Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Pasaules gals, decembrī 2012 ierašanās no Antikrista ko par Bībeli,?

Beigām 2012 Pasaules prophecy?

600_konec_sveta_2012.jpg

Pasaules gals, decembrī 2012 ierašanās no Antikrista ko par Bībeli,?

Pievienots: 09.12.2012
Lasījumi: 182433x
Tēmas: Beigām 2012 Pasaules prophecy?
PrintTisk

Tuvojoties daudz paredzamo datumu, datumu, kas kustas pēdējā visus medijus. Mēs iet uz dažādām pasta jautājumiem par šiem datiem. Datums 21 decembris 2012, uz kuru Maiju kalendārs beidzas. Vai apokaliptiskā pasaules gals? Vai būs pārejas uz jauno Ūdensvīra laikmeta, atkārtoti vibrē uz piekto dimensiju? Būs tīrs planētu Zemi un turpmāko pāreju uz laikmetā miera un labklājības pakāpenisku? Vai būs jauna pasaules kārtība atjaunots gadu vecumu totalitārisma? Antikrists nāk, un notiks otrais nāk no Jēzus Kristus? Būs strāvas zudumiem būs trīs dienas tumsā? Tas ir tiešām ļoti interesanti paskatīties internetā, kur dažādi informāciju par iepriekš minētajiem datiem. Jebkura teorija, ka datums, ir nestabila, mainās un nepārtraukti attīstās arvien jaunas zināšanas. Es to sauktu zināšanas par evolūciju 2012. Starp cilvēkiem, kas izplata bailes un paniku. Piemēram, Krievijā izplatās paniku no pasaules gala, un viņš bija jāiejaucas ministrs un parlamenta. Cilvēki tur sāka izpirkt pārtiku sakarā ar terora Apokalipses, bažas ir pat cilvēki cietumā. Deputāti aicināja mediju teorijas par beigām pasaulē iebrukt. Kas ir aiz šī fenomena, kas noved cilvēkus nojaukt paniku?

Planēta Zeme, kaujas starp labo un ļauno

Bībele mums saka, ka mums ir divas pasaules lielvaras. Dievs, kurš pārstāv labestību, ir konstants nemainīgs, reiz teica, ka tas attiecas uz visu mūžību. Ko mēs rakstīja Viņa Vārdu Bībele ir piepildīta ar absolūtu precizitāti. No otras puses, ir samazinājies ķerubs, kas vērsa trešo debesu uzņēmējas sacelšanās pret Dievu. Viņš tika nomests no debesīm, ko pirmos cilvēkus grēkot, jo sacelšanās pret Dieva likumu. Viņš apgalvo, ka Dieva likums ir nederīgs un nav nepieciešams, lai saglabātu. Tas ir sātans, melu tēvs, kurš pārstāv ļaunu. Tas ir bez const, gaistošas, kā zaudēt smiltīm. Šajā pasaulē, cīņa starp labo un ļauno.

Kad mēs ejam atpakaļ uz datumu gada 21, 2012, kas regulē daudzi pravietot notikumiem, kad mēs skatāmies uz slēpto asinskārā Maiju civilizācija, kurā pusē šo darbu nāk no? Es uzdrošinos teikt, ka visi šie par pasaules gala teorijas nāk no viena avota un no sākotnējā uz sātana meliem. Jau sākumā Sātans ir izmantojis visas savas prasmes, lai savaldzinātu Ādamu un Ievu grēkā. Tā arī strādā šodien ar vēl lielāku intensitāti, kas ir attīstījušies vairāku gadu laikā maldināt visu pasauli no grēka un pret Dievu sacelšanās bezdibenis. Bībele stāsta mums, ka par likuma pārkāpšana = grēku, nāvi un sātans saka tu die, neuztraucieties, jūs zināt vairāk, jums būs kā Dievs. Maldinot cilvēcei neierobežotu skaitu reliģiju, teoriju, vienkārši, lai nenovērstu cilvēkus no Dieva un Viņa likumu mīlestību.

Coming Antikristu

Es nezinu, kas notiks no šiem datiem, tikai zinu, ka tas ir unbiblical spekulēt, lai noteiktu, lai prognozētu nākotni. Malā no visiem dažāda tāpēc unscriptural teorijām par pasaules gala, atkārtoti vibrē uz piekto dimensiju, transformācijām, un vairāk, paņēma mani dažas vietas pieminēt ierašanos Antikrista, kas būtu, ar vairākiem avotiem notiks decembrī 2012. Kā minēts daudz rakstu uzzināt amazinghope.net iesniegts pirms Kunga Jēzus Kristus nāk atkal, tas tiks atdarina viņa ierašanās. Sātans formā atdarinot Kristu un viņa nāk godībā. Tas būs galvenais maldināšanu viņa valdīšanas šeit uz zemes, lai maldinātu un velk uz viņa pusē sacelšanos visā pasaulē.

