Lv.AmazingHope.net (Mājas lapā) Lv.AmazingHope.net

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

Izejas punkts, ko es varu darīt?

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg

Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu

Pievienots: 28.04.2011
Lasījumi: 154703x
Tēmas: Izejas punkts, ko es varu darīt?
PrintTisk

Let's apskatīt pašā sākumā no Bībeles, Book of Genesis. Šeit ir rakstīts par radīšanu mūsu pasaulē. Mēs uzzinām, ka Dievs radīja šo pasauli sešas dienas pēc kārtas, un atpūtās septītajā dienā. Viņš bija pabeidzis visas viņu radošo darbu, atpūties no visa Sava darba, viņš darīja.

Genesis 2.2 - septītajā dienā Dievs gatavo darbu, viņš bija strādājis par ar septītajā dienā viņš atpūtās no visiem darba jūs.

Dievs pašā sākumā radīšanas sešās dienās pēc viņa apbrīnojamo radošo darbu atpūtās septītajā dienā. Dievs atpūtās septītajā dienā un svētīja septīto dienu un svētīta.

Genesis 2,3 - Dievs svētīja septīto dienu un iesvētīja to: jo tajā Dievs atpūtās no visiem viņa darbu, kas izveidots un veikts.

Bībelē ir rakstīts par ebreju tauta, mums jāņem vērā atšķirība starp viņu un mūsu grieķu domāšanu. Semītu prātā jautā: Kas tas ir? Kādā nolūkā un kas izvirzīto mērķi?

Jautājumi ir balstīti uz grieķu doma: Kā tas notiek? Kas ir būtība? Jautājumi, kā tas notika, bet Bībele nav. Bībeles atbildes uz jautājumiem par to, kas tas ir.

Kāpēc Dievs nodot pašā sākumā no pasaules tik daudz uzmanības septītajā dienā ka viņš ir veicis par svēto? Kopš izveidošanas mērķis ir, ka mums cilvēki ir noslēgti attiecības ar Dievu. Bībeles teksts, norāda, ka Dievs radīja vīrieti un sievieti dzīvot mūžīgā vienotībā ar Tēvu, Dēlu un Svēto Garu.

Apraksta radīšanas izcelt ir ziņojums par sabatu. Tomēr jāatzīmē, ka primārais mērķis relaksācijas ir fizisko relaksāciju. Kuriem bija vajadzīga atpūta? Dievs? Jesaja saka, ka Dievs nav nīkuļot. Galvenais mērķis uz pārējo kopienas kopības ar Dievu. Atvēliet Dievam pirmo. Tas nav diena, nenāca no gultas, tā nav atpūtas dienu, bet slinks.

Dievs saka, ka Ādams un Ieva: "Neviens par to, ko jūs redzat sev apkārt, nekas visu šo krāšņumu, nekas, ka neļauj jums laimīgs Atrast laimi materiālajām lietām Jūs tika izveidotas attiecības..."

Tādēļ septītajā dienā sabata Dievs nāk pie mums un mēs viņam sekoja, un līmēšanas attiecības ar mūsu Radītājs un Pestītājs.

Dievs atpūtās septītajā dienā un gāja, ko mums kā, piemēram, saglabāt līdz pat šai dienai, kā viņš. Viņš gāja mums piemēru, mēs turpinām septītajā dienā no nedēļas Sestdiena, atpūtas dienu, dienu meditāciju un vienotībā ar mūsu Radītāju. Lai redzētu mūsu Radītājs, ka veltījāt laiku, tāpat kā Dievs to mums.

Kas bothers cilvēki tik daudz šodien? Nav laika, nav laika! Bet Dievs mūs mīl tik ļoti, ka attiecības ar mums tas katru reizi, kad septītajā dienā no nedēļas - sestdiena, jo pasaules radīšanas.

