Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Paranormālās pieredze

Pārdabisks, NLO

66_nadprirozene_zazitky.jpg

Paranormālās pieredze

Pievienots: 11.08.2010
Lasījumi: 140484x
Tēmas: Pārdabisks, NLO
PrintTisk

Vai jums ir paranormāls pieredze?

Pārceļas jums mājās glezniecība, fotogrāfija savu mirušo radinieku? Vai jūtat, ka jūs vēlētos runāt ar kontaktpersonu, kas vairs nav starp dzīvajiem? Nezinu, ko domāt?

Pants Kāpēc ir ļaunums var lasīt par diviem spēkiem, kas ir vara pār mūsu valsti.

Evil Sātans, Lucifers, un Dievs ir Mīlestība.

Tā sātans vilināja pirmo cilvēku, un caur viņu tie lauza likumu, ko Dievs, ļaunums minions sātana un viņa kritušo eņģeļu izmet uz leju, lai Zemes, kas pēc būtības ir ļaunums, bet viņi zināja, neviens Visumu, varētu pilnībā izteikt .

Atklāsmes 12, 7-9 - Cīņa notika debesīm: Maikls un viņa eņģeļi cīnījās pret pūķis. Un pūķis cīnījās un viņa eņģeļi, bet nekas varētu darīt. Debesis netika atrasts viņiem vietu, un liels pūķis - ka vecā čūska, ko sauc par velna un sātans, kas maldina visā pasaulē - tika gāzts. Viņš bija izmet uz leju, lai zemes un viņa eņģeļi bija izdzīt ar viņu.

Dievs mīl mūs, bet ļaujiet tai atsevišķi. Kā Ceļvedis ļauno uzpildīto pasaule mums ir devis Savu Vārdu = Bībeli. Kā izejas punkts mums deva dzīvību Viņa Dēls Jēzus Kristus, kas atriebās par mūsu grēkiem uz sevi.

Tātad, lai saprastu spēkus šajā pasaulē, mums ir pētījums Bībeli un izlasīt to, ko tā saka par Jēzu Kristu. Uzmanību uz to, daudzas baznīcas un tradīcijas. Bībele nav runāt par kaut ko, kas nav izdarīti gadu tradīciju katoļu baznīcas un vēl daudzi protestantu baznīcām.

Salamans 9,5-6 - dzīves zina, ka viņiem ir jāmirst, bet miris zināt neko. Nav atriebības nesaņem to, pat tikai no tiem atmiņas gāja bojā. Tā kā viņu mīlestību un naidu, visi kaislība ir pagājis. Nekad nebūs daļa visu, kas notiek zem saules.

2. Korintiešiem 11,14 - un nav brīnums, lai sātans pats izliekas par eņģeli gaismas! Tātad nekas īpašs, kad viņš un viņa darbiniekiem rada kā darbinieku taisnības. Bet galu galā samazināsies, jo tie ir pelnījuši.

Mozus 19,31 - Nelietojiet savukārt uz nesējiem vai meklēt spiritists, Jums būs aptraipīts ar tiem. Es esmu Kungs, tavs Dievs.

John 11,11-14 - Un pēc tam viņš teica: "Mūsu draugs Lācars ir aizmidzis. Es iešu uzmosties viņam uz augšu." Viņš gūs labumu no miega, Kungs, "viņš sacīja saviem mācekļiem. Jēzus runāja viņa nāves, bet viņi domāja, viņš runā par parasto miegu. Tad Jēzus sacīja skaidri: "Lācars ir miris.

Bībele stāsta mums, ka miris miegā un neko nezinu, nevar ietekmēt lietas vai notikumi šajā pasaulē. Viņi nevar pat šķiet runāt vai pārvietotu lietas - Raksts Kas ir nāve?.

Tātad, kas ir pārdabisks parādība?

Dievs atklāj savu spēku, viņa uzticīgs, kuri likumu ievēro Dieva = Desmit baušļi - (Bībele, Mozus 20:1-17) un ir pamatā dzīvo ticību Jēzum Kristum = lidojumiem dienā, viņi varētu saņemt varu Svētā Gara.

