Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Rašanos viltus teorijas kristietības līdz pasaules

Viltus mācībām

263_vznik_falesnych_teorii_v_krestanstvi.jpg

Rašanos viltus teorijas kristietības līdz pasaules

Pievienots: 15.11.2010
Lasījumi: 191605x
Tēmas: Viltus mācībām
PrintTisk

Agrīnās kristiešu

Jēzu, kad viņš dzīvoja uz šīs zemes, lai mācītu vīriešiem un viņu mācekļi visu, kas ir pareizi un kas tie ievēro. Viņš nāca, lai atklātu raksturu Tēva mīlestību un izpildīt solījumu par mūsu izpirkšanu. Jēzus un Viņa mācekļi, tostarp ievēro visā Desmit baušļi sestdien un māca cilvēkiem par mīlestības bausli un pazemību. Pēc viņa augšāmcelšanās, agri mācekļi sludināja patiesību, un daudzi cilvēki ticēja Jēzum Kristum kā Pestītājam pasaulē. Ja Romas iznīcina Jeruzaleme 70 AD, tiem, kas bija uzticīgi Jēzus un deva brīdinājumu, lai ietaupītu laiku un aizbēga. Viņi lauza augšu visā Romas impērijā.

Bet sākās vajāšanas, lai iznīcinātu kristiešu baznīca. Sātans, kurš izmanto pagānu Romas pret kristiešiem uzstādīts negants cīņa. Kristieši ir cietuši, zaudēja savas mājas un bieži vien ir nežēlīgi nogalināti, tos sadedzinot vai citādi. Joprojām pieaug dusmas un niknums, bet barošanas avota uz kristiešiem palikt uzticīgiem nāvei. Vienu nogalināja kristiešu daudzi no tiem ticēja un kristietība joprojām pieaug.

Kristietība ar pagānisma SAITES

Ja Sātans nav vajāšanu Baznīcas sāka uzmanību miera un krāpšanu. Tajā laikā bija plaši izplatīta pagānisma un viens no lielākajiem izpausmes pielūgšanu saules dievs. Dienu no Saules Dievs bija svētdiena, un pagānu dievkalpojumu daudzu skulptūru un attēlus. Pasaules kristieši sāka pieņemt un vieglāk (kas ir sātana plānu svarīgi) kristieši arī sāka ieņemt savu pasauli. Kā kristietis tas nav bīstami, pūļus sāka šķērsot pagāni kristietībai. Viņi pieņēma Bībeles mācību, kamēr viņi saglabā savas pagānu sirdis.

Mainīt tikai revered elkiem to dievības attēlu attēliem Kristus, Marija un svētie. Muitas, festivāli un māņticību no pagānu tempļi vienkārši ierauti kristietību. Tas bija lielas pūles, lai nošķirtu sevi no jūdaisma un ebrejiem kā visredzamāko ir iesvētīšanu sabata, tāpēc, mainīti sabata līdz svētdienai - dienā, kad Saules Dieva, jo Kristus ir augšāmcēlies šajā dienā. Early 4.gadsimta, 7 321 martā, pēc tam bija imperators Konstantīns, Christian Romas imperators, pirmajā svētdienā likumu ar nosaukumu "svētdien, svēto dienu saules iedarbību." Baznīcas un valsts vadītāji ir pakāpeniski apvienojušās, ka uzsvara nobīdi no patiesa Bībeles sabata uz otro dienu.

Kas valdīja, bet ne kristietība, ticība Jēzum Kristum, bet pagānisma. Faktiski, pagānu Romas dzīvo, tikai ietērps un dekorēts, bet bez jēgas un mācībām Kristus! Bīskaps Romas imperators notika un aizstājot to ar vainagu tiara.

Piemēram pagānu kristietība nebija pārsteigums Dievam. Daudz agrāk, Jēzus Kristus brīdināja neatgriezties, kamēr sacelšanos pret Dievu.

2. Tesaloniķiešiem 2,3-10 - Neļaujiet nevienam maldināt jebkādā veidā. Līdz pienāks diena, kad, ir nepieciešama novērsās no Dieva. Tām ir atklāt nelabs un nopelt, kas iebilst pret un exalteth pats galvenais, ka to, ko tā saka un ko Dievs ir pielūdza.

