Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

Pravieši Bībeles un šodien

191_jezis.jpg

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 225260x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži no svarīgākajiem pravietojumi par Kristu, un to piepildījumu Jaunajā Derībā, kas bija rakstīts no 51-100 AD. Pravietojumiem pierādīt, ka Jēzus Kristus bija Mesija paredzēt.

SIME SIEVIETES

Vecā Derība Mozus 3,15 - Kungs Dievs sacīja čūska, kas arī unleashed ienaidu starp tevi un sievieti, un starp jūsu pēcnācējiem un viņu. Viņš sasmalcināt galvu, un jūs zilumi viņa papēža. "

Jaunā Derība Galatiešiem 4,4 - ja laiks beidzās, tomēr, Dievs sūtīja savu Dēlu, kas dzimis no sievietes, dzimis saskaņā ar likumu, lai izpirktu tos, kas bija saskaņā ar tiesību aktiem, mēs pieņemt tiesības uz sonship.

Ābrahāma dzimums

Vecā Derība Mozus 17,7 - apstiprināt savu derību ar jums un ar jūsu sēklu nākotnē to paaudžu: tā ir mūžīgā derība, ko Dievs būšu jūsu Dievs un jūsu nākotni sēklas.

Jaunā Derība Galatiešiem 3,16 - Tas pats attiecas uz doto solījumu Ābrahamam un viņa pēcnācējiem. Rakstu nav teikt daudzskaitlī: "Un uz sēklām", bet formastērpos, "un taviem pēcnācējiem", kuras mērķis ir Kristus.

David SIME

Vecā Derība Jeremiah 23,5,6 - Redzi, dienas nāk, saka Tas Kungs, taisnais palielinās līdz David zīdējs. Viņš valdīs kā gudrs karalis un nest mieru uz zemes un tiesiskumam. Savā laikā Jūdas tiks saglabāti, un Izraēlas dzīvos drošībā. Un tas ir vārds, kas tiks saukts: Lord - mūsu taisnību.

Jaunā Derība Apustuļu 13,22,23 - man ir konstatēts, David dēls Jesse vīru pēc savas sirds, un viņš aizpilda visas manas vajadzības. "No viņa pēcnācējiem Dievs izvirzīja Izraēlas apsolīja Glābējs - Jēzus.

Bija noteiktā laikā

Vecā Derība Daniel 9,24,25 - Septiņdesmit nedēļas noteiktās robežas savu tautu un svēto pilsētu, lai policistu beidzās, un tas bija beigu grēku, ka nekrietnība ir jāizvēdina un tiesiskuma kādreiz nāk, lai aiztaisītu pravietisko vīziju un svaidījums Svētā svētajiem.

Jaunā Derība Galatiešiem 4,4 - ja laiks beidzās, tomēr, Dievs sūtīja savu Dēlu, kas dzimis no sievietes, dzimis saskaņā ar likumu.

Virgin Dzimšanas

Vecajā Derībā Jesajas 7,14 - Tāpēc Tas Kungs pats jums dos zīmi: Redzi, jaunava grūta un dzemdēs dēlu, un nosauksi Viņu vārdā Emanuēls, Dievs ir ar mums.

Jaunā Derība Matthew 1,23 - dēls un būsi nosauksi Viņu vārdā Jēzus, jo Viņš glābs Viņa tautu no viņas grēkiem. "Tas viss notika bija, lai izpildītu to, ko Tas Kungs sacīja caur pravieti:" Lūk, jaunava grūta un dzemdēs dēlu un dod viņam vārdu Immanuel ", kas nozīmē: Dievs ir ar mums.

Piedzimis Betlēmē

Vecā Derība Micah 5.1 - "Bet jūs, Bethlehem efrat, maz starp Jūdas princes no jums, tikai nāk ar vienu man, kas ir valdnieku Izraēlā, kuru izcelsme ir sena, no mūžības dienām."

Jaunā Derība Matthew 2,1 - Jēzus piedzima Betlēmē Jūdejā ar karaļa Hēroda laikā.

Slaktiņš bērnu

Vecā Derība Jeremiah 31,15 - Tā saka tas Kungs: In Rāmas ir dzirdējuši screams - raud, asaras un rūgta vaimanas. Rachel ja raudāja par saviem bērniem pār zaudējumus nevar mierināja! "

Jaunā Derība Matthew 2,16-18 - Kad Herods saprata, ka viņš tricked gudrie, ļoti dusmīgs un īstenot Betlēmē un visā apkārtnē uz slepkavību visi zēni par diviem gadiem, saskaņā ar laiku, kad jautāja gudrs vīriešiem. Tad pravieša Jeremijas vārds bija izpildīts: "In Rāmas ir dzirdējuši kliedz - daudz moaning un groaning Rachel ja raudāja par saviem bērniem pār zaudējumus nevar mierināja.!"

