Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Reliģija - rašanos dažādos virzienos

Bībeles Fakti

509_babylon.jpg

Reliģija - rašanos dažādos virzienos

Pievienots: 02.11.2011
Lasījumi: 221541x
Tēmas: Bībeles Fakti
PrintTisk

Vai jums kādreiz prātoju, kas tas ir un kur reliģija ir radies? Kas ir vecākā? Kāpēc ir tik daudz veidu reliģiju? Un kurš virziens ir pareizais? Kāpēc cilvēki tic Dievam? Šie ir jautājumi, par katru visiem viņa bumbiņas iedomāties cilvēks. Varbūt jūs sakāt, ka jums nav aprūpi, bet katrs uz šīs planētas cilvēks, tāpēc jums, jums ir kāda veida iesaistīšanās. Ir dažādas tradīcijas - tradīcijas, brīvdienas, lai katrs no mums praksi savā dzīvē. Lielākā daļa no mums svinēt Ziemassvētkus, Lieldienas, vai doties nodarboties ar jogu ...

Ļoti Vārds reliģija nozīmē - sekot kādam. Es gribētu, lai jūs domājat par sākuma reliģija, kas ir šeit šodien. Lai to izdarītu, mēs redzam, mums ir Bībele. Tā ir grāmata, ka Mozus sāka rakstiski ap 1500 BC, un pierādīt patiesību par viņas vārdiem, ar daudziem arheoloģisko konstatē. Fakts, ka viņas vārdi ir saglabāts nemainīgs izrādīties scrolls atrasti alās Kumrānas. Arī daudzās citās vietās apstiprinātu iesniegto ziņu pareizību stāsti Bībelē. Atklājiet to pats, atveriet to un pārbaudīt tā patiesumu.

Sākums Reliģija - sekot -. Dievs

Man = Ādams un Ieva tika izveidota ar Dievu, Radītāju. Genesis 1,27

Viņiem bija divi dēli - Kains un Ābels. Genesis 4,1-16. Abel klausījās Dieva (ticīgajiem), Kains klausījās Dievs, viņš darīja to, ko viņš vēlējās. Viņš nogalināja savu brāli, kas bija pirmais nāves pasaulē (ne reliģisku cilvēku).

Tā vietā, slain Abel ar Ādams un Ieva bija dēls, kuru viņi nosauca komplekts, kas ir atkal paklausīja Dievam.

Māja Seto dzimis Noah, kas bija trīs dēli, Šems, Hams un Jafets Genesis 5,32.

Vārds šeit ir patiesi ticīgie Dieva vārdā Cham ir neticīgie, kas patieso Dievu, kuru dieviem. Nosaukums Jafets ir wandering (ticīgajiem un neticīgajiem).

No Šema Dievs pēcnācēji, izvēlējās cilvēki, kuri varētu būt patiesa ticība patieso Dievu. Viņi bija izraēlieši -. Ebreji

Ebreji - tās izcelsmi Abraham, 1400 gadus pirms Kristus. Dievs aicināja Ābrahāmu, kurš tiek saukts Tēva ticībā. Dievs klausījās un veica labo vēsti par patieso Dievu - Radītāju. Genesis 11,10. 27. (dzimšanas Abraham), Genesis 12,1-9. 15. - (līgums starp Dievu un Abraham). Verse 21 - (dzimšanas Īzaka). Īzāks bija Jēkabu un Jēkabs bija 12 dēli paaudzes izraēliešiem (ebrejiem).

Kad Dievs līdzi savu izredzēto tautu no Ēģiptes verdzības, deva Mozum Sinaja kalnā, Dieva nemainīgo likumu dēļi. Daudzi norāda šā likuma joprojām ir daļa no visvairāk laicīga, valsts tiesību aktiem.

Šis likums ir: 1 Nav neviena citiem dieviem, bez manis second nerada elkus kā kaut third Nelietot Kunga vārdu veltīgi fourth Piemini sabata dienu, ka tu to svētī fifth Godā savu tēvu un savu māti sixth tev nebūs nokaut seventh nebūs laulību pārkāpt 8. tev nebūs zagt 9. nemelojiet 10. Envy

Kristiešiem - ir cēlušies 2010 gadus atpakaļ. Viņu mācīšana ir balstīta uz Jēzu Kristu, kurš bija ebrejs, un kurš apgalvoja, un varens darbi pierādīja, ka Dēls Visaugstākā Dieva. Tas bija tik svarīgs rādītājs vēsturē, kas mainīja viņa laikmetā. Attiecas cilvēkus īsto Tēvu kas ir debesīs (kosmosā). Kristietība ir turpinājums no ebreju reliģija, kas noved pie zināšanām par patieso Dievu caur Viņa Dēlu Jēzu Kristu. Viņa dzīve, un viss atpestīšanas darbu ir aprakstīts Bībeles evaņģēlijos. Kāpēc ir tik daudz virzienos kristietību?

