Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Pieredze dziedināja zēns no Bangladešas

Pieredze ar Dievu

488_zkusenosti_moskala.jpg

Pieredze dziedināja zēns no Bangladešas

Pievienots: 02.10.2011
Lasījumi: 122930x
Tēmas: Pieredze ar Dievu
PrintTisk

Dažas dienas vēlāk ieradās Yasiah tēva mājās no lauka un atnesa labas ziņas. Viens sludinātājs viesojās kaimiņu ciemu, kas ir aptuveni tikai 16 km attālumā. Daži vīrieši ir aizgājuši tagad viņu un lūdza, lai nāktu arī apmeklēja mūsu ciematā. Viņi teica pieder Septītās dienas adventistu baznīca, bet tas ir labs cilvēks. Yasiahovi acis iemirdzējās. "Varbūt mācītājs nāk pie mums, kā arī mājās un lūgsim, lai man būtu veselīgi," viņš teica. Salamans Mācītājs Yasiah faktiski apmeklēja mājās, un lūdza par savu dēlu. Viņš sacīja savam tēvam: "Ņem savu dēlu uz pilsētu, kur mums ir īpašas montāžas Ieslēdziet sludinātājs un palūdziet, lai lūgtos par tavu dēlu.".

Tēvs un daži vīri no ciema nesa zēns līdz autobusa pieturai, lai saņemtu viņu uz pilsētu. Tad meklēt adventistu mācītāju un lūdza tos lūgties par Yasiaha. Preachers sagatavojusi īpašu lūgšanas laikā un lūgt veselības Yasiaha. Pēc lūgšanas viņš sacīja viens no mācītājiem: "Ticiet varas Jēzus Kristus, un ticu, ka jūs esat veseli Yasiah bija ļoti laimīgs Viņš bija pārliecināts, ka Jēzus varētu dziedināt un staigāt kā citi.!". Kad brīnums notiek? "Vaicāts viņa tēvs par to, kā mājās." Tas būs rīt? "" Es nezinu, mans dēls, "atbildēja tēvs" Mēs ticam uz Jēzu Kristu.. Viņš zina vislabāk. "

Nākamajā rītā, kad viņš woke Yasiah, mēģināja nostāties uz kājām. Un tā strādāja! Varētu notikt! "Jā, Kungs Jēzu, paldies, es ceru, ka jūs dziedēt manas kājas." Yasiah pieauga līdz kājām vairākas reizes dienas laikā. Viņš juta viņa kājas kļūst spēcīgāka, un pēc tam pievienojās pirmos soļus. "Tēt, paskaties!" sauca viņa tēva, kad viņš atgriezās vakarā no lauka. "Es varu stāvēt un staigāt!" un parādīja to savam tēvam. "Jā, Dievs atbildējis uz mūsu lūgšanām," sacīja tēvs. Drīz Yasiah varētu palīdzēt viņas māte, lai ūdens no akas un arī devās, lai palīdzētu viņa tēvs uz lauka.

Kad cilvēki ciematā, lai redzētu, kā viņš bija brīnumaini dziedināta Yasiah, adventistu lūdza sludinātājs doties uz savu ciemu un bija sanāksmē. Viņi bija izsalkuši pēc Dieva Vārda. Tagad katru sestdienu savāc lielu daļu no iedzīvotāju šo ciematu. Starp viņiem ir arī laimīgu un veselīgu Yasiah un pateicīgs vecākiem.

Jēzus teica: Mat 7,7 - "Lūdziet, un jums tiks dots, meklēt un atrast, triecieniem un tas tiks atvērts." Jau drīzumā atvērs vārtus Jaunā Jeruzaleme un uzklausīja skaistākajām dziesma, lai atzīmētu uzvarētāju Viņa, kas sēž tronī, un Jēram.

Jūsu brālis Jēzū Kristū Milan Moskala

Daudzas citas pieredzi, piemēram, šo pieredzi Moskala M. misionārs Bangladešā. Ja cilvēks darbojas Dievu no visas savas sirds, un Dievs atklāj, piemēram brīnišķīgi darbojas kā sadzīšana šo zēnu. Šeit Jūs varat redzēt viņu mājas lapā, kur jums ir arī iespēja, lai palīdzētu tās svarīgajā darbā. http://www.helpforlife.cz/


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pieredze ar Dievu

Dievs aizsargātas savu tautu

470_buh_ochranil_svuj_lid.jpg Padošanās Septītās dienas adventistu Hiroshima 1945Pēc Otrā pasaules kara nonāca Japānas pilsētā Hirosimā speciāla pasūtījuma. Septītās dienas adventisti, kas dzīvoja šai pilsētā, tika apsūdzēti par spiegošanu, un tāpēc vajadzētu pārvietot ārpus ...
Pievienots: 24.08.2011
Lasījumi: 112709x

Lv.AmazingHope.net - Pieredze dziedināja zēns no Bangladešas