Tagad mēs zinām, ka sestdiena ir izveidota no paša radīšanas sākuma. Let's apskatīt ceturtajā desmit baušļiem, ko Mozus saņēma no Sinaja kalnā Kungu.

Ceturtā baušļa teikts:

Exodus 20,8-11 - Atceries sabata dienu, ka tu to svētī. Sešas dienas tev darbu un darīt visu tavu darbu: bet septītā diena ir sabats Tam Kungam, tavam Dievam. Tev nebūs darīt jebkuru darbu - jums, jūsu dēls, ne tava meita, tava kalpu, ne tava kalpone, ne tavu liellopu, imigrantu Jūsu vārtiem. Sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tiem, bet atpūtās septītajā dienā. Tādēļ Tas Kungs svētīja sabata dienu un svētīta to.

Ceturtais bauslis Kunga atkārto, ka mums ir jāatceras sabata dienu, lai dotu mums svēto. Atpūtas diena, kas veltīta Kunga, sava Dieva.

Mēs runājam skaidri un stingri, kāpēc ir septītais atpūtas dienu sestdien. Jo sešās dienās Tas Kungs radījis debesis un zemi, jūru un visu, kas tiem, bet atpūtās septītajā dienā. Tādēļ Tas Kungs svētīja sabata dienu, un svētīts ir.

Sestdiena ir izveidota ar ebreju vai citu cilvēku fiction. Tas ir no pirmās dienas radīšanas, kas izveidota ar mūsu Radītājs visiem cilvēkiem, mēs tikāmies ar viņu, un konverģence.

Nav dzejolis Bībelē, kas saka, ka viņa tika pārcelta sestdienas uz svētdienu?

Bībelē jūs neatradīsiet viens dzejolis, kas norādīja uz izmaiņām atpūtas sestdienās un svētdienās.

Kas par atpūtas dienu, svētā Jēzus Kristus?

Daudzās vietās Bībele stāsta mums, ka Jēzus Kristus ir saglabāts kā atpūtas dienu sestdien.

Luke 4,16 - Kad viņš nonāca Nācaretē, kur viņš tika izvirzīts, ir piedalījusies kā bija viņa pasūtījuma sabata dienā, uz sinagogu un piecēlās lai lasītu.

Svētais mācekļus Jēzus atiešanas sestdienā vai svētdienā?

Mācekļus Kristus augšāmcelšanās, ievēro sabatu sestdien.

Darbības 13,42-44 - Kad viņš atstāja sinagogu, vietējās pagāni ir lūdzoties, lai pastāstītu par šīm lietām nākamajā sestdienā. Kad montāžas tika likvidēta, daudzi ebreji un dievbijīgs proselytes sekoja Pāvilam un Barnabas. Tad tos mudināja intervijā nu paliek Dieva žēlastība. Nākamajā sestdienā, dzirdot Dieva vārdu piedalījās gandrīz visu pilsētu.

Darbības 16,13 - Mēs devās sestdien pilsētas upes, kur bija ierasts lūgties. Mēs sēdēja un runāja ar sievietēm, kas savākta tur.

Darbības 17,1-2 - Par spīti Amfipolis Apolonia un tad nāca Tesalonikā, kur bija sinagoga. Paul tur bija viņa pasūtījuma, lai dotos un trīs sestdiena runāja ar viņiem no Rakstiem.

Darbības 18,1-4 - Tad Pāvils devās no Atēnām uz Korintas. Tur viņš satika kādu vārdā Aquila, ebrejs, sākotnēji no Pontus, kas kopā ar sievu Priscilla nesen emigrē no Itālijas (jo Klaudijs bija pavēlējis, ka visi ebreji ir jāatstāj Romas). Paul tiem pievienojās, jo viņa kuģi, jo tie bija šūšana teltīs. Tā dzīvoja un strādāja ar viņiem notiek katru sestdienu un runāja sinagogā un centās pārliecināt jūdus un grieķus

Kas un kāpēc mainīt Dieva likumiem? Kurš mainīja sabatu līdz svētdienai?