Tā saucamie fantastu katoļu baznīca ir redzējuši vairākus gadus un ka galīgie notikumi mūsu planētas Zemes. Sagatavot Jēzus atnākšanai un saņem ziņu par ierašanos Antikrista.

Es citēju vienu no tām: ziņu par 499. vēsti par Jēzu gada 20 2012.gadā jūlijā pie 17:46.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

... Trīs ar pusi gadu laikā no lielām bēdām sāksies 2012.gada decembrim. Tas ir laiks, kurā antikrists parādīsies kā kara varonis. Viņa dvēsele bija nodota sātana, kam pieder katru daļu no tā. Spēks, kas valdīs, radīt laiku turpinās uzskatīt ne tikai kā samierinātājs, bet cilvēki domā, ka tas ir man, Jēzus Kristus, cilvēces Glābējs. Beidzot arī uzskatu, ka antikrists tika nosūtīts paziņot manu otro atnākšanu. Kāpēc tik daudz nelaimīgo dvēseles ar vēlmi pieņemt zīmolu zvēra zīmes. Jo viņš ir zvērs katrā ziņā, jo, kā pats Sātans izpaudīsies savā ķermenī. Brīnumi notiek debesīs. Tas būs dziedēt cilvēkus. Vadīs jaunu pasaules reliģiju. Kopā ar viltus pravieti, kurš dosies uz ārējā iepakojuma katoļu baznīcu valstī, cieši sadarbojas, lai maldinātu visiem Dieva bērniem ...

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

Tas ir saprotams, ka katoļu baznīca, kuras locekļi ir atgriežas studēt Dieva vārdu, viņiem ir nepieciešams, lai izpildītu Bībeles pravietojums un noteikt Antikristu un viņa nāk. Tāpēc, Sātans mēģina maldināt šos sirsnīgu ticīgos un tiksimies vārdus "ja tas būtu iespējams, viņi izlaidība un vēlēšanas." Antikrists saskaņā ar to redzējumu, Bude harismātisks cilvēks, kurš apvieno reliģiju būs pārdabiskas spējas strādās brīnumus, dziedināt, tad tiks uzskatīts par cilvēku Kristu. Vairāk par varovani.org. Šī ziņa taču nepiekrīt Bībeles patiesības un atbalstītu divas lielākajām kļūdām, kas ņemti no pagānisma uz kristiešu mācībām. Tā ir kļūda, ka vairs nav nepieciešams ievērot visus baušļus Dieva tiesības, ieskaitot sestdienas kļūdas un dvēseles nemirstību.

Tas ir interesanti, ka katoļu baznīca gaida Antikristu, kas ir ļoti līdzīgs Maitrejas, kurš cer, ka New Age kustību kā Mesiju. Ts Maitrea Kristus drīz pēc Benjamin Creme no Skotijas nākt uz šīs zemes. Ts deklarācija diena, kad Maitrea parādās un sāk strādāt publiski. Tas būtu harismātisks cilvēks, skolotājs tautu, ir apvienot pasaules reliģijām. Viņš ir, lai pasaules mieru un harmoniju. Ierašanās Maitreija prichod.cz

Bībele stāsta mums, ka pirms otrās atnākšanas Jēzus Kristus, un daudzi nāks personificēt Kristu. Ir skaidrs, ka Kristus atnākšanas imitācija var būt vairākās vietās, vairākas personas Šie viltus kristi būs sludināt milzīgu mīlestību, žēlsirdību, līdzjūtību, bet bez klausīties visu Dieva baušļiem..
Tāpēc, Rakstos ir vienīgais pasākums, cik šie scammers kurš nāk Jēzus Kristus, lai atklātu. Ņemiet vērā, ka apustulis Pāvils skaidri brīdināja pret to, norādot, ka jūs nepieviļ cilvēks nelikumībām (citiem vārdiem sakot, tas, kas mīda par Dieva likumu), un norādīja, ka šis netaisnības noslēpumainais nāks no kristīgās baznīcas, kas ir darba laikā .

Sātans mīda uz Dievu no sākuma regulām, un tāpēc var viegli atklāt, ka jebkurš Mesija, kurš runās pret Dieva likumiem un veicināt ideju par manu pirmo gulēt paradīzē, ka miris nav mirst, bet to dvēseles ir dzīvs, gars antikrists alkoholiskā sātanu!