Darbības 2,4.38 - tie visi tika piepildīti ar Svēto Garu un sāka runāt citās mēlēs, kā Gars tiem deva izrunāt. "Atgriezieties no grēkiem," Pēteris atbildēja, "un ikviens, kas kristīts Jēzus Kristus Vārdā, ka mums ir mūsu grēki piedoti Un jūs saņemsiet dāvanu Svētā Gara, jo solījums ir Jums un jūsu pēcnācējiem, un visiem. Kas ir tālu prom - visi zvani Kungs mūsu Dievs. "

Citos pārdabisks parādības, Crop Circles, vai pat izskatu spokiem, tostarp Virgin Mary ir spiritisms = Sātans ir iniciatore ļauno. Jau paradīze rakstura dzīvību un nāvi, sātans meloja cilvēkiem, un tagad, ka ir bijusi maz laika viņa meli ir intensīvāka. Mēģina novērst cilvēku no Dieva, un tas ir šokējoši pārdabisks parādības. Spiritism neparedz nekādu atšķirību starp labo un ļauno, atklāt ghosts visas rakstzīmes, un runā pret Bībeli. Bet bieži vien, maskējoties ar kristietību, kas neatbilst tiesību aktiem Dieva tiesības ar Bībeli.

Kad cilvēki redz pārdabisks jauda, ka sātans ir spēcīgs eņģelis, ejiet viņam pakaļ, un viņi uzskata, ka Dievs nav mainījis savu negrozāma likuma, bet piesargāties, tas joprojām tikai meli.

Lūkas 16,17 - Bet drīzāk debess un zeme zudīs, nekā zaudēt spēku vienu titulu likumu!

Mateja 5:17-18 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt Likumu vai pravieši man nenāk atcelt tiem, bet izpildīt.. Patiesi, es jums saku, līdz debesīm un zemi iet prom ne mazākais burtu, nevis vienu titulu likumu, pirms tas viss ir taisnība.

Kas jauda būs jūsuprāt?

Sātans = Meli, kam ir liela vara uz Zemes? vai Dievs = Mīlestība, kas ir pēdējais vārds attiecībā uz zemes?

Visi Pārbaudīt Dieva Vārdu!


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pārdabisks, NLO

Kas ir NLO un ārvalstniekiem, kas ir?

110_ufo.jpg Kas ir ārvalstniekiem un NLO?Šodien, daudzi cilvēki neuzskata par jautājumu, vai viņi ir ārvalstnieki, bet gan jautājums par to, kas viņi ir.UFOs ir realitāte, ar ko pagarina dziļi cilvēces vēsturē un ...
Pievienots: 23.09.2010
Lasījumi: 184282x

Kas ir spiritisms un mistisks?

473_spiritismus_okultismus.jpg Spiritisms māca, ka mirušo gariem var padarīt savienojumu ar cilvēkiem, izmantojot plašsaziņas līdzekļus. Media ir runāšana, rakstīšana, zīmēšana, dzīšana, uttSaskaņā ar Rakstiem, ir zināms, ka "nemirstīgo dvēseli" neeksistē, tās nav alkoholisko ...
Pievienots: 05.09.2011
Lasījumi: 189751x

False Mesija New Age un Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "New Age" ar šiem vārdiem, kopš 1984 arvien sastopas visos laikrakstos un ziņu raidījumus. Cilvēce ilgojas pēc, jo tas vairs nav uz zemes kopā ar mums pēdējā. Kaut kas notiks. Bībele ...
Pievienots: 26.11.2010
Lasījumi: 163674x
Ieteicamais

Kāpēc Pieaugošās pārdabisko vēstījums visā pasaulē?

355_ufo_china.jpg Pasaules eskalāciju dažādu paranormāls pieredzi, parādības un spiritisms. Nav šaubu, ka tie nav pieņēmumi, bet fakts, ka cilvēki nespēj izskaidrot. Daži no viņiem notika un plašsaziņas līdzekļu un presi, daudzi drīzāk ...
Pievienots: 15.02.2011
Lasījumi: 205631x

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to ...
Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 171987x

Lv.AmazingHope.net - Paranormālās pieredze