Daniel 7,24-25 - Pēc tām citu karalis radīsies, kas atšķiras no iepriekšējiem, un tie klusināt trīs karaļi. Būs runas pret Visaugstākais, svētie būs nepareizi un mēģināt mainīt laiku un noteikumiem.

Katoļu katķisms 1977. Q: Kas diena ir sestdiena? Atbilde: sestdiena septītajā dienā, sestdienā. J: Kāpēc mēs glabājam svētdiena, nevis sestdien? Atbilde: Mēs pastāvīgi svētdien, nevis sestdienas, jo katoļu baznīca nodota svētumu sabatu svētdien.

Kā Jēzus Kristus teica par likumu, viens ir tiesības mainīt Dieva noteikums?

Luke 16,17 -, bet gan no debesīm un zeme zudīs, nekā pārtraukt maksāt vienu punktu likumu!

Matthew 5,17-19 - "Nedomā, ka es atnācu atcelt likumu vai pravieši Es neatnācu atcelt, bet izpildīt to: Patiesi es jums saku: līdz debess un zeme zudīs nav.. mazākais burtu, nevis vienu titulu likuma, pirms tas viss ir taisnība. Kāds varētu novērst vienu no šiem vismazākajiem baušļiem un mācīt cilvēkiem Debesu tiek uzskatīts par mazāko. Bet tas, kurš tiks izpildītas, un tiek mācīta Debesu tiks uzskatīts par lielu.

Pravietojumu Jeruzalemes izpostīšanu, kas notika gada 70 AD, aptuveni 40 gadus pēc Jēzus Kristus teica lūgties, lai cilvēki, kuriem nav jāskrien sestdien. Jēzus nebija atcelt vai mainīt sestdien. Kāpēc vēl būtu viņš aicināja cilvēkus lūgties, ka pat skarbos apstākļos, lai saglabātu sabata dienu?

Matthew 24,20 - Lūdziet jūs neskrien ziemā vai sabata dienā.

Un ko pirmie mācekļi? Sestdienās un joprojām saglabāt Debesbraukšanas Jēzus Kristus? Pāvils un Barnaba sludināja laikā sestdienas rītā dievkalpojumu. Sludināja sestdien un vēl nākamajā sestdienā naktī gandrīz visu pilsētu. Tādējādi mēs uzzinām, ka 14 gadus pēc augšāmcelšanās, mācekļi vēl joprojām ievēro sabatu. Paul teica, ka viņi nav jāgaida, līdz nākamajā sestdienā nāk svētdien, tas ir Kunga diena, bet atkal iegāja sinagogā sestdien.

Kas apustulis Pāvils teica par likumu?

Romāns 3,31 - mēs pēc tam veiciet neesošu tiesību ticībā? Nekādā veidā! Un otrādi, tiesību aktiem.

Romāns 7,12 -, bet likums ir svēts, bauslis ir svēts un taisnīgs un labs.

Kas ir atpūtas dienu par jauno zemes?

Jesajas 66,22-23 - Kā jaunas debesis un jaunu zemi, kas ļaus, paliek pirms manis, saka Tas Kungs, un paliek, savu vārdu un pēcnācējiem. No jauniem moon jauns mēness, no sestdienas līdz sestdienai visi cilvēki nāks uz dievkalpojumu mani, saka Tas Kungs.

Vai šķirstu Dieva ar Dieva desmit baušļiem nemainīga pat debesīs?

Atklāsmes 11,18-19 - tautas sacelšanās, bet tavs dusmas nāca, tā nāca laiks, lai tiesā pār visiem miris un atmaksāšanās laiku jūsu kalpiem, praviešiem un svētajiem, un visiem, kas palutināt Tavu Vārdu maziem un lieliem un laika iznīcināšanas tiem, kas korumpēti zemi. "Tad Dieva templis atvērta debesīs, un viņa templis tika novērota šķirstu savu derību.

