Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

Pravieši Bībeles un šodien

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg

Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001

Pievienots: 09.12.2010
Lasījumi: 222488x
Tēmas: Pravieši Bībeles un šodien
PrintTisk

Lasīt šo interesantu prophecy. Elena Vaita redzēja viņu vīzijas par to, kas notiek Ņujorkā par 11 septembris 2001? Mums šie notikumi ir vēl gaida nākotnē? Uzmanīgi lasīt un spriest par sevi.

New York

Dievs nav veicis tiesu bez žēlastības. Viņa rokas joprojām ir izstiepts. Dieva vēsti Ziņo arī lielā New York City. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka Dievs ir vienīgais pieskārienu jūsu rokas, var iznīcināt uzkrātajiem aktīviem pirms pēdējā lieliska diena. (3MR 310 311, 1902)

Man nav konkrētu informāciju par to, kam vajadzētu notikt Ņujorkā. Es zinu tikai to, ka masveida ēkas šajā pilsētā tiks iznīcināts vienā dienā ietekmē Dieva spēks. Visur, nebūtu nāves, jo es jūtos tik ļoti dziļi, ka pilsēta bija brīdinājusi. (RH jūlijs 5, 1906)

Reiz, kad es biju Ņujorkā bija mana nakts redzamības liecina liela ēka, kas pieauga daudz stāstu debesīs. Šīs ēkas ir ugunsizturīgas un kuru mērķis ir būt slavens ar to īpašniekiem un celtniekiem. Tad es dzirdēju ugunsgrēka trauksmes paziņojumu. Cilvēki skatījās uz tiem, ugunsdrošas ēkas un teica. Tie ir pilnīgi droša, bet šīs ēkas tika patērētas uguns, it kā tas būtu slikti luck. Speciālas iekārtas nespēja lai nepieļautu to iznīcināšanu. Ugunsdzēsēji nevarēja izmantot savus tālruņus. (9T 12, 13, 1909)

Indestructible ēkas tiks pārvērsta pelnos.

Es redzēju visdārgāko, ka tie ir deklarēti kā ugunsdrošs, bet tikpat Sodomas bojā Dieva atriebības liesmās pārvērtās pelnos. Fragile pieminekļi cilvēka lepnumu tiks pārvērsta putekļiem pirms galīgā iznīcināšanu pasaulē notiek. (3sm 418, 1901)

Dievs atsauc savu garu no sodāmības pilsētām, aizvien atgādina prediluvian vai pilsētu Sodoma un Gomoras. Dārgas mājas un arhitektūras brīnumiem tiek iznīcinātas, instant, kad to kopskaits pārsniedz robežas piedošanu. Ka majestātiskā ēkām, kuras uzskata par pilnībā iznīcina uguns, ugunsdrošs, ir zīme, ka īsā laikā, visu zemes ēkas kļūst drupas. (TDG 152, 1902)

Cilvēki turpinās veidot dārgas ēkas un būs viņiem tērēt astronomijas summas. Īpaša uzmanība tiks pievērsta to arhitektūras skaistumu, izturību un uzticamību dizainu. Kungs, bet es uzzināju, ka par spīti visiem šiem pasākumiem, ēka dalīsies likteni Jeruzālemes Templi. (5BC 1098, 1906)

KOMENTĀRI

Ja Elena Gould White redzēja kritumu WTC ēkās Ņujorkā gada 11 2001 I atstāj jūsu izskatīšanai.

Jebkurā gadījumā, tas ir jāatdala, gribēja mūs brīdina par gaidāmo briesmām un pēc Dieva tiesu. Ka majestātiskā ēkām, kuras uzskata par pilnībā iznīcina uguns, ugunsdrošs, ir zīme, ka īsā laikā, visu zemes ēkas kļūst drupas.

Fakti par sabrukumu ēku.

Nenoliedzams ir fakts, ka WTC ēkas gada 11 2001 lidaparātu avarēja. Šis akts tiek uzskatīts par teroristu uzbrukumu. Viņi WTC crash plaknēm kritums brīvais kritiens uz dažām sekundēm? Ēkas, kas ir paredzēti, lai izdzīvotu iespējamo ietekmi milzu lidmašīnu? Kā tas ir iespējams, ka tērauda serdi ēkas tika pārveidots uz dažām sekundes kaudzes šķembas? Pasaules valstu daudz lielu ugunsgrēkus augstceltnes, ne būvniecības nekad nav radījis uguni samazinās. Vienmēr uztur tērauda serdi ēkā.

Šis notikums ir paudušas vairākas nozares speciālisti un dizaineri PTC ēku paši. Šo pētījumu pabeigšanai nav iespējams saskaņā ar fizikas, lai darītu ugunsdrošus likumus ēkas samazinājās brīvajā kritienā, un pārvēršas mazā brīdi kaudzes šķembas. WTC7 Building, trešā ēka, kurā nav hit jebkuru gaisa kuģi, samazinājās brīvajā kritienā ... ugunsgrēka iemeslu pēc pāris stāvos.

