Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Pirmie soļi reliģisko vīrietis

Izejas punkts, ko es varu darīt?

467_prvni_kroky_vericiho_cloveka.jpg

Pirmie soļi reliģisko vīrietis

Pievienots: 20.08.2010
Lasījumi: 112451x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Nebaidieties atzīt savu ticību Kristum.

Romans 10, 9-11 - Ja jūs grēkus ar savu muti, ka Jēzus ir Kungs, un tic savā sirdī, ka Dievs Viņu uzmodinājis no miroņiem, tu būsi izglābts. Ticību sirdī izraisa tiesu, reliģijas mutē rada pestīšanu. Galu galā Bībele saka, Kurš tic tam, noteikti nav pievilt.

Luke 9,23-26 - visiem viņš teica: Ja kāds grib nākt pēc man, pieņemsim atteikties pats un ņem savu krustu ikdienas un sekojiet man. Kurš gribēja glābt savu dzīvību zaudē, bet kurš zaudētu savu dzīvi man, ka izglāba viņu. Kas ir cilvēks spēkā bija ieguvis visu pasauli, bet pats zaudēja vai nodarīts kaitējums sev? Kāds būtu kauns par mani un manus vārdus, un viņam būs Cilvēka Dēls ir kauns, kad viņš nāk savā krāšņumā un Tēva godību un svēto eņģeļu.

Pagrieziet no visiem zināmajiem grēka. Padarīt atzīšanos viņu grēkus Dievam un aizlūgt par spēku atvaļinājumu. Tas nav cilvēcīgi iespējams, ir bez grēka, tikai patiesi atzīšanos mūsu lūgšanas, Jēzus var tīrīt savas asinis, lai mēs varētu būt tīrs Dieva priekšā.

1 Jan 1, 90-10, 2,1-2 - Ja mēs sakām, ka mums nav grēka, mēs maldināt sevi, un patiesība nav mūsos. Bet, kad mēs grēkus mūsu grēkus, Viņš ir uzticīgs un taisnīgs - piedod mums mūsu grēkus un attīra mūs no visas netaisnības. Ja mēs sakām, ka mēs neesam grēkojuši, mēs viņu melis, un viņa vārds nav mūsos. Es rakstu šo, mani dārgie, jūs nedrīkstat grēks. Ja kāds grēkus, mums ir aizstāvis pie Tēva, Jēzus Kristus Taisnīgā. Viņš ir Izpirkšanas upuris par mūsu grēkiem, un ne tikai mūsu, bet arī visā pasaulē.

Cut viņam katru dienu runāt ar Bībeli - Dieva Vārdu.

2. Timothy 3:16-17 - Visi raksti ir Dieva iedvesti un ir ļoti noderīga. Viņš māca mūs, un notiesātajiem, izlabo un izglīto taisnībā, ka Dievs ir cilvēks pilnīgi sagatavota un aprīkota par katru labu darbu.

Romāns 15,4 - Viss, kas rakstīta iepriekš, tas tika rakstīts mūsu norādījumus, lai pateicoties neatlaidību un iedrošinājumu, kas Rakstus, mēs varētu būt cerība.

Psalms 119 105 - ņemot vērā manu soļiem ir tavs vārds, spīdēt par manu ceļu.

Izstrādāt lūgšanu dzīvi. Lūgšana ir saruna ar Dievu, kas grib būt jūsu draugs. Vēlas iegaumētas frāzes, bet draudzīgās attiecības un saruna.

Lūkas 11, 90-10 - Un tā es jums saku: Ask, un tā ir dota, meklēt un tad jūs atradīsit, klauvēt un tā tiks atvērta. Visiem, kas lūdz, saņem, viņš, kas meklē atrod un tam, kas klauvē tam tiks atvērts.

John 16,23-24 - Patiesi, patiesi Es saku jums šo darbu kaut ko manā vārdā Tēvs, tas dod jums. Līdz šim jūs esat manā vārdā, lūdza neko. Jautājiet un jūs, un jūsu prieks būs ideāls.

John 14,13 - Anything darīt šo darbu manā vārdā, man, ka tēvs var būt pagodināts ar Dēls. Kad jūs lūgt kaut ko manā vārdā, es darīšu to. "

Jeremiah 33, 2-3, - Tā saka Tas Kungs, kas veikti zemes, Tas Kungs, kurš izveidoja un konsolidēto - vienu, kas ir nosaukums Kunga: Call to man un es atbildēšu, es jums parādīs lielu noslēpumu , ko jūs nezināt.

Mark 11,25 - Kad jūs stāvēt lūgšanas, piedot, ja jums ir kaut kas pret kādu, ka jūsu Tēvs debesīs piedot savam pārkāpumiem jums.