Sestdiena būs zīme Dieva tautas brīdī beigām?

Jāsecina, ka šīs pasaules vēsturē būs vajāja tos, kas glabā visus Dieva desmit baušļiem. Tās būs divas grupas, vienu sekot Dievam un paklausīt Viņa baušļiem visā. Otrais sekos zvērs, cilvēka regulas pāvesta iestāde.

Atklāsmes 12,17 - Tad pūķis sadusmojās uz savu sievu un gāja karot ar pārējiem viņas sēklu, kas tur Dieva baušļus un ir liecība par Jēzu.

Secinājumi un nodarbības

Šis raksts mijas Bībeles verse skaidri pabeigt to, ka sestdiena tika izveidota ar mūsu Radītājs no sākuma radīšanu. Tika pieņemts tāpēc, ka mēs tikāmies ar mūsu Radītāju un ir izveidojuši ciešas attiecības ar viņu. Tika novērots, Vecajā Derībā, Jaunā Derība un Jēzus Kristus, un mācekļi. Pīlārs sestdiena tiks pārbaudīta iegravēts mūsu laika beigām, Dievs atsevišķi cilvēki, no zvērs sekotājiem. Sestdiena tiks saglabāts jaunās zemes uz visu mūžību, lai svinētu mūsu Kunga un Radītāja. Izskatās labi, skatiet savu Kungu sabata dienā, kad mēs gaidām ar atplestām rokām.


Līdzīgi raksti no kategorijas - Izejas punkts, ko es varu darīt?

Kas ir Jēzus Kristus?

77_jezis_kristus.jpg Centrā visa Bībele ir dzīve un lielākais vīriešu pasaules vēstures, Jēzus Kristus nāvi. Kopš savas dzimšanas jauna ēra tiek pieskaitīts, kaut gan viņš bija dzimis kūts, un ietekmēja pasaules vēsturē, lai ...
Pievienots: 30.08.2010
Lasījumi: 150303x

1. Kas ir dzīvības avots?

83_cesta_ke_kristu.jpg Mūsu Debesu Tēvs ir dzīvības avots, patiesības un prieka. Skaista zeme, nebija valkājot jebkurā pēdas iznīcināšanu un curses grēka. Visa skaistā daba parāda lielo Dieva mīlestību. Viss ir ideāls cilvēku vajadzības ...
Pievienots: 07.09.2010
Lasījumi: 105371x

Jēzus Kristus ir Dievs, vai radīja to? - 1.daļa

374_jezis_kristus_1.jpg Visi šie panti ir novest mūs pie atziņas, ka Dievs no Visuma un Radītāju visas dzīve bija personīgi šīs zemes organismā no cilvēka, Jēzus Kristus nomira mūsu grēku. Tas, kurš ir ...
Pievienots: 10.03.2011
Lasījumi: 170500x

Waking up Ķīnā un izplatīt Evaņģēliju

298_cina.jpg Āzija ir lielākā teātra divdesmitajā gadsimtā. Neviena cita pasaules kontinentus nenorāda daudz par visspēcīgākais kustībām - politiskā, sociālā, izglītības un garīgo. Jautājums ir, vai pamatojoties uz citiem kontinenta vienā no pagājušā ...
Pievienots: 19.12.2010
Lasījumi: 145183x

7. izmaiņas sirds - Ticība un likumā - ceļš pie Kristus

273_cesta_ke_kristu.jpg "Kas ir Kristū, ir jauns radījums. Kas ir bijis, ir pagājis, ir tapis jauns" (2. Korintiešiem 5:17).Viens nevar teikt, precīzu laiku un precīzu atrašanās vietu, vai nespēj noteikt ķēdes apstākļi, kas ...
Pievienots: 22.11.2010
Lasījumi: 119145x

Lv.AmazingHope.net - Sabats kā memoriāls radīšanas, ņemot vērā attiecības ar Dievu