Apmesties pat Dieva templis un izdos Dievs! Vai jūs neatceraties, kā es tev teicu, kad es vēl bija ar tevi? Jūs zināt, ko liedz viņam vēl - faktiski var būt līdz tam laikam. Šī ļaunuma noslēpumu, bet tā darbojas, tikai gaida, kad tie pazūd šķērsli. Kad viņš atklāj, ka ļaunais, Kungs Jēzus būs nogalināt viņu elpa muti, iznīcinot savu spožumu tā nāk. No ļaunā Advent kļūs sātana darbību, tad visas viltus pilnvaras, brīnumus un brīnumi. Ar visām neprāts ir maldināt tos, kuri dodas uz katastrofu, jo viņš nemīl patiesību, kas varētu glābt.

Ticīgie, tādēļ saistības, un pakāpeniski sāka apdraudēt Bībeles vietu sestdiena cildināt svētdiena. Sestdiena, tomēr lielāku cieņu un uzticīgs atbalstītājs Dieva patiesību nevēlas sniegt par Dievu. Gadsimtiem ilgi līdz šim darbojas ķēdi uzticīgs, kas glabā Dieva patiesību. Pat lielākais reliģiskais vajāšanas inkvizīcijas viduslaikos, sestdien ievērošanu. Valden apvienojušies grupā kristiešu, papildus fonti, kuri nav saņēmuši nevienu jaunu Jēzus mācības un uzskatīja par vienīgo Baznīcas galva. Viņi dzīvoja kalnu nojumes un izplatīt ziņas.

Dr Kenneth Strand, profesors baznīcas vēstures, kas Berrien Sprongs Andrews University skaidri noteikts, ka līdz otrā gadsimta nav konkrētu pierādījumu, ka kāds kristiešu svētais nedēļas katru svētdienu.

Jāzeps raksta: Nav viena pilsēta Grieķijā, pat pagānu pasaulē vai citām tautām, kas nebūs mūsu pasūtījuma un atpūtas septītajā dienā!

Mācības, lai mainītu Romas pāvesta vadītājs Kristus baznīca, neatsaucās uz Bībeles principiem. Visbiežāk bāzes Bībeles mācības par pestīšanu caur ticību Jēzum Kristum ir pazudusi milzīgo sistēmā intriga, grēku nožēlošanu un svētceļojumi. Christian pestīšanas mācību un deģenerējās dogma, ar kuru cilvēki var gūt indulgences, atceļot sodu par grēku, vai throwing naudu templī kasēs var izpirkt savu radu un draugu no purgatorijs.

SAISTĪBĀ AR kristietība FILOZOFIJA

Par nemirstību, dvēseles ideja, ko savā pašreizējā formā, ko grieķi. Grieķijas pasaulē nāca ticība cilvēka nemirstību otrajā pusē 5 gadsimtā pirms mūsu ēras. Slavenākajiem ierosmes šīs teorijas bija Platons. Tagad viņš īpaši uzsvēra domu, ka organisms cietuma dvēseles, jo nāve ir atbrīvot dvēseli no šī cietuma. Vecā Derība māca, bet tūlītēja turpināšana dzīvi pēc nāves. Pat Jēzus nav mācīt kaut ko jaunu par cilvēka dabu.

Pat kristiešu baznīca nav izņēmums šajā imperatora teoriju. Pat pirms viņi nomira aculieciniekiem Jēzus augšāmcelšanos, bija daudzi, kas apgalvoja, ka augšāmcelšanās neesot. 1. Corinthians 15,12. Laika gaitā, kristieši ir ziņots par aizvien pagānu filozofi, kuri vēlējās apvienot filozofiju laikmets kristīgo ticību.

Tertuliāns (dzimis 150 AD) ir pirmā kristiešu sistēmai, kas pieņemta mācību šķīstītavas, elles, mūžīgas mokas un lūgšana par mirušajiem. Augšāmcelšanās cerība tādējādi apspiesta un nodot fona. Šī teorija ir arvien lielākā mērā iekļūst kristietībā. Galīgo formu doktrīnu nemirstības dvēseles bija Akvīnas Toms (dzimis 1226) un piektais Laterāna ar 1513 decembrī, pāvests Leo X pasludināja oficiālu dogmu dabas nemirstības dvēseli.

Mācības par tā saukto nemirstību, dvēseles nenāk ne no jūdaisma, vai no Jēzus Kristus.

