Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Plašs ir ceļš uz pazušanu, šauri ir veids, kā debesīs!

Izejas punkts, ko es varu darīt?

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg

Plašs ir ceļš uz pazušanu, šauri ir veids, kā debesīs!

Pievienots: 05.04.2011
Lasījumi: 286210x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

"Ievadiet pa šaurajiem vārtiem lielos vārtus un plašu ir ceļš, kas ved uz pazušanu, un daudz ir tie, kuri ierodas ar to jūras šaurumu ir. Vārti un šaurs ceļš, kas ved uz dzīvību, un maz atrast to." (Mateja 7, 13.14)

Divi ceļi, kas tika apspriesti šeit, ved pretējā virzienā, viens ir šaurs un bedrains, kas ir plašāks un gludāka, bet noved pie iznīcināšanu.

Tiem, kuri seko šīm abām ceļi ir atšķirīgi attiecībā uz to raksturu, apģērbu un uzvedības veidā. Tie, kas iet šauro taku, ir nopietni un patiesi, bet priecīgu. Kā viņi atver cilvēks bēdas, kas arī pats pagājis. Viņi redz savas dziesmas, un tā konstatēja, mierinājumu. Kad jūs iet pēc viņas, runā par prieka un laimes, ka viņus gaida beigās.

Tie, kas iet caur plašu, aizņemts ar domām par pasaulīgos priekus. Bezmaksas dzert līksme un prieks, un visi nevis domāt par beigām viņa ceļojumu.

Gar ceļu, nāve var nākt ar savu pasaulīgos domāšanu, egoisms, morāla pūšanas, viņa lepnums un negodīgumu visiem. Vai ir vieta idejām un mācībām katrs cilvēks. Ikvienam ir tiesības sekot viņu vēlmēm un darīt visu, viņš komandas sevis mīlestību. Ja esat nolēmis pazudināt, mums jājautā virzienos, jo vārti ir plaši un plašas ceļu, un mūsu pašu kājas intervālu saskaras ceļš, kas beidzas ar nāvi.

Dzīves veids ir šaurs un vārtiem ir ierobežots. Ja Jums ir clinging uz dažiem grēka, kas ir dziļi iesakņojusies jums, jūs atradīsiet, ka vārti ir pārāk tuvu, un jūs nevarat dot. Turēt uz ceļa Dieva, ir jāatsakās no savas takas, savu gribu, viņu ieradumus un nekristiešu veidos. Kurš vēlas sekot Kristum, nevar regulē laicīgās viedokli, vai lai apmierinātu laicīgās standartiem.

Ceļš uz debesīm ir pārāk šauras, lai nodrošinātu, ka pēc greznums jāja bagātnieki ir pārāk šaura, lai egocentriski un vērienīgu plānu, pārāk stāvas un bedrains, tādēļ viņas fani, lai palielinātu komfortu. Kristus liktenis bija smags darbs, pacietība, upuris, kauns, nabadzība, un velciet grēciniekus. Ja mēs ieejam paradīze Dieva jābūt mūsu likteni pats.

Jums nevajadzētu secināt, ka ceļu augšup ir grūti, bet viegli ceļu uz leju. Visi pa ceļu, kas ved uz nāvi, sāpēm un sodu, bēdas un vilšanos, ir brīdinājumi, ka mums nevajadzētu turpināt. Dieva mīlestība ir akla un sarežģīti niķīgs cilvēkiem savas iznīcināšanu. Ir taisnība, ka sātans, šķiet, ir pievilcīgs, taču tas viss ir maldi, ļaunuma formā ceļā pavada aprūpes rūgto nožēlas un mazināties. Mēs varam pieņemt, ka ir patīkami braukt ar lepnumu un pasaulīgos mērķi, bet beigās, sāpes un bēdas.

Savtīgi plāni mums var būt glaimojošs solījumiem, un mēs ceram, lai piedāvātu atvieglojumus, bet mēs uzskatām, ka mūsu laime ir saindēta, un mūsu dzīve ir vērsta uz rūgto garšu cerību mūsu pašu ego. Varbūt vārtiem par ceļu uz leju, lai spožums un rotātas ar ziediem, bet ērkšķi aug šādā veidā. Ņemot vērā cerības, kas spīd no vārtiem, pakāpeniski fedings līdz pagriežas uz tumsu izmisuma, cilvēks, kas iet šo ceļu nolaižas uz to bezgalu naktī ēnas.

Ceļš uz debesīm ir šauri, bet viss, ko viņa varētu atrast. Viņas tēvs ir skaidri noràdïtas izstiepa roku. Katru dievbijīgi grēcinieks var staigāt tīra un svēta gaismas. Lai gan ceļu augšup reizēm ir grūti un bieži vien darbietilpīgs, pat kristieši ir dažkārt smags un izturēt grūtības, ir laimīgi virzās uz priekšu, un paļāvīgajai kā bērns mīlošā vadībā, kuri "aizsargs kājām Viņa svētajiem" (2.9 1 Samuel) . Vai prātā, ka tā, tas galu galā noved pie savrupmājas Kristus pa kreisi, lai sagatavotos tiem, kas mīl viņu. "Par taisno ceļu, un tā ir spilgta gaisma, spīd arvien vairāk un vairāk pie lieliska diena." (Salamana pamācības 04:18)

Pazīmes Times, 22 jūnijs 1904


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 2.daļa

375_jezis_kristus_2.jpg Iepriekšējā darbā mēs rakstījām panti, kas apliecina dievišķumu un jaunrades spēks par Jēzu Kristu. Šie panti norāda, ka Jēzus bija pirms pasaules radīšanas, un ka caur Viņu viss ir radies. Tie ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 136315x

8. pieaugums Kristus izmaiņas dabā - Ceļojums uz Kristu

304_cesta_ke_kristu.jpg Pieaugums Kristus - lai mainītu mūsu dabuPadomājiet par Kristus mīlestību, skaistumu un viņa raksturs pilnību. Domāju, ka Kristus pašaizliedzība, pazemību Kristū, Kristus šķīstībā un svētumā, Kristus Viņa neizsakāmo mīlestību - tās ...
Pievienots: 07.01.2011
Lasījumi: 122355x

Atgriezieties no grēkiem - tas tagad ir pats svarīgākais!

484_pokani.jpg Matthew 4,17 - No tā laika Jēzus iesāka sludināt, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu valstība ir tuvu!"Kad Jēzus Kristus un Jānis Kristītājs sludināja netālu Debesu valstībā, pirmajā sauc un aicināja cilvēkus ...
Pievienots: 25.09.2011
Lasījumi: 180900x

Nāve ir kaut kas pēc nāves?

72_co_je_po_smrti.jpg Kas ir nāve?Vispirms sadala cilvēkus divās daļās - ķermeņa un filozofs Platons dvēsele. Viņš teica, ka ķermenis ir mirstīgo un nemirstīgs dvēsele. Ka ir pieņēmuši ideju kristietības, un stādīja viņu priekšā ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 159836x
Ieteicamais

Kā dzirdēt Dieva balsi

140_jak_slyset_bozi_hlas_1.jpg Uzzināt dzirdēt Dieva balsiMūsu dārgie Glābējs gaida, lai tā atvērtu durvis, lai jūsu sirds un teikt, ka mūsu uzturēšanos. Jēzus saka: "Redzi, Es stāvu durvju priekšā un klaudzinu Ja kāds dzird ...
Pievienots: 29.09.2010
Lasījumi: 248763x
Ieteicamais

Lv.AmazingHope.net - Plašs ir ceļš uz pazušanu, šauri ir veids, kā debesīs!