2. Tesaloniķiešiem 2,1-8 - nāk no mūsu Kunga Jēzus Kristus un mūsu pulcējot kopā ar viņu, mēs lūdzam jūs, brāļi, ļaut sevi viegli jāsakrata, savas zināšanas vai pārsteigt nu garu vai vārdu, vai vēstuli, kas publicēta mūsu, jo tas diena Kungs ir jau pienācis. Lai neviens pavest jebkuru ceļu, nav pienācis līdz atkrišana ir pirmajā vietā un netiks izpausti personai netaisnība, pazušanas dēls, kurš būvē pretestību pret visu un lepni paceļas pāri visam, kas tiek saukta Dievs vai ka tiek godināts, lai pats sēž kā Dieva templis Dieva, un Viņš ir Dievs. Vai atceraties, ka es tev teicu, tas, kad es biju vēl ar jums? Jūs arī zināt, ko viņš tagad dzīvo, lai atklātos tikai tajā laikā. Par noslēpumu nelikumības jau ir aktīva, tikai gaida līdz kurš tagad dzīvo netiks ņemti no resursa. Un tad tas tiks atklāts bez likumīgas, kuru Kungs Jēzus noņems elpu viņa mutē, un iznīcināt viņu un viņa darbiem skaidri atklāsmē viņa nāk.

Mateja 24,24 - jo tur rodas viltus Kristi un viltus pravieši un darīs lielas zīmes un brīnumus, lai maldinātu, (ja tas būtu iespējams) pat izredzētie. "

Luke 21,8 - ".. Pielūkojiet, ka jūs būtu Nepievilieties Jo daudzi nāks manā vārdā, sakot, ka es esmu Kristus, un laiks strauji tuvojas Tad nu Neej pēc tiem."

No Elena Vaita no nāk no Antikrista rakstiem

Slēpts kā gaismas eņģelis, būs (sātans), lai staigāt zemes kā brīnums darbinieks. Skaista valoda būs klāt cēls domas. Runās laipnajiem vārdiem un veikt labus darbus. Sevi ir Kristus, bet vienā brīdī būs atsevišķa starpība. Sātans savukārt prom cilvēkus no Dieva likumu. (FE 471.472)

Būs apgalvojums, ka sestdiena tika mainīts no septītās uz pirmo nedēļas dienu, un kā meistars pirmajā nedēļas dienā tiks prezentēts šī sestdiena par nepatiesu testa lojalitāti viņam. (MS 153, 1902)

Mēs būs stāsta mums pielūdz šo būtni, ka pasaule pagodinās kā Kristus. Ko mums vajadzētu darīt? Pastāstiet viņiem, ka Kristus mūs brīdina pret tieši šādu pretinieku, kas ir sliktākais ienaidnieks cilvēks, bet apgalvo, ka viņš ir Dievs. Un, kad Kristus parādās, tā būs ar lielu spēku un godību, kopā ar eņģeļiem skaita tūkstoš simts tūkstošu tūkstoši un desmit simti, un ka tad, kad viņš nāk, mēs zinām Viņa balsi. (6BC 1105,1106)

Bībele runā un brīdina, ka baušļi ir negrozāma, un ka vara nāk, kurš mēģinās mainīt Dieva baušļus. Tas ir svarīgi, lai pētītu jautājumu un pārliecinieties par to, kas rakstīts.

Psalms 111,7-8 - "akti viņa rokās ir patiesība un taisnīgums;. Visi Viņa baušļi uzticami, droši, mūžīgi mūžos, izdots patiesības un taisnībā"

Daniel 7,25 - (maz raga, vai antikrists) "tiks izrunā vārdus pret Visaugstākā un neļaut svētos Visaugstākā Tā arī apsvērt mainīt laikus un tiesību aktiem." (STUD) "centīsies mainīt laikus un likumus. "

Kā mēs zinām patieso Antikristu?

1 Lai būtu slēpts kā gaismas eņģelis, tas radījums, mēs nekad neesmu redzējis
2 Viņš atklās Sevi dažādās vietās, nebūs redzama un dzirdama visā pasaulē tajā laikā
3 To darīs brīnumus un, dziedināt slimos
4 Viņš savukārt prom cilvēkus no Dieva likumu
5 Viņš teiks, ka sestdiena tika mainīts no septītās dienas uz pirmo nedēļas dienu svētdiena
6 Tie, kas nav pieņemt zvēra zīmes svētdiena turpinās iesvētītu sabatā, tiks vajāti

Kas būs taisnība nāk no mūsu Pestītāja Jēzus Kristus?