Es rūpīgi neizpētīja šādu ēku kritumu. Internetā jūs varat atrast daudz faktus, kas saistīti ar PTC Sep 11, 2001, viņš ir ieinteresēts, var viegli atrast.

Kas ir devusi gadījumā 09/11 šajā pasaulē?

Bez jums daudz saproti, šis notikums izmainīja pasauli krasi ietekmēja pasaules notikumiem. Šis notikums izmainīja tiesību aktiem un drošības tiesību akti ASV un visā pasaulē. Ar 2001.gada 11.septembra notikumiem, cilvēki ir gatavi atdot lielu daļu savu tiesību un brīvības. ASV, lai tie varētu ieslodzīt cilvēkus bezgalīgi neminot iemeslu, pārraudzīt telefoni, e-pastu. Tie var pat spīdzināja cilvēkus, darbojas plaši praktizēta. ASV tagad ir nosacītas tiesības militāri iejaukties jebkur pasaulē. Startē bezgalu karš pret tā saukto terorismu, kas nu jau gandrīz desmit gadus.

Bezgalīgas cīņas un ASV varas pieauguma mērķis ir izveidot New World Order, pēc kura, gadiem ilgi, izsalcis vīriešu pasaulē.

"Mēs esam par draudēja pasaules reorganizācijas Viss, kas Jums nepieciešams, ir pareizi. Visaptverošu krīzi un tautas pieņems jaunu pasaules kārtību." (David Rockefeller, ANO forumā, 14.9.1994)

"Pārveidošanas process, pat tad, ja revolucionārs izmaiņas, tas var būt ilgtermiņa, ja vien nav pieļauta katastrofas un ātrumu, kaut kas līdzīgs jaunu Pearl Harbor". (Pārbūve Amerikas aizsardzību, Dick Cheney, Donalds Ramsfelds, Jeb Bush, Paul Wolfowitz. .., Septembrī 2000)

Amerikas Savienotās Valstis ir, bez šaubām, pašlaik ir lielākais pasaules lielvaru, kā rezultātā vairākās bezjēdzīga kari, mēģinot izveidot New World Order.

Bībele saka Jāņa Atklāsmes grāmata, kas 13 nodaļā, pilnvaras, ko tās veic pasaules beigās vēsturē mūsu pasaulē. Tā aizpilda visas Bībeles pravietojumi?

Video - brīvu krišanu WTC, 11 Sep 2001Līdzīgi raksti no kategorijas - Pravieši Bībeles un šodien

Bībeles Prophecy - zvērs pieaug no jūras - Atklāsmes 13

364_papez_benedikt_xvi.jpg Atklāsmes 13 1-10 - Tad es redzēju jūras zvērs veic ar septiņām galvām un desmit ragiem, ragiem bija desmit kroņu, uz viņa galvām zaimu vārdu. Zvērs es redzēju bija kā Leopard, ...
Pievienots: 22.02.2011
Lasījumi: 321824x

Aicinājumu Dieva tautas - pētījums pravietiskas Svētos

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Atklāsmes 1:1-3 - Atklāsmes Jēzus Kristus, ko Dievs ir uzticējusi viņam parādīt saviem kalpiem, kas drīz jāuzsāk notikt. Viņš parādīja, ka viņa eņģelis, viņš sūtīja savu kalpu pie Jāņa, un viņš ...
Pievienots: 04.05.2011
Lasījumi: 135967x

Katastrofu nāk, kad Dievs būs sakrata zemes!

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg Bībele skaidri brīdina, ka viens no pēdējiem pazīmes pirms Jēzus Kristus nāk, ka Dievs ir kratot mūsu valstī. Mūsdienās visvairāk otro atnākšanu jau ir aizpildīta, vai aizpildījumu. Noziedzības un sacelšanos kurss ...
Atjaunināts: 18.02.2013
Pievienots: 02.04.2011
Lasījumi: 267033x

Pravietojums, ka Jēzus ir Mesija pareģoja

191_jezis.jpg Atsevišķu grāmatu no Vecās Derības bija rakstīts gadu 1400-425 BC un atrast viņus par 60-270 lieliem un maziem Mesija pravietojumiem par dzimšanas, dzīves un nāves Jēzus Kristus. Šeit ir tikai daži ...
Pievienots: 24.10.2010
Lasījumi: 217153x

Bībeles Prophecy - Kas ir antikrists? - Daniel Nodaļa 7

300_kdo_je_antikrist_papezsky_system.jpg Otrajā nodaļā Daniel Dievs atklāja pamata pravietisku skatu. Izmanto attēlu no metāla un akmens skaitļi, kas beigās simpātiju.Zelta galvas pārstāv Babilonijas impēriju, krūtīm bija sudraba attēlu Medo-Pers impēriju, simbolizē Grieķijas vara ...
Pievienots: 26.12.2010
Lasījumi: 322620x

Lv.AmazingHope.net - Prophecy - New York 9 / 11 - WTC sabrukums - 11 Sep 2001