Priekšgājējiem Mesija

Vecā Derība Maleahija 3,1 - Redzi, es sūtu savu eņģeli, lai sagatavotu ceļu pirms manis. Tad pēkšņi viņa templi Tam Kungam, pēc kuriem jūs lūdzat, un līgumu, pēc kura vēlaties eņģelis. Lūk, viņš nāk, saka Tas Kungs Cebaots.

Jaunā Derība Matthew 3,1-3 - Šajās dienās Jānis Kristītājs sāka sludināt Judean tuksnesis, "! Atgriezieties no grēkiem Debesu ir tuvu!" Šis ir viens, par kuru pravietis Jesaja runāja, kad viņš teica: " saucēja balss tuksnesī, Make taisni kā Kunga ceļu ".

ROYAL ieejas Jeruzalemes

Vecā Derība Zaharijs 9,9 - laimīgi priecājamies, O meita Zion, atmest dziedāšanu, meita Jeruzalemes! Lūk, jūsu ķēniņš nāk pie jums, taisnīgs un uzvaru, pazemīgs, sēž uz ēzeļa, ēzeļu, kumeļu no ass.

Jaunā Derība Mateja 21, 1-11 - "Ej ciema priekšā no jums pa labi tur jūs atradīsiet saistītā ass, un viņas kumeļu mācekļi nogāja un darīja tā, kā Jēzus pavēlēja Viņi cēla ass ar Colt,... un par to viņa jaka un apsēdās uz tiem.

In līdzībā mācīja

Vecajā Derībā Psalmu 78,2 - In līdzībās tu runā ar mani atklāt senos noslēpumus.

Jaunā Derība Matthew 13,34,35 - tas viss ir Jēzus teica pūļus līdzībās. Atšķirībā no līdzībā nerunāja uz tiem. Tādējādi tika izpildīts vārds pravieti: "Es atvērt savu muti līdzībās, es jums saku lietas slēptās kopš pasaules radīšanas."

Vai liels brīnumus

Vecajā Derībā Jesajas 35,5,6 - tad skatīt aklā acis, nedzirdīgajiem ausīs vaļā, tad NOP augšu, kā klibs briežiem, valoda mēms priecāties.

Jaunā Derība Matthew 11,4-6 - Jēzus atbildēja viņiem: "Ejiet un pastāstiet Jānis, ko jūs dzirdat šeit un redzēt: akls redzēt, klibs staigāt, spitālīgie, tiek notīrīti, nedzirdīgajiem dzirdēt, mirušo un rada nabagiem evaņģēliju sludināja Un laimīgs. ir tas, kas ir aizskāruši pār mani. "

Lineāli ir pret to

Vecajā Derībā Psalmu 2,1,2 - Kāpēc sacelšanās nāciju un tautu izgudrot tualetes? Kings no pasaules pieauga, valdnieki mehānisko iekārtu, zemes gabala pret Kungu un Viņa svaidīto.

Jaunā Derība Apustuļu 4,27 - Tu esi Svētais Gars teica, ar savu kalpu, mūsu tēva Dāvida, "Kāpēc tautām un sacelšanās cilvēki izgudrošanas tualetes? Rose karaļi un valdnieki valstī ir vienpusīgs pret To Kungu un pret viņa svaidīts. "Patiesībā gan Herods un Poncijs Pilāts tiek sajaukts ar pagāniem un Israēla bērni pret savu svēto kalpu Jēzu, kuru jūs svaidīja, un tie ir kādi tavu roku un tavu nolemti būs, kas notiek.

Betrayed FRIEND

Vecajā Derībā Psalmu 41,10 - Pat mans draugs, kam es uzticējos, kurš ēda manu maizi, pacēla papēdi pret mani.

Jaunā Derība, Jan 13,18,21 - es nerunāju par jums visiem. Es zinu, ka es esmu izvēlējies, bet vai tie atbilst Rakstiem, kurš ir mana maize, pacēla papēdi pret mani. "Pēc šiem Jēzus patiesi satraukts teikto:" Patiesi, patiesi Es jums saku, ka viens no jums ir mani nodos. "

Pārdots 30 sudraba

Vecā Derība Zaharijs 11,12 - es viņiem teicu: "Ja vēlaties maksāt manu algu un ja nav, tad nav problēmu.." Tāpēc man maksā algu - trīsdesmit sudraba gabalus.