No citas Noas dēlu Ham, pamatojoties uz turpmāku virzieniem reliģiju.

Vēl viena grupa ir musulmaņi - islāma - musulmaņi. Tas ir austrumu reliģijām. Viņi ir to izcelsmi arī Ābrahāmu. Viņa dēls Ismaēls, bet viņš bija dēls Hagar ēģiptiešu kalpone nosaukumu. Genesis 16,1-12. Līdz nāk Hama cilts. Bībeles pravietojumi par viņu saka: "cilvēks nelokāms būs Viņa roka būs pret visiem, un roku pret viņu, un nostāties pret visiem viņa brāļiem.."

Pastāvīgie nemierus musulmaņu un jūdu - pēcteči Ābrahāma pusbrāļu, ir izpildītu šo pravietojumu. Viņi tic vienam Dievam - Allah. Pravietis Muhameds dzīvoja līdz 6 gadsimtā pēc Kristus. Allah nedod cilvēkam jebkurā brīvība - darbs cilvēku dzīvē visu bagātību un nabadzību, prieku, bēdas un grēku. Viņi uzskata, miris dievi - cilvēki. Musulmaņi attaisno piektdiena kā svētku dienā.

Budisti - Tas ir Austrumu reliģijām. Tās dibinātājs ir Buda, dzimis 560 BC Indijas tuvumā Nepālā. Original GUATAMA viņa vārdu. Nosaukums Buda ir dievs. Mūsu pasaule ir tikai plīvuru viņam - maijā. Viņš sludina:-dzīve ir ciešanas un ciešanas ir dzīve. Budas mācība ir 8 grādi, un atšķirībā no jūdu likumu, kas ved pie Dieva, tas noved pie sevis. Ētika: 1 / patiesa ticība, 2 / tiesības domāšanas, 3 / labais runājot, 4 / reālo dzīvi un dzīvesveidu (ne nogalināt, zagt, tev nebūs dzīvot baudkārs, ne gulēt un dzert apreibinoši dzērieni). Buda jautā: 5 / godīgs iztiku, 6 / tiesības piepūles 7 / tiesības domāšanas, 8 / tiesības aizņemts ar sevi.

Hinduisti - Austrumu reliģijas - arī nāk no ģimenes Ham. Tā ir Indijas valsts reliģiju. Tam nav dibinātāja - YOGA - jogas - ir plaši izplatīta mūsu valstī. Šeit ir ikvienam vietā - tā ir reliģiska juceklis. Indijas saka, ka Indijā ir visām reliģijām pasaulē. Salīdzināt ar mani: 1 teisti - tic personisko Dievu ārpus pasaules, bet ne Dievs atklājās Kristū 2. deisms - ticu racionāli iemesli, vienam Dievam - tāda, kas radījis pasauli un skatīties, kā pulksteņi, viņš nonāca viņiem, un viņi vada sevi 3 monotheists - tic vienam Dievam 4 polytheists - ticu daudzās dieviem 5 ateisti - noliegt ticība Dievam 6. kristietība - ir tur telpa Jēzu Kristu un kristietību, bet Jēzus tiesības noraidīt visu patiesību. Jēzus ir viens among others. Indijas krogi gleznas karājas blakus dievs Krišna, Buda, Jēzus un Gandhi ....

Hindu Dievs - Gray - dievs klusēt. Viņi ir 330,000,000 dieviem (dzīvnieki, koki, kalni ... Šī reliģija iet atpakaļ līdz 1250 BC zinātnes -. Noslēpums rakstiem - dzejas pasaule svētdiena -. Dienu saule, lūdzot pret sauli.

Ateisms - mūsdienīgas un pēdējo reliģiju. Reliģija iemesls. Grāmatā Dictionary bezdievju ir rakstīts sekojošais: ". Dievs neradīja cilvēku, bet Dieva vīrs, pēc Sava tēla un līdzības" Materiālisms bija izcelt Francijas ateisma no 18 gadsimtā.

Marksisma ateisms - lielākais veida ateisma - "marxizmus ir materiālisms, nikni naidīgi pret reliģiju ... kuras uzdevums ir atņemt personai reliģisku murgiem un aizspriedumi ... un bez viņu no visām pārdabisks cilvēkā ... rada pārliecību mūsu pašu spēks ... un cilvēks ir augstākais ir vīrieti (P. 275) Organizācija tika dibināta 1925 Padomju Savienībā un Asociācijas sauc ļaunos reliģiju ... cīnījās ar visiem līdzekļiem, augos, rūpnīcās., kolhozos un skolās. "

Redzi, ir dažādas sabiedrības grupas - reliģija, kas kaut kādā veidā ietekmē mūs. Uz kuru reliģija mēs piederam, mums ir jāatbild katram cilvēkam personīgi. Ko, vai kuram, cilvēks liek viņa nākotne ir mūsu bezmaksas lēmumu. Brīvību lēmumu pieņemšanā ir lielākā dāvana, ko mēs esam saņēmuši no Dieva.