Starp kristiešu un pagānu pasauli savienojums bija postošas sekas attiecībā uz kristietību. Patiesi, kad divas upes saplūst viena ar netīru un tīru ar tīru ūdeni, tad nav netīrs ūdens tīrs, bet tīrs ūdens zaudē tā tīrību. Tas notika ar Bībeles mācībām. Jēzus mācības, tikai dažas pa kreisi.

SĀKUMS Reformācijas

Agrāk, bet Dievs vienmēr bija uzticīgs viņai, un dažas ļoti drosmīgiem vīriešiem, kuri cīnījās pret viltus mācību un sludināja patiesību, Bībeli. Viens no pirmajiem bija John Wycliffe, kurš pētīja Bībeli un kritizēja par indulgences prakses šantāžu. Wycliffe bija ne tikai katoļu, kuri iebilda pret to baznīcu. 15 gadsimtā Jan Hus sludināja patiesību, patiesību, ka viņa dzīve un tiem uzticīgi cilvēki sāka lēni reformācijas, vai Baznīcas tīrīšanas no viltus teorijas.

Vēl viens svarīgs rādītājs vēsturē bija Mārtiņš Luters. Luters sāka veikt pārdomātas katoļu visā Eiropā zaudēt uzticību vairāki mīti, kas auguši, un tā vietā meklēt pestīšanu tikai caur Jēzus Kristus nopelnu. Ar Lutera drosmi un apņēmību gaismas tūkstoš gadus rakstīšanas atklāja kļūdas un māņticību. Atnāca arvien vairāk un vairāk reformatori visā Eiropā un cīnījās par patiesību un miris par jums. Bet neskatoties uz daudziem cilvēkiem par sadedzināšanu un nogalināšanu patiesību, kas sakarā ar to drosmi un ticīgajiem mīlestību. Protestantisms izplatību un jāsadala vietā.

Tādējādi vairākas protestantu baznīcas, no kurām katra reformācijas paņēma patiesības tuvāk Bībeles mācības.

IZCELSME un maksātnespējas protestantisms fanātisms

Sātans atkal, bet vēlējās, lai novērstu izplatīšanos patiesības un tādēļ, ka tas nav vardarbība, kas ietekmē daudzi cilvēki zaudē spēku uz fanātismu un ekstrēmismu. Viņi nav apgalvojusi, dievišķo atklāsmi un apgalvoja, ka ir pilnīgi reformācija. Patiesībā, tomēr noraidīja pamatu, uz kura Reformācijas tika uzcelta - Oz Vārdu, Bībeli. Un tas radīja daudz fanātisks grupu un sektām, bet tie nav Bībeles mācībām.

Neskatoties uz asiņainajā konfliktā ar Romas angļu reformatori patur daudzos viduslaiku muitas un ceremonijas, kas noveda daudzus atstāt tikai Anglikāņu baznīcā, kā arī Anglijā. Tāpēc, ka viņi tika vajāti vēlreiz, šoreiz tūkstošiem protestantu bēga uz Jauno pasauli - Ameriku. Protestantisms, bet drīz sāka samazināties un baznīcas gan Amerikā, gan Eiropā ir novērtējuši ieguldījumu reformācijas, nav garīgi augt. Lai gan daži ir runājuši un rīkojušies pret kļūdām deviņpadsmitajā gadsimtā nepieciešama reformācija protestanti, kā katoļu Lutera laikā.

PAGARINĀŠANA UN TURPINA un izskatu Reformācijas ADVENTISM

Tomēr visi protestanti Amerikā aizmigu. Daudz vairāk sāka studēt Bībeli pravietojumu, īpaši Daniel un Jāņa Atklāsmes grāmatā. Farmer William Miller, kļuva centīgs students Bībeles un Bībeles grāmatas un atspēkot daudz kļūdu šajā laikā. Piemēram, pārliecību, tūkstošgadu valstībā miera beigām pasaulē, bet viņš bija arī pārliecināts, ka Jēzus nāk, ir tuvu.

Tā konstatēja, ka sakarā ar pravieša Daniēla 8. Nodaļu, kurā dzīvniekus veikt, kas nodrošina pasaules impēriju. Salīdzinot tos ar vēsturi un secināja, ka pravietojums identificē ram, kā Medo-Persijas (20.verse), kazas, Grieķija (21.verse) un šausmīgs maz ragu, kā citā pasaulē jauda, lielāks nekā iepriekšējos divos, kas parādās Grieķijas impēriju, pakaļdzīšanās cilvēkiem Dieva un ilgst līdz pat laiku beigām (23-25 verse). Tikai jaudas, kas atbilst šim aprakstam, Romas impērija, gan pagānu un kristiešu veidā.