Jaunā Derība Matthew 26,15 - "Ko darīt, ja tev atklāj to," viņš teica. Viņš skaitot no trīsdesmit sudraba gabalus.

Lauks iegādāties Poters

Vecā Derība Zaharijs 11,13 - Tad Tas Kungs man sacīja: "mest podnieki - pārsteidzošu cenu, ko es appreciated," es paņēmu trīsdesmit sudraba gabalus un izmeta tos pie tempļa podnieki.

Jaunā Derība Matthew 27,7 - vienošanās, tāpēc, ka cilvēki būs nopirkt Potera jomā apglabāt svešiniekiem, lai kalpotu. Tas ir iemesls, kāpēc līdz šai dienai viņš saka asiņaina jomā. Tad pravieša Jeremijas vārds bija izpildīts: "Viņi bija trīsdesmit sudraba gabalus, cena ļoti reti, uz kuru viņš slavēja Israēla bērniem, un deva tiem podnieka jomā, kā Tas Kungs man teica."

Cieta otrajam

Vecajā Derībā Jesajas 53,6 - Mēs visi, piemēram, aitas gāja, visi ieslēgts ceļu, bet Tas Kungs darījis, kas viņam vainas mums visiem.

Jaunā Derība Luke 22,37 - Es esmu stāsta jums, ka man ir, lai apmierinātu pat šo Svēto Rakstu: "Viņš bija ieskaitītas tajās visatļautības." Tā aizpilda faktiski, kas ir rakstīts par mani. "

Viņš teica, ka neko MIDDLE negods

Vecajā Derībā Jesajas 53,7 - Viņš bija bruised, un lai gan viņš cieta, viņš atvēra ne viņa muti. Nāves vadīja kā jērs, jo pirms viņas shearers aitas ir mēms, muti atvērt.

Jaunā Derība Matthew 27,12-14 - augstie priesteri un rīcības agrāk, bet pēc tam nav atbildes. "Vai tu dzirdi, ko jūs visi vainas?" Pilāts jautāja viņam. Bet Jēzus bija liels pārsteigums, pat prokuroru par neko.

WS BIT HOLE

Vecā Derība Micah 4,14 - tagad rindā, meita galvu ģimenēm, mēs esam aplenkumā. Tiesnesis Izraēla runga ar sejas!

Jaunā Derība Matthew 26,67 - Tad viņš sāka iespļaut sejā un hitting viņam ar dūrēm. Citi sita viņu ar nūjām un teica: "pravietot mums, Mesija, kas skāra jums?"

Rokām un kājām slīdēt

Vecajā Derībā Psalmu 22,17 - iepakojumā suņiem par manu komplekti, apstāt mani dēli ļaunu. Rokas un kājas sadursta mani.

Jaunā Derība Jāņa 19,18 - Tur viņi sita krustā viņu un vēl divi no abām pusēm, un Jēzus vidū.

Power žults un etiķa

Vecajā Derībā Psalmu 69,22 - pārtikas deva man garšu žulti, tie deva man etiķi dzert, kad man bija izslāpis!

Jaunā Derība Matthew 27,34 - deva Jēzus etiķi dzert sajauc ar žults.

DRAW viņš uz sava apģērba

Vecajā Derībā Psalmu 22,19 -, lai dalītos ar savu apģērbu par manu mantija biļetes.

Jaunā Derība Matthew 27,35 - un tās krustā Viņu, liešana partiju savu apģērbu.

Iekļauts trespasser

Vecajā Derībā Jesajas 53,12 - Tāpēc es dodu viņam dalīties ar daudziem, kas dalīta ar neskaitāmu upuru, jo tie sniedza pats nāves un ieskaitītas tajās vainīgajiem.

Jaunā Derība Matthew 27,38 - Kopā ar viņu bija krustā sists divi noziedznieki, viens pa labi un pa kreisi vienu.

Savus kaulus tika sadalīti

Vecajā Derībā Psalmu 34,21 - viņš aizsargiem visu savu kauliem, viens no tiem nav pārkāpis!

Jaunā Derība, Jan 19,33,36 - bet, kad viņi nāca pie Jēzus un redzēja, ka tas bija miris jau tās bremzes nav viņa kājām. Tas notika, lai izpildītu Rakstos: ". Viņš arī pauze vienu kaulu"

Viņa sānos perforētas

Vecā Derība Zaharijs 12,10 - Dāvida nama un Jeruzālemes iedzīvotājiem, bet es izliešu no Gara žēlastības un lūgšanas, un tad paskaties uz mani, ko tās ir perforētas. Viņi sērot viņu par vienu mourns par dēlu, būs rūgti sērot pār to, kā pirmdzimtais nomirst.