Labirinta ir tikai viens veids, kā labot, un, ka kāds ir spīdēt. Es zināju, ka gaisma ir Jēzu Kristu, kas nāca no debesīm, un aicina mūs mājās. Mums ir pazudis, un to nevar atsaukt. Jēzus saka:

Jņ 08:12 - Jēzus viņiem vēlreiz, tad runāja: ".. Es esmu dienas gaismu Kas seko Man, tas vairs nestaigās tumsībā, bet būs dzīvības gaisma"

Un ķēniņš Dāvids sacīja:

Ps 119,105 - Candle manu pasākumus ir vārds tava gaisma savu ceļu.

Tāpēc es gribētu aicināt jūs mājās, kur mēs gaidām. Jēzus Kristus mūs sagatavo mājās, kas mums iet, kur viņš ir. Kad zeme tiks notīrīti un visu radījis jaunu, būs mūsu mājās atkal, brīnišķīga paradīze, kā Tas Kungs paredzēts sākumā radīšanu.

Tie ir pasaulē divas cilvēku grupas:

Rolling Stones - klīst šīs pasaules - bez mērķa - tikai nāve.

Svētceļnieki - klīst šajā pasaulē, bet tie ir mērķi - mūžīgu dzīvību - Dieva valstībā.

M.G.

Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, Ķēniņš un Israēla Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un es esmu pēdējais, bez manis Dieva nav.

Jesajas 55,6 - Meklējiet To Kungu, bet, lai atrastu to, sauc to, līdz tas ir tuvu.

Jesajas 56, 6-7 - ārvalstniekiem, kas ir pieslēgti pie Kunga kalpot Viņam, mīlēt Kunga vārdu, un bija kalpi viņam visus, kas aizsargā sestdienā pirms apgānīšanas un turēt savu derību ar jums visiem dot viņa svētuma un oblažím kalns ir manā lūgšanu nams.

Jan 14, 6-7 - "Es esmu ceļš, patiesība un dzīvība," Jēzus atbildēja. "Neviens netiek pie Tēva kā vien caur mani. Ja jūs zinātu, man, jūs zināt, arī mans tēvs No šī brīža jūs Viņu pazīst un ir redzējuši viņu.!"

John 03:16 - Jo Dievs tā mīlēja pasauli, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību


Līdzīgi raksti no kategorijas - Bībeles Fakti

Ko mēs uzskatām - 2 Trinity

107_cemu_verime_2_bible.jpg 2. Trinity DievaDievs ir viens: Tēvs, Dēls un Svētais Gars, vienotību trīs personas no mūžība. Dievs ir nemirstīgs, visvarens, viszinošs, suverēnu un visuresošs. Ir bezgalīgs un ārpus cilvēku izpratni. Tomēr ir ...
Pievienots: 20.09.2010
Lasījumi: 108834x

Ko mēs uzskatām, - 3 būtne

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 radībasDievs ir visu Svēto Rakstu lietas Creator sniedza ticamu pārskatu par savu radošo darbu. Sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi un visus zemes radīšanu un atpūtās septītajā dienā, ...
Pievienots: 29.09.2010
Lasījumi: 110753x

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. ...
Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 153656x

Vienīgais patiesais Dievs ir Israēla Dievs!

439_izraelite.jpg Jesajas 44,6 - Tā saka tas Kungs, karalis un Izraēlas Pestītājs, Tas Kungs Cebaots: Es esmu pirmais un esmu pēdējā, turklāt man nav Dievs.Dievs ir tikai viens! Viens Radītājs zemes un ...
Pievienots: 01.06.2011
Lasījumi: 245290x

Gods vārds - kāpēc Dievs, Tu blasphemest un vēl zvēru, tas?

318_bozi_jmeno_na_darmo.jpg Exodus 20, 7 - neizmantojiet nosaukumu Kungs, tavs Dievs velti, tiem, kuri veic savu vārdu veltīgi, Tas Kungs neatstās bez soda.Lielākā daļa reliģisko cilvēku ir pazīstami ar bauslis, un vēl ir ...
Pievienots: 23.01.2011
Lasījumi: 124015x

Lv.AmazingHope.net - Reliģija - rašanos dažādos virzienos