Reālo izpildi maz raga Daniēla pravietojumu 8. nodaļā rakstīja baznīcas vēsturnieks C. Mervyn Maxwell, "var būt tikai Romas impērijas un tās pārņēmēju, Romas baznīca."

Visa redzējums beidzas ar vārdiem "Tā būs 2300 vakarā un no rīta," viņš atbildēja. "Tad svētnīcas ir jāatjauno." Millerit domāja, ka svētnīca nozīmē, ka mūsu valstī un, jo lielāko daļu laika pareģojumiem dienas simbolizē gadu, 2300 gadiem, un kā to interpretē Daniel devītajā nodaļā, ko nosaka sākumā domāja, ka Jēzus Kristus nāks 1844.

Bet Kristus nenāca vēl par 1844 Tika aprēķināts pēc Bībeles pravietojums ir pareiza un balstās uz galvenajiem notikumiem pasaules vēsturē - pirmā Kristus atnākšanu. Early izpratni par Rakstiem, ka šī svētnīcām nedomāju, ka mūsu valstī, bet debesīs patvērumu. Tas ir centrs, kur Kristus glābšanas darbu cilvēci, un, ja Kristus intercedes cilvēkiem.

Romāns 8,34 - Kas būs nosodīt mums? Jēzus Kristus nomira, bet galvenokārt bija augšāmcēlies, Dieva labās rokas, un lūdzieties par mums!

Ebrejiem 9,23-26 - Kristus nestājās svētvietām izgatavoti ar rokām (kas ir tikai patiess), bet debesīs pats mums stāvēt Dieva priekšā. Arī tāpēc, ka nāca upurēt atkal un atkal, tāpat kā katru gadu augstais priesteris ieiet Svētais Holies ar asinīm (kas pēc tam cieš no pasaules radīšanas daudzas reizes), bet tagad beigās vecuma viņa upuriem reizi par visām reizēm izdzēsīs grēks.

Atklāsmes 11,19 Jāņa - tad atver Dieva templī debesīs, un viņa templis tika novērota šķirstu savu derību.

Visa prototipu zemes patvērumu un Izraēlā upuriem norādīja uz Debesu svētnīcu, kurā Jēzus Kristus intercedes par mums, un ja tas ir derīgs ar šķirstu derības Dieva desaterem. Bija tik Adventistu Baznīcas (Advent = paļāvību), kas paredzēts Kristus atnākšanai. Pēc vilšanos saprast, ka Jēzus attīra Debesu svētnīcas, kas norāda uz Vecās Derības precedentu, norādot uz joprojām ir spēkā un bez izmaiņām Dieva tiesību aktiem, tostarp sestdienas bausli par atpūtas dienu.

SAGATAVOŠANA SECINĀJUMS VĒSTURES

Dievs sūtīja vēl kurjers, kas bija sieviete šajā laikā, Elena Gould White. Tas nozīmē palīdzēt cilvēkiem saprast to, kā interpretēt grāmata Daniel un Jāņa Atklāsmes un saprast mūsu izpirkšanas patiesības un Jēzus Kristus upuri. Ticīgie var saprast skaisto saites no Vecās Derības foreshadows upuriem patvērumu un Jaunās Derības, kad Jēzus Kristus ir izpildījušas šo solījumu, un prototipu un tagad ir Debesu svētnīcā pati intercedes mums. Dievs ir devis viņai cauri citām līnijām, piemēram, nav seduced ar viltus doktrīnas un viltus pravietojumus, kas beigsies pasaulē arvien vairāk. Kā gaidīt ierašanos Jēzus Kristus ar tīru sirdi un tīru mācībām.

Reformācijas tādējādi pabeigta un pirmās adventisti sāka atkal sanctifying sabata kā dienā Tas Kungs, un apgūt, apgalvojot, ka Jēzus Kristus un agrīno kristiešu.

Sātans tagad mēģinās atbildēt uz visiem viņu viltus teorijas un doktrīnas kristietība saistīta ar ne-Christian, iespējams, daudzi no jums jau šķiet, ka šis darbs. Viņam ir vajadzīgs apvienot pasauli, lai izpildītu savu teoriju tūkstošgadu valstību virs zemes un iekļaut gaismas eņģelis, lai atdarinātu Kristus nāk un dot visiem cilvēkiem. Tas ir rakstīts, ja tas būtu iespējams, pat ievēlēt būtu maldināts.