Jaunā Derība, Jan 19, 34,37 - Viens no karavīriem caurdurtās viņa pusē ar šķēpu, un tūdaļ nāca no asinis un ūdens. Un citur Rakstos saka: "Vai, kuriem tie ir sadursta."

Viņš ir apglabāts kapa moneybags

Vecajā Derībā Jesajas 53,9 - Lai gan viņš ir aprakti ar noziedzniekiem, nonācis kapā ar bagātu, nekad patiesībā izdarīts netaisnības un mute nebija viltība.

Jaunā Derība Matthew 27,57-60 - Vakarā atnāca bagāts vīrs no Arimathea nosaukts Joseph, kurš arī kļuva par mācekli Jēzu. Viņš devās lūgt Pilāts, lai Jēzus ķermeni un Pilāts deva viņam ķermeņa jautājums. Joseph bija iestāde, ietin tīru audumu un apglabāja savā jaunā kapa, ko viņš cirsts rock. Durvis kaps aprakti zem liela akmens un pa kreisi.

Viņa ķermenis NEPOHLEHLO Doom

Vecajā Derībā Psalmu 16,10 - neļaujiet manu dvēseli kapā, vai piegādāt viņa visuzticīgākie bedre!

Jaunā Derība Apustuļu 2,31,32 - Kad viņš teica, ka viņa dvēsele paliek citiem pasaulē, un viņa ķermenis ne padoties samazinājuma, tādējādi paredzams augšāmcelšanos Mesija. Un Dievs izvirzīts Jēzu - ka mēs visi esam liecinieki!

Viņa Debesbraukšanas

Vecajā Derībā Psalmu 68,19 - Lord of Sinaja stājas viņa patvērumu! Kapt augstumiem, notverti ieslodzīto jums, bija cilvēki, kā dāvanu.

Jaunā Derība Apustuļu 1,9-11 - Pēc tam viņš tika pieņemts pirms viņu acis uz augšu un tie pazuda no redzes mākoni. Kaut arī uzstāt skatoties viņas iet uz debesīm, lūk, viņi nonāca divi vīri baltās drānās, un viņiem teicu:? Ko jūs stāvēt lūkojās uz debesīm, galilejieši Šis Jēzus, kas bija ņemti no jums debesīs, atgriezīsies, tāpat kā jūs redzēja viņam atvaļinājumu. "

VIŅA FAIR VALDĪBAS

Vecajā Derībā Psalmu 45,7,8 - Jūsu troņa, Dievs, ir mūžīgi mūžos: tiesiskuma zizlis ir scepteri Jūsu valdība. Jūs mīlat taisnību un naida ļaunuma, jo jūs Dievam, tavs Dievs, svaidīja ar prieka eļļu virs companions!

Jaunā Derība Jāņa 5,30 - Es varu par sevi neko darīt. Kā es dzirdu tiesnesis un mana tiesas process ir taisnīgs, jo es cenšos ne Mans, bet ko grib Tas, kas mani sūtījis.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 331950x

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš ...
Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 142206x

Zvērs no zemes un no zvēra tēlu - Atklāsmes 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Atklāsmes 13,11-17 - Tad es redzēju citu zvēru nāk no valsts, bija divi ragi, līdzīgi jēram, bet runāja kā pūķis. Tā veic visas pilnvaras pirmo zvēru, pirms viņas sejas un akti, ...
Pievienots: 21.06.2011
Lasījumi: 223304x

Mesiānisko jūdu

164_izrael_vlajka.jpg Mesiānisko jūdu - atbilst prophecyVienlaikus ar daudziem kristīgo konfesiju pastāv Izraēlā un tā saukto "mesiānisko jūdu kustību. Šie cilvēki parasti nāk no ebreju ģimenes, bet ticēt Jēzum kā Mesiju un pieņemt ...
Pievienots: 06.10.2010
Lasījumi: 207665x

New Age - Mesijas Maitrea ar pravietojumiem

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg New Age kustība pēdējos gados, pieaug pakāpeniski un nemanāmi, un izpaužas visās mūsu dzīves jomās. Kustība drīz kļuva slepeni, bet kopš 1984, kad viņš bija pavēlējis, publicēt un izplatīt pēc iespējas ...
Pievienots: 30.11.2010
Lasījumi: 149036x

Lv.AmazingHope.net - Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja