Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?

Kas ir nāve?

197_ukriyovani_jezis_kristus.jpg

Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?

Pievienots: 02.11.2010
Lasījumi: 126114x
Tēmas: Kas ir nāve?
PrintTisk

Lūkas 23, 42-43 - Tad Jēzus sacīja: "Piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā." Jēzus atbildēja: "Patiesi Es jums saku: šodien tu būtu kopā ar mani paradīzē."

Kas apliecina, ka persona "paliek pēc nāves tieši uz debesīm, tas ir visbiežāk citēto interviju Jēzus noziedzīgu.

Mateja evaņģēlijā runā apmēram 50 reizes Debesu valstība vai Dieva valstība. Jēzus un viņa sekotāji par šo tēmu bieži apspriests. Jēzus mācīja saviem mācekļiem lūgt: "Lai nāk Tava valstība!" Tomēr mazāk nekā 48 stundas pirms viņa apcietināšanas, viņš atkal ļoti skaidri, kad mēs kopā savā valstībā notiek ticīgajiem.

John 14:1-3 -... "Nermut mūsu sirdīs Vai jūs ticat Dievam, ticiet arī manā Tēva namā ir daudz vietas, ja tas tā nebūtu, es tev teicu, man iet, lai sagatavotu vietu. Jums. Kad es aiziet un sagatavot vietu jums, es nāks atkal, un jūs uz sevi, jūs arī var būt, kur es esmu.

Es zināju, ka par noziedzīgu arī Izraēlas izpratni par Dieva valstību. Tāpēc, viņš teica: "! Jēzu, piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā Zvingli nozīmē šo vietu Zurich Bībelē:" Kad jūs nākt uz viņa karaliskās valdības, "un Hamp-Stenzel-Kurzinger translation: .. kad nāk savā valstībā! "

Vai tas ir iespējams, ka Jēzus būtu jāatbild, ka noziedzniekiem, jo daudzi kristieši uzskata,:? Pat šodien jūs būtu kopā ar mani paradīzē "

Kad Jēzus Karalistei tā, "Šodien" vēl nav izveidota?

Kad Jēzus trešajā dienā pēc viņa nāves teica, ka viņš ir aizgājis pie Sava Tēva? John 20,17.

Gadījumā, kad "trīs dienas" valstī? Matthew 12,40.

Kad ticīgie tiks augšāmcelti tad, kad Jēzus, lai atgrieztos un tad Jēzus uz savu valstību? John 14:1-3.

Kad Jēzus pats paredzams, ka tas tiks augšāmcelti no nāves, līdz trešajā dienā? Luke 18,33.

Nē, tas nav iespējams, ka Jēzus apsolīja noziedzniekus, kas ar viņu paradīzē, "šodien". Un pat vārdu "pagaidām", kas sastopams dažās tulkojumus, ir organismā.

Ļoti svarīgi šo faktu: seno grieķu rokrakstu tur pieturzīmes, tāpēc nav komatu. Tāpēc visiem tulkotājs brīvi ievietot komatu pirms vai pēc vārda "pašreiz". Tomēr, ja tulkotājs ņem vērā kontekstu un pamata teksts ir atņemtas šīs brīvības, jo tas ir pēc "šodien" komats.

Noziedzīgiem izvirzītais pamats: Piemini mani, kad Jums nākas savā valstībā, Jēzus atbildēja: "Patiesi, Es jums saku: šodien (šodien, kad visíš uz krusta), jums būtu kopā ar mani paradīzē." Kad? Kad viņš atgriežas un ņem uz sevi visu pestīšanu vīriešiem.

"Es jums tagad" pilnībā atbilst ebreju veidu runas. Tā ir īpatnība austrumu runas veids: ja ir solījums, saka solījumu dienā.

Saistībā ar visu saistīto Bībeles tekstus Tas skaidrojams: komats jāliek aiz vārda "pašreiz". Vīrietis tika sists krustā kopā ar Jēzu neatbilst jautājums par to, kad, bet vēlme padarīt Dieva valstība kādreiz ieguva.

Novilkta no grāmatas "Nāve un augšāmcelšanās, debesis un elli" Tomasi Martino


Līdzīgi raksti no kategorijas - Kas ir nāve?

Elle vienkārši - kāda būs beigas ļauno cilvēku?

371_existuje_peklo.jpg Daudzi cilvēki baidās no elles un mūžīgās ciešanas. Bet ellē? Bībele runā par elli, kas ir tikai līdz brīdim, kad pēdējo dienu ieskaita nāk. Kad Jēzus Kristus resurrects nelabs un pasludina ...
Pievienots: 02.03.2011
Lasījumi: 174749x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 152907x
Ieteicamais

Video - Meklēt patiesība - labas ziņas par elli

196_dobre_zpravy_o_pekle.jpg Kas ir nāve un kas ir pēc nāves? Kas ir elle, kur ellē ir? Ir elle reāla, vai vienkārši fikcija? Tas ir patiešām mīlošs Dievs pieļauj šādu nežēlīgu un grēcīgu cilvēku ...
Pievienots: 01.11.2010
Lasījumi: 168482x

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas ir klīniskās nāves, kas pieredzi cilvēki ir?Daudzi cilvēki visā pasaulē, kuri ir piedzīvojuši klīnisko nāvi, pastāstiet savu pieredzi. Laikā smadzeņu nāvi, cilvēki ir dažādi pieredzes, jo ceļš ir tumšs tunelis, ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 291540x

Viltus doktrīnas nemirstību dvēsele

58_duch.jpg Tas ir patiesi nemirstīgu dvēseli, vai arī tas ir ilūzija? Ko stāsta mums to prātā Bībelē?Daudzas baznīcas ir veikušas pagānu doktrīnu nāvi. Viņi ir pārliecināti, ka pēc nāves ir tikai vēl ...
Pievienots: 30.07.2010
Lasījumi: 154930x

Lv.AmazingHope.net - Pie krusta krimināllietu - ir jau debesīs, vai kad otro atnākšanu?