1 Jēzus Kristus atnākšana būs dzirdams un redzams visā pasaulē laikā
2 Jēzus Kristus jau ir pienācis uz zemes, parādās mākonis un taisnie paķert to
3 ir atvērtas kapus, un taisnie no Ādama uz šo kāpumu uz dzīvību
4 netaisniem būs bojā nāk no Jēzus Kristus, nevar segt godību viņa nāk
5 Pēc atnākšanu Jēzus Kristus, pasaules, kā mēs zinām, tas būs vairs turpināt, valsts paliks pēc 1000 gadiem bēdas

Luke 17,24 - kā zibens izgaismo ainavu no viena gala no debesīm uz otru, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

1 Tesaloniķiešiem 4,16-18 - būs iedvesmojošs komandu, ar balsi Archangel, un Dieva trumpis, Pats Kungs nāks no debesīm, un pirmo reizi miruši Kristū celsies. Mēs dzīvojam kopā ar viņiem, mēs nokļuvuši mākoņos, lai apmierinātu Kungu, tad mēs būsim ar Kungu visiem laikiem. Iedrošināt viens otru ar šiem vārdiem.

Atklāsmes 1,7 - Redzi, nāk ar mākoņiem, un katra acs redzēs viņu, pat tie, kas sadursta viņu. Visas zemes ciltis par viņu raudāt. Jā, āmen.

Beidzot

Man nav apgalvot, kas ir mistisks vieta ka 2012 decembri, tas nav mūsu uzdevums, lai noteiktu datumu, pasaules gala. Es tikai vēlos norādīt, ka visi šie teorijas ir no darbnīcas viņa tēvs slēpjas sātana. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka mēs esam ļoti beigām pasaules vēsturē. Bībeles pravietojumi ir izpildīti, pasaule ir kā visās Sodomas un Gomoras. Ļaujiet mums nav tāpat kā Noas dienās, vai kā Sodomas un Gomorští, ļaujiet mums dzīvot, gaidot atgriešanos mūsu Glābēju.

Lūkas 17, 26-29 - Kā bija Noas dienās, tā būs arī ar Cilvēka Dēla dienās: ēšanas un dzeršanas, precējās un devās laulībā līdz tai dienai, kad Noe iegāja šķirstā. Tad nāca ūdensplūdi un iznīcināja visus. Līdzīgi, kā Lot dienās: viņi ēda un dzēra, pirka un pārdeva, viņi stāda, tie būvēti, bet nākamajā dienā, ka Lats izgāja no Sodomas lija uguns no debesīm, lai iznīcinātu sēra un viss. Tagad tas būs diena, kad Cilvēka Dēls parādīsies.

Es uzskatu, ka Kungs Jēzus Kristus drīz nāks atkal savā godībā, un beidzas vēsturi šīs pasaules grēku. Vai nav jāuztraucas par to, kad tas būs vai kad Antikrists ir atklāts, un tas notiks un ka. Ļaujiet mums parūpēties par to, lai mūsu sirdis, prātus ir sagatavoti, lai apmierinātu mūsu Dievu katru brīdi. Neviens nezina, vai būs rīt, ja mēs mosties uz jaunu rīta. Katra kristieša uzdevums ir sagatavot un vadīties pēc Svētā Gara, Jēzus izstarot raksturs katru dienu. Nav iemesla uztraukties par notikumiem, kas var rasties. Mūsu uzdevums ir izplatīt pasaules cerību un pestīšanu, lai brīdinātu pasauli Dieva dusmām. Mūsu misija ir nodrošināt cilvēkus ar Dieva likumu, parādīt to pielikumiem, ņemot vērā viņa mīlestību un žēlastību ar prieku un Jēzū Kristū cerību uz punktu ar Jēzus upuri un pievienoties debesu ģimenes cilvēkiem.

Ļaujiet mums dzīvot tīru kristīgu dzīvi bez nesaskaņām un vēlmes uz pasauli. Atturoties no pasaulīgām lietām, mūzikas, televīzijas, rijība un pētīt Dieva vārdu par katru dienu. Ikvienam, kurš atbilst mums redzēt, ka Kristus mājo mūsos, Dieva dēls, kurš tika ieviests, lai mums Dieva Vārdu Bībeles. Viņš, kas pametusi savu troni, nodot visu cietušajam, ņemot cilvēka formu un mira par mums, grēciniekiem, ka mēs varētu iegūt mūžīgo dzīvību. Kā jau tika rakstīts par grēku ir nāve, Jēzus samaksāja par mums, nojume savas asinis - katram no mums!

