā.

Jēzus Kristus arī brīdināja pret atdarināšanu un viltošanu Viņa otrās atnākšanas un teica saviem mācekļiem, ka viņiem ir jābūt uzmanīgiem.

Jēzus brīdināja, ka sātans vēlēsies iekļaut gaismas eņģelis. Viņi vēlas atdarināt Jēzu Kristu un lai pasaule vieno ar savu varu. Tādēļ, ja jūs uzzinājāt par nākamo jauno gadu vecumu Mesijas parādās televīzijā, vai pat, ka jau tagad dzīva un parādās dažādās vietās, nedomāju, ka tā. Jau atbilst vārdus Jēzus Kristus, kurš tieši pirms slāpētāja brīdināja.

Matthew 24,26-27 - tev saka, "Paskaties, ir tuksnesis! "Iet ne tālāk: vai:" Redzi, viņš ir slepenā vietā, "Nekad par Cilvēka Dēla Advent nāk kā zibens - iedegas debesīm no austrumiem uz rietumiem..

Matthew 24,11 - Un daudzi viltus pravieši radīsies un maldināt daudz.

Matthew 24,23-25 - Ja jūs vai kāds sacīja: Lūk, Mesija ir klāt! "Vai," Te tā ir! "Uzticību. Celies viltus messiahs un viltus pravieši, un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldināt (ja iespējams) pat izredzētajiem. Redzi, es jums teicu iepriekš.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis!

2. Tesaloniķiešiem 2,3-4 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza. Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Tuvojas tiesa Dieva - gatavs!

303_bozi_soud_milenium.jpg Daudzi cilvēki dzīvo citādi, ja viņi saprata, ka viņu dzīvi kādu dienu jāvērtē pārbaudījums. Dieva tiesa ir tik svarīga gadījumā, ja tas būtu uz visiem plašsaziņas līdzekļiem visā pasaulē. Cilvēki, kas ...
Pievienots: 04.01.2011
Lasījumi: 178259x

Kristus brīdina par Pastardiena!

426_bozi_soud.jpg Kristus nāk diena ir diena visai pasaulei tiesā. Bībele saka:Jude 1:14-15 - In septītās paaudzes no Ādama, Ēnoha, pareģoja par viņiem, sacīdams: "Lūk, Tas Kungs nāk ar neskaitāmiem tūkstošiem savu svēto, ...
Pievienots: 11.05.2011
Lasījumi: 186803x

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 162923x

Viņš upurēja visu, lai glābtu mūs

445_jesus_christ.jpg Dievs caur Savu Dēlu Jēzu Kristu mūsu zemi, un deva mums dzīvi. Kungs Jēzus Kristus, Radītājs bezgalīgo Visumu. Viņš deva mums dzīvību, lai visu, kas mums nepieciešams. Viņš mūs ir radījis, ...
Pievienots: 04.07.2011
Lasījumi: 187248x

Reliģija - rašanos dažādos virzienos

509_babylon.jpg Vai jums kādreiz prātoju, kas tas ir un kur reliģija ir radies? Kas ir vecākā? Kāpēc ir tik daudz veidu reliģiju? Un kurš virziens ir pareizais? Kāpēc cilvēki tic Dievam? Šie ...
Pievienots: 02.11.2011
Lasījumi: 247559x

Lv.AmazingHope.net - Otrās Atnākšanas Jēzus Kristus