Filipiešiem 4,6 - nav jāuztraucas par kaut ko, bet viss lūgties. Vajadzības Dievu lūgt ar pateicību, un miers no Dieva pēc visu saprast būs aizsargs jūsu sirdis un prātus Kristū Jēzū.

1 Tesaloniķiešiem 5,16-22 - Vienmēr priecāties. Mēs pastāvīgi lūgties. Visos gadījumos, būt pateicīgs, jo tas ir Dieva griba, lai jūs Kristū Jēzū. Ne dzēšanas Garu. Nicināt ne pravietojumi. Pārbauda visu, pieturēties pie labu, ļauno jebkurā formā, piesargāties.

Matthew 6,7-8 - Tātad, ja jūs lūgšanas, nav teikt, tukši vārdi, piemēram, pagāni, kuri domā, ka viņi būs dzirdējuši par to daudz runā. Vai nav līdzīgi tiem. Jūsu Tēvs zina, kas jums nepieciešams, pirms jūs lūgt viņam.

Ievērojiet Kristus kristības ūdenī.

Darbības 2, 38-39 - sākās ar Pēteri un citiem apustuļiem jautāt: "Ko mēs, brāļi?" Nožēlot, "Pēteris atbildēja," un ikviens, kas kristīts Jēzus Kristus Vārdā, ka mēs esam mūsu grēkus piedevis. Un jūs saņemsiet dāvanu Svētā Gara, jo solījums ir Jums un jūsu pēcnācējiem, un visi, kuri ir tālu prom - visi zvani Kungs mūsu Dievs. "

Romāns 6,3-9 - Vai jūs nezināt, ka tad, kad mēs bijām kristīti Kristus Jēzus bija kristīts, mēs visi esam viņa nāves? Kristības mēs esam aprakti ar viņu uz nāvi, lai - tāpat kā Kristus tika paaugstināta no mirušiem Tēva godību - un mēs iegāja jaunu dzīvi.

Ja mēs identificēt sevi ar viņu nāvi, protams, mēs identificēt sevi ar viņu viņa augšāmcelšanās. Mēs zinām, ka mūsu vecās self bija krustā ar viņu, ka grēcīgs miesu zaudēja savu varu, mēs vairs kalpot grēks. (Kas miris, taču tā ir atņemta grēka.) Kad mēs nomira ar Kristu, mēs uzskatām, ka ar viņu mēs dzīvojam arī. Mēs zinām, ka Kristus augšāmcēlās no nāves, un nekad die - Death pār viņu nav varas.

Mark 16,16 - Viņš, kas tic un tiek kristīts, ir saglabātas: bet viņš, ka tic ne, ir nolādēts.

Ļaujiet Svēto Garu, lai jūs ir piepildīta un vada. Viņš pārmaiņas cilvēka sirdī, cilvēks viens pats var darīt neko. Tur ir Svētā Gara, un Viņš palīdzēs Jums izprast visu un piepilda jūsu sirdis ar mīlestību.

John 14,15 -17 - Ja jūs mīlestība man, saglabāt manu baušļus. Es lūgšu Tēvu, un jums vēl Mierinātājs būt kopā ar jums uz visiem laikiem, Gars patiesību, kuru pasaule var pieņemt, jo viņš redz un zina. Bet jūs zināt viņu, jo viņš dzīvo kopā ar jums, un būs jums.

Romāns 8,26-27 - Līdzīgi Gars arī helpeth mūsu vājības: jo mēs zinām, nav tas, ko mēs lūdzam, lai kā mēs būtu: bet Gars pats maketh aizrunāšana mums ar groanings ko nevar teica. Un viņš, ka searcheth sirdis knoweth, kas ir prātā Gara, jo viņš maketh aizrunāšana par svētajiem saskaņā ar Dieva gribu.

Efeziešiem 5,15-20 - Skatīt tad jūs staigāt piesardzīgi, nevis kā muļķiem, bet gudrs, Aktivizēt laika, jo dienas ir ļaunums. Kāpēc būtu jūs nevis nesaprātīgi, bet saprastu, kas būs Tā Kunga, ir. Un nedrīkst būt piedzērušies ar vīnu, kur ir pārpalikums, bet ir piepildīts ar Garu, Runāšana sevi psalmus un himnas un garīgās dziesmas, dziedāšana un padarot melodiju savā sirdī ar Kunga; Piešķirt paldies vienmēr attiecībā uz visiem lietas Dievam, un Tēvs nosaukumu mūsu Kunga Jēzus Kristus;

John 14,26 - Bet Mierinātājs, Svētais Gars, kuru Tēvs sūtīs Manā Vārdā, viņš būs iemācīt jums visu, un atgādināt jums visiem, ka es teicis jums.