1 Pētera 4,1-4 - es piedzīvoja fiziskas ciešanas Kristus, un tā ar pašu saistību rokas pārāk. Kuri cieta no ķermeņa ir beigusi no grēka, tāpēc viņa dzīvi atpūtas organismā tas nerisina cilvēka vēlmes, bet Dieva griba. Mums jau ir pietiekami daudz tērēt laiku, viņi uzdzīvot pagāniem: dzīve nekaunīgi kaislībām, dzeršana, rijība, jo carousing un pretīgi elkdievību. Kad viņi neražo tos neizmērojams izšķērdības, tie ir dīvaini un neslava jums.

Romāns 13:11-14 - Un vēl viena lieta. Saprast, kas ir laiks, tas bija laiks, lai pamodinātu no miega. Pestīšana ir tuvāk mums tagad nekā tad, kad mēs ticēja. Nakts progresējusi un diena ir tuvu. Pieņemsim pārtraukt tāpēc strādā no tumsas un likts uz gaismas bruņās! Ļaujiet mums staigāt godīgi kā dienā, nevis ēdelība un dzeršana, nevis debauched un klaji, nevis nesaskaņas un skaudības. Tā vietā, neuztraucoties par fizisko vēlēšanās, lai uz Kungu Jēzu Kristu.

Lūgšana: Dārgais Kungs Jēzu, paldies par jūsu izlietas asinis par to, ka jūs pārņēma manu grēku, maksā par manu vainu un mani izglāba no nāves ēnā. Lūdzu attīrītu mani no visiem maniem grēkiem, pievienot mani kā savu upuru nopelniem. Novest mani ar savu Svēto Garu pēc katru dienu, dod man tīru sirdi, kas tiks izgatavoti no miesas un saspiest skumjas, katram nekonvertējamās cilvēkam. Es redzu, ka pasaule ir tik daudz viltus un pasaule tuvojas tik ātri uz beigām. Ierakstiet man Tava svētā likumu manā sirdī, vai es glabā to no mīlestības uz jums. Lūdzu atturoties mani no manas SELF un rakstīt man savu raksturu manā blāvi sejas. Ja nav norādīts kārdinājums mani, un, lūdzu, nākt drīz savu karaļvalsti, kur būs nesaskaņas, viltu un cīņa. Lūdzu dod man gudrību, lai saskatītu labu no ļauna, dod man spēku vienmēr stāvēt ar jūsu pusē. Nāc manā sirdī, lūdzu, es mīlu tevi un tu tikai vēlas sekot un pielūgt. Āmen.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Beigām 2012 Pasaules prophecy?

Millennium - tūkstošgadu valstībā

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Tūkstošgadu Valstība ir rakstīts daudz neskaidrību un murgiem. Daži cilvēki uzskata, ka tūkstošgadu Valstība ir jau šeit uz zemes, bet lielākā daļa uzskata, ka ir vēl tikai priekšā. Piemēram, New Age ...
Pievienots: 07.01.2011
Lasījumi: 170173x

Testa patieso pravieti - Kā mēs zinām patieso no viltus pravietis?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg TESTA attēls 1Mozus 18,21-22 - Tu saki: "Kā mēs zinām, ka tas nerunā Kunga vārdu?" Nu, ja pravietis saka vārdā kaut kas notiek, tad Tas Kungs runāja šo vārdu. Kunga Otrā ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 227690x
Ieteicamais

Beigām, 2012 World, Maya un to kalendāru?

74_mayan-calander.jpg Lai katastrofāla pasaules gala līdz 2012? Vai arī pāreja uz jaunajiem laikiem, garīgi sabiedrībā? Vai šie fakti patiess vai fiction, krāpšanu un viltu?Datums tuvojas, no kuriem daudzi cilvēki vērā creeps. Šis ...
Pievienots: 14.01.2011
Lasījumi: 349309x

Kalpot Mayans, izraudzītā pasaules gala līdz 2012?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Šis jautājums, protams, apstrīdēja ikvienam, kas rūpējas par šo jautājumu. Mums ir jāatzīst, spēki, kas šajā pasaulē. Tas ir Dievs - mīlestība, valdnieka Visumu, bet Lucifers, kas ieradās mūsu valstī to ...
Pievienots: 12.01.2011
Lasījumi: 171228x

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.New ...
Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 233119x

Lv.AmazingHope.net - Pasaules gals, decembrī 2012 ierašanās no Antikrista ko par Bībeli,?