2. Korintiešiem 11,14 -, un nav brīnums, jo Sātans pats tiek pārveidots par gaismas eņģelis! Tātad nekas īpašs, kad viņa apgalvo, ka ir darbinieku taisnību.

2. Timothy 4,3-4 - jo nāks laiks, kad cilvēki nepanes veselīgo mācību, bet kas atbilst jūsu gaumei ap skolotājiem, kuri būs kutēšana savas ausis. Novēršas savas ausis no patiesības, un izmantot mīti.

1 Timotejam 4.1 - Gars skaidri saka, ka pēdējā laikā daži cilvēki atstāj ticību sekot wandering stiprajiem alkoholiskajiem dzērieniem un dēmonisks mācībām.

Sātans zina, ka laiks pasaules vēsturē vairs saskaita. Viņš bija uzvarēta, jo mēs jau esam uzrakstījuši. Viņš bija uzvarēta ar Jēzus nāvi mums. Ticība Jēzum Kristum mēs varam izkļūt no sātana varas.

Matthew 24,4-5 - Jēzus atbildēja viņiem: "Esi uzmanīgs, ka neviens cilvēks maldināt jūs daudzi nāks manā vārdā, sacīdami:" Es esmu Kristus, un maldināt daudz..

Atzīmēt 13,26 - tad redzētu Cilvēka Dēlu nāk mākoņi ar lielu spēku un slavu.

Luke 17,24 - it kā zibens iedegas valsti no viena gala no debesīm uz citu, tā būs Cilvēka Dēls savā dienā.

Caur Svēto Rakstu un caur Dieva Garu atklāja Dieva visai cilvēcei lielu principu balstīta Dieva likumu. Mēs būsim starp tiem, kas mīl Pestītāju, lai izpildītu?


Līdzīgi raksti no kategorijas - Viltus mācībām

Pasaules gals, decembrī 2012 ierašanās no Antikrista ko par Bībeli,?

600_konec_sveta_2012.jpg Tuvojoties daudz paredzamo datumu, datumu, kas kustas pēdējā visus medijus. Mēs iet uz dažādām pasta jautājumiem par šiem datiem. Datums 21 decembris 2012, uz kuru Maiju kalendārs beidzas. Vai apokaliptiskā pasaules ...
Pievienots: 09.12.2012
Lasījumi: 179397x

Paranormālās pieredze

66_nadprirozene_zazitky.jpg Vai jums ir paranormāls pieredze?Pārceļas jums mājās glezniecība, fotogrāfija savu mirušo radinieku? Vai jūtat, ka jūs vēlētos runāt ar kontaktpersonu, kas vairs nav starp dzīvajiem? Nezinu, ko domāt?Pants Kāpēc ir ļaunums ...
Pievienots: 11.08.2010
Lasījumi: 136971x

Klīniskās nāves - Ko Bībele saka?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Kas ir klīniskās nāves, kas pieredzi cilvēki ir?Daudzi cilvēki visā pasaulē, kuri ir piedzīvojuši klīnisko nāvi, pastāstiet savu pieredzi. Laikā smadzeņu nāvi, cilvēki ir dažādi pieredzes, jo ceļš ir tumšs tunelis, ...
Pievienots: 01.10.2010
Lasījumi: 300791x

Ticība un Darbi - citu evaņģēliju?

446_vira_a_skutky.jpg James 2,20 - Kad jūs saprotat, jūs muļķi, ka ticība bez darbiem ir neauglīgs? (King James Bible - ticība bez darbiem ir mirusi)Garīgā Babylon daudzus gadus mācīja, ka Jēzus tur likums ...
Pievienots: 06.07.2011
Lasījumi: 133029x
Ieteicamais

Maitreja - imitē ierašanās Jēzus Kristus

67_maitreya.jpg Sātans ir jau mēģina sacensties, un arvien vairāk mīmikas nāk no Jēzus Kristus.Jēzus skaidri sacīja ziņas par savu otro nāk, un vairākkārt brīdināja, ka ienaidnieks centīsies līdzināties ierašanās laiku un viltus.Matthew ...
Pievienots: 12.08.2010
Lasījumi: 180016x

Lv.AmazingHope.net - Rašanos viltus teorijas kristietības līdz pasaules