John 16,13-15 -, bet līdz brīdim, kad viņš nāk, Gars, patiesības palīdzēs jums visos patiesību. Viņa nerunā par sevi, bet viņš saka visu, ko viņi dzird - un jums lietas, kas nāk. Viņš iezīmēs man tas pastāstīts esat lietojis no manis. Viss, kas Tēvam ir, ir mans. Tāpēc es teicu, ka mēs paziņosim jums veikt no manis.

Lūkas 11,13 - Ja esat, tad kas ir ļauns, zina, kā dot saviem bērniem labas dāvanas, cik daudz būs jūsu Debesu Tēvs dod Svēto Garu tiem, kas Viņu lūdz?

Join vietējo koris, kur viņš sludina evaņģēliju, saskaņā ar Bībeli un desmit baušļi likumpaklausīgām.

Ebrejiem 10, 24-25 - Apsvērt viens otru, pārliecināt vienu mīlestību un labiem darbiem, nevis atstāt mūsu kopējās montāžu, kā veids daži. Gribētu pārliecināt vēl, jo vairāk jūs redzat diena tuvojas.

Matthew 18,20 - Par kur divi vai trīs ir sapulcējušies manā vārdā, tur es esmu vidū tiem.

Lay stabilu pamatu ticības. Ļaujiet Jēzum ienākt jūsu sirdī, un ar viņu mīlestību, prieku un paklausība.

Kolosiešiem 2, 6-8 - Kad esat pieņēmuši Jēzu Kristu kā Kungu, tad dzīvo tā, kā labi. Tajā izklāstīti saknēm un balstās uz to, stiprināt ticību, kas jums ir iemācījušies, ar pateicību viņas aug.

Uzmanieties, ka kāds nolaupīja tukšs filozofijas maldi balstās uz cilvēku tradīcijām un pasaules principus, un nevis pēc Kristus.

1 Korintiešiem 3,11 - Neviens nevar paredzēt citu pamatu, kas pārsniedz vienu, kas jau noteikts, kas ir Jēzus Kristus.

Psalmi 119,10-12 - Ar visu manu sirdi Meklē jums, no jūsu komanda pieļāvusi kļūdu let me! Sirdī Taupot jūsu pārskatos, es grēkojis pret Tevi. Svētīgi jūs, Kungs, mūsu likumus, lūdzu, mācīt mani!

Peter 5,8-11 - Wake up, piesargāties! Jūsu pretinieks velns staigā apmēram kā rūkšana lauva meklē upuris. Piecelties viņam kā spēcīgas ticībā, un zināt, ka jūsu piedzīvo tās pašas ciešanas brāļiem visā pasaulē. Kad jūs staigāt caur šo īso ciešanas, Dievs visu žēlastības, kurš Jēzū Kristū, ko sauc viņa mūžīgu godību, atjaunos, pastiprinās, stiprināt un enkura. Vara pieder viņam uz visiem laikiem! Āmen.

1 Korintiešiem 15,58 - Tāpēc, mani vismīļie brāļi, kas jūs stedfast, unmovable, vienmēr abounding tās darbā Lord, forasmuch kā jūs zināt, ka jūsu darbs nav veltīgi Kungā.

Liecinieki Jēzus citiem. Kad jūs apzināties to, ko Dievs mūsu Radītāja cieta par mums, tās radības un piedāvā mums par mūžīgās dzīvības dāvanu, nevis klusēt.

Darbības 1,8 - bet es esmu saņēmis Svēto Garu, ir jānāk pār jums, un jums būs mani liecinieki Jeruzalemē visā Jūdejā, Samarijā un līdz gada beigām pasaulē.

Psalmi 71,15 - es pateikt taisnīgumu jūsu visu dienu runāt par savu pestīšanu - kaut gan es nezinu, kā aprēķināt!

2. Timothy 1,8-9 - Dievs mums ir devis garu bailes, bet varas, mīlestības un līdzsvaru. Tādēļ tas nav kauns par liecību par mūsu Kunga, ne man, viņa ieslodzītais, bet Dieva spēks paciest grūtības ar mani evaņģēlija.

2. Timothy 1,12 - Tas ir arī iemesls, kāpēc es paciest visas lietas, un nav kauns, es zinu, kam es ticēja. Esmu pārliecināts, ka viņš ir spējīgs, lai aizsargātu jūs man teica, līdz šīs dienas.

Trust Dieva apsolījumu. Dievs ir uzticīgs, vienmēr ievēro to, ko viņi apsolīja, un viņu vārds nemainās. Tas ir atkarīgs no jums, ja jūs turēt uz beigām, jūs varētu saņemt Dieva solījumiem.

John 14,1-3 - Ļaujiet nav jūsu sirds ir satraukumu: jūs ticat Dievam, ticiet arī man. Manā Tēva namā ir daudz savrupmājas: ja tas tā nav, es būtu teicis jums. Es dodos, lai sagatavotu vietu jums. Un, ja es aiziet un sagatavot vietu jums, es nāks atkal, un saņemt jūs unto mani, ka, ja es esmu, tur jūs var būt arī.

Ebrejiem 10,23 - Stick ar nelokāmu cerību, ka mēs atzīties - galu galā, tas, kas solīja, ir uzticīgs.

2. Petrova 3,9 - Kungs, nav ļengans, lai izpildītu savu solījumu, kā daži domā, bet parāda jums jūsu pacietību. Nevēlas, ka vajadzētu iet bojā, bet, ka visiem ir jānāk uz grēku nožēlošanu.

2. Korintiešiem 7,1 - Mīļie, ja mēs būtu šos solījumus, ir tīra no visiem apgānīšana ķermeņa un gara posvěcujme ir bailes no Dieva.

Galatiešiem 3,8 - Bībele paredzēja, ka Dievs varētu attaisnot pagāniem ar ticību, un tādējādi paredzams, Ābrahāmu: "Lai tev ir visas tautas tiks svētītas."

1 Peter 1,4 - aicināja mūs dzīvot ceram nepomíjivému, Bezvainīgās un nevadnoucímu mantojums, kas gaida jūs debesīs, kamēr jūs Dieva varu ticībā pestīšanai rūpējas par to, kas būs redzams beigās laiku.

Ebrejiem 6,10-12 - Dievs nav netaisnīgs aizmirst savu darbu un mīlestību, ka jums uzrādīt dokumentārus pierādījumus par viņa vārda, kad tie ir kalpojuši un joprojām kalpo svētajiem. Bet mēs ilgojos, lai katrs no jums bija šāda centība līdz gada beigām, kad mūsu cerības piepildīsies. Tāpēc nevajag slinks, bet sekot piemērs tiem, kas caur ticību un pacietību, lai solījumu.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Kāpēc ir ļaunums?

59_snake.jpg Es esmu pārliecināts, ka jūs visi piekrītat, ka mūsu valsts ir ļauna. Ir ļoti spēcīga un aktīva.Ja tie no? Kāpēc?Bībele runā par sacelšanos pret Dievu debesīs. Torchbearer varens eņģelis - Lucifers ...
Pievienots: 02.08.2010
Lasījumi: 137600x

Jēzus ir augšāmcēlies no miroņiem - seši iemesli, lai apstiprinātu šo

287_nas_veleknez_jezis_kristus.jpg Jēzus no Nācaretes bija krustā sists, aprakts un trīs dienas vēlāk augšāmcēlās no nāves. Neviena cita reliģija neapgalvo, ka tās dibinātājs bija augšāmcēlies. Šajā kristietība ir unikāla. Visus derīguma kristietības argumentu ...
Pievienots: 08.12.2010
Lasījumi: 280065x

Lūgšana kā saruna ar Dievu

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Luke 11,1 - "Kungs, māci mums lūgt, piemēram, ka Jānis mācīja saviem mācekļiem."Luke 18,1 - Viņš stāstīja tiem arī līdzību, jo vēl joprojām ir nepieciešams lūgties un nepadoties:Kas ir lūgšana?Ir garīgās ...
Pievienots: 03.05.2011
Lasījumi: 246113x

Kāpēc reliģisko cilvēki ir jācieš?

193_trpici_verici.jpg Protams, jūs esat kādreiz prātoju, kāpēc tik daudz ciešanu visā pasaulē. Jā, mūsu valsts tagad valda ļaunums, kā Sātans, kurš tika gāzts mūsu valstī. Viņš ir šeit, lai vadīt cilvēkus pret ...
Pievienots: 29.10.2010
Lasījumi: 121034x

Dievu un pasaules netaisnību

314_ukrizovani.jpg Kāpēc ir tik daudz ļaunuma un ciešanu? Kāpēc Dievs ne iejaukties un kaut ko darīt? Daudzi cilvēki brīnums, ja Dievs bija tik sen atpakaļ būtu darījuši kaut ko. Tie ir ļoti ...
Pievienots: 17.01.2011
Lasījumi: 159258x

Lv.AmazingHope.net - Pirmie soļi